[#151] Re: monitor INFOTRONIC L2130S - 21 cali

@pch, post #150

Jeszcze jedno... ten specyficzny sposób odpalania Jump! mnie nie tyllko zaciekawił ale i zmartwił zarazem gdyż w tej sytuacji zakup tej gry może się mijać z celem bo nie będę w stanie jej tak uruchomić aby po restarcie sama na moment przestawiła obraz w laced a potem wróciła do zwykłego
[#152] Re: monitor INFOTRONIC L2130S - 21 cali

@Madman, post #151

Jeszcze jedno... ten specyficzny sposób odpalania Jump! mnie nie tyllko zaciekawił ale i zmartwił zarazem gdyż w tej sytuacji zakup tej gry może się mijać z celem bo nie będę w stanie jej tak uruchomić aby po restarcie sama na moment przestawiła obraz w laced a potem wróciła do zwykłego

Echh.. trochę ręce opadają jak się czyta takie rzeczy
Naprawdę nigdy nie miałeś amigowej gry która miała opcję odpalenia z RADu?!
Podpowiem, że to żadne nowum, że można do skryptu dołożyć np zmianę ekranu, żeby twój specyficzny sposób uzyskiwania obrazu na twoim monitorze zadziałał, że nie musisz odpalać gry z RADu, tylko normalnie możesz z pod systemem, tylko trzeba zadbać o dostateczną ilość pamięci CHIP (nie-poszatkowanej) w jednym kawałku.
Słowem - to nie problem, jeśli rzeczywiście chcesz grać w grę (w razie "W" pomogę w przygotowaniu skryptu) ok, racja
[#153] Re: monitor INFOTRONIC L2130S - 21 cali

@Madman, post #151

Sam chętnie przetestuję Jump! Jak tylko wrócę.

Myślę że da się to ogarnąć, bo pewnie mówisz o skrypcie co Buli przygotował?
Jeśli tak to dopisz w nim Laced 1 przed linijka z plikiem gry (tylko podaj pełna ścieżkę do Laced)

.. Bo to skrypt robi reset a nie gra


Ostatnia aktualizacja: 20.05.2022 09:24:29 przez pch
[#154] Re: monitor INFOTRONIC L2130S - 21 cali

@BULI, post #152

Echh.. trochę ręce opadają jak się czyta takie rzeczy
Naprawdę nigdy nie miałeś amigowej gry która miała opcję odpalenia z RADu?!

Nie, nie miałem. W latach 90tych nie miałem amigi z dyskiem. Wybacz ale nie jestem tak zaawansowany. Pamiętam jak wyszła A1200 i kolega kupił i miał do niej dysk, że czasem grzebał coś w tooltype'sach, czasem dopisywał assign'y do ss, etc. Ja nie miałem takiej potrzeby aby to zgłębiać, jechałem z dyskietek. Trudno aby człowiek po kilkudziesięciu latach wszystko pamiętał zwłaszcza jeśli miał tyle lat przerwy z Amigą.
A co do Jumpa to nie jest przytyk czy zarzut pod adresem autora, że napisał źle grę bo wręcz przeciwnie, odwalił kawał dobrej roboty ale przecież nie będzie też pisał gry pod kogoś konkretnego "bo ma jakiś dziwny monitorek i musi kombinować" ;)

Pch, w tools jest plik lacer a nie laced

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2022 09:46:43 przez Madman
[#155] Re: monitor INFOTRONIC L2130S - 21 cali

@Madman, post #154

Tak, to Lacer (nie mam tu amigi..), tylko pamiętaj by dać z pełną ścieżka oraz 1 jako argument lub przeniesc go do dh0:c
[#156] Re: monitor INFOTRONIC L2130S - 21 cali

@pch, post #155

I jak, zmieniłeś skrypt?
[#157] Re: monitor INFOTRONIC L2130S - 21 cali

@pch, post #156

Ja teraz w pracy jestem, może wieczorem albo w weekend będę dalej zgłębiać temat.
[#158] Re: monitor INFOTRONIC L2130S - 21 cali

@Madman, post #157

Dzieki koledze Hubez udalo mi sie wyrwac z Krakowa sztuke za 50zl :)
2
[#159] Re: monitor INFOTRONIC L2130S - 21 cali

@pch, post #158

A to ten co był na OLX ?
[#160] Re: monitor INFOTRONIC L2130S - 21 cali

@Norbert, post #159

Tak
[#161] Re: monitor INFOTRONIC L2130S - 21 cali

@pch, post #158

bo Hubez to Wspanialy Czlowiek :)
1
[#162] Re: monitor INFOTRONIC L2130S - 21 cali

@juen, post #161

Koles od monitora nie chcial wyslac ale Hubez ogarnął sprawe momentalnie OK
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem