[#271] Re: Ruskie znowu wszczynaja wojne swiatowa

@ZbyniuR, post #270

No tak, ale czasami ma rację.

Ostatnia aktualizacja: 21.05.2023 07:11:13 przez amikoksu
1
[#272] Re: Ruskie znowu wszczynaja wojne swiatowa

@amikoksu, post #271

Swoją drogą, to na tym nagraniu z posta 269 to też nie są wszyscy zdrowi na umyśle.
1
[#273] Re: Ruskie znowu wszczynaja wojne swiatowa

@amikoksu, post #272

Nie kliknąłem i nie zamierzam. A że ma trochę racji, cóż, nawet popsuty zegar dwa razy na dobę pokazuje dobrą godzinę, ale to za mało by na nim polegać.
[#274] Re: Ruskie znowu wszczynaja wojne swiatowa

@ZbyniuR, post #273

Lepiej nie polegać na ludzikach zza szkiełka. No i nie klikaj, nie psuj sobie nerwów.

Ostatnia aktualizacja: 21.05.2023 08:32:37 przez amikoksu
[#275] Re: AmiParty 28 - obecny status

@Zetar, post #30



Ostatnia aktualizacja: 21.05.2023 22:30:51 przez niebuszewo
[#276] Re: Ruskie znowu wszczynaja wojne swiatowa

@ZbyniuR, post #273

nawet popsuty zegar dwa razy na dobę pokazuje dobrą godzinę


czyli popsuty zegar działa lepiej niż późniący się / śpieszący. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
[#277] Re: Ruskie znowu wszczynaja wojne swiatowa

@snajper, post #276

Śmiała teza. Jednak myślę że przybliżona choć nieprecyzyjna informacja o godzinie jest bardziej użyteczna niż taka która zwykle różni sie o wiele godzin od prawdy, w dodatku nie wiemy kiedy bardziej a kiedy mniej. :)

@amikoksu - Dzięki za zrozumienie. Też myślę że gdybym obejrzał jakieś denerwujące mnie treści to by mi sie zachciało w komentarzach prostować jakieś krzywe prawdy, i wdawać w dyskusje z niereformowalnymi fanami Maksia. Po co mi to? Jako swój własny lekarz, psycholog i doradca odradzam to sobie. ;)
[#278] Re: Ruskie znowu wszczynaja wojne swiatowa

@ZbyniuR, post #277

Rosyjscy dezerterzy i ochotnicy w tym byli jeńcy utworzyli proUkraińskie bojówki "Wolna Rosja" i atakują Rosyjskie placówki, nawołując do obalenia reżimu Putina.


A Holandia i Dania przekażą Ukrainie kilkadziesiąt F16, ich piloci już sie szkolą w Polsce, co ma potrwać 4 miesiące. Stratedzy już sie zastanawiają jak to wpłynie na pole walki.

A słyszeliście o tym że Ruscy chcą od nas odszkodowanie za 2WŚ i żądają byśmy im oddali Ziemię? Co za szmaty.
[#279] Re: Ruskie znowu wszczynaja wojne swiatowa

@ZbyniuR, post #278

Tu jest więcej o tych Rosyjskich buntownikach chcących obalić ich niszczącą kraj władzę.
[#280] Re: Ruskie znowu wszczynaja wojne swiatowa

@ZbyniuR, post #279

A tu tak.
[#281] Re: Ruskie znowu wszczynaja wojne swiatowa

@selur, post #1

"Seryjny Samobojca" nawiedza Rosje.
Prawdopodobnie to ten sam samobojca, co mordowal polskich politykow po "katastrofie" smolenskiej w 2010 roku ok, racja


2
[#282] Re: Ruskie znowu wszczynaja wojne swiatowa

@selur, post #281

urraaaa, na ruskich! bije, boksuje Pupin trzęsie portkami jak małpa z Pitfalla!

[#283] Re: Ruskie znowu wszczynaja wojne swiatowa

@snajper, post #282

Nie wytrzymałem. Obejrzałem może z pierwsze 2 minuty i wyłaczyłem. Takie zero jedynkowe myślenie i vlogi tego typu są szkodliwe i są poniekąd nawoływaniem do wojny, jej gloryfikacją oraz podsycaniem prowojennych nastrojów. Żenujące gó$#^no od ludzi oceniających sytuację z wygodnego fotela daleko od konfliktu. Ta prowojenna narracja robi się chora, podobnie jak roszczeniowa postawa ukraińskiego aktorzyny. A ten vloger jak chce to niech sam łapie za karabin do spółki z tobą snajper i romantyczną pieśnią "uraa na ruskich" na ustach. Życzę przyjemnych wrażeń siedząc w okopach ze szczurami. Ja chcę pokoju, spokoju, dobrobytu i owocnej ludzkiej współpracy bez względu na kolor skóry czy wyznawaną religię. Historia niczego nas nie nauczyła jako ludzkość. Niby technologicznie przemy do przodu ale mentalnie nadal średniowiecze wyłazi nam z butów.

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2023 20:21:43 przez uroboric_tom
3
[#284] Re: Ruskie znowu wszczynaja wojne swiatowa

@uroboric_tom, post #283

Czy taki wątek to nie polityka? Zamknąć.
[#285] Re: Ruskie znowu wszczynaja wojne swiatowa

@uroboric_tom, post #283

Akurat średniowiecze w porównaniu z dzisiejszymi czasami stanowiło epokę światłą i może poszczycić się dziełami prawa, sztuki czy kultury którym współcześnie nie jesteśmy w stanie nawet dorównać.

Zadziwia mnie myślenie, że mając smartfona ludzie już nie będą się mordowali, kradli, czy napadali.
To czy masz w ręku oszczep czy laptopa przecież nic nie zmienia jeśli chodzi o ludzką naturę czy mentalność.

A jeśli chodzi o Rosję to proponuję poczytać prof. Andrzeja Nowaka np. "Wojna i Dziedzictwo" tak by mieć nieco pojęcie czym się stało to państwo po Jelcynie. Eseje prof. Nowaka z przed kilkunastu lat na temat Rosji aktualne w 100% dzisiaj... polecam.

A najlepiej być zdrowym i bogatym niż takim chorym i biednym. Można tak chcieć, ale co z takiego chcenia jak się nic nie robi w tym kierunku...
[#286] Re: Ruskie znowu wszczynaja wojne swiatowa

@Dopuser, post #285

[#287] Re: Ruskie znowu wszczynaja wojne swiatowa

@ZorrO, post #286

Nawet dzieciakom nie odpuszczają:
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem