[#31] Re: AmiParty 28 - obecny status

@Zetar, post #30

Rosja przeprowadza demilitaryzację Ukrainy.


Eufemizm.

Cele wojskowe tylko


Brednie. Szczególnie od wczoraj.

Takie coś znalazłem u Maciaka:


Jest gdzieś jakieś globalne zestawienie co piekielnego każdy europejski kraj/nacja uczynił/a swoim sąsiadom na przełomie np. ostatnich 500 lat? Byłaby to dosyć spora lista.

Btw o co chodzi z "4 miliony Ukraińców zamieszkały w Polsce od 2016"? Wg tej listy to też podlega pod ludobójstwo?
[#32] Re: AmiParty 28 - obecny status

@kempy, post #31

Pewnie będą od jutra palić i mordować. Taki był plan od początku.
Ze smutkiem zauważam, że piąta kolumna Putina w Polsce wciąż się trzyma.
2
[#33] Re: AmiParty 28 - obecny status

@Zetar, post #30

Co Ty, na etacie rosji?
A co niektórzy z AK co robili? Nie wszyscy nasi byli patriotami czysto. Cześć (bardzo mała) też była zwykłymi przestępcami. A ktoś zapomniał co rosja robiła nam? Ribbentrop Mołotow, Katyń, wielki głód na Ukrainie itd. Co za głupoty wypisuje się tutaj. Taka ruska propaganda. Setki lat niszczenia polskości. A teraz napadli zbrodniczo sąsiada i ja mam im przyklaskiwać?
[#34] Re: AmiParty 28 - obecny status

@Krashan, post #32

Może to jeszcze Ci co pracowali w SB/UB i im tęskno do starych czasów.
[#35] Re: AmiParty 28 - obecny status

@kempy, post #31

Wybiórczo coś. Nic o Dombasie nie udało się napisać? Lepiej przemilczeć?
Skoro brednie, to może jakiś dowód ale poproszę nie z tej prawilnej telewizji.
4 bańki jak zrobią banderkę w stolicy, to dopiero będzie ludobójstwo.
Widzę, że według niektórych lepiej gasić pożary, niż zapobiegać.
Ale tak zachód chciał, chce i będzie chcieć. Teraz są tanie ziemie na Ukrainie.
Jeszcze barany podsycają sytuację wysyłając pomoc ofensywną zamiast defensywną, jak Niemcy hełmy.
[#36] Re: AmiParty 28 - obecny status

@recedent, post #22

Sorry ale amigowanie wyparło mnóstwo mózgu z niektórych czaszek.
Chcesz to wyślę ci parę filmów na priv. Z wojny w Donbasie. Gdzie głównie trupami są Rosjanie .
Mogę na razie z pamięci.
1. Przed lotniskiem w Doniecku, na krzyżówce stoi Mercedes, kręci to ktoś telefonem.
Podkurczone nogi, mężczyzna, plama krwi.
Gość idzie i w krzaczkach obok leży kobieta prawdopodobnie jego żona, na brzuchu bez majtek, domniemam że zgwałcona i zabita.
2. Po ostrzale jednej wioski ludzie wyciągają zwłoki 5 osób, Świerże jeszcze polewają twarze woda. 5 osób.
3. Rosjanie odbili jakiś punkt, pokazują martwe ciała rannych Ukraińców, zabili swoich.
4. Najbardziej brutalne film z egzekucji autobusu Prawy Sektor. Około 15 bojowników Prawego Sektora.
Ktoś zatrzymał i rozwalił wszystkich jak leci .
5. Przywiezione zwłoki żołnierzy rosyjskich w Donbasie.
Nie ładny film. Człowiek chodzi po jakis pomieszczeniach z trupami.

Recedent i inne Rusofobiczne niedowiarki wszystko wiedzą lepiej. Od szczepionek po kształt ziemi.
Brzydzę się ludźmi tępymi, którzy dają najpierw osąd, potem myślą.
Od 2014 roku trwa regularny ostrzał wschodu Ukrainy.
Zginęło tam 14 000 ludzi i nie ma co żartować z tego.
Bolesne że nikomu to nie przeszkadzało.
Próbkę mozlii Ukraińców widać na zdjęciach i filmach z masakry w Odessie, chyba 2015 rok kiedy to spalono 43 osoby żywcem, smarując I'm dłonie i twarz jakaś smołą.
Masz Recedent okazję się wykazać i ramach pomocy bierz do domu. Na kogo trafisz ? Tego nie wiem.
[#37] Re: AmiParty 28 - obecny status

@Zetar, post #35

No tak, na mord i zamordyzm lepiej podnieś rączki. Za raz Polskę przyjdą wyzwalać, bo mordujemy skrzaty. Widzę, że mamy prawdziwego trolla prosto z ZSRR.
Pamiętaj, nic w internecie nie ginie, a chyba specem z maskowania nie jesteś ;)
[#38] Re: AmiParty 28 - obecny status

@WojtekX, post #36

Podsyłaj i jeszcze pokaż, że motorola i jego drugi kompan broni ludności cywilnej, to nie oni gwałcili i przestrzegali konwencji Genewskich. Traktowali należnie pojmanych. Takie brednie możesz sobie wciskać, ale nie w cywilizowanym świecie. Agresorem jest zakłamana rosja ze swoją zbrodniczą propagandą.
[#39] Re: AmiParty 28 - obecny status

@flops, post #33

Obudź się i zerknij, jak Polska była osuszana z pieniędzy, z fabryk, ze stoczni, z hut, z rybołówstwa, z futerkowych, a teraz kopalnie (piszą ustawę o zakazie palenia węglem, w tym ekogroszek). Okradana przez trzy dekady przez wszystko to, co siedzi na Wiejskiej. O podatkach nie wspomnę. Wmawiają ludziom: nie idź na wybory, to nic nie da, a realia pokazują że mały procent rządzi zbałamuconą telewizją i rozpijaną tanimi alkoholami większością. Wszystkie te zakazy handlu z Rosją komu służą? My, Polacy, nie możemy handlować ze wschodem, a cały zachód dzięki temu korzysta. Wykresy pokazują przyrosty, ale tylko tym z zachodu. Kolejne wybory wygra pis bo te 4 banki staną się z dnia na dzień Polakami i to te 4 bańki pójdą na wybory, i za ciebie wybiorą tych, którzy cie okradają.
Nie jestem na etacie Rosji. Urodziłem się w Polsce. Jestem Polakiem. I chcę dobrze dla Polski, a co za tym idzie, dla siebie i swoich dzieci.
1
[#40] Re: AmiParty 28 - obecny status

@Zetar, post #39

Wydaje mi się, że lepiej mi się tutaj żyje, niż przeciętnemu Rosjaninowi. No właśnie zakazywali palenia węglem, a w zamian LNG, więc coś w Twojej logice się nie dodaje. To zachód kazał najechać Ukrainę, żeby od rosji nie kupować LNG?
Chyba ktoś za dużo na kanałach wschodnich siedzie...
A dlaczego w rosji nie mówi się o wojnie?

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2022 22:29:11 przez flops
[#41] Re: AmiParty 28 - obecny status

@Zetar, post #39

To na kogo trzeba glosowac polski patrioto ... na PO czy moze na SLD ?




moze zaraz po wygranej Tuska, zawiazemy sojusz troj-poteg Rosja-Niemcy-Polska i my bedziemy miec najwazniejszy glos w tej "swietej trojcy"

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2022 22:36:09 przez selur
[#42] Re: Ruskie znowu wszczynaja wojne swiatowa

@selur, post #1

Cześć i Chwała bohaterom !!!

2
[#43] Re: AmiParty 28 - obecny status

@Zetar, post #35

Skoro brednie, to może jakiś dowód ale poproszę nie z tej prawilnej telewizji.


Co będę ludzi straszył. Kharkiv dzisiaj i dosyć krwawe efekty zbombardowania/obstrzelania osiedla mieszkaniowego. Jest tego wystarczająco dużo w różnych kombinacjach w prywatnych relacjach (głównie Twitter).
2
[#44] Re: Ruskie znowu wszczynaja wojne swiatowa

@ZbyniuR, post #13

Dzisiejszy raport:

3
[#45] Re: Ruskie znowu wszczynaja wojne swiatowa

@ZbyniuR, post #44

No właśnie apropo pieniędzy, to po sankcjach (w)rubel po prostu zdycha. Jestem też ciekawy, co grupa Anonymous zrobi na swoim froncie, a zapowiedzi są imponujące. Putin świadomie, czy nie doprowadzi Rosję do katastrofy ekonomicznej - takiego prezydenta powinno się usunąć dla dobra kraju.
1
[#46] Re: Ruskie znowu wszczynaja wojne swiatowa

@RomanWorkshop, post #45

I dlatego już mu się rączki trzęsą. Bo zdaje sobie sprawę, że koledzy niżej i średni szczebel dowodzenia w każdym momencie może go wydać i zmienić kurs. Przeliczył się strasznie, za co musi zapłacić. Mama nadzieję, że zostanie osądzony, że nie strzeli sobie w łeb wcześniej.
A trolle też mają się czego bać, bo prowadzenie działań dywersyjnych w przestrzeni internetu jest aktem agresji i przestępstwem. A ich dane są przecież spisane ;)

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2022 23:39:53 przez flops
1
[#47] Re: Ruskie znowu wszczynaja wojne swiatowa

@RomanWorkshop, post #45

O poczynaniach Anonimusa było ze dwa dni temu w takim raporcie.

Myślę że jak matki zabitych sie dowiedzą to rozszarpią Putka gołymi rękami jak tylko wyjdzie z bunkra. A stan kraju czy narodu to ostatnia rzecz jaką sie przejmuje.

Polecam jeszcze te dwa kanały, oszczędzają czas bo nie plotą od rzeczy. To ich ostatnie filmiki:



https://www.youtube.com/c/OSWOśrodekStudiówWschodnich/videos
[#48] Re: Ruskie znowu wszczynaja wojne swiatowa

@RomanWorkshop, post #45

ruble maja 'trouble'.. OK


[#49] Re: AmiParty 28 - obecny status

@kempy, post #43

Dzisiaj z samego rana. Cel wojskowy? Plac w środku miasta? Google Maps pokazuje, że za tym budynkiem jest np. McDonalds. Rosyjska walka z otyłością?

https://twitter.com/nexta_tv/status/1498549006322053120

https://goo.gl/maps/gycSzswfcJixABwb9

Ostatnia aktualizacja: 01.03.2022 08:32:37 przez kempy
[#50] Re: AmiParty 28 - obecny status

@kempy, post #49

McDonald's to USA. Oni nigdy się nie lubili.
[#51] Re: AmiParty 28 - obecny status

@WojtekX, post #36

Chcesz to wyślę ci parę filmów na priv. Z wojny w Donbasie. Gdzie głównie trupami są Rosjanie .


Jak to możliwe, skoro "ich tam niet"?

Masz Recedent okazję się wykazać i ramach pomocy bierz do domu. Na kogo trafisz ? Tego nie wiem.


O to się nie martw. Moja przyjaciółka ze Lwowa właśnie robi sobie śniadanie.
[#52] Re: Ruskie znowu wszczynaja wojne swiatowa

@selur, post #48

Jak Amerykańce rozkręcają wojenkę to nikt im nie przeszkadza. I podobnie było 8 lat temu jak Ruskie sobie Krym wzięły. Ale najwyraźniej źle wyczuł nastroje Zachodu bo myślał że teraz też tak będzie. Tymczasem okazuje sie że nie taka Rosja wielka, i nie taki zachód głupi. Mam nadzieję że to nie potrwa długo, bo szybko mu sie skończą środki.

Ja jestem bardzo ciekaw co teraz myślą Chińczycy, czy to im trochę studzi apetyt na Tajwan czy nie bardzo.
2
[#53] Re: Ruskie znowu wszczynaja wojne swiatowa

@ZbyniuR, post #52

Wlasnie czytalem, sobie komentarze pod transmisja Al Jazeer'y i to ze swiat arabski nienawidzi USA, to raczej oczywiste ale araby nazywaja takze nas europejczykow "wezami" a afrykanie "rasistami".
Niestety ale nadal pol swiata jak nie wiecej tkwi w epoce kamienia lupanego i wyznaje magie voodoo.

Przed cwywilizacja jeszcze sporo pracy, zeby uswiadomic te 7 miliardow ludzi, po co czlowiek ma w ogole taki organ mozg.
[#54] Re: Ruskie znowu wszczynaja wojne swiatowa

@selur, post #53

Myślę że USA sami sobie nagrabili zadzierając nosa i grabiąc złoża w uboższych krajach przy tym swoim niesieniu pokoju i demokracji za pomocą bomb i karabinów.
A zdaje sie że w Koranie mają jakieś przepowiednie o upadku wielkiego Babilonu który jest siedzibą diabła. A gdzie indziej o tym że z diabłem trzeba walczyć. A że 2+2=5 to wyszło że nie będziemy ich lubić. Bardziej zagadkowe jest dla mnie czemu mimo tylu stuleci sąsiedztwa dopiero po 2ej wojnie po tym jak w północnej Afryce szwendali sie Germanie turbanki zaczęli nienawidzić sąsiadów z pejsami. Parę stuleci wcześniej Romanki ich wygnali z ojczyzny, a jak obce mocarstwo pomogło im tam wrócić to nic dziwnego że animozje z czasów krucjat odżyły. Mniej zaradne władze często stosowały trik zwalania winy za ciężki los pospólstwa na kogoś kto sie napatoczy a ma lepiej. Komuniści zrobili to samo w Polsce w 60ych.

A co do nielubienia białych, Meksy mówią na nas głupie gringo, Japońce nazywają nas śmierdzącymi gaidźinami. I pewnie jeszcze by sie coś znalazło. Bo jak ktoś chce nas nielubić, to nieważne czy dasz im bata czy kwiatka łatwo tego nie zmienisz. Odkąd zeszliśmy z drzewa wyzywanie innych poprawia nam mniemanie o sobie. ;)
Chociaż w dobrym towarzystwie obgadywanie innych psuje opinie o nas a nie o tych obgadywanych, to nie zawsze jesteśmy w takim towarzystwie. Baa czasem wolimy być w tym złym, bo w dobrym nie wystarczy paplać od rzeczy żeby zdobyć szacun.
[#55] Re: AmiParty 28 - obecny status

@recedent, post #51

Nie wydaje ci się, że już najwyższy czas zamknąć ten wątek, a niektórym osobom dać ostrzeżenia lub ban?
[#56] Re: AmiParty 28 - obecny status

@AD99, post #55

A co... rodzinka w Moskwie mieszka czy moze pradziadek od samego Stalina odznaczenia przyjmowal ?
[#57] Re: AmiParty 28 - obecny status

@selur, post #56

Nie, nie przyjmował. Wokół ciebie nie kręci się całe forum, więc sobie takie żałosne docinki odpuść. A żebyś nabrał wodę w usta, to powiem, że mojego dziadka i większość rodziny od strony ojca, UPA zagoniła do kościoła i spaliła żywcem w 1943r.(a może dalej będziesz trollował?). Nic nie mam do narodu ukraińskiego i mam nadzieję, że obronią swoje państwo. Jakoś wątki polityczne są od razu gaszone, a szerzona tutaj dezinformacja nie jest potrzebna nikomu.
[#58] Re: AmiParty 28 - obecny status

@AD99, post #55

nie, bo selur ma tutaj osłonę przed banem, od kiedy napisałem "ban" - wedle niepisanej zasady, że należy działać wbrew słowom snajpera. A przynajmniej miał, do chwili opublikowania posta #56. Są sytuacje, w których i magiczne osłony snajpera (w skrócie MOS) stają się bezradne.
[#59] Re: AmiParty 28 - obecny status

@snajper, post #58

Tak, place co tydzien przelewem 10.000 rubli panu Cenzorowi ( choc teraz to za wiele za to juz nie kupi).

Natomiast ty za swoja glupote, musialbys placic calemu internetowi, chyba z pol miliona euro miesiecznie
[#60] Re: Ruskie znowu wszczynaja wojne swiatowa

@ZbyniuR, post #54

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem