kategoria: SACP
[#31] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@bacus10, post #29

Wstępnie 25 stycznia, 1-dniowo. Nie jest to jeszcze oficjalna i potwierdzona informacja.
[#32] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@madman15, post #31

Nooo, termin jest super OK ... przynajmniej dla mnie
[#33] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@biax, post #32

Biaxior trza będzie spakować graty i przybyć na jubileusz.
[#34] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@biax, post #32

Ja będę na 99%, Pawła nie będzie
[#35] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@madman15, post #31

Termin dla mnie bomba
Jesli sie potwierdzi na 100% to ja sie melduje
[#36] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@bacus10, post #34

Ja w tym terminie niestety nie mogę cały styczeń mam zawalony robotą

bacus10 Jak tam ta stacja dla mnie?

Pozdrawiam
[#37] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@heniek29cr, post #36

poszło info
[#38] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@Grisza, post #33

No ba :) Pawła nie będzie, zatem szukam dalej chętnego na wykonanie usługi wylutowania modulatora z A600 i chętnego na pozbycie się floppa do A600
[#39] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@biax, post #38

Jeśli będę, a na 90% tak, to wylutuję Ci ten modulator :) Stacji niestety nie mam...
[#40] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@alt_, post #39

Na 70% jestem, ale tym razem z noclegiem po drodze :)
[#41] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@Skiba, post #40

Termin mi też pasuje więc postaram się przybyć z amigami .
[#42] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@bacus10, post #34

Ano niestety, na jubileuszu nie będę, ciekawe czy dałoby rade przesunąć całą imprezę na pierwszy weekend lutego, bo jeśli nie to pupa blada. Ja wtedy na zasłużonych wakacjach na Ukrainie i nie dam rady się sklonować. Najlepszego wszystkim w nowym roku.
[#43] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@madman15, post #31

mam nadzieje ze przybede... tym razem chyba z amiga nawet ;D
[#44] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@rafvte, post #43

Rafvte:
Coraz bardziej zaczynam żałować, że nie mogę.....a było by tym razem z czego się pośmiać tak dla odmiany....
Pozdr.OK
[#45] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@rafvte, post #43

Imprezy nie przesuwamy, termin jest taki - jeśli komuś nie pasuje to trudno, możemy spotkać się na innej/następnej, jakiś kompromis trzeba osiągnąć niestety...
RAF - jak weźmiesz jakiegoś fajnego komodorca (tego co ostatnio np.) to wiesz że cię też nie wyrzucimy :P
[#46] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@madman15, post #45

Sprawy się mi pokomplikowały - mam nadzieję, że do tego czasu dzieciak wyjdzie ze szpitala i wyzdrowieje :/
Jeśli tak będzie to będę .... a i mogę wziąć mojego wypasionego C64 :) może tego Rafowego nie przebije, ale też jest fajny :P
[#47] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@madman15, post #45

Pytanie do organizatorów: Czy byłaby możliwość przekimać (karimata , śpiwór) w MDK do niedzieli godz. 6:00? Koledzy z naszej ekipy mają prawie 400 km do domu szeroki uśmiech
[#48] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@Jacenty, post #47

Niestety szansa na takie coś jest raczej nikła...
[#49] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@madman15, post #48

W sprawie imprezy dwudniowej toczy się pewna dyskusja. Jeśli wszystkie warunki brzegowe zostaną spełnione jest szansa (dosyć spora) posiedzieć do niedzieli tak do 14.00-15.00 - ale to na razie tylko opcja - nie przyjmujcie tego za pewnik.

Jeśli będzie dwudniowo, to Ci co chcą przekimać, niech wezmą własne śpiwory/ karimaty/poduszki, itp. - bo niestety nie zapewnimy tego na miejscu. W razie czego postaramy się zapewnić osobne pomieszczenie na przespanie.
Co do ciepła to w MDK-u grzeją konkretnie - nikt nie zmarznie :) .
[#50] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@Azzorek, post #49

Panowie, zamierzam przybyć - jeszcze nie wiem, sam czy z amigą/amigami i mam pytanie o parking. Jak się ma sprawa z miejscem na toczydełko, bo już dawno nie byłem w okolicach Pszczelnika? Termin nadal aktualny.

Ps. jeśli do tego czasu nie poradzę sobie z megaramhd, to też go zabiorę.
[#51] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@gegu, post #50

Można zaparkować centralnie na przeciwko pod parkiem, jest tam miejsce.
Ja też się pojawię, muszę tylko w pełni wyzdrowieć.
[#52] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@flops, post #51

A ja jeszcze raz zapytam - czy wybiera się ktoś z Krakowa, lub przezeń jedzie i mógłby mnie zabrać ze sobą? Bo mam problem ze znalezieniem własnego transportu w tym czasie.
[#53] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@gegu, post #50

Parking jest, jeszcze się nie zdarzyło żeby komuś zabrakło miejsca. Zawsze można jeszcze na teren MDK wjechać z tym, że tam jest ostry spad na podjeździe co szczególnie poczułem na przedostatnim SACPie. Zapakowaliśmy z *y na koniec imprezy samochód, który z wygody postawiłem pod oknami sali. Podczas wyjazdu pod górkę do bramy nieźle zajechałem podwoziem, aż się wystraszyłem, że służbówkę uszkodziłem :) . Na szczęście wszystko dobrze się skończyło i nie było żadnych usterek w aucie :) .

Co do SACP planujemy pewne atrakcje - na pewno nie będzie to SACP zwyczajny. Oczywiście klimat na pewno będzie super jak zawsze, ale odrobina "dodatków" nie zabraknie.

Na pewno będzie turniej Mortal Kombat II (czy z nagrodami - jeszcze się okaże). Jeśli są chętni na to sponsorzy (to może być drobiazg, byle do Amigi) zapraszam na Priv :) . Ja np. na którymś SACPie ufundowałem w ładnym stanie Box'a gry A-Train (pudełko, gra, książeczki), także nie musi to być coś wielkiego - liczy się sam fakt :) .

Jeśli ktoś chciałby zająć się puszczaniem demek (dobrze by było aby ich trochę obejrzeć) też zapraszam na priv. Mogą to być demka dla Amigi 500 lub rozbudowanych konfiguracji wliczając 68060. Będzie potrzebny monitor lub projektor (o tym niżej) no i oczywiście Amiga.

Zapytam, czy ma ktoś możliwość zabrania i użyczenia na imprezie rzutnika-projektora? Tego nie załatwię bo nie ma skąd :( , a przydałoby się... przydało :) .

Jutro ostatecznie poinformuję Was tutaj, czy impreza będzie dwudniowa czy nie.

Napiszę jeszcze jako oczywistą oczywistość pewną rzecz.
SACP to typowa impreza sprzętowa dla Amigowców, którzy uwielbiają swoje komputerki. Nie jest to impreza w stylu meetingów Scenowych itp. Amatorzy zalania przysłowiowej "pały" i ujarania "skręta" jak noga słonia nie są tu mile widziani. Ci co jeżdżą na SACP wiedzą o tym. Oczywiście wypijemy też w miłym gronie "co nie co", ale każdy robi to w granicach przyzwoitości, aby nikomu nie uprzykrzać życia. Piszę teraz o tym, ponieważ jest opcja imprezy dwudniowej. Nie chciałbym, aby komuś coś się źle ułożyło w głowie... .

Pozdrawiam,

Azz

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2014 00:09:19 przez Azzorek

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2014 00:14:07 przez Azzorek

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2014 00:14:32 przez Azzorek
[#54] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@Azzorek, post #53

W jakich dokładnie godzinach jest SACP 25/26 I ?
[#55] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@XeNeS, post #54

Jeśli jednodniowo to: 25.01.2014 9.00-21.00
Jeśli dwudniowo to 25-26.01.2014 9.00 (25.01) do 14.00 (26.01)

Pozdrawiam,

Azz
[#56] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@Azzorek, post #55

Witam

W związku z 20-stą edycją SACP będziemy zamawiać koszulki z logiem "imprezy".
Koszulki będą w kolorze granatowym.
Koszt koszulki to 55 do 65 zł (zależnie od rozmiaru oraz kosztu przesyłki, który będzie podzielony pomiędzy zamawiającymi).
Oczywiście po otrzymaniu koszulek będzie do wglądu paragon zakupu.
Obrazki z projektem koszulek oraz tabelą rozmiarów są poniżej.
Odcień granatowego może się różnić od tego na obrazku, zależnie od producenta koszulki i modelu jaki będzie dostępny w dniu realizacji.
Koszulki są w gramaturze 195 g/m2 (Fruit of The Loom - na dzień dzisiejszy).
Jeżeli ktoś z was ma ochotę na koszulkę to bardzo proszę o przesłanie rozmiaru koszulki, ksywy jaka ma się znaleźć pod obrazkiem z przodu koszulki oraz oczywiście pieniędzy.
W sprawie zamówienia oraz płatności proszę kontaktować się z Mordimerem: syctomasos@tlen.pl

Ważne - jeżeli chcemy otrzymać koszulki na czas czyli SACP 20, należy się zdecydować jeszcze dzisiaj (piątek 17_01_2014) do godzina 17, po tym czasie wysyłamy zamówienie.
Jeżeli ktoś przeoczy info to do poniedziałku (20_01_2014) zbieramy zamówienia na kolejną partię koszulek, w tym przypadku nie gwarantujemy że zamówienie zostanie zrealizowane na czas.




Pozdrawiam
Alf
[#57] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@alf, post #56

.... jak widzę obrazki się nie pokazały ....

Dla zainteresowanych wyślę tabelę rozmiarów oraz obrazek z projektem koszulki na maila.
Mój adres mailowy:
unicomp@wp.pl

Pozdrawiam
Alf
[#58] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@alf, post #57

Maile poszły OK
[#59] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@QUAD, post #18

QUAD - wybierasz się?

Daj jakiś namiar na siebie - na który na pewno odpowiesz :) (gg,mail) - czy była by możliwość podłączenia się do ekipy wyjazdowej?
[#60] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@Renton, post #59

Odpowiednie rozmowy przeprowadzone zatem ogłaszam, że dwudziesta edycja SACPu będzie dwudniowa. Czas imprezy:

START: sobota 25.01.2014 godzina 9.00
KONIEC: niedziela 26.01.2014 godzina 14.00.

Do dyspozycji będą dwie sale - wystarczy miejsca :) .

Ci co zostają do niedzieli niech sobie zapewnią karimatę, śpiwór, itp., :) .

Pozdrawiam,

Azz

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2014 18:40:55 przez Azzorek
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem