kategoria: SACP
[#241] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@Azzorek, post #180

Po bardzo długim czasie i moja fotorelacja dostępna TU oraz filmy Pierwszy , Drugi .

W standardzie brakuje kilku ksyw, pomoc w ustaleniu kto to, mile widziana.


Ostatnia aktualizacja: 09.03.2014 08:34:12 przez pekdar
[#242] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@pekdar, post #241

lepiej pozno niz wcale
[#243] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@bacus10, post #242

Oczywiście :)
Mam potrzebę usprawiedliwić się... pracowałem dość intensywnie nad automatyzacją wielu czynności w przygotowywaniu galerii. Chodzi o obróbkę danych. Dzięki temu zyskałem kilka nowych i to bardzo pomocnych narzędzi, które wykonują za mnie wiele czynności. Może kiedyś podkładam te programy i rozwiązania w całość i opublikuję.

Sama galeria przeszła małą rewolucję (w kodzie) jak i program, który ją generuje.
No... to usprawiedliwiłem się.
[#244] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@pekdar, post #243

"Powiększanie miniatur w osobnym oknie działa tylko na AWeb 3.5.09, IBrowse 2.4 lub kompatybilnej przeglądarce,
zaktualizuj przeglądarkę
"

Ten tekst mnie rozwalił na amen . Do tej pory nie mogę dojść do siebie . A ja kudłaty durnowaty myślałem, że na Win8 i Firefoksie to sobie zobaczę.

Kolega obok NewGuru to Sunday, a obok Quada to Quad 2 (jego syn lub brat)

Pozdrawiam,

Azz

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2014 14:07:27 przez Azzorek

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2014 14:12:10 przez Azzorek
[#245] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@Azzorek, post #244

Ma być amigowa
A tak poważnie to u mnie na Chromium Wersja 32.0.1700.102 i FF 27.0.1 działa. Żadnego komunikatu o braku zgodności nie ma mam.
Win8 nie mam, nie mam jak sprawdzić. Ciekawe jak się Win8 identyfikuje....?
Kliknij w dostępne rozdzielczości ... i wio

Dzięki za podpowiedzi, poprawię jak tylko wyskrobię trochę czasu. Teraz codziennie przez 2 tyg. jeżdżę do Katowic (szkolenie).


Ostatnia aktualizacja: 10.03.2014 19:41:38 przez pekdar

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2014 19:41:47 przez pekdar
[#246] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@pekdar, post #245

" Teraz codziennie przez 2 tyg. jeżdżę do Katowic (szkolenie)."

Wspominając nasze dyskusje na ostatnim SACP, coś tak czuję, że to dobra informacja .

Pozdrawiam,

Azz
[#247] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@Azzorek, post #246

Uzupełniłem brakujące ksywy. Jeszcze raz dzięki Az.
Niestety nadal nie mam wszystkich. Może z czasem uda się uzupełnić.

Moje szkolenia są wynikiem zgłoszenia na nie i nie miały związku z sytuacją zawodową.

Nie mniej rzeczywiście dużo się dzieje przez ostatni tydzień i jeszcze więcej będzie działo w poniedziałek i pozostałe dni.
Dużo się wydarzy. Mam nadzieję że na lepsze i będzie o czym pogadać przy następnym spotkaniu ;)
[#248] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@pekdar, post #247

Darek a nasza dyskusja niedokonczona ;)
Ale to co mowilem jest aktualne - sie tylko szkol w tematach o ktorych mowilem ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem