kategoria: SACP
[#151] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@biax, post #149

Dzięki Biax, do zobaczenia.
[#152] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@biax, post #150

Spać nie mogę, najchętniej już bym pojechał.
[#153] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@pekdar, post #152

No ja niestety sie nie pojawie i to nie ze wzgledu na pogode tylko jutro ide do pracy na 14 :( masakra szkoda bo jacenty nie ma z kim jechać nie tak to miało być :(
[#154] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@pekdar, post #152

No ja niestety sie nie pojawie i to nie ze wzgledu na pogode tylko jutro ide do pracy na 14 :( masakra szkoda bo jacenty nie ma z kim jechać nie tak to miało być :(
[#155] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@pekdar, post #152

A ja dopiero wróciłem do domu z MDK Jordan. Trochę podziałaliśmy z *y. Chociaż plac już jest przygotowany, dekoracje są, sala druga otwarta, najwyżej stolików się do niej doniesie jak zabraknie :D .

I jak zwykle tradycyjnie nic nie zrobiłem, tzn nic nie przyszykowałem ze swoich rzeczy na SACP.
Życie.... Teraz czeka mnie pakowanie.

Pozdrawiam,

Azz
[#156] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@francdt, post #154

Mam zamiar się pojawić, tym razem sam. Jeszcze tylko kanapki i lulu. o 4:30 muszę wstać
[#157] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@Jacenty, post #156

Spakowany, idę się wreszcie kimnąć.

Pozdrawiam,

Azz
[#158] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@Jacenty, post #156

Gdyby pogoda była lepsza to bym pojechał, ale niestety warunki są jakie są....
[#159] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@Skiba, post #158

Aaaas chcialem wyjechac wczesniej zeby byc prEd 9 dzis ale oczywiscie przy moim pechu.... Auto dead :( przesiadka do drugiego i wyjazd opozniony o prawie godzine ....... Co za syf ;)
[#160] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@WojT_GL, post #159

Ufff na miejscu ;)
[#161] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@WojT_GL, post #160

Udanej zabawy OK
[#162] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@BULI, post #161

Dziękuję wszystkim za możliwość uczestniczenia w tej imprezie. Fajnie było znów spotkać stałych bywalców jak i nowe twarze poza forum. Wybaczcie też, że wychodząc w pośpiechu nie pożegnaliśmy się z Chudym w należyty sposób, jednak dzięki temu zdążyliśmy na czas na nasz dyliżans.

Na sali w pośpiechu pozostawiłem egzemplarz jak na fotce poniżej. Czy mógłby ktoś go dla mnie przechować do następnego zlotu?? Z góry dziękuję! :)

[#163] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@Lokaty, post #162

Wydaje mi się ze go dzisiaj widziałem. Siedział na jakimś stole :P
[#164] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@Lokaty, post #162

Joya prawdopodobnie ma Azzorek.

Dodatkowo znaleziono:
- pompkę do materaca
- ładowarkę do iPhone Xquist.

Właścicieli proszę o kontakt, ja na 90% wiem czyje to jest więc proszę nie cyganić :P
[#165] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@madman15, post #164

Aaaaaaa ladowarka moja :(
Lokaty - widzisz chcialem Ci godnie zaplacic za tego joya a tak go zgubiles :)
Madman - jak ostateczne wyniki w slamtilt? Ktos mi dolozyl?


Noi jak zwykle dzieki i super i dozo i zeby jeszcze ze 50 takich zlotow.... (I flaczkow). Do nastepnego! I czekamy na foty :)
[#166] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@WojT_GL, post #165

WojT_GL zmiazdzyłeś wszystkich w Slam Tilcie. Probowali Cię pobić ale nie dali rady ;p
[#167] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@WojT_GL, post #165

Slamtilt - wygrałeś Wojt, drugi Aceman, trzeci ja (udało się podbić mi do ponad 800 milionów, ale nic to nie zmieniło). Nagrodę przekaże Aceman przy okazji.
[#168] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@madman15, post #167

Madman jak moge odzyskac ladowarke

Co do slam tilt - tak jak mowilem - pierwszy raz gralem w niego i ten stol :) takze ciesze sie :p
[#169] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@WojT_GL, post #168

Hej Wojt, gratuluję 1szego miejsca :)
Napiszę do ciebie jakoś w tygodniu, musimy się umówić na odbiór nagrody ;)

A, pompka jest moja :)
[#170] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@WojT_GL, post #1

Ja też już wróciłem. Było zarąbiście :) Później napiszę może coś więcej ale najpierw muszę odespać.
[#171] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@WojT_GL, post #165

[#172] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@_arti, post #170

Było super szkoda,że musieliśmy spadać,ale nie ma tego złego.Arti dzięki za kupę megabajtów,właściwie gigabajtów.Mało dioda od hdd w Ami się nie spaliła.Organizacja super,ciasto jubileuszowe pycha!Flaczki to samo,atmosfera wspaniała Jacol koniecznie muszę kiedyś wybrać się pociągiem.Daro DHCP na 3.9 śmiaga,aż miło przepraszam,że koipiowanie się przeciągneło.Biaxior dzięki za wszystko i ekstra towarzystwo,było zaj...OK
[#173] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@Grisza, post #172

Tradycją już jest, iż SACP im starszy tym lepszy !!! Dzięki organizatorom za rewelacyjną organizację! Azzorek stłukł mnie dotkliwie w rozgrywce Mortala, już zaczynam ćwiczyć i liczę na rewanż :) Dzięki PekDarowi i Griszy za cierpliwość - ceremonia pożegnalna nieco się przeciągnęła .... Danielowi za wsparcie hardwarowe i Altowi za wyrozumiałość w temacie pękniętego pudełka z Ikei :)
Wszystkim uczestnikom za stworzenie niesamowitej atmosfery, bez której SACP nie byłby tak wspaniały jak jest ...ok, racja Do następnego razu ! Już się nie mogę doczekać

FLACZKI RULEZ

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2014 17:18:33 przez biax
[#174] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@WojT_GL, post #168

Mogę podwieźć do Gliwic np. Ogólnie to na Google+ ci coś napisałem, odezwij się tam :)
[#175] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@madman15, post #164

Dzięki MadMan za info, uderze do organizatora. :)

@Wojt_GL
Wiedziałem, że się zgłosisz!
Jeżeli opcja o którą Cię pytałem jest nadal aktualna to czekam z wielka chęcią na dokumenty, gdyby jednak się coś zmieniło to też proszę daj mi znać na maila.
Spokojnego wieczora wszystkim!!
[#176] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@biax, post #173

Jubileusz udał się wspaniale :)

Arti
Miło było poznać osobiście, chodź zupełnie nie podobny do swojego avatara ;)
Dzięki za gigabajty fajnego softu dla klasycznego MAC-a :)

Alt
Dzięki za cenne informacje biznesowe. Przydadzą się na pewno. Cieszę się, że udało się uratować płytę główną A4kD, która o mały włos nie stała się dawcą do przeszczepów.

Azzorek
Nie wyobrażam sobie aby ktoś mógł Ciebie i pozostałych zastąpić w roli organizatorów. Było doskonale. Żałuję że nie mogłem zostać do samego końca ale byłem z Wami tak długo, na ile wystarczyło czasu i sił.

Biax
Dzięki bracie za rozpuk brzucha w pakiecie :D Takiej kumulacji śmiechu i dobrego humoru nie miałem od dawna. Nigdy się niezmieniaj!
Świetnie się bawiłem.

Grisza
Cieszę się że była okazja uruchomić klienta DHCP, wyszło ile jeszcze jest niedociągnięć. Taki bugreport bardzo mi pomorze. Dzięki za soft, mam co robić na wiele tygodni.
Byłem zaskoczony że w drodze powrotnej dmuchałeś wentyl aż dwa razy! ;) Jaka kumulacja.

Lokaty
Dzięki za wspólnie miło spędzony czas i ciekawe tematy.

Vegeta
Dobrze że wróciłeś, odezwij się tu czasem. Moja oferta pomocy w reperacji złącza IDE zawsze aktualna. Świetnie się rozmawiało.

Podziękowania pozostałym, których nie wymieniłem a miałem przyjemność poznać i porozmawiać, fajnie było spotkać Was wszystkich ponownie. Dzięki za miło spędzone chwile, wręcz szampańską zabawę i konstruktywne rozmowy, zawsze, dobrze jest dowiedzieć się czegoś nowego.

Uprzejmie informuję że zostały u mnie dwie płyty CD: "Scala MM300" oraz "Meeting pearls vol. IV". Kolegów, którzy pozostawili te płyty u mnie, proszę o kontakt mailowy. Ustalimy sposób zwrotu.

Na koniec, moja deklaracja wyjazdu na Revision 2014 jest aktualna.
[#177] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@Lokaty, post #175

Lokaty - odezwe sie ;) tylko ta atmosfera byla taka fajna ze mi sie dni popieprzyly
Mowiac ze jutro dostaniesz materialy mialem na mysli w poniedzialek jak przybede do biura ;)
Bedziesz mial czas do srody ;)
A tego joya juz nie odbieraj od nich ... Ja go wezme ;)
[#178] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@WojT_GL, post #1

Dzięki za super imprezę. Już nie mogę doczekać się następnej edycji. Pozdrowienia dla wszystkich uczestników. Jesteście wspaniali OK
[#179] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@WojT_GL, post #1

Witam,

Dzięki wszystkim za imprezę ;) Widzę, że nasz SACP rozrósł się do dużego i renomowanego już spotkania AMImaniaków. Jubileuszowa impreza była wprost świetna.

Azz dzięki za świetną prezentację (byłem jednym z wytrwalszych bo wytrzymałem do SACP vol 12 :)), największym zainteresowaniem cieszyły się zdjęcia z SACP 10 z Vegetą w roli głównej ;). Naturalnie ciasto też wyśmienite. Tak poza tym to chyba się trochę obawiałeś "Mununa" bo Twój kapelusznik nie stanął do walki ani razu :D

*y kiedyś pożyczę od Ciebie tą niemiecką książkę - jak oczywiście będzie taka opcja. Dzięki za opisanie pamięci SIMM - Alf może da radę potestować.

Podziękowania dla Mordimera za transport do MDK Jordan,

Alf poczekaj jak mój "Munun" przysadzi kuracje, to Twój żółtek "straci głowę" nie raz, nie dwa i skończą się żarty o przypalonej kanapce Oczywiście wielkie dzięki za odnowienie myszki.

Chudy i MadMan dzięki za pojedynek na turnieju ;) Madzio nie zagraliśmy w bombermana, a kabel miałem w zanadrzu dla 4 graczy.

Wojt następnym razem rewanżowe spotkanie naszych jedenastek z lekką dozą hazardu ;)

Dzięki koledze który siedział po mojej lewej stronie za starania udostępnienia działającej wersji WHDLoad gry UFO: Enemy Unknown

Oczywiście fajnie było widzieć wszystkich innych, a w szczególności ekipę z podbeskidzia która jest już raczej stałym bywalcem. Dzięki SACPowi jest okazja poznać osoby, które się widuje tylko wirtualnie na forum. Podobnie jak Pekdar uważam, że Arti jest nie do poznania po avatarze na żywo.

Do zobaczenia za kwartał.

P.S Lotus III na ATARI ST i ta piękna muzyka
[#180] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@Doman89, post #179

Słuchajcie, ja na razie zapodam moją fotorelację, która jest wspólnym dziełem moim, Mr Mata i Pekdara. Dzięki chłopaki za obsługę mojego aparatu :) .

Fotorelacja Azzorka

Moje wrażenia z imprezy opiszę jutro.

P.S.

Czy może ktoś zidentyfikować niektóre osoby, które są na zdjęciach nie opisane? Umieszczałem komentarz pod wszystkim i chciałbym aby każdy był ujęty.

Pozdrawiam,

Azz
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem