kategoria: SACP
[#181] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@Azzorek, post #180

Zdjęcie 90: Vegeta a nie Grisza
[#182] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@WojT_GL, post #177

Mowiac ze jutro dostaniesz materialy mialem na mysli w poniedzialek jak przybede do biura ;)

Okejjj, fajnie!

A tego joya juz nie odbieraj od nich ... Ja go wezme ;)


O tyyyyyy!
[#183] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@WojT_GL, post #181

Poprawione Wojt, dzięki :) .

Pozdrawiam,

Azz
[#184] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@Azzorek, post #183

Było super, wesoło, po prostu mega fajnie, ale ja niestety sie rozchorowałam, Azzorek co do fotek, zdjecie 63, kolega z ami 600, to Dawid, nowy członek amigowej społeczności, chetni na regeneracje obudów prosze o PW, a ci co nie byli, mają co żałować.
[#185] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@bacus10, post #184

Było bardzo fajnie, jak zawsze na SACP.
P.S.
Quad mam nadzieję że bezpiecznie dotarłeś busem z nowym nabytkiem.
[#186] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@flops, post #185

Ze swojej strony również chciałbym wszystkim podziękować wszystkim... za wszystko przede wszystkim za zbudowanie tego niepowtarzalnego klimatu, organizatorom - za imprezę . Szkoda że musiałem się już o 23:00 zwinąć. Następnym razem zaprzęgnę żonę w transport, w końcu będę mógł z Wami wznieść porządny toast

Biax - pamiętaj, że obiecałeś położyć głowę pod topór, jeśli następnym Cię nie będzie.
Pekdar - zapomnieliśmy o zrzuceniu tych scenowych 127 GB GFX rotfl
Doman89 - tą wersję trzymam. Następnym razem.

Jeszcze raz dziękuję.

Ostatnia aktualizacja: 27.01.2014 21:12:35 przez newguru
[#187] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@flops, post #185

Pozdrawiam wszystkich uczestników a ci którzy nie byli niech żałują bo spotkanie było naprawdę zaje...fajne :) Mojej Amidze chyba się też podobało bo po powrocie do domu już się nie uruchomiła :( - chyba się obraziła, że nie mogła zostać dłużej.

Czy podjąłby się ktoś próby jej uratowania? Jeżeli tak to proszę o info na PM. Objaw jest taki, że ..... hmm nie daje żadnych objawów - czarny ekran i dioda power się świeci (tylko taka przyciemniona jak zawsze przez moment zaraz po włączeniu zasilania).
[#188] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@dolek, post #187

Dobra, wreszcie ja ogarnąłem sprawy i znalazłem chwilę, by coś napisać od siebie. To moja pierwsza wizyta na SACPie i już wiem, że na pewno nie ostatnia. Fajnie było zobaczyć na żywo ludzi, z którymi na co dzień się dyskutuje, rozwiązuje problemy, handluje a czasami i sprzecza ale po kolei (kolejność całkowicie losowa):

@dolek - bez niego bym nie dotarł. Dzięki wielkie!
@Azzorek i pozostali organizatorzy - super organizacja i właściwe zero jakichkolwiek zgrzytów. Szkoda tylko, że nie udało się odpalić azzorkowego plipboksa (w sumie mojego również) ale fakt, że @madman walczył dzielnie dobrą godzinę. Trzeba na przyszłość jakoś lepiej zorganizować te switche i routery ;)
@alt_ - jak zwykle, fajnie się było znowu zobaczyć!
@sunday - zrobił na mnie wielkie wrażenie, przechodząc Shadow Of The Beast 3 lewą ręką, jednocześnie rozmawiąjąc z AceManem...i patrząc mu prosto w oczy Następnym razem podniesiemy ci poziom trudności wyłączając monitor albo co... OK
@biax - biax jest zajebisty. Po prostu. Brak mi słów by napisać to bardziej konkretnie ok, racja
Od @AceMana dostałem ekstra modułki - dzięki.
Zobaczyłem też na żywo @pekdara, którego chyba wcześniej nie miałem jeszcze okazji poznać.
@quad - szkoda, że nie mogłeś zostać, bo tak pewnie razem byśmy usnęli gdzieś w krzakach...
@daniel - dzięki za sok z gumijagód. Na początku imprezy postawił mnie na nogi :D No i za emulator PC, dzięki któremu mogę teraz zbudować kolejny, dziwny, amigowy projekt.
@bacus10 - dzięki za chusteczki i śrubokręt. Dzięki tobie mogłem napić się wina i się przy tym nie wykrwawić.
@lokaty - teoria palca w tyłku - zrobiła mi dzień
Poszliśmy też z altem na całkiem niezłą pizzę - towarzyszył nam jeden amigowiec, którego ksywka wyleciała mi niestety z głowy :/ Uh, się rozpisałem. Ogólnie udało mi się zamienić kilka słów chyba ze wszystkimi uczestnikami, co mnie bardzo cieszy. Na przyszłość chciałbym tylko więcej konkursów z butelką piwa w ręku - SWOS, Stunt Car Racer na połączonych Amigach, Lotus czy na przykład konkurs lądowania w F29 Retaliator - jest masa fajnych gier, które na pewno wywołały by sporo emocji, co najmniej takich na równi z mortalem. Jeszcze raz dziękuje wszystkim!

Aha, zrobiłem jeszcze fotkę fajnej Amigi. Czyje to? @Grisza, chyba to twoje, nie?





Ostatnia aktualizacja: 27.01.2014 22:21:24 przez _arti
[#189] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@_arti, post #188

Amiga raczej od Pekdara ;)
[#190] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@_arti, post #188

Szkoda,ale nie,to Pekdara moja była obok...ta z mrugającą przez trzy godziny diodą hd.Jeszcze raz dzięki za stuff. pokłony
[#191] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@_arti, post #188

Arti fajnie, że chciało Ci się przyjechać :)
BTW - napiszę to co ktoś (Biax?) już napisał - na avatarze wyglądasz inaczej :P

I BTW2 - ta Twoja ACA mnie nakręciła ... czemu znowu muszę coś sobie upatrzyć i wkręcić śrubę, żeby to mieć????
Kto chce kupić nerkę?
[#192] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@newguru, post #186

> Pekdar - zapomnieliśmy o zrzuceniu tych scenowych 127 GB GFX

Kurcze.... zapomniałem o tym.
Nic straconego, następnym razem załatwimy sprawę.
[#193] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@_arti, post #188

@lokaty - teoria palca w tyłku - zrobiła mi dzień


Po krótkiej debacie z kolegą doszliśmy do wniosku, że palec może ulegać bilokacji :P
[#194] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@Azzorek, post #183

Cześć
Nareszcie mogę podziękować za fajną jak zwykle imprezę, dzięki Grisza za zajęcie się moją Ami .
Podziękowanie za jubileuszowe ciasto i super organizację . Moja amiga jak na razie czeka na rozpakowanie ze względu na brak czasu . Grisza obiecuje że będę robił wszystko by sobie po instalować resztę oprogramowania . Na pewno coś zepsuję.
Jeszcze raz dzięki za spotkanie i poznanie nowych kolegów myślę że zawsze będzie na sacp taka frekfencja.
[#195] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@Jacol, post #194

Po SACPie zostało parę gratów.

Część wspomnial już Madman.

Ja dodam, że w pudełku "skarbów" oprócz rzeczy *y znalazł się dżoj Lokatego, także z tym do mnie lub *y stary :) .

Paczkę parówek ktoś przechwycił i już je pewnie wydalił :D . Żarcie nastęnym razem zabierajcie, a nieotwartymi piwami zawsze się ktoś zaopiekuje .

Ja swoje wrażenia z imprezy jeszcze opiszę - teraz mam wyjazd służbowy, może wieczorem w hotelu?

Pozdrawiam,

Azz
[#196] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@Azzorek, post #195

Azzorek najważniejsze że znowu przeszliśmy Shadowka 3. Co ja bym bez Ciebie zrobił z tą nieszczęsną zagadką z kulami :D
Nie zawiodłem zostałem do rana. Impreza była zajebista! Co tu dużo pisać w końcu ograłem Draconusa z Alfem na atarce, River raid się nie odpalił :( Zostałem zmiażdzony w MK przez Azzorka :D
Nagrałem masę ADfów i poznałem kolejnych ciekawych ludzi z sceny amigowej. Napewno się jeszcze pojawię na kolejnych edycjach SACPu :)

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2014 21:14:09 przez Sunday87
[#197] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@Azzorek, post #195

Teraz coś dorzucę od siebie.

Przede wszystkim dziękuję wszystkim za przybycie. Kiedy przyjechałem 8.20 już przed MDK Jordan czekała Bacus wraz z Mężem i synkiem. Przed 9.00 (oficjalna godzina rozpoczęcia imprezy) było ... ponad 10 osób :). To bardzo cieszy, widać że ludziom zależy na imprezie, zwłaszcza na możliwości wyboru miejsca rozłożenia sprzętu :) .

Na 20 edycji SACPu widziałem całkowicie nowe twarze i to również mnie cieszy. Myślę, że co raz więcej osób stanie się stałymi uczestnikami SACPu.

Samą imprezę staraliśmy się zrobić jak najlepiej. Jak widziliście stoliki od rana były przygotowane, baloniki nadmuchane i rozwieszone, druga sala przygotowana... . Torcik, szampan (który też był na 10 edycji o ile dobrze pamiętam :) ), zestawy startowe dla uczestników (patrz moja fotorelacja), itd, itp.

Fajnie, że słyszę same pozytywne opinie. Co do netu to niestety bolączką MDK Jordan jest słaby zasięg Wi-Fi w pomieszczeniach gdzie jest impreza. Nie bardzo wiem jak ten problem rozwiązać bo wymaga to odpowiedniej infrastruktury. Najlepiej jak by był internet 4G na jakimś modemie z nielimitowanym transferem danych. Jeśli ktoś ma takie cuda, i wybierałby się na następny SACP to gorąco zapraszamy :) .

Mam nadzieję, że prezentacja nikogo nie zanudziła. Wybaczie jej długość (nie było przymusu oglądania do końca) ale ponad 1200 zdjęć to sporo czasu .

Biax wielkie dzięki raz jeszcze za projektor. Granie w MKII i Slamtitl było super, zwłaszcza oglądanie dem. Jest friendship stary i jest pozytywnie :) .

Aceman i Alt, oglądanie dem kapitalna sprawa! Jeszcze jak mogłem na żywo dograć na stojącym na scenie pianinie co nieco do What is Love Hadaway... .

Alt, dzięki za oględziny A500+, co do mojej A1200 zdzwonimy się.

Alf dobry pojedynek w MKII zasłużone zwycięstwo :).

Mordimer i Alf - super koszulki, wreszcie w jednakowych barwach. Jeśli ktoś chciałby taką koszulkę można zamawiać u Mordimera. Po szczegóły do niego na priv.

Jacol dzięki za dzikie chrapanie w nocy. Dzięki temu poszedłem w niedzielę o 20.00 spać :D .

Arti - nie sprawdziliśmy PlipBoxa na SACPie, ale dzięki temu moja determinacja była jeszcze większa i dzięki pomocy chłopakom z forum (patrz wątek Amiga 500/500+ i internet) udało mi się uruchomić plipboxa z moją A500+, i teraz śmiga mi ftp na miami i amftp aż miło :) . Do pełni szczęścia brakuje mi jeszcze obsługi e-mail i jakaś przeglądarka www tekstowa.

Sunday, miło było popykać w Shadow of the Beast III, mam nadzieję, że moja pomoc przydała się podczas przechodzenia etapu z kulkami :) . Mnie jak zwykle rozwalają te pierdzielone rybki. Znów muszę sobie manuala do rybek wbić na komórkę :) . Po pięciu piwach ciężko mi się rozwiązuje puzle ;) .

Jacenty, dzięki, że Cię odległość nie przeraziła, mimo że w nocy było -15 mrozu i droga pewnie też nie była łatwa. Mam nadzieję, że będziesz na każdy SACPie i będziemy mieli zawsze gości/gościa z Wielkopolski :) .

Bacus i Daniel - jak naprawię serial w mojej A500+ to sprawdzę wam te interfejsy MIDI.

Pekdar - spróbuj no mi ty na drugi dzień nie zostać następnym razem..... . Fajnie było pogadać o życiu i o jego sinusoidach. Wszystko jest zmienne trzeba o tym pamiętać :) .

Co do formuły dwu dniowych imprez to wszystko zależy od Was SACPowicze. Nie wiem też czy dyrekcja MDK Jordan nie podniesie opłat (podwójnie) za dwa dni. Na 20-tym SACPie poprosiłem o taryfę ulgową z racji rocznicy. Także jeśli następnym razem będą głosy o dwa dni to pamiętajcie, że wiazd może z 10zł zmienić się na 20zł. Jednak nawet wtedy jest to mniej niż bilet do kina :) .

Pozdrawiam,

Azzorek

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2014 21:43:29 przez Azzorek

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2014 21:51:17 przez Azzorek
[#198] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@WojT_GL, post #1

Rozpakowując graty z wyjazdu znalazłem to. Ktoś ma pozostałe dyskietki? Zagrałbym ;)


Ostatnia aktualizacja: 29.01.2014 22:47:41 przez _arti
[#199] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@Azzorek, post #197

> Pekdar - spróbuj no mi ty na drugi dzień nie zostać następnym razem..... . Fajnie było pogadać o życiu i o jego sinusoidach. Wszystko jest zmienne trzeba o tym pamiętać :)

Zobowiązuję się poprawić.
Moja galeria trochę poczeka. Strzeliło mi do głowy aby to i owo dodać do skryptu, generującego galerię.
Może wyrobię się ze zmianami przed następnym SACP ;)
[#200] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@flops, post #185

Cześć, niestety płyty nie mam, jestem w trakcie załatwiania sprawy, jak by ktoś chciał gdzieś sprzedać taką płytę to dajcie znać, wszystko wyjaśnię w innym terminie ponieważ na dzień dzisiejszy jestem zdołowany.
[#201] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@QUAD, post #200

:( to cacko zniknelo ???
[#202] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@newguru, post #186

Stary, następnym razem to proszę bez samochodu .... ale z toporem ok, racja
[#203] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@QUAD, post #200

Nie gadaj..... Jak żeś to zrobił?
[#204] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@QUAD, post #200

O fuck .... a prosiłem .... zostań ....
[#205] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@QUAD, post #200

Szkoda słyszeć takie wieści :( . Cokolwiek się stało współczuję Ci stary szczerze :( .

Pozdrawiam,

Azz

Ostatnia aktualizacja: 31.01.2014 11:40:37 przez Azzorek
[#206] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@Azzorek, post #205

A co QUAD wogóle kupił? Płyta od A4k? Dobrze pamiętam?
[#207] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@_arti, post #206

Nie byle jaką bo Rev. D z 68030 i 68882 na płycie :-/
Quad, daj znać gdzie, jak itd., może zostało coś na party place, albo ktoś zabrał przez przypadek.
[#208] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@flops, post #207

Zaraz, zaraz, to zginęło na party? Ja odniosłem wrażenie, że poza nim... .

Pozdrawiam,

Azz
[#209] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@Azzorek, post #208

Ja nie wiem, właśnie próbuję się dowiedzieć, ale nie mam kontaktu do Quada. Podejrzewam, że poza.
[#210] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@flops, post #209

W tej chwili jestem w pracy, w domu będę wieczorem to napiszę co się stało a stało się to poza imprezą :(
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem