kategoria: SACP
[#61] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@Azzorek, post #60

Będę 90% na jeden dzień. Od rana do oporu. Razem ze mną Biax i Grisza.
Możliwe że jeszcze jeden samochód amigowców z podbeskidzia dołączy (nowe twarze) ;)
Możliwe że Pablo też będzie.
[#62] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@pekdar, post #61

bedzie ktos w stanie porzenic mi Zip-a, sprawdzic interfejsy midi i Bóg wie co jeszcze przywiozę, a jako ze SACP jubileuszowy, to jedna ami będzie jedyna w swoim rodzaju
[#63] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@pekdar, post #61

Będę 90% na jeden dzień. Od rana do oporu.

Jakoś mi się to gryzie :) . Zostajecie do niedzieli Pekdzio ?

Pozdrawiam,

Azz
[#64] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@Azzorek, post #60

Świetna wiadomość . Być może też skorzystam z nocnej SACP , oby tylko tak dalej.
[#65] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@Azzorek, post #63

I oto chodzi ;) Bo kto to wie, co się stanie na miejscu.
[#66] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@pekdar, post #65

Tego nie wiedzą najstarsi górale z beskidów hej!!Biax dzięki za zamówienie koszulki!
[#67] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@Grisza, post #66

Kurdele - a ja nie wiem czy będę - dzieciak mi choruje od miesiąca :/
Podeślijcie mi jakie to koszulki szykujecie - pewnie sobie zamówię :) Mam nadzieję, że koszulki nie są tylko dla tych co mają być na zlocie - a może ta koszulka to będzie pretekst żeby przyjechać przynajmniej na chwilę pogadać :)
[#68] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@Azzorek, post #60

Ktoś jedzie przez Łódź albo jakieś miasto na południe od Łodzi, skąd mógłbym się zabrać?
[#69] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@_arti, post #68

Planuję się wybrać, na razie tak na 90%. Ze Skierniewic jeżdżę na południe zawsze przez Rawę Mazowiecką i trasę katowicką ale patrząc na mapę to przez Łódź nie powinno być ani dużo dalej ani dużo dłużej. Miejsce w samochodzie mam więc mogę zabrać. Tylko wyjazd i powrót w sobotę.
[#70] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@dolek, post #69

No to w sumie chyba mógłbym się zabrać. O której i gdzie tak wstępnie?
[#71] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@_arti, post #70

Chcę wyjechać o 7, w Łodzi byłbym koło 8. Nie znam Łodzi więc dla mnie najlepiej byłoby spotkać się pod centrum M1 tym od strony Brzezin ale jak masz dużo sprzętu do zabrania to mogę podjechać gdzie Ci wygodniej.
[#72] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@dolek, post #71

To bysmy byli na 12. Nie za pozno? M1 mi pasuje.
[#73] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@Grisza, post #66

Nie ma za co, zamówiłem dla całej ekipy z "gór" :)
[#74] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@pekdar, post #65

No, no ... jak tak PekDar mówi, to coś z tego będzie .... ok, racja
[#75] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@WojT_GL, post #1

Panie i Panowie... z racji tego że to kolejny jubileusz, proponuje urządzić również copy party - jak to miało miejsce na SACP 10. Z ostatniego doświadczenia wyszło, że płyty CD to raczej kiepski pomysł, dlatego proponuje zabrać zewnętrzne HDD na USB. Z mojej strony będzie netbook, ale przydałby się jeszcze jakiś drugi sprzęt do tego celu.
[#76] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@_arti, post #72

Mnie przejazd ze Skierniewic do Siemianowic Śl. zajmuje około 3 godzin. Myślę, że z Łodzi będzie max 3 godziny też. Na razie to są wstępne plany dużo też zależy od warunków na drodze. Zobaczymy bliżej weekendu jaka będzie pogoda - tę godzinę wcześniej zawsze można ruszyć jak będzie zła pogoda.
[#77] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@dolek, post #76

Chyba uda mi się wpaść - czy na 2 dni to się jeszcze okaże :)

Alf, Mordimer - szkoda że nie daliście znać, że planujecie koszulki. Nie wiem czy pamiętacie, ale tym się właśnie zajmuję i mógłbym to wszystko zorganizować... taniej i lepiej (Fuity są okropne) :)
[wyróżniony] [#78] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@AceMan, post #77

Dąbrowa Górnicza powiedziała - TAK :)
[#79] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@newguru, post #75

Jestem za! zawsze trochę stuffu ciekawego wpadnie. Ja mam dosyć spore dyski w mojej ami i mogę co nieco udostępnić np. LAN-FTP. Żonglerkę płytami źle wspominam z SACP 10. Nie miałem w tedy życia.

Temat do dogadania.

Jak zawsze zabiorę AP i będzie można podłączyć się do netu. We wbudowanym przełączniku mam tylko 4 porty LAN wolne, więc jeżeli ktoś chce skorzystać to trzeba zadbać o dodatkowy przełącznik.
Wymóg: stos TCP/IP z działającym klientem DHCP

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2014 22:32:28 przez pekdar
[#80] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@dolek, post #76

Spoko, to daj znać. Ja na 99% jadę, jeśli będe miał czym
[#81] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@_arti, post #80

Ponieważ będzie to SACP 20 trzeba go odpowiednio uczcić. Dlatego w pierwszy dzień imprezy o godzinie 13.00 będzie taka mała uroczystość z tej okazji. Będzie co zjeść i czym popić i przede wszystkim powspominać .

Turniej Motral Kombat II rozpocznie się w tym samym dniu o 14.00.

Dla tych co będą pierwszy raz na imprezie. Jeśli jedziecie ze sprzętem bierzcie własne listwy i rozgałęziacze prądowe. Każdy ma różne potrzeby, a my nie mamy aż tyle wolnych gniazdek w standardzie :) .

Pozdrawiam,

Azz
[#82] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@Azzorek, post #81

To może ktoś przygotuje jakieś małe slajdowisko?
Taki przekrój spotkań na zdjęciach. Dobry materiał do wspomnień.
Ja nie byłem wszystkich spotkaniach i chętnie bym zobaczył / posłuchał takiej prezentacji.
[#83] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@Azzorek, post #81

Turniejów proponowałbym zorganizować więcej - SlamTilt oraz WormsDC.
Mogę się tym zająć, wszak roboty to nie wymaga praktycznie żadnej ;)
Prosiłbym tylko - o ile pomysł się podoba - o wpisanie tego w oficjalny timetable :)

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2014 00:20:18 przez AceMan
[#84] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@AceMan, post #83

wszak roboty to nie wymaga praktycznie żadnej
To chyba nigdy nie prowadziłeś rozgrywek pucharowo-ligowych dla 12 graczy w SWOSa, na kacu*

*) jak ja, na ostatnim DKiG w Krakowie.



Ostatnia aktualizacja: 19.01.2014 00:24:14 przez _arti
[#85] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@pekdar, post #82

Już o tym pomyślałem :) , ale fajnie że wpadłeś na ten sam pomysł.
Będzie w formie pokazu slajdów z podkładem audio :) .

Aceman - co do poprowadzenia turnieju w tych grach, to zależy ilu będzie chętnych . Jeżeli już to może w jakieś ogólnie znane tytuły jak Lotus I II III , Jaguar XJ220, a z pinballi to starszy niż Slamtitl :) . Ja bym szczególnie popykał w Jaguara, i na pewno to na SACPie zrobię .

Pozdrawiam,
[#86] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@Azzorek, post #85

Slamtilt i Worms nie są ogólnie znane? :)

Widzisz, ty proponujesz tytuły, które lubisz, i ja tak samo ;)
Proponuję więc zrobić na miejscu głosowanie w co gramy i wybrać gierę demokratycznie ;)
[#87] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@AceMan, post #86

Uhuhu,.... tyle tu ciekawych pomysłów (copy party, turniej, TORT), że nie może mnie to ominąć.
Będę - ale tylko na jeden dzień :/
Chcę dokończyć przygotowywanie mojej A500 z HDD - nie wiem czy ten, który mam będzie ok, zatem OGŁOSZENIE PARAFIALNE:

Jeśli ma ktoś dysk HD z IDE - najlepiej jakieś 4,3 albo 8GB - to chętnie przygarnę.
KONTROLER mam!
[#88] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@WojT_GL, post #87

Ja mam 6,4GB jeśli dobrze pamietam.
Moge Ci go przywieżć na SACP.
[#89] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@WojT_GL, post #87

Przypomnij mi się na priv w piątek - przywiozę Ci taki dysk.
[#90] Re: 20sty jubileuszowy SACPik....

@pekdar, post #79

Stuff przygotowany. W sumie nazbierało się 86 GB.
Stare czasopisma polskie i zagraniczne o grach i komputerach, kolekcje public domain, scena - dema, modulce, pikczersy (pikczersy nie tylko amigowe), kolekcje CD, oraz inne

Dane na zewnętrznym dysku pod USB (NTFS). Netbook z wieszakiem XP.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem