[#601] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@skofrant, post #599

Serio, "nie chce" i nie starasz się nikogo podpuścić?? Hahaha, uśmiałem się wyśmienicie!

A w domyśle to kto jest "Amigowcami"? A Ty jesteś starym nabytkiem, więc możesz dzielić na to kto jest, a kto nie? Co jeszcze tam zauważyłeś poza datą? Jak Warpa 060 w profilu nie ma, ale jest w domu to znaczy, że jest, czy go nie ma???

Tanim pytaniem retorycznym probujesz przypisać mi cokolwiek? To jakiś krzyk rozpaczy, coś ci się kończy i może poirytować mnie pragniesz? Niestety tylko rozśmieszasz , pech... marny wybieg, tylko uśmiech politowania wywołał.

Wierzyć po tym jak się starasz podpuścić? Nadmiar żartów w jednej wypowiedzi. Nie szalej, bo ci się dow**** zaraz skończą, a czym będziesz nadrabiał, jak nie śmieszkowaniem i sugestiami wykluczenia?
Radź i spaceruj sobie sam, zrób coś pożytecznego dla świata, może wpadniesz na coś błyskotliwego.

Coś jeszcze rzeczowego w związku z nie podpisanym "otwartym listem? Nie? ok, bo ja tak:

Ps.Rozumiem,że nie chcesz solidaryzować się z Nami?


Też kilka ładnych stówek tam pewnie straciłem, ale nie jęczę na forum jak niektóre "stare nabytki", jaki to świat jest zły.... Zdaję sobie sprawę czym tak naprawdę są te zbiórki i z jakim ryzykiem się wiążą. Zbiórki to nie sklep, to loteria, uczestniczę w niej świadomie.

Recedent ma racje, chcecie coś zrobić to:
zorganizowany bojkot konsumencki


Tylko aby to zrobić, to musicie pokazać "ile macie szabelek". Podpisując się "Amigists from Poland" nie pokazaliście nic poza tym, że ich nie macie i starcie się tego "nie pokazać".
Będę was wspierał, też nic z tych sklepów nie kupię.
Adios.
1
[#602] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@Shako, post #601

ale nie jęczę na forum



Proponuję nie karmić "flejma".

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2021 13:59:13 przez Jacques
2
[#603] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@Shako, post #601

Powiem Ci,że sprawdziłbyś się jako recenzent prac...

Stary weź spasuj bo Twoje filozoficzne dywagacje niczemu nie służą.
Co chcesz tym osiągnąć? chcesz udowadniać swoją wyższość nad innymi? lubisz punktować ludzi za to,że coś nie jest zgodne z Twoją ideologią/tokiem myślenia?świat nie kręci się wokół Ciebie.
Ja nie mam zamiaru wchodzić z Tobą w spór słowny.
Odbiegłeś od tematu człowieku nie to jest tematem sporu.
I taka dobra rada na koniec ; trochę pokory mniej w sobie.

I tyle w temacie.



Ostatnia aktualizacja: 11.05.2021 15:08:12 przez skofrant
5
[#604] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@skofrant, post #603

Z doświadczenia wiem, że tacy mistrzowie przemądrzałego słowotoku i upajania się własną erudycją niespecjalnie są chętni do jakichkolwiek konstruktywnych działań. To jaskrawo widać w najbardziej przyziemnych sprawach - gdy trzeba coś wysprzątać albo pomalować.
8
[#605] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@Daclaw, post #604

Słuszna uwaga.
Jakby ten nasz forumowy recenzent prześledził od początku ten wątek to dowiedziałby się między innymi o tym,że w tej kampanii miało wszystko pójść sprawnie był nawet ustalony deadline który z niejasnych przeczyn był cały czas przesuwany jeszcze długo zanim Świat dopadła pandemia Covid-19.

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2021 15:36:50 przez skofrant

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2021 15:41:05 przez skofrant
4
[#606] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@Shako, post #601

Sorki może zasłużę na bana ale za moich czasów takich zwali głupio- mądry.. Mojsza racja i tyle .. Ktoś ma lewe komurki w głowie i tyle. Czekam na bana.
3
[#607] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@skofrant, post #605

Witam.
Do sądu pójść nie możemy. Jedyne co możemy to ciągle mu przypominać.
Te kilka lat to był chyba spory czas na zrealizowanie kampanii.
Pozdrawiam.
-----------------------

Amiuser: Phil, kiedy dostanę zamówione obudowy i klawisze?
Phil: 29 czerwca 2035 roku.
A: Rano czy po południu?
P: A dlaczego pytasz?
A: Bo rano jestem umówiony do psychiatry.
------------------------
Jest nadzieja, że te obudowy/klawisze otrzymamy w tym tysiącleciu.


Ostatnia aktualizacja: 12.05.2021 23:12:49 przez ted
2
[#608] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@ted, post #607

jak ktoś myśli że wrzucony post na forum FB zrobił jakieś wrażenie - to muszę go zartwić - odnoszę wrażenie, że został zlany przez wszystkich :)
1
[#609] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@ted, post #607

Jeśli masz dobrych prawników będą w stanie wytoczyć proces. Tutaj chodzi bardziej o to, że jest to kosztowne (dobra obsługa prawna) a efekt mógłby być niezadawalający, ale czemu nie, zwłaszcza zbiorowy proces ma o wiele większe szanse niż od pojedynczej osoby. To nie jest tak że nie da się, ale czy warto ? Chyba nie warto ale to moje osobiste zdanie na ten moment.
link
Takich spraw jest więcej a że nie wszędzie są ludzie traktowani równo jak w przypadku dieselgates to inna bajka.

Dla mnie jest to taki mocny sygnał, że liczenie na taniość produkcji z Chin czy Azji może bardzo wiele kosztować.
Nie mówię tylko o $ ale przede wszystkim o czasie czyli najbardziej ograniczonym zasobie, tą słabość którą wykazuje Phil od lat, jeszcze bardziej uwypuklił covid gdzie nagle okazało się, że prawie wszystkie środki ochrony są, bo taniej tłuczone w Chinach i nagle dostawy się urywają a rynek szaleje.

Produkcja obudów była dla mnie bardzo ciekawym projektem i ciekaw byłem jak ktoś, kto się zupełnie na tym nie zna sobie poradzi. Zaspokoiłem swoją ciekawość, nie poradził sobie co smutne, klawisze na które czekam, chciałbym aby były wyprodukowane i dostarczone wtedy zapomnę o Philu i przestanę tracić czas na sprawdzanie czy pojawił się kolejny update z bardzo przewidywalną wymówką. Kolejne jego porażki czy sukcesy mnie nie obchodzą, nie ważne jak spektakularne by były. Nie życzę mu źle, czy jakiś sankcji finansowo prawnych. Chcę aby mógł się wywiązać z tego co obiecał, bo to dla niego i dla nas będzie dobre.

Myślę, że po tych 6 latach Phil dostał w końcu mocny sygnał, że nie da się ludzi latami zbywać dziękowaniem za cierpliwość, że ludzie potrafią wyrazić swoje niezadowolenie.
To nie ma zupełnie związku z ryzykiem, myślę że prawie wszyscy zdawali sobie z niego sprawę bo wielokrotnie było to podkreślane, że ryzyko jest oczywiste i ryzykujemy wszystkimi środkami ale to nie oznacza, że nie możemy wyrażać zdania czy, komentować, pisać listów, tak się po prostu dba o własny interes o własną pracę bo z niej pochodzą środki na finansowanie takich rzeczy. Jeśli się odpuści to takie inicjatywy zbiórkowe które lubię i cenie, zaczną przyciągać coraz większą rzeszę oszustów i ten model finansowania straci zupełnie zaufanie, upadnie a jednak wiele ciekawych rzeczy dzięki temu powstało.
7
[#610] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@cossack, post #609

Phil zachowuje sie jak by miał rozdwojenie jażni .
To że chcemy wiedzieć co się stało z naszymi pieniędzmi - odbiera to jako atak na swoją osobę
wariat?
[#611] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@Dorian3d, post #610

Teraz trzeba uruchomić też taką zbiórkę naobiecywać ludziom złote góry zgarnąć okrągłą sumkę bez konsekwencji prawnych(bo przecież nic mu z tego tytułu nie grozi) i co jakiś czas informując swoich sponsorów,że są problemy które się nigdy nie kończą a pieniądze zostają w kieszeni
Hmmm...to jest dobry pomysł szybciej skończyłbym budowę domu

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2021 19:06:39 przez skofrant
[#612] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@skofrant, post #611

z taką kasą, która spływa z zróżnych źródeł - to w rok się wyrobisz do tego ze dwie fajne furki na podjeździe

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2021 19:17:35 przez mkdevil666
1
[#613] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@mkdevil666, post #612

Zrobisz kilka klawiatur żeby pokazywać je potem jak takie ochłapy w updetach i ze cztery latka spokoju...a że potem ludzie ciebie zlinczują...kto by się martwił
2
[#614] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@jaster, post #613

Chłopaki... otóż to

Sarkazm mnie dopadł przepraszam.
[#615] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@skofrant, post #614

No ale nie śmiej się ja tu poważny biznes plan przedstawiam. Wystarczy pare klawiatur ze śmietnika popsutych do a500. Sciągasz klawisze, myjesz, psikasz sprejem za 20zł. Robisz kilka kolorów i wmawiasz ludziom że to prototypy przedprodukcyjne. Potem zatrudniasz grafika studenta co za pinć złotych, pierdzielnie jakiegoś babola w 3d studio max i wmawiasz ludziom że to projekt form wtryskowych na którego realizację potrzeba pół bańki dużej. No a resztę już znacie....projekt można rozwijać
3
[#616] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@mkdevil666, post #612

Witam.
Piramidy finansowe:
1. Amber Gold
2. ZUS
3. Zbiórki na obudowy i klawisze Phila.
Pozdrawiam.
4
[#617] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@ted, post #616

No niestety,ale to prawda.
[#618] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@jaster, post #615

Tym bardziej, że przy odpowiednim skillu ze starych klawiatur można uzyskać takie efekty




6
[#619] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@ted, post #616

Zapomniałeś jeszcze dodać GetBack do piramidy finansowej
[#620] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@charliefrown, post #618

A tu ciekawe czy to z tej zbiórki obudowy dla a 500 ?
zielona


Malowane to nie jest

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2021 18:04:48 przez Dorian3d
[#621] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@Dorian3d, post #620

Mi to właśnie wygląda na malowaną...
[#622] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@MariuszK, post #621

z dwóch stron >?
i miejsca na śruby ?
[#623] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@Dorian3d, post #622

No jasne, a czemu by nie. Ja jakbym malował to też bym malował w środku...
[#624] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@MariuszK, post #623

ok to Pomaluj moją też
[#625] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@Dorian3d, post #622

Zgadzam się z Mariuszem, wygląda na dokładnie pomalowaną. Też bym malował w środku szeroki uśmiech



Ostatnia aktualizacja: 23.05.2021 19:13:54 przez Grzegorz_P
[#626] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@Grzegorz_P, post #625

Witam.
Jak w takim tempie będą realizowane obudowy i klawisze to pewnie trzeba będzie je ująć w testamencie
a osobom koordynującym przesłać dane spadkobiercy.
Pozdrawiam.
3
[#627] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@ted, post #626

Dziś na profilu FB A1200net pod postem o nowych obudowach do A500.

- 𝗔𝗺𝗶𝗴𝗮 𝗞𝗲𝘆𝗰𝗮𝗽𝘀
These will be available to all Amiga users within next 3/4 months. We're awaiting for our mass production to start.
And when this happens, it'll be about time!
[#628] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@Kefir_Union, post #627

3/4 miesiace ? parodia
[#629] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@Dorian3d, post #628

Marchewka na kiju jeszcze nigdy wcześniej nie miała się ta dobrze.
Tyle miała trwać cała akcja od początku do końca.
[#630] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@Kefir_Union, post #627

A nie ma narzędzi weryfikujących taką "ściepkę" i wydawania pieniędzy z niej? Jeśli nie ma toż to złota kura.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem