[#121] Re: Oszust na PPA
Mi się wydaje, ze temat wyczerpał się jakieś +-30 postów temu.


Benedykt Dziubałtowski
[#122] Re: Oszust na PPA

@Benedykt Dziubałtowski, post #121

Po naradzie w redakcji temat zostaje posprzątany i ponownie otwarty. Część postów została przeniesiona w TO MIEJSCE. Ban dla piniora zostaje ( otwarcie zamkniętego wątku + rasistowskie odzywki). Bardzo proszę o dyskusję na temat,


Benedykt Dziubałtowski
[#123] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Oszust na PPA
[#124] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Oszust na PPA
[#125] Re: Oszust na PPA

@badi2, post #1

Witaj
czy możesz podać mi numer konta na maila w ubiegłym roku zostałem oszukany w podobny sposób
być może to ta sama osoba z forum.
[#126] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Oszust na PPA
[#127] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Oszust na PPA
[#128] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Oszust na PPA
[#129] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Oszust na PPA
[#130] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Oszust na PPA
[#131] Re: Oszust na PPA

@badi2, post #1

Elo
Muszę odświeżyć temat ponieważ mam wyrok z sądu już drugi zresztą bo się koleś odwołał za pierwszym razem.
Gość jest winny i ma mi zwrócić kasiorę, do tego jest napisane że ponosi grzywnę w wysokości 70 stawek dziennych po 15 zł i koszty sądowe :D
[#132] Re: Oszust na PPA

@QUAD, post #131

Brawo. brawo! Oszustów należy tępić bezlitośnie. Niech im się nie wydaje, że jest u nas drugia Somalia.
Albo jeszcze lepiej, aby przenieśli się do Somalii. Tam będą mieli spore możliwości rozwoju swoich "talentów". :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem