[#241] Re: Cytadela update

@michal_zukowski, post #240

Ok. Ja mam na myśli fullscreen.
[#242] Re: Cytadela update

@AD99, post #241

Chyba jednak na fullscreenie to jest jakieś przeskalowanie i piksel robi się większy, choć nie wygląda aż tak źle jak 2:2 w np. w Gloomie.
[#243] Re: Cytadela update

@Jacques, post #242

moze po prostu tektury takie są i nie widać, ale np. na potworach widać
[#244] Re: Cytadela update

@michal_zukowski, post #243

Bardzo możliwe, bo cudów nie ma (a przynamniej nie powinno być) i pole widzenia się nie powiększa z przejściem na pełny ekran.
Piksel 1:1 na pełnym ekranie to byłoby coś, raz, że Amigi obecnie mamy silniejsze niż kiedykolwiek, a poza tym silnik jest usprawniony

Ostatnia aktualizacja: 22.03.2024 11:44:30 przez Jacques
[#245] Re: Cytadela update

@arturB, post #1

Ostatnio bawię się CD32 z Fastem (WicherCD32) i ku mojemu rozczarowaniu, Citadel Remonstered odpalana z HDD (SD) nie działa.
Po przejściu przez menu gry i uruchomieniu rozgrywki pozostaje czarny ekran.

Próbowałem już prawie wszystkiego, ktoś miał taki problem lub mógłby przetestować na CD32 z samym Fastem (bez dopałki na 030/060)? Bez problemu działa mi na Amigach z Warpem1260, ACA620, ACA500, a tutaj CD32 z Fastem i klops

Ostatnia aktualizacja: 18.04.2024 09:15:39 przez Jacques
[#246] Re: Cytadela update

@Jacques, post #245

Dodatkowego dużego kopa dałaby zamiana z raycastingu na BSP.
Ale to już robienie silnika od nowa tak naprawdę..

A odnośnie czasu, który miałbybyć poświęcony projektowi - to powiem tylko
że od 2 lat pracuje w pewnej firmie - kiedy przychodziłem pewna gra już prawie
miała być wydawana - dodam, że gra bardzo ładna coś z półki AA - tymczasem
dziś usłyszałem że praktycznie zaczynają ją robić od nowa xDDD
no nie wspominajać że niektory hity robione sa po 7-10 lat
więc macie czas ;p
[#247] Re: Cytadela update

@mateusz_s, post #246

Mi chyba jednak nie odpowiadałeś, ja zgłaszam problem z nową Cytadelą na konfiguracji CD32+Fast.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem