[#451] Re: Electroman dla Amigi

@mailman, post #450

Tak. Na stronie wydawcy jest napisane, że premiera gry jest planowana na koniec lutego, więc pewnie paczka zostanie wysłana tuż po premierze i dotrze do paczkomatu na początku marca. Będę czekał.

Wersja, którą kolega Tukinem wcześniej tu udostępnił bardzo mi się podoba, a zagrałem tylko w jeden spośród wielu poziomów.

Premiera gry to pewnie kwestia dogrania paru rzeczy: pudełko, instrukcja, nośnik itp.

Już się cieszę na myśl, że posteruję fajnym robocikiem na wielu rozbudowanych poziomach, z digitalizowanymi dźwiękami i z instrukcją pod ręką.

Fajnie, że w Blitz Basicu można takie cuda robić, jak przenosić grę, która pojawiła się na platformie VGA.

Chciałem też wesprzeć autora i wydawnictwo.

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2024 17:16:20 przez Hexmage960
2
[#452] Re: Electroman dla Amigi

@Hexmage960, post #451

Przyszła informacja od firmy Retronics w sprawie gry Electroman, w której nadmieniono że wymaga chipsetu AGA w Amidze. Gra mimo niewielkiego opóźnienia zbliża się wielkimi krokami.

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2024 09:57:33 przez Hexmage960
3
[#453] Re: Electroman dla Amigi

@Hexmage960, post #452

Na stronie jest podane koniec kwietnia.

A czy wiadomo coś o wersji cyfrowej?
1
[#454] Re: Electroman dla Amigi

@mailman, post #453

Wersja cyfrowa będzie po sprzedaży pierwszej partii boxów. Przynajmniej tak zrozumiałem wydawcę.

Faktycznie, jest wzmianka, bo wydawca nawet nie wiedział, że to tylko na AGA, pomimo że była wzmianka napisana przeze mnie w instrukcji do gry. Mam nadzieję, że to nie sprawi, że sprzedaż spadnie...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem