kategorie: A1200, A4000, A500, A600, CD32, Sklepy, Sprzęt
[#301] Re: Dystrybucja sprzętu IC w Polsce

@posylus, post #297

Zgadzam się z przedmówcami, ktoś nie wykłada gotówki, po to żeby coś zabić od tak sobie. 68020 i 68030 miał za grosze (w granicy 1euro za 68020 i pewnie nie wiele drożej 68030). Z 68060 nie jest już tak tanio, choć można za nią zarządzać o wiele więcej z 68040 nie ma problemu bo jest ich mnóstwo na rynku wtórnym. Jak się skończą karty z 68020 i 68030, to przyjdzie czas na 68040/60 dla A1200. Wszystko co potrzebne tak naprawdę już ma, pewnie zrobi jakieś poprawki i zacznie trzaskać za rok do kilku lat 68060.
To jest też biznesmen, a biznesmen nie wyrzuca pieniędzy w błoto.
[#302] Re: Dystrybucja sprzętu IC w Polsce

@ITU, post #1

Na zakończenie roku otrzymałem z Elbox informację, że wszystko jest na jak najlepszej drodze, aby dotrzymać termin pojawienia się TurboFlyera 530 w sprzedaży tj. na przełomie luty/marze 2014 r.

Cytuję: "Z TurboFlyerem wszystko na dobrej drodze, aby termin był zachowany."

Pozdrawiam i wszystkiego dobrego w Nowym Roku!
[#303] Re: Dystrybucja sprzętu IC w Polsce

@ITU, post #302

ITU spojrz na moje pytanko w poscie 290 :)
[#304] Re: Dystrybucja sprzętu IC w Polsce

@twardy, post #303

Zastanawiałem się nad tym kiedyś, ale na tym się skończyło. Myślę, że określenie liczby potencjalnych nabywców pomogłoby dokonać nowych kalkulacji i zastanowić się nad tematem ponownie po nowym roku.
[#305] Re: Dystrybucja sprzętu IC w Polsce

@ITU, post #304

zrob ankiete na stronie :)
[#306] Re: Dystrybucja sprzętu IC w Polsce

@twardy, post #305

Zapytanie do wydawcy wysłane. Na razie zgłosiły się 2 osoby chętne do zakupu magazynu... ktoś jeszcze?
[#307] Re: Dystrybucja sprzętu IC w Polsce

@ITU, post #306

No jak 2 osoby ? A Ja ? :)
To już są 3 osoby OK
[#308] Re: Dystrybucja sprzętu IC w Polsce

@superbonio, post #307

No z Tobą będą 4 :) i ja piąty pewnie OK
[#309] Re: Dystrybucja sprzętu IC w Polsce

@ITU, post #308

:) jakby sprawa juz byla pewna to mozna dac newsa na glownej, mysle ze wiecej chetnych bedzie.
[#310] Re: Dystrybucja sprzętu IC w Polsce

@ITU, post #308

Chciałbym niniejszym poinformować, że po ponad roku olewania ze strony angoli, udało mi się w końcu zrealizować zamówienie w AmigaKit. Niebawem w sklepie pojawią się adaptery zasilania, kości rom do A1200/3000/4000, AOS4.1 classic, klawiatury, kabelki ide/clockport i inne made by AmigaKit i spółka.
[#311] Re: Dystrybucja sprzętu IC w Polsce

@ITU, post #310

Myszki też? Bo właśnie miałem zamawiać...
[#312] Re: Dystrybucja sprzętu IC w Polsce

@_arti, post #311

Myszek nie zamawiałem, bo cena mnie poraża.
[#313] Re: Dystrybucja sprzętu IC w Polsce

@ITU, post #312

Znalazłem ciekawostkę, nie chciałem zakładać specjalnego wątku :
Zobaczcie cenę :

Atari Clone
[#314] Re: Dystrybucja sprzętu IC w Polsce

@ITU, post #312

Po ile te myszki?
[#315] Re: Dystrybucja sprzętu IC w Polsce

@Voyox, post #313

Buhaaahaa, dobreOK
[#316] Re: Dystrybucja sprzętu IC w Polsce

@ITU, post #312

Informuję wszystkich, że po wielu bojach dostępny jest ponownie, w pełni funkcjonalny, system sprzedaży ratalnej.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem