[#121] Re: Ciekawe kanały youtube

@philipo, post #120

Mam tu dość dobry kanał, dużo filmów z 'imprezy'. Wart zobaczyć.

szeroki uśmiechszeroki uśmiechszeroki uśmiech

P.S.
Przerzuć link do YT full, i oznacz "SUBSKRYBUJ" Tańczący banan


Ostatnia aktualizacja: 27.12.2021 07:24:54 przez mrcha_67
[#122] Re: Ciekawe kanały youtube

@mrcha_67, post #121

ciekawy filmens, na którym pani tłumaczy, o co biega z Chrystusem. Warto dodatkowo poczytać komentarze, gdzie komentator tłumaczy, w którym to momencie Kościół Katolicki skubnął sobie z temata, co mu pasuje, zmieniając, co mu nie pasuje, żeby mieć większą kontrolę nad ludźmi i żeby więcej forsy spływało do sakiewki. Czyli jak w kolejny zwykły dzień z życia Kościoła.


jako ciekawość i całkowicie nie chwaląc się dodam, że wiedziony swą niezawodną intuicją oraz pomocą jednej mądrej pani już dawno przełączyłem się na starą chińską filozofię, z którą koncepcja przedstawiana przez panią z filmiku w dużej mierze się pokrywa.
no ale tu banujo za podobne tematy, więc już nic nie mówię. ukryty

Ostatnia aktualizacja: 29.12.2021 17:13:30 przez snajper
[#123] Re: Ciekawe kanały youtube

@snajper, post #119

dziś taki trochę offtopowy post. Na koniec roku kopnęło mnie szczęście i znalazłem zupełnie rozebraną ładną panią z filmiku spośród serii, którą wklejałem w październiku. jupi! Dla przypomnienia - chodzi o tą panią:



oczywiście zdjęcia nie wkleję, bo nie chciałbym dla równowagi zostać kopnięty przez :danc​ing banana: Ale jak komuś również ta ładna pani zaimponowała swoim głębokim intelektem, to można ją popodziwiać w pełnej krasie i w towarzystwie bobra tutaj, pod numerkiem #16: https://joemonster.org/art/62485/I_takie_zdjecia_dziewczyn_na_lonie_natury_to_ja_rozumiem (artykuł ma znaczek 18, więc jak masz mniej lat, to nie wchodź).
[#124] Re: Ciekawe kanały youtube

@snajper, post #123

Uuuu bez zakładania konta więcej niż 2óch fotek nie zobaczysz.
[#125] Re: Ciekawe kanały youtube

@ZbyniuR, post #124

łeeee. buuu! Ale na szczęście to da się w prosty sposób zhakować:
https://img.joemonster.org/i/upload/2021/12/01natura19.jpg
1
[#126] Re: Ciekawe kanały youtube

@snajper, post #125

korzystając z kowida leżę i byczę się, oglądając jutuby. Pomiędzy kotami i papugami czasem dla urozmaicenia trafi się i dłuższy ciekawy tematens, np.:
[#127] Re: Ciekawe kanały youtube

@snajper, post #126

Mam tu coś na podniesienie pirackiego morale.
[#128] Re: Ciekawe kanały youtube

@mrcha_67, post #127

The Pirates Movie.

Zawsze w niedzielę do obiadku oglądałem.
[#129] Re: Ciekawe kanały youtube

@mrcha_67, post #127

nie lubiłem tego programu. Zupełnie nieciekawy, do tego leciał w niedziele, kiedy zaraz trzeba było wstawać niewyspanym do szkoły/przedszkola. Nawet niedzielne disnejowskie dobranocki miały przez to posmak goryczy.
a tu coś ciekawego:


czyli gdzieś istnieją wszechświaty, w których Amiga rulezuje, recedent właśnie dostaje bana, a w internetach jest pełno nagich zdjęć Adrienne Delaney. I chyba przypadkowo znalazłem w końcu właściwą niszę do zagospodarowania. Będę robił nagie przeróbki Adrienne Delaney! Próbka:


8)

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2022 00:34:19 przez snajper
[#130] Re: Ciekawe kanały youtube

@Hubez, post #128

Witaj w klubie- uwielbiałem tą czołówkę- rozgrzewała do czerwoności moją wyobraźnie tym bardziej, że wyłem wtedy na etapie fascynacji morzem i żaglowcami szeroki uśmiech OK
[#131] Re: Ciekawe kanały youtube

@BULI, post #130

A oglądaliście ten film w całości? Bo jak na mój gust za dużo śpiewają, wolę Piratów Polańskiego, albo Cutthroat Island, no i nie zapominajmy o Piraci! (z plasteliny).
Ale moim najnowszym pirackim odkryciem jest Prawdziwa historia o piratach, dok po polsku na YT.
[#132] Re: Ciekawe kanały youtube

@ZbyniuR, post #131

no i nie zapominajmy o Piraci! (z plasteliny).


i o Piraci Szoł.



Ostatnia aktualizacja: 10.02.2022 01:36:40 przez snajper
[#133] Re: Ciekawe kanały youtube

@snajper, post #132

odpowiecie na pytanie, które podobno Elon Musk zadaje na wstępie każdemu kandydatowi na stanowisko w swojej firmie? Bo ja odpowiedziałem, co kwalifikuje mnie do grupy best professionals in the world i mogę już iść na rozmowę o pracę do Muska.
choć teraz pewnie wymyśli inne pytanie, jak już wszyscy je znają.

[#134] Re: Ciekawe kanały youtube

@snajper, post #133

przydatny kanał z poradami o komputrach i windowsach. Na tym filmiku parę wygodnych apek, m.in. do regulacji głośności z traya w poszczególnych aplikacjach i do tabów w eksploratorze. Tym drugim co prawda trochę się rozczarowałem, bo jednocześnie wpakowuje wszystkie okienka do jednego jako oddzielne taby. Co mi się średnio uśmiecha, bo przyzwyczajony jestem do stu okienek na pasku zadań - ale możliwe, że da się to zmienić w ustawieniach, nie wgłębiałem się. Za to dodatkowo ten sam programik ma bardzo fajny ficzer typu szybki podgląd pliku po najechaniu na nazwę - czy to tekstowego, czy obrazka, czy dźwięku/video.



w innym filmiku gość podaje, jak przyspieszyć internety. Ten akurat u mnie namacalnych efektów nie dał - po ośmiokrotnym teście na speedtest.net średni ping spadł niby z 6,25ms do 4,75, ale prędkość downloadu i uploadu pozostała praktycznie ta sama... No ale póki co zostaję przy tych zmienionych wartościach.
[#135] Re: Ciekawe kanały youtube

@snajper, post #134

A czy przypadkiem to nie jest tak że strony dają nam limity prędkości zależnie od naszego statusu, np darmowe konto czy płatny upgrade. Albo czy prędkość nie jest zależna od stopnia zapchania jakiegoś lokalnego węzła, zależnie od ilości aktywnych w danej chwili uczestników?
[#136] Re: Ciekawe kanały youtube

@ZbyniuR, post #135

no pewnie jest, ale co to ma wspólnego? Na demonstracji facet pokazał, że przed wprowadzeniem zmian w omawianej apce (TCP Optimizer) miał w benczmarku (którego wyniki raczej _nie_ są uzależnione od konta na speedteście) d/l bodajże 100 z czymś Mb/s, a po jakieś 2x tyle. Oczywiście ja nie spodziewałem się skoku z 635 na 1.2 Gb/s, skoro wykupiona usługa oferuje 600 Mbit, no ale! .

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2022 17:13:15 przez snajper
[#137] Re: Ciekawe kanały youtube

@snajper, post #136

taki ciekawy puzel. Mi jeszcze nie udało się go rozwiązać (zakładam, że do tego nie trzeba mieć samej zabawki i wystarczy wyciąć sobie kwadraciki z papieru).

[#138] Re: Ciekawe kanały youtube

@snajper, post #137

gdyby ktoś czuł się niedowartościowany

[#139] Re: Ciekawe kanały youtube

@snajper, post #138

indyjski dziadek mówi o maśle


ja już se takie zamówiłem i będę się uzdrawiał. A recedent nie, bo on woli łykać medykamenty.
nie wiem tylko, czy moje masło faktycznie zadziała, bo można wyczytać tu i ówdzie, że europejskie masła to pic na wodę, fotomontaż. I po prawdziwe true masło to trzeba pewnie jechać do Indii, gdzie są autoryzowane bawoły, bo nawet na alergio najlepsze co znalazłem to jakieś produkcji niemieckiej. Tak to nas nabijają w butelkę, gdzie się da.
[#140] Re: Ciekawe kanały youtube

@snajper, post #139

Historia komputerowych dźwięków wg Arn iju: :)
[#141] Re: Ciekawe kanały youtube

@ZbyniuR, post #140

Powiedz sztucznej inteligencji co ma narysować a stworzy realistyczny obraz w sekundę.
[#142] Re: Ciekawe kanały youtube

@ZbyniuR, post #141

Loading... od półtorej godziny nadaje na żywo jubileuszowy 100 odcinek w 7ą rocznicę powstania kanału. :)

https://www.youtube.com/watch?v=bToFTScRpUQ
[#143] Re: Ciekawe kanały youtube

@ZbyniuR, post #142

...dla pogan i dla niewiernych
[#144] Re: Ciekawe kanały youtube

@mrcha_67, post #143

Jak spakować Amigę 1200...
[#145] Re: Ciekawe kanały youtube

@mrcha_67, post #144

CRYSTAL CASE dla Amigi 500 z A1200NET
[#146] Re: Ciekawe kanały youtube

@mrcha_67, post #145

kolejny występ Dreamera w Astrofazie


i kolejny występ Niekrytego Krytyka.


Ostatnia aktualizacja: 31.05.2022 22:57:02 przez snajper
[#147] Re: Ciekawe kanały youtube

@ZbyniuR, post #141

Tłumaczenie na polski rozmowy z inteligencją googla: 33 min.
[#148] Re: Ciekawe kanały youtube

@ZbyniuR, post #147

Wciąż słabe, szczególnie te wyuczone teksty o "samoświadomości", taka rozmowa wcale nie oddaje poziomu programu.
Owszem, są ciekawe "wątki", ale potrzebny jest "żywy, osobisty kontakt" w celu weryfikacji.
Słychać, że człowiek rozmawia ze "swoim dzieckiem" ok, racja

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2022 11:25:26 przez BULI
[#149] Re: Ciekawe kanały youtube

@ZbyniuR, post #147

o tym, że ładne panie lubią łobuzów, czyli jak odbić belfrzycę - instrukcja dla 8-latków. boks Kiedyś skorzystam.

[#150] Re: Ciekawe kanały youtube

@snajper, post #149

Porównanie Commodore 128 vs 128D vs 128DCR.
https://www.youtube.com/watch?v=ZEcdGLRL6bU
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem