kategoria: SACP
[#121] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@Azzorek, post #117

Propo palenia. Na początku wychodziłem grzecznie na dwór. Potem zczaiłem, że środku też są popielniczki. Znaku zakazu nigdzie nie zauważyłem. Więc paliłem przy popielniczkach, Wiecie mi z tą chorą nogą trochę ciężko biegać. No to jak była popielniczka i zakazu nie było to tam kurzyłem. Jak została nas garstka to sobie pozwoliłem na więcej samowoli. Ale chyba nikomu to nie przeszkadzało? Jeśli tak to przepraszam.



Benedykt Dziubałtowski

[#122] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@Benedykt Dziubałtowski, post #121

Oj stary, sora bo nie zauważyłem tych popielniczek ;). Chodziło mi głównie o to, że jak przyjedzie 10 palących i wszyscy wyjdą na dyma na korytarz przy sali to będzie można Amigę powiesić :D. Ty z racji nogi, możesz spoko palić na korytarzu ;) .

Pozdrawiam

Azzorek

[#123] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@Azzorek, post #122

Azzorek moja propozycja jest taka by wystawić przy wyjściu jedną z tych popielniczek która była w środku. Powiesić znak zakaz palenia i sprawa będzie załatwiona. Pamiętam jeszcze chamstwo ludzi z turnieju sensible socer którzy bez niczego palili sobie w środku przy oknie. Organizatorzy nie reagowali. Piszę to jako osoba paląca. Nie mam zamiaru moimi fajkami robić na złość komu komukolwiek . Ale miło jest, że kwestia palaczy i nie palaczy została rozwiązana.




Benedykt Dziubałtowski

[#124] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@Benedykt Dziubałtowski, post #123

"Azzorek moja propozycja jest taka by wystawić przy wyjściu jedną z tych popielniczek która była w środku. Powiesić znak zakaz palenia i sprawa będzie załatwiona."

Jak najbardziej do załatwienia ;) .

Co do hamstwa to niestety było i będzie. Naszym zadaniem jest aby na SACP nie było go wcale. Zresztą wszyscy z nas to chyba ludzie na tzw. poziomie, zatem zarówno w sprawach palenia jak i wszystkich innych nie będzie problemu :).

Jak treningi benio ? :D

Pozdrawiam

Azzorek

[#125] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@Azzorek, post #124

Azzorek napisał:

> Zresztą wszyscy z nas to chyba
> ludzie na tzw. poziomie, zatem zarówno w sprawach palenia jak i
> wszystkich innych nie będzie problemu :).

Scena już groziła że przyjedzie... :)
[#126] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@madman15, post #125

Madman łobuzie jak tam treningi? Miałeś dać znać kiedy trenujemy!! Najlepiej jka byś dzisiaj do mnie wpadł ze swoim joyem.


Jak Cie nie będzie to tydzień bana na ppa!!




Benedykt Dziubałtowski

[#127] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@Benedykt Dziubałtowski, post #126

Nie ma szans póki co. Przejściówka, 2 sprawozdania i coś jeszcze czekają.
[#128] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@madman15, post #127

A jest sens pojawic sie samemu i bez Amigi? ;>



Ostatnia modyfikacja: 19.01.2009 05:11:39
[#129] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@AiRyahXa0S, post #128

Jest :) Z tym że posiadanie joysticka wskazane... :P
[#130] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@madman15, post #129

Z tym nie powinno byc problemu ;). Takowoz wiec, postaram sie zareprezentowac Bytom (i Krakow) na tym mitingu.
[#131] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@AiRyahXa0S, post #130

Wybaczcie, ze post pod postem, ale tak mi sie nasunelo: czy mozna wnosic wlasne napoje na teren imprezy? Jakies cole, bonakwy czy sobieskie?
[#132] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@AiRyahXa0S, post #130

zapowiada sie ze bedzie znacznie wiecej ludu niz na pierwszym probnym zlocie =)
z tego co pamietam to bylo 8 Amig:
- A500+ (azzorek), 500 (nie znam pseudonimu)
- A2000 (*y)
- A1200 tower (hubert)
- 6xA1200 desktop (benedykt, madman, tobiasz, ja)
osob bylo gdzies drugie tyle co Amig, i kazdy mial co robic.

[#133] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@speedy, post #132

Hej...

Na kolejne party piszą się również 2 osoby z Bytomia (ze sprzęciwem). Być może przybędzie też Szudi, wiec nawet i 3 osoby. Poza swoją amigą 1200, mogę przytargać jeszcze 2 szt. amigi 600 z zasilałkami i mychami - niestety mam tylko 1 monitor. No i nie mam tyle dzojów. Więc jeśli ktoś ma na stanie więcej niż 1 monitor to może zabrać.

Pozdro.

[#134] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@AiRyahXa0S, post #131

Można, ale jak ci sięwyleje/nakruszy to sprzątasz ty :) Jak już pisano, na miejscu jest czajnik i szklanki, organizatorzy pewnie znowu jakąś herbatę czy kawę przyniosą. A jak nie to sklep niedaleko.
[#135] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@speedy, post #132

Witajcie, ostatnim razem dałem ciała i mnie nie było .... :(
Może tym razem się uda i wpadnę z moją A4k 060/50 ?

Co Wy na to ?

[#136] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@biax, post #135

Jak tak dalej będzie, to chyba się nie pomieścimy w tym lokalu trzeba będzie opanować cały dom kultury hahah

[#137] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@biax, post #135

jak najbardziej, w koncu A4k to rzadkosc.
tak przy okazji, chcialbym zobaczyc The Black Lotus - Starstruck w koncu na prawdziwej Amidze, a to demko wymaga 060/50!

[#138] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@newguru, post #136

im wiecej ludu tym lepiej. taki jest cel tej imprezy. zebrac jak najwiecej entuzjastow klasyka.

[#139] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@newguru, post #133

spoko, ja ostatnio zabralem 4 w pelni sprawne joye stykowe. wszystkie okazaly sie pomocne. wszystkie tez bez problemu znalazlem gdy sie zbieralismy. sluze pomoca w razie czego ;)

[#140] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@speedy, post #137

Zrobimy z *y dwa rzędy stolików (zamiast jednego jak ostatnio), jeśli będzie mało zrobimy kolejny pod ścianą - damy radę, tylko przyjeżdżajcie ludzie!!! Zabawa murowana no i przede wszystkim 100% Amigowy klimat! Mam prośbę również do was. Jeśli możecie nie ograniczajcie się tylko do A1200. Bardzo, ale to bardzo mile widziane A500, A600 no i przede wszystkim A CDTV (mam nadzieję, że ta ostatnia będzie chociaż jedna).
Jeśli chodzi o dostęp do neta to raczej nie liczcie niestety :/ . Dlatego zabierajcie soft na dyskietkach i CD.

Speedy, zobacz ostatniego emaila od Niemca (Amigowca), który sprzedał mi tego Blizzarda 1260/50MHz z 256MB FAST RAM:

"hello Radek,

yesterday your money arrives me ! Your business is much appreciated.

Tomorrow (on Monday) i send the package to you . I wish you much fun with the Blizzard 1260 ! If you had install the card you should try the Demo 'starstruck' !!! Its fantastic to see what a simple 68060 processor can do ! *smile*
And I must say to you: You have very great AMIGA collection ! My Hardware collection is a little smaller . But I have all my beloved Amiga Games original boxed / complete .

Please tell me if the package arrive you .

many greetings
Mirko"


:D:D:D. Już mam kupioną wieżę Micronika (oczywiście w świetnym stanie) z 200W zasilaczem, płyta A1200 z rewersem 1D4, obudowa klawiatury infinitiv z przejściówką i adapterem, kieszenie na HD-eki, no i obowiązkowo naklejka kwadratowa (poduszka) z logo Amigi :D. To ciąg dalszy jak to *y powiedział o mnie - "świrowania" :D . Podzespoły kupiłem w eFunzine gdzie poznałem osobiście Marcina (pozdrawiam i czekam na imprezę Amigową w Łodzi ;) ).

P.S.

Mojego obecnego desktopa A1200 z Blizzim 1230/50 zostawiam nietkniętego (zabiorę mu tylko ROM 3.1 dla 1260-tki, a oddam pierwotny 3.0)



Ostatnia modyfikacja: 20.01.2009 20:40:09



Ostatnia modyfikacja: 20.01.2009 20:45:21
[#141] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@Azzorek, post #140

> Mojego obecnego desktopa A1200 z Blizzim 1230/50 zostawiam nietkniętego (zabiorę mu tylko ROM 3.1 dla 1260-tki, a oddam pierwotny 3.0)

ja bym zostal przy programowym 3.1 (MapROM), i zostawil sprzetowy 3.0 w spokoju. juz raz widzialem niemily przypadek, gdy mimo wczesniejszego obmacywania kaloryfera, poszedl impuls z palca i rom sie wyzerowal. przezorny zawsze ubezpieczony!

mam rozumiec ze bierzesz tego towera na najblizszy zlot? jesli tak, to warto poszukac tez innych demek TBL. wydali sporo nieco podobnych produkcji do Starstruck. w niektorych nawet sie modele powtarzaja (np w jednym ta sama matrixowa laska tanczy ze wstegami - bardzo efektywnie to wyglada).
kiedys przegladalem wlasnie YouTube zeby poogladac ich tworczosc na mocniejsze maszynki. szkoda ze nie robia gierek :D

[#142] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@speedy, post #141

Czy ktos z Poznania sie wybiera na ta impreze?
Chetnie bym sie z kims zabral.
[#143] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@selur, post #142

ja jade z Gniezna jesli w pracy dadza wolne narazie sprawa 50/50

[#144] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@speedy, post #141

Tutaj można znaleźć kilka odnośników do demek TBL ze screenami :)
Polecam.
http://ada.untergrund.net/showdemo.php?demoid=540

Na imprezę w sam raz, a demka mimo że mają już swoje lata nadal powalają, szczególnie jak się je ogląda na Blizzie 1260 OK

[#145] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@Azzorek, post #114

Witam


Czyli czym jeździmy na imprezie ?

Lotus II ? :)

[#146] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@Hubez, post #145

Ja głosowałem na Jaguara Xj220 ale pewnie przejdzie Lotus II, chociaż nie wiem w końcu co przeszło. To pytanko do *y.

Pozdrawiam

Azzorek

[#147] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@*y, post #1

Pytanko:

Czy któraś z osób, która zjawi się na party, ma może do sprzedania w pełni sprawną płytę główną do Amigi 1200 z rom 3.0? Chętnie kupię za rozsądną cenę, ewentualnie wymienię na Amigę 600 - 37.000 z przełącznikiem kicków 1.3/2.0. Amiga jest utrzymana w bardzo dobrym stanie - nie pożółknięta.

Pozdro.



Ostatnia modyfikacja: 01.02.2009 18:48:55
[#148] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@newguru, post #147

Ja mam do sprzedania sprawną Amigę 1200, ale nie pojawię się na tym party.

[#149] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@AS, post #148

w sumie to potrzebuje tylko bebechy. Obudowę mam. Jeśli chcesz się ich pozbyć to wal na GG

[#150] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@Azzorek, post #114

Wszystko wskazuje na to, że będę mógł przywieźć rzutnik. Jeszcze tylko muszę to na 100% potwierdzić. Powinno jednak być ok.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem