kategoria: SACP
[#151] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@Mordimer, post #150

Byłoby super!

Pozdrawiam

Azzorek

[#152] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@Azzorek, post #151

Przywiozę, chociaż podobno miał jakieś odchyły i wyłączał się po krótkiej chwili. Z przegrzania...? Ostatnio nikt jednak nie narzekał. Spróbuję go przetestować. W razie draki dam znać, ale liczę, że będzie w porządku.

[#153] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@Mordimer, post #152

A czy mógłbym się uśmiechnąć do kolegów? :D
Potrzebuje pomocy przy instalacji CF na PCMCIA, za diabła nie moge sobie poradzić. Jakbym przywiózł Amige na party moge liczyć na pomoc w zainstalowaniu i uruchomieniu tego ustrojstwa??
[#154] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@wube, post #153

Oczywiście. O ile tylko Benedykt weźmie SRAMa, a pewnie weźmie :)
[#155] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@madman15, post #154

Dzięki, przytaszcze Amige i PCMCIA, będe wdzięczny za pomoc :D
[#156] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@*y, post #1

No Panowie! Długo mnie tu nie było, a że byłem delikatnie wołany do tablicy to się stawiam. Widzę, że pojawiają się pytania w sprawie pomocy w rozwiązywaniu problemów za sprzętem lub z oprogramowaniem. Odpowiadam! Dla mnie już właśnie pierwsze spotkanie miało przyjąć taką formę. Więc żeby była jasność: na zlocie z PRAWDZIWĄ PRZYJEMNOŚCIĄ ja, i mam nadzieję inni, pomogą w rozwiązywaniu wszystkich rodzajów dylematów związanych z przyjaciółką i nie tylko. "Nie tylko", z tego powodu, że dochodzą mnie głosy, iż na party mogą pojawić się przedstawiciele innych "obozów", kiedyś nawet baaaardzo wrogich, np. Atari (serdecznie zapraszam ze sprzętem). Teraz temat "rozrywkowy". Z uwagi na brak jakiegokolwiek odzewu w sprawie wyboru gier do rozgrywek, oświadczam, że zawody odbędą się w: Mortal Kombat II, Lotus II oraz Pinball Fantasies z ustalonym przez większość stołem. Pierwsze dwa wyłonią zwycięzcę drogą eliminacji, ale nie każdy z każdym tylko gier w wylosowanych parach. Przegrany odpada. Ostatni tytuł to zawody otwarte. Można podchodzić wielokrotnie, a liczy się najlepszy wynik. Myślę też, że warto przygotować coś na kształt giełdy komputerowej. Poszukajcie w zakamarkach swoich siedzib starych, niepotrzebnych Wam gratów, nie tylko Amigowskich, weźcie je ze sobą i spróbujcie sprzedać! Teraz pytanie. Czy chcecie jakiś akcent komercyjny na imprezie? Mam próbować zaprosić ludzi np. z Elbox’u?
[#157] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@*y, post #156

*y napisał(a):

Czy chcecie jakiś
akcent komercyjny na imprezie? Mam próbować zaprosić ludzi np.
z Elbox’u?


myśle że nie zaszkodzi OK

[#158] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@*y, post #1

UWAGA!!!

Panowie Azzorek wystraszył się zaproszenia innoplatformowców. Pragnę więc uspokoić. W razie problemów z logistyką (miejsce, prąd) "leci" sprzęt nieamigowy. To tak dla jasności. Impreza nie zmienia swojej formuły! Jest to spotkanie Amigowców! Zaproszenie "innych" ma na celu pokazanie Wam braci Amigowska, że na tamte platformy cały czas się tworzy a u nas zima i susza...



UWAGA!!!
Wymyślone zostało logo. Będzie to Amigator, czyli aligator z górniczą czapą na głowie w koszulce Boing Ball. Ktoś się podejmie wydziergania takiego emblematu? Oczywiście FREE!



Ostatnia modyfikacja: 10.02.2009 13:24:26
[#159] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@*y, post #158

Jeśli chodzi o inne platformy, ja jestem za tym aby ewentualnie zapraszać jakiegoś pasjonatę innego sprzętu (np. Commodore 8bit , Atari, ZX Spectrum, Acorn, Amstrad,itp), który w formie wykładu połączonego z prezentacją sprzętu, mógłby przekazać jakieś informacje jak ta platforma funkcjonuje i co na niej w dzisiejszych czasach się robi. Wykład mógłby trwać tak do godzinki czasu i to by było ciekawe. Co imprezę byłby przedstawiany inny sprzęt.
Co do sprzętu u uczestników to chciałbym poznać wasze opinie. Moja jest taka, że tylko Amigi. Co o tym wszystkim sądzicie ludzie?

Pozdrawiam

Azzorek



Ostatnia modyfikacja: 10.02.2009 13:35:39



Ostatnia modyfikacja: 10.02.2009 13:36:20
[#160] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@Azzorek, post #159

Jak dla mnie to spotkanie Amigowców. Skoro Pegasosy itp. sprzęty są raczej niemile widziane, to Atari tym bardziej :)
[#161] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@madman15, post #160

Pegi, nowe PC i inne wynalazki sprzed mniej niż 10 lat siłą rzeczy nie wchodzą na imprezę. Stare kompy inne niż Amiga miały posłużyć jako bodziec twórczy, ale skoro to budzi niesmak to ja się dostosuję.....
[#162] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@*y, post #161

Nie "niesmak". Po prostu nie widzi mi się to na tej akurat imprezie. No ale jeśli inni by chcieli... Z tym że z tego co się orientuję samych amigowców będzie multum 28 lutego.
[#163] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@madman15, post #162

Patrząc na uczestników tej dyskusji nie jestem zbytnim optymistą jeśli chodzi o ilość.
[#164] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@*y, post #163

Może nie chcą się ujawnić :>

[#165] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@Hubez, post #164

No zobaczymy jaka będzie frekwencja. Jeśli chodzi o mnie to będę na 100% i będę się dobrze bawił nawet jak przyjdzie tylko/aż *y ;) . Dla mnie obcowanie cały dzień z Amigą (a może i noc) to kompletny czad. Spodziewam się jednak większej frekwencji niż ostatnio. Może to zbyt optymistyczne podejście, ale Amigowcy już tak mają..., do dzisiaj :D .

Pozdrawiam

Azzorek



Ostatnia modyfikacja: 11.02.2009 09:30:30
[#166] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@*y, post #163

Ja będe na 100% (i nie tylko dlatego że potrzebuje pomocy w sprawie sprzętu). Postaram się też kumpla wyciągnąć.
[#167] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@*y, post #163

Ja i Mordimer będziemy na pewno

[#168] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@wube, post #166

Ja również się piszę.

[#169] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@*y, post #156

Ludzie z Elbox'u?! niech przyjeżdżają, coś zademonstrują, rozdadzą...

[#170] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@Mordimer, post #152

Rzutnik ma rzeczywiście jakiś problem. Po około 30 minutach się wyłącza. Przegrzanie. Opinia pana ze wsparcia technicznego to wizyta w serwisie. W zależności od tego jakie zapadną decyzje i ewentualnej sprawności serwisu może być różnie. Jeśli do serwisu nie pojedzie to mogę zabrać taki jak jest, a może serwisanci zdążą go popsuć... znaczy naprawić.

[#171] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@Mordimer, post #170

Panowie a jak tam dojechac od strony tvp3 czy to jeszcze daleko ?.
[#172] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@SzaryWilk, post #171

A i jeszcze jedna sprawa bedzie mozna kopiowac dyskietki jak za dobrych czasow,bo mam troche pustych ;) ?.
[#173] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@SzaryWilk, post #171

Jak miniesz Wieżę telewizyjną (jadąc od południa mijając Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku i ulice Siemianowicką po lewej stronie - patrz mapka dół) to jest pierwsze skrzyżowanie w prawo (przed przystankiem autobusowym). Samochodem od wieży telewizyjnej to jakieś 40 sekund :D. Co do dyskietek to moje Public Domain (demka programy) mogę dać do skopiowania ;) .

Jeszcze raz mapka dojazdowa mojej konstrukcji :) .

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c634de67fb97866d.html



Pozdrawiam

Azzorek



Ostatnia modyfikacja: 22.02.2009 19:27:00



Ostatnia modyfikacja: 22.02.2009 19:27:19



Ostatnia modyfikacja: 22.02.2009 19:34:02
[#174] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@Azzorek, post #173

A moze wiadomo juz ile tak na oko bedzie osob na party ?.
[#175] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@SzaryWilk, post #174

SzaryWilk napisał(a):

> A moze wiadomo juz ile tak na oko bedzie osob na party ?.




potwierdzam że będe
[#176] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@SzaryWilk, post #174

Pincet :)
Ja bym liczył na okolice 20 osób.
[#177] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@madman15, post #176

Czy ktoś z okolic Bielska-Białej jedzie na spotkanie Silesian Amiga Classic Party, 28 Luty?

[#178] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@pekdar, post #177

Jeśli ktoś się wybiera z Bytomia czy też Miechowic, to może się ze mną zabrać. Mam wolne miejsce w mojej kapsule czasu Tyle że nie wiem do której będę siedział, ale prawdopodobnie będę jednym z ostatnich, którzy będą opuszczać imprezę

GG: 2709512
dresofon: 504680916



Ostatnia modyfikacja: 26.02.2009 11:49:15
[#179] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@pekdar, post #177

No niestety Bielsko za daleko żeby podjechać jak dla mnie.
[#180] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@Mordimer, post #170

Uprzejmie donoszę co następuje:

Od kiedy serwis tchnął nowe życie w rzutnik, a stało się to ni mniej ni więcej tylko na początku tego tygodnia, nabrał on dziwnej ochoty na zabawę. Mówi, że chętnie poszaleje na jakiejś imprezie, najlepiej w Siemianowicach i to już w najbliższą sobotę. Żałuje, że niedyspozycja odebrała mu możliwość zabawy w karnawale i chciałby to nadrobić. Stawia jednak kilka warunków:

- Nieograniczony dopływ energii życiowej i adrenaliny (wręcz uwielbia zabawy pod napięciem),
- miła atmosfera i sympatyczni ludzie, zbanowac
- wyszukany repertuar szczęka opada! (niebiescy blaszani bracia serwowali mu tylko jakieś nudne wykresy i inne "pobudzające" kawałki Śpioch ).


Darmowe drinki sobie darował.
drunk

Tak więc... ma ktoś jakiś fajny ekran, albo czyste prześcieradło? :D

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem