kategoria: SACP
[#511] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@*y, post #503

Powiem tak --> jak zwykle było super OK

Tradycją było że na każdym zlocie moja Amiga miała jakieś problemy.
Na pierwszym spotkaniu A500 poszła z dymem :( - tak bywa (już naprawiona ma się dobrze) :).
Na kolejne zloty przyjeżdżała ze mną już A1200, ale zawsze miała jakieś problemy (strasznie kapryśna kobieta ;)):
- Amiga nie zamierzała czytać dyskietek,
- nie miała zamiaru dogadywać się z CD,
- przestała do mnie "mrugać" diodami - świecił tylko POWER,
- nie zamierzała uruchomić DF1,
- odrzucała przeszczep w postaci dysku twardego 16 GB na tyle skutecznie że musiałem wrócić do 2 GB ,
- W jakiś sposób zgadała się z monitorem i przez kilka spotkań zakłócali oboje obraz :) - skakał, zmieniał barwy.
- ostatnio broni się przed kolejnym przeszczepem, zmianą HDD na CF.
Na 8 SACP o dziwo :P moja Amiga zachowywała się wzorowo ;), ale niestety mój pech chyba przeszedł na Bena A600 się "zgrzała" :(

Dziękuję wszystkim za mile spędzony czas i już się cieszę na następne spotkanie .

Ponieważ mam chwilowy problem z netem w domu, nazwę specyfiku do wybielania podam później.

[#512] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@alf, post #511

no to super szkoda tylko ze musialem isc do pracy tak na pewno bym byl
[#513] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@SzaryWilk, post #512

Przyznam że impreza naprawdę była elegancka, z niecierpliwością już czekam na SACP 9 OK
Tak jak mówiłem, namiar do wykonawcy mojego pudła na A1200 umieściłem w moim kąciku w "Graffiti".

@Jak by kto zapomniał to podaje link do pewnego filmiku, o którym wspominałem na końcu imprezy :D

[#514] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@Azzorek, post #502

Impreza jak zwykle wspaniała :)

Atmosfera przednia, rozmowy, kupa śmiechu, zapach podgrzanego krzemu itd, itp...

Sprzęt naprawdę wart podziwiania.

Również czekam z niecierpliwością na następne spotkanie :)

Bardzo się cieszę, że mimo nawału pracy udało mi się wpaść chociaż na końcówkę.

Azzorek a prosiłem, żeby nie dawać tego zdjęcia ;)

altcomputing na 100% będę pamiętał o zapince :) (nie popuszczę :) )

*v a może już myśleć o 10, jako całonocnym spotkaniu?

A co do Gosi to nie wiem skąd była, natomiast wiem, że nieźle obcykana była w temacie lokalnych drużyn piłkarskich i ich fanów :):):)



Ostatnia modyfikacja: 28.09.2010 00:20:33
[#515] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@cichym, post #514

Haha, nie tyle byłam, co jestem. Akurat co do drużyn, nocne łażenie po śląsku mnie tego nauczyło .

W razie wątpliwości, pochodzę z Dolnego Śląska, mieszkam i jeszcze trochę pomieszkam w Gliwicach. Koniec tematu.

Tak w ogóle to cześć, w końcu udało mi się u Was zarejestrować.

[#516] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@Czerviś, post #515

Witamy :)
[#517] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@cichym, post #516

Witam, chciałbym prosić Azzorka i *y aby odpowiedzieli na moje e-maile, ponieważ chciałbym kontynuować tworzenie naszej strony SACP z Alfem.
Pozdrawiam :)

[#518] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@Doman89, post #517

a jaki jest adres tej stronki ?.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem