kategoria: SACP
[#451] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@madman15, post #450

Jaki monitor? Powinienem mieć dwa kable do c=1084s jak uda mi się znaleźć drugi to mogę zabrać ze sobą

[#452] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@altcomputing, post #451

C= 1942. Bisync.
[#453] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@*y, post #443

Witajcie chłopaki;)
Co prawda ja do końca nie wiem czy uda mi się pojawic na spotkaniu, ale może urwe sie ze szkoły choc na 2 godzinki;) Wiec składka już wpłacona, najwyzej będę mini sponsorem imprezy gdybym sie nie pojawił hehe;) Tacy też są chyba mile widziani:P
Wiec wpadne z najmniejszym sprzetem A1200 CF i TV21 cali;) bo nadal nie mam monitora sprawnego, cosik sie opusciłem w temacie. Od biedy to zawsze coś hehe;)
Może nastepnym razem uda mi się przygotowac sprzęt i wpasc przygotowany:) bez TV :P Przy okazji może oprócz amigi która można podziwiac przywioze płec piekna, zainteresowaną łamaniem joistików, wiec będzie na czym zawiesic oko - od tak gdy wzrok zmeczy sie od wpatrywanai w monitor hehe ;)
Pozdrawiam chłopaki i mam nadzieje, do zobaczenia;)

[#454] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@Fabio, post #453

Fabio zdradz mi prosze jak wsadzilem 2 simy w Apollo umieszczonej w desktopie

[#455] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@HOŁDYS, post #454

Dołączam się do pytania Hołdysa.

[#456] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@madman15, post #452

no to nie mam, chyba ze tam był taki sam jak w 1084

EDIT: porob mi fotki tego kabla, sprobuje wykonac nowy i przywiezc w sobote



Ostatnia modyfikacja: 17.09.2010 16:43:23
[#457] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@altcomputing, post #456

Nie wiem czy ma sens. Kabel i tak jest na stałe w monitorze, musiałbym go rozkręcić, a średnio teraz mi się chce to robić :)
[#458] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@madman15, post #457

Jak chcesz to naprawimy go na party, tylko zabierz go ze sobą.

[#459] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@*y, post #449

Codzienny raport część kolejna!
Na koncie imprezy..... 75PLN! Do zebrania 105!

Przypominam, że:
1. Na wpłaty czekam do 21.09.2010
2. NIE MA MOŻLIWOŚCI WPŁATY NA MIEJSCU, jeśli wcześniej nie nazbieramy sumki na lokal, bo party się wtedy NIE ODBĘDZIE w MDK Jordan!

[#460] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@*y, post #459

???
Od wczoraj stagnacja....
Niedobrze to wróży imprezie...

[#461] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@*y, post #460

Bo ja wiem... Przecież weekend. Pieniądze z innych banków niż twój ci nie przyjdą :)
[#462] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@madman15, post #461

Wiem, wiem... tak tylko straszę w celach mobilizacyjnych ;)

[#463] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@*y, post #462

Z mobilizacją to u nas zawsze krucho było. Pospolite ruszenie wychodziło średnio, zwykle kończyło się pijaństwem i burdami. Jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie "brankę" wprowadzić.

[#464] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@*y, post #459

Mam nadzieję że uda się zebrać brakującą kwotę
Czekam na to spotkanie i raczej nie wyobrażam sobie że nie dojdzie do skutku nie...

[#465] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@madman15, post #461

Madman, twój lapek ma RS232 (LPT) ? Jeśli tak to czy masz partycję w Fat32? Nie chce mi się całego PC taszczyć...
Pozdrawiam

Azzorek

[#466] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@*y, post #462

No witam, witam!!!
A jednak mój "optymizm" był uzasadniony. Dziś dalej brak wpłat na konto Zatem na imprezę naskrobaliśmy całe 75PLN, łącznie z moją wpłatą! A zapowiadało się tylu chętnych... Przypominam JEDYNĄ możliwą drogą zapłaty jest przelew na konto! Do jutra wieczorka czekam na odzew co dalej. Opcje są trzy:
1) Brak otwartej imprezy w MDK=zaproszę parę osób do domu=zwrot wpłat;
2) Chętni robią zrzutę i finansują imprezę w całości;
3) Ruszy lawina i wpłacą pozostali chętni.

*y



Ostatnia modyfikacja: 20.09.2010 20:05:27
[#467] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@*y, post #466

Tylko żeby potem nie znalazł się jakiś "Filip z konopii" z tekstem "Dawno nie było imprezy Amigowej" , albo... : "Kiedy następna impreza?" ... .
Najbardziej zainteresowani i tak się pobawią przy Amigach, bo nam po prostu na tym zależy. Reszta, sama pogrzebie jedyną obecnie imprezę Amigową na południu Polski. Czy wy nie rozumiecie, że robimy to dla was? Tak jak *y powiedział..., dla siebie możemy się spotkać w domu nie musimy robić imprezy publicznej!
Gdzie tego przyczyna?

1. 15zł to za dużo?
2. Za daleko wszystkim?
3. Termin (jak zwykle) nie pasuje?

Taka ciekawostka. Zobaczcie na PPA w PAU ilu Amigowców (podobno) jest na samym Górnym Śląsku.... . A my raptem zbieramy się regularnie w 7-8 osób... . Komentarz zbędny... .

[#468] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@*y, post #466

Ja nie wiem, czy będę.
Może pojawię się na 3 minuty, może na 3 godziny, a może nie pojawię się w ogóle.

Ale przelew właśnie wykonałem.

Tak na wszelki wypadek, dla ratowania imprezy, z powodu plam na słońcu, na przyszłość , dla przykładu, dla lepszego humoru, sam nie wiem dla czego*

* - nie potrzebne skreślić

Może ktoś jeszcze pójdzie za moim przykładem :)



Ostatnia modyfikacja: 20.09.2010 20:39:54
[#469] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@cichym, post #468

Dzięki Brother.... i mam nadzieję do zobaczenia.... . Może się uda zebrać tę "bajońską" kwotę 180zł za wynajęcie sali... .

[#470] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@*y, post #466

No i mamy 105PLN! Do zebrania 75. Wygląda to lepiej! :D
[#471] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@Azzorek, post #469

odemnie dostajecie 50zl sponsoringu. mam nadzieje ze wpadne ;) i przy dobrych wiatrach cos zaprezentuje :)

[#472] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@rafvte, post #471

OK

[#473] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@Azzorek, post #467

Na Party C64 w Czeladzi koszt wejściówki 50 zł ludzi nie zniechęcił, a na SCAP 15 zł jest kwotą zaporową :(
Jestem pewien że już po terminie znowu pojawi się "wysyp" postów typu:

ale fajnie szkoda że mnie nie było
a kiedy następne party
super że jest taka impreza na śląsku, następnym razem na pewno będę.

Z tym że jak tak dalej pójdzie to "następnego razu" nie będzie

Wszystkie osoby które nie były, a mają zamiar się pojawić bardzo serdecznie zapraszamy.
Może to ostatnia taka szansa - 15zł to nie majątek, a klimat jest nie do opisania.

Nie pozwólmy by trud i czas włożony przez *y oraz Azzorka poszedł na marne.
Przecież SCAP jest organizowane dla "nas" ludzi kochających atmosferę spotkań z lat 80/90 jakimi były party oraz giełda komputerowa.
Lubiących napić się piwka w doborowym towarzystwie w trakcie "grzebania" w naszym leciwym sprzęcie.
A przyjemności oglądania twarzy osoby, którą właśnie pokonało się w jakiejś grze jest "bezcenne".
Osoby które nie są przekonane do tego czy warto przyjechać proszę o "rzut okiem" na linki podane przez uczestników wcześniejszych SCAP, zdjęcia które tam są zamieszczone może pomogą podjąć decyzję.



Ostatnia modyfikacja: 21.09.2010 09:56:20



Ostatnia modyfikacja: 21.09.2010 10:26:57
[#474] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@alf, post #473

A o jakiej, prawda, porze się spotkanie odbędzie? To bardzo ważne dla mnie, bo wieczorem jest w Katowicach SSAwKa ;)

[#475] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@Cosi, post #474

Zazwyczaj od 9:00 do wczesnego wieczora, tj. 20:00-21:00.
[#476] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@cichym, post #475

Dzięki. No to poszedł przelew.

[#477] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@Cosi, post #476

Witam
Ta imprezka jest tylko dla tych co wpłacili kaske ?
Co z tymi co by chcieli zaglądnąć na chwilkę?
Może jakieś bilety wstępu?
Na pewno jest kilka osób którzy by chcieli zaglądnąć bo akurat mieszkają w pobliżu.
[#478] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@Jacol, post #477

Można wpaść na chwilkę. Koncepcja jest taka - za 15 zł "rezerwujesz" sobie gniazdko do podpięcia Amisi. Przyjść i pogadać można za darmo :)
[#479] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@*y, post #470

Chcecie wiedzieć ile mamy?
Tyle, żeby się zabawić w sobotę od godziny 9:00-21:00 w MDK Jordan w Siemianowicach Śląskich przy ulicy Chopina 2 :D
Zebraliśmy 200PLN! Imprezę czas zacząć..... w sobotę!
Żeby jednak nie było tak słodziutko dodam, że mamy 200, ale głównie dzięki Raf'owi, który nas wsparł 50PLN!!!

ZBIERANIE KASY OFICJALNIE ZAMKNIĘTE!

Pozostali chętni, którzy chcą przywieźć sprzęt płacą na miejscu!!!

*y



Ostatnia modyfikacja: 21.09.2010 20:11:55
[#480] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@*y, post #479

Hough! Jak mawiają starożytni Indianie. Do zobaczenia w sobotę. :D

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem