kategoria: SACP
[#421] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@Azzorek, post #418

Tradycyjnie atmosfera była świetna. Pogoda dopisała, aż nadto. Nie wiem ile było w cieniu i może nawet lepiej. :D
Z tego też powodu, praktycznie nie wziąłem czynnego udziału w walkach MKII. Straszna duchota zmusiła mnie do ograniczenia zbędnych ruchów do koniecznego minimum. Praktycznie moja styczność z dżojem sprowadziła się do przepięcia wtyczki na prośbę Azzorka.

Próbowałem powalczyć z systemem na Alfowej Ami, ale temperatura skutecznie rozpuściła moje szare komórki i niewiele z tego wyszło. Do tego niewielki opór materii - DF0 i DF1 zgodnie powiedziały, żebym się...
raczej zrelaksował, co też wprowadziłem w czyn. OK

Mieliśmy też okazję, dzięki Benedyktowi, podziwiać w działaniu Mediatora. Przynajmniej teraz wiem, że to naprawdę działa.

Ogólnie miło spędzony dzionek, czego należało się spodziewać.
Niech żałują Ci, którzy nie byli i piwa z nami nie pili.



Ostatnia modyfikacja: 12.07.2010 17:56:31
[#422] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@Mordimer, post #421

>Niech żałują Ci, którzy nie byli i piwa z nami nie pili.

żałują strasznie. Po zdjęciach widać, że było fajnie. OK

Namioty wyglądają znajomo...

[#423] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@flea, post #422

Pytanie a kiedy bedzie nastepna amimpreza to przyjedzie caly sklad zuaa 4 osoby.
[#424] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@*y, post #405

Czy nie czas już na jakieś info odnośnie następnego spotkania pomysł

[#425] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@alf, post #424

TAK!!! Już czas . Propozycja to..... 25.09.2010 MDK Jordan! Pasuje? Na odpowiedź czekam do końca nowego tygodnia!

[#426] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@*y, post #425

Może być.
[#427] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@*y, post #425

No ludzie, pora się decydować. Jestem za, a nawet...

[#428] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@*y, post #425

Ja zaprezentuję jak się przenosi dane między dwoma Amigami, oraz Amigą i PC za pomocą kabla null modem i twin express. zawartość jednej dyskietki (obraz adf 880kB) przenosi się około półtorej minuty :). Może ktoś będzie zainteresowany (albo nawet wpadnie ktoś nowy aby to zobaczyć i nauczyć się). Temat jak widać w stylu mocno klasykowym ...

Pozdrawiam

Azzorek



Ostatnia modyfikacja: 11.09.2010 18:35:16
[#429] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@*y, post #425

Jak dla mnie OK.
Już nie mogę się doczekać.
OK

[#430] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@*y, post #425

Koledzy a gdzie to dokładnie jest (miasto) ? Może przemierzyłbym kawałek A4 i do Was zawitał ze swoją A1200/060?

[#431] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@altcomputing, post #430

Siemianowice Śląskie.
Po noszymu: Laura Huta ;) (żartowałem) ;)
Młodzieżowy Dom Kultury "Jordan".
Nie wiem czy będę, ale zapraszam w imieniu pozostałych uczestników (chyba mogę, co? :) ).

Tak mi się coś e-mail skojarzył. Może nasze zaległe transakcje doprowadzimy do końca :) :) :)



Ostatnia modyfikacja: 13.09.2010 02:01:26
[#432] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@altcomputing, post #430

Jest to tutaj:

http://www.mdk.siemianowice.pl/

Jeśli jedziesz ze Świdnicy/Wrocławia to możesz pokombinować i zabrać kogoś jeszcze z tamtych rejonów (grxmrx? mdw? :) )
[#433] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@madman15, post #432

To tylko 250km, wstępnie się piszę na to spotkanie; rzeczywiście mogę wziąć jedną osobę (mam małą brykę, w więcej osób będzie nam niewygodnie, szczególnie ze sprzętem), chyba że moja druga połówka będzie chciała ze mną jechać ;)

[#434] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@altcomputing, post #433

No, ty akurat fajnie masz. 250 km, z tego 200 po autostradzie zapewne :P
[#435] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@madman15, post #434

Do autostrady mam maksymalnie ze 20 kilosów :P

Wstępnie zaczynam szykować swoją A1200 żeby się nadawała do pokazania ludziom ;)



Ostatnia modyfikacja: 13.09.2010 12:17:06
[#436] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@*y, post #425

Kurcze,gdyby to było w okolicach końca października to i ja może bym się pojawił. A tak niestety już wiem,że nie dam rady :).

Będą w tym roku jakieś Amizaduszki czy też AmiWigilia w okolicach Siemianowic? Albo jakaś impreza w Krakowie?

Pozdrawiam.

[#437] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@inco, post #436

W Krakowie nie sądzę.
W Siemianowicach jest co ok. 3 miesiące, zatem raczej będzie coś w stylu Amiwigilii/Aminowegoroku :)
[#438] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@altcomputing, post #435

To po zjeździe z autostrady w Katowicach masz jakieś 10km (tak pi razy oko).
[#439] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@cichym, post #438

Zgadza się.

Na chwilę obecną jadę na 99%. Jest jedno miejsce jakby ktoś był zainteresowany (z Wałbrzycha ,Świebodzic, Świdnicy, Sobótki, Wrocławia mogę kogoś zabrać). Spróbuję jeszcze namówić Esiala na wyjazd.

[#440] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@altcomputing, post #439

A, co do tego co ja pokażę - jak zwykle nic nie pokażę :)
Ponownie spróbuję internet udostępnić, ale ostatnio coś acces pointa nie było.
[#441] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@madman15, post #440

ja moge jakis sprzet sieciowy zabrac do wypozyczenia na czas party, tylko napisz co.

[#442] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@altcomputing, post #441

Zasadniczo prawdopodobnie tylko kable skrętka. Mam starego huba 10Mbps (8 portów), laptopa i kilka raczej krótkich kabli, maksymalnie 1 nadmiarowy.



Ostatnia modyfikacja: 14.09.2010 18:05:05
[#443] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@*y, post #425

UWAGA!!! UWAGA!!! UWAGA!!! UWAGA!!! UWAGA!!! UWAGA!!!

Miałem jeszcze zaczekać, ale z uwagi na szczupłość czasu oraz ilość napaleńców ogłaszam już dzisiaj zbiórkę na kolejną edycję SACP! Niezorientowanym w temacie przypominam, że od tej edycji jedyną możliwością zapewnienia sobie „gniazdka” elektrycznego (i wejścia ze sprzętem) na imprezę jest pełna przedpłata na konto w wysokości startowej 15PLN! Powyższe dotyczy WSZYSTKICH uczestników i współorganizatorów. Kwota może ulec zmianie jeśli do 21.09.2010 nie uzbieramy sumy 180PLN (wynajem sali). Nie ma możliwości zwrotu wpłaty! Chyba, że impreza się nie odbędzie
Miejsce stałym bywalcom znane:
--> MDK Jordan, ul. Chopina 2, 41-100 Siemianowice Śląskie, POLSKA.
Czas:
--> 25.09.2010
O stanie finansów będę informować Was codziennie. Namiary na konto:
Kamil Chojnacki, ul. Dworska 3/4, 41-100 Siemianowice Śląskie, nr 95 1940 1076 4591 2638 0000 0000

Stan na dziś: 15PLN – moje

*y

[#444] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@*y, post #443

moze bede ;) zobaczymy jak z czasem, bo silesia party mnie bardzo absorbuje a jeszcze inne rzeczy czlowiek musi (z)robic (praca, studia...).

[#445] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@madman15, post #442

No to parę metrów się zabierze :)

[#446] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@*y, post #443

No to mamy pierwsze wpłaty! Dzięki chłopaki za szybką reakcję! Na koncie 45PLN czyli do uzbierania jeszcze 135.
[#447] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@*y, post #446

Ja mam 14zl na koncie ;) takze wplace jak tylko bede mial wiecej :D

[#448] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@altcomputing, post #447

jo razem z kumplem też sie wybieramy (tylko musze go jeszcze powiadomić ) może weźmiemy A1200 hdd lub CD32 bo mojej staruszki A500 nie będę wozić w bagażniku.
[#449] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@*y, post #446

Hmmm... Idzie jak krew z nosa, ale jednak idzie :D
Na koncie imprezy 60PLN do uzbierania jeszcze 120.
Mamy 1/3 środków!
[#450] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@madman15, post #442

Ech, monitor mi się psuje... Problem - złamany kabel przy samym monitorze, niestety wtyczka niewymienna. Czy ktoś będzie w stanie w sobotę pomóć?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem