kategoria: SACP
[#391] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@*y, post #1

Panowie już czas! Czas umówić kolejny termin, kolejnego spotkania. Z racji okresu wakacyjnego w rachubę wchodzi TYLKO mój ogródek! Czekam na propozycje terminu w obrębie LIPCA!
[#392] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@*y, post #391

Witam,
jak dla mnie to tylko pierwsze trzy weekendy lipca są możliwe, czyli 3, 10 i 17 (soboty oczywiście to są).
Jeszcze ewentualnie doprecyzuję, czy coś mi nie wypada, w którymś z tych terminów.

P.S.
Trzeba jeszcze tylko zastrzelić tego szamana, który wciąż "taniec deszczu" uprawia i powinno być super.

pozdrawiam
Mordimer

[#393] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@*y, post #391

Jak dla mnie każdy weekend w lipcu może być, raczej nic nie planuję.
No chyba że coś wypadnie w pracy, ale tego to teraz raczej nie jestem w stanie przewidzieć ;)

[#394] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@*y, post #391

Mnie teoretycznie pasuje każda sobota w lipcu, bylebym z wyprzedzeniem wiedział która bo nie lubię zmieniać planów. Panowie trenujcie w MKII :D !

Pozdrawiam

Azzorek



Ostatnia modyfikacja: 15.06.2010 19:44:28
[#395] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@Azzorek, post #394

I cisza zapadła głucha. Chyba wszystkich wystraszyłeś tym Mortalem, Azzorku.
Nie każdy jest tak tolerancyjny, jak ja.

Ludziska, czy ktoś tutaj zagląda? Piszcie, nawet jeśli nie pasują Wam terminy. Szczególnie Ci, którzy bywają na naszych spotkaniach. To też jest ważna informacja. Wiadomo czego się spodziewać.

pozdrawiam
Mordimer

[#396] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@Mordimer, post #395

Dobra. To ja się odwarze ;)

Jak zwykle dostosuję się do terminu imprezy. Na razie nic nie planuję (nigdzie nie wyjeżdżam). oczywiście może się to zmienić, ale na 90% nie.
[#397] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@Azzorek, post #394

Nie ma sprawy jak będę już znał termin spotkania to kilka dni wcześniej potrenuję ...... możesz się czuć zagrożony ;)
Jak widzę to nie za wiele osób się zdeklarowało...... szkoda.
W każdym razie te osoby które się zdeklarowały i tak gwarantują dla mnie dobrą zabawę OK

[#398] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@alf, post #397

Znów będą Amigi, kiełbaski z grilla i śpiew :D . Przyjadę pewnie z Tosią, która bez reszty odda się pilnowania kiełbasek ;) .

Pozdrawiam

Azzorek

[#399] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@Azzorek, post #398

Kamil to kiedy ta działka ?
[#400] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@phl22, post #399

!!! TERMIN TO...... 10 LIPCA 2010 !!!
[#401] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@*y, post #400

Witam

Mieszkam obecnie w Katowicach, mam blisko.

Postaram się wpaść.

pozdrawiam

[#402] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@Hubez, post #401

Bawcie się dobrze, ja będę tu:
http://petlabeskidzka.pl/ :)
Możecie trzymać oczywiście kciuki za mnie.

Nie odzywałem się bo w zasadzie żadna sobota lipca mi nie odpowiada...
[#403] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@madman15, post #402

Po ostatnim ogródkowym party wcale się nie dziwię, że będziesz w takim miejscu.

Powodzenia OK

[#404] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@madman15, post #402

Będę trzymał kciuki za Ciebie ..........
Pomiędzy Mortal Kombat II i kiełbachą z grila, oraz Moonstone i schładzaniem się zimnym piwkiem

[#405] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@alf, post #404

Co do piwa i kiełbachy z grilla..... Jest możliwość dokonania wcześniejszych zakupów przeze mnie. Są jednak 2 ALE. Pierwsze ALE muszę wiedzieć co komu podchodzi (jakie piwo, jaka kiełbacha czy inne takie). Drugie ALE to działa TYLKO w systemie 100% przedpłaty!!! Czekam na odzew! Na zakupach nie zarabiam.... :D
[#406] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@*y, post #400

Szkagggg znowu mnie nie będzie. Barcik się hajta........



Benedykt Dziubałtowski

[#407] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@*y, post #405

Ja przywiozę własne "smakołyki", nie ma to jak samemu wybrać podkład na Amigową imprę :). Proponuję też o zaopatrzenie się w jakieś musztardy lub/i ketchupy, bo każdy różne lubi :D .

Zamierzam zabrać CDTV, ale jeszcze się zastanawiam :). Może wezmę jednak gołą (1MB Chip) A500. Przecież na takim sprzęcie też się fajowo bawi (i to warczenie stacji dyskietek ;) )!

Pozdrawiam

[#408] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@*y, post #405

Dziękuję za propozycję, ale zaopatrzenie dotrze ze mną OK

[#409] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@*y, post #405

@*y

Dzięki, ale nie ma sensu obciążać Cię dodatkowymi obowiązkami. I tak wszystko, co najważniejsze, spoczywa na Twoich barkach.
Zresztą opcja "zrób to sam" , pozwala na grymaszenie w temacie prowiantu do ostatniej chwili. Myślę, że jeśli tylko na miejscu zapewnisz, jak zwykle, jakiś ogień i ze dwie żyletki z drutami na 230V do grzania wody, to będzie naprawdę wielka rzecz. OK


P.S.
Azzorek pewnie, jak zwykle, przytarga ze sobą jakąś psią karmę. W końcu "Szatkująca w locie " Tosia tez musi coś jeść.
Może się podzieli...

[#410] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@Mordimer, post #409

Wpadnę do was na chwile aby pokazać Amigę z Medkiem. Barcik sie hajta w niedziele.


Zademonstruje emulator Shape Shifter oraz gry, które płynnie działają pod emulowanym maczkiem.



http://www.youtube.com/watch?v=IETt6yqLnr4


http://www.youtube.com/watch?v=tzEWGaqdtcg


http://www.youtube.com/watch?v=2wvFG5byctA






Azzorek grzej joya :) Mk2 Rulez.



Benedykt Dziubałtowski

[#411] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@Mordimer, post #409

"Myślę, że jeśli tylko na miejscu zapewnisz, jak zwykle, jakiś ogień......"

Tym bym się nie martwił , sąsiad pewnie skosił trawę OK
Ciekawe tylko jak odbierze nasze "dymne znaki" na swojej ziemi

[#412] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@alf, post #411

Tosia obowiązkowo będzie lała na "zakazany teren" czyli za taśmą :D .

[#413] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@Azzorek, post #412

To dobrze, przynajmniej zaprószony ogień się za bardzo nie rozniesie
Taka psia straż pożarna OK
Myślę że ogólnie to sąsiad powinien być zadowolony.
Skoszoną trawę spalimy, nie będzie musiał grabić itd, a ogień będzie pod kontrolą "psiej straży pożarnej"

[#414] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@alf, post #413

Było klawo jak holera. Dzięki wszystkim za niezapomniane przeżycia!



Benedykt Dziubałtowski

[#415] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@Benedykt Dziubałtowski, post #414

No nie wątpię. Szczególnie w takim skwarze - myślę że mieliście odpowiednią ilość zimnych napojów? :)

A w tym czasie ja:
http://madman.bikestats.pl/index.php?did=346417
[#416] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@madman15, post #415

zabrakło ;d
pozdrowionka dla wszystkich
:)
[#417] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@phl22, post #416

Dzieki kamil za podladowanie akmulatora amimpreza bylo super pozdrowienia dla wszystkich i krolika.
[#418] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@SzaryWilk, post #417

Jak zwykle było zajefajnie! Nawet początkowo pojedynki w MKII były wyrównane, jednak później chmielowy napój w znaczniejszej ilości wyostrzył moje zmysły :D . Kung Lao to jednak fajny gość. Dziękuję wszystkim za świetną zabawę i Kamilowi, że chciało mu się to zorganizować.

Link do mojej fotorelacji z tej imprezy :

Fotosik

Pozdrowionka!

Azzorek

[#419] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@Azzorek, post #418

Szkoda, ze dopiero teraz dotarlem do tego tematu :). Jestem z Czeladzi i gdybym wczesniej tu zajrzal.. do Siemianowic - rzut beretem :) Ale moze nasterpnym razem sie pojawie?;) Bede do tego tematu w takim razie czesciej zagladal.
[#420] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@Azzorek, post #418

Jak zwykle było super OK , podoga dopisała - sprzęt troszkę świrował.
Moja Amiga jak zwykle w czasie zlotu odmówiła współpracy, ale to stało sie już tradycją - widocznie jest wstydliwa i ma opory przy większej ilości ludzi :D
Impreza bardzo udana, kto nie był niech żałuje ok, racja
Pozdrawiam wszystkich
alf

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem