kategoria: SACP
[#211] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@newguru, post #210

Załatw miejscówkę to się zastanowimy :)
[#212] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@madman15, post #211

Żeby coś załatwiać, to muszę wiedzieć ile w przybliżeniu byłoby chętnych, bo przy takim odzewie... myślę że wystarczy jakiś kurnik.

[#213] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@newguru, post #212

No to ja oczywiście jak najbardziej, o ile termin przypasuje (a tak jest najczęściej).
[#214] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@newguru, post #212

ktoś jeszcze?

[#215] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@newguru, post #214

Ja jeśli mi termin odpowie.

[#216] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@Hubez, post #215

Termin oczywiście to podstawa, ale i miejsce też ważne ;). Ja jestem wstępnie zainteresowany.

Pozdrawiam

Azzorek

[#217] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@Azzorek, post #216

Witajcie ludzie!
Wraz z krakowską Amimajówką zbliża się majowe SACP vol.3. Kto jest chętny i jakie terminy odpowiadają? Ja najbardziej chciałbym aby nie pokryło się to z Amimajówką, na którą też się wybieram. Jakieś propozycje co do planu imprezy? Czekam z *y na sugestie.

Pozdrowionka

Azzorek



Ostatnia modyfikacja: 16.04.2009 20:57:11
[#218] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@Azzorek, post #217

Co do turnieju - proponuję tym razem skromniej, 1 lub max 2 gry. Moja propozycja to Worms DC - można ładnie zrobić turniej na więcej osób.
Jeśli ktoś ma dojścia to może zaprosić kogoś mającego C64, ZX Spectrum lub coś bardziej egzotycznego. Ostatnia prezentacja Atari była bardzo ciekawa.
[#219] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@Azzorek, post #217

Na SACP vol.3 pojawimy się jak zwykle w cztery osoby.
Ja i Mordimer oczywiście zabieramy Amigi :).

Termin - tylko nie "długi weekend".

newguru - możesz przywieść trochę tego "specyfiku" do czyszczenia obudowy ? - oczywiście odpłatnie ;).
Jeżeli tak - to ile mam kasy zabrać dla Ciebie.
Fajnie jak byś uzupełnił w profilu - maila lub gg - ułatwiłoby to kontakt z tobą ;).

Pozdrawiam
Alf

[#220] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@alf, post #219

Termin Imprezy ustalamy na drugą połowę maja, kwestia tylko dogadania z wali7 daty krakowskiej Amimajówki. Miejśce SACP vol 3 to samo czyli dom kultury "Chemik" w Siemianowicach Śląskich. Mapka dojazdowa bez zmian (wcześniej podawana).
Jeśli chodzi o zakręconego innoplatformowca, to na pewno nie będzie nudno i załatwimy kogoś kto nas "wciągnie" w inny świat. Co do konkretnej platformy nie mamy jeszcze sprecyzowanego kandydata :) .
Turniej dwóch gier byłby fajny, choć od Wormsów wolałbym Scorched Tanks (ta sama zasada, do czterech graczy na raz i szybciej się rozgrywa partie, ale to sprawa do dyskusji :) ).
Jako drugą grę to stawiam na Jaguar XJ220, i tu mam propozycję. Ponieważ ta gra ma możliwość robienia własnych tras (wbudowany edytor), wnioskuję, aby trasę zrobił ktoś kto nie będzie grał - wtedy będą równe szanse, bo nikt nie będzie znał drogi. Może trasy (z pięć) do turnieju wykona, jako nie grający w gry *y :) ?
Jako dodatkowy wariant głosuję również na Body Blows Galactic. Bardzo fajna bijatyka, jak dla mnie po "Mortalu" najlepsza!
Chciałbym również poopowiadac trochę na temat tego Protrackera, ale na poziomie czysto początkującym (opis programu, gdzie co jest i do czego służy). Wykładzik kierowałbym do osób, które o Protrackerze nie mają pojęcia, a chciałyby pobawić się w muzykowanie. Jeśli jest ktoś chętny do zrobienia takiego wykładu/prezentacji/warsztatów niech da tutaj znać, bo orłem w Protrackerze nie jestem, ale kilkanaście swoich utworków zrobiłem, więc powiedzmy że "coś tam" wiem ;) .
Marzy mi się, aby zrobił ktoś wykład/warsztaty z jakiegoś programu graficznego, DeLuxe Paint, Real 3D itp. Ja nie mam pojęcia o grafice (i pewnie jest więcej takich osób) więc bardzo by mnie to interesowało.
Czy ktoś chciałby dodać do programu imprezy coś od siebie (jakieś wystąpienie jak ostatnio Benio, itp.)?
Jest jeszcze kwestia Demek. Oststnio Fei uraczył nas wspaniałym pokazem, ale padały głosy aby uruchamiac to na prawdziwych Amigach. Ktoś musiałby zebrać to wszystko na płycie, aby można było to potem (obrazy dyskietek w przypadku wersji na A500/600) "przerzucić" na flopka.
Formuła imprezy nadal nie zmieniona - 100% Amiga!


Pozdrawiam wszystkich

Azzorek



Ostatnia modyfikacja: 20.04.2009 09:03:09



Ostatnia modyfikacja: 20.04.2009 09:03:50
[#221] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@alf, post #219

Dodałem do profilu. Mogę przywieźć ok. 30 l. i duży baniaczek do moczenia, nieodpłatnie oczywiście - pod warunkiem że jak wytrawisz to mi odwieziesz (Bytom - Miechowice)

[#222] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@Azzorek, post #220

Ponieważ krakowska Amimajówka odbędzie się jak wynika z newsów 30 maja, Silesia Amiga Classic Party vol 3 odbędzie się w sobotę 16 maja (dwa tygodnie wcześniej niż Amimajówka, aby można było zebrać siły na kolejne Amispotkanie :D ). Godzina rozpoczęcia 9.00. Koszt imprezy jak ostatnio czyli 200zł + VAT, rozłożony na wszystkich uczestników z komputerami (wychodzi w zależności od frekwencji średnio po 10-20zł od łba).
Mapka dojazdowa została nieco zaktualizowana o nowe miejsca (głównie gastronomiczne i sklepy spożywcze), do wglądu tutaj:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7d1ad4c23e477620.html

Pozdrawiam

Azzorek


P.S.

Ludzie zabierajcie głos bo niewiele czasu zostało...

[#223] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@Azzorek, post #222

No to fajnie :) Mamy dwie Amigowe imprezy równocześnie.

AmiParty w Chełmie i Silesia Amiga Classic Party w Siemianowicach :)
Czegoś takiego jeszcze nie było hehe

[#224] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@Sir_Lucas, post #223

Ze względu na odległości poważnie wątpię, aby ktoś chciałby być na obu imprezach nawet w innych terminach. Dlatego ten 16 maj, ale jeśli więcej osób zgłosi zapotrzebowanie to możemy to przesynąć na 9 lub 23 maja.

Pozdrawiam

Azzorek

[#225] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@Sir_Lucas, post #223

Cóż, od nadmiaru głowa nie boli. Wprawdzie świat się skurczył i odległości dawniej gigantyczne teraz już nie są takie straszne, ale mimo wszystko 200 czy 300km to wciąż daleko. Skoro jednak w tym samym czasie, ale innym miejscu to może o telemoście trzeba pomyśleć i będzie prawie jak jedna.


Chociaż "prawie" robi różnicę.

[#226] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@Mordimer, post #225

Taki telemost Mordimer to by była kapitalna sprawa, gorzej z wykonaniem (internet z szybkim łączem i sprzęt... - PCfuj ?). Pomysł jest super!

Pozdrowionka

Azzorek

[#227] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@Azzorek, post #222

Jak już pisał Alf mamy być. Jednak jest jedna rzecz, która może pokrzyżować moje plany, ale póki co wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że będę.
Wszystko przez bociany. Niedawno jeden odwiedził brata. Sam rozumiesz, że jeśli terminy imprez się zbiegną, to wybór dla mnie jest prosty.
[#228] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@Azzorek, post #226

Pomarzyć zawsze można. OK
Może zamiast PCfuj kogoś ze sprawnym i wypasionym jabłuszkiem tu i tam i synchronicznie niech prezentację swoich systemów nam zrobią? pomysł
Nie wiem, nie znam się, ale w telewizji widziałem, że można.
Mam nadzieję, że do zobaczenia 16 maja.

P.S.
Nad łączem niech się głowi Sir_Lucas. Chyba coś o tym wie. Ostatnio opchnął mi kartę wi-fi do Ami i o dziwo śmiga jak złoto.



Ostatnia modyfikacja: 22.04.2009 21:23:34
[#229] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@Azzorek, post #222

- UWAGA - UWAGA - UWAGA - UWAGA-

Panowie nastąpiły zmiany! Jako, że mamy maj Silesian Amiga Classic Party zorganizowane będzie na..... świeżym powietrzu. Atutem tego rozwiązania jest możliwość zorganizowania grilla, brak opłat "wjazdowych", mnóstwo miejsc parkingowych i ciekawa okolica. Impreza odbędzie się
16.05.2009 w Wczasowa 3/2, 40-694 Katowice!
Dla spostrzegawczych potwierdzenie! Tak jest to chata prywatna i jeśli zamierzasz nieźle zatrzodzić to NIE PRZYJEŻDŻAJ bo Cię "oddeleguję". W razie niepogody party odbędzie się "w chacie", a grilla odbębnimy na balkonie
[#230] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@*y, post #229

Ja oczywiście będę. Zastanawiam się tylko czy strzelić sobie krupniok, białą kiełbaskę, a może rybkę...? Ehhh, muszę zagłębić się bardziej w to zagadnienie ;) .

Do zobaczenia :D

Azzorek

P.S.

Dla ludzi z Rybnika dużo lepszy dojazd - odbitka z ul. Mikołowskiej :).



Ostatnia modyfikacja: 04.05.2009 23:01:37



Ostatnia modyfikacja: 04.05.2009 23:03:33
[#231] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@*y, post #229

Bardzo dobry pomysł z imprezą w domu!
Co prawda się nie wybierałem (jestem z Piaseczna pod Warszawą), ale już zazdroszczę dobrej zabawy i miłej atmosfery.

Jeżeli ktoś w okolicach Warszawy organizowałby takie "domowe" spotkanie to bardzo chętnie zjawię się ze swoim klasykiem (A4000D).
Ja niestety nie mam możliwości organizacji takiej imprezy ponieważ mieszkam w bloku.

No ale może ktoś...

Pozdrawiam,
Stanisław
[#232] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@Azzorek, post #230

Dojazd zajebisty. Mam nadzieję że nic nie wypadnie i uda mi się zjawić.
[#233] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@madman15, post #232

szajse... to ja w ten weekend kibluje w robocie do 19
[#234] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@newguru, post #233

A co za problem przyjechać po pracy? Jeśli będzie pogoda to impreza może się przeciągnąć!
Teraz garść informacji. Party tradycyjnie rozpoczyna sie o 9:00, NIE DZIAŁA domofon więc lepiej wziąć telefon i dryndnąć na 609-618-001. Taki manewr otwiera wrota. Pogoda nam nie straszna bo w razie gniewu bogów przenosimy sie do chaty. Jeśli przyjadą "innowiercy" niech wiedzą, że w pierwszej kolejności obsługiwane są, już leciwe niestety, "przyjaciółki". Chcesz grillować to coś przywieź lub kup na miejscu (nie wozimy węgla drzewnego)! Metoda na "krzywy ryj" nie wskazana. Ludzie z poważnymi problemami z błędnikiem zostaną wyproszeni za wrota (nie jest to jednak spotkanie niepijących)! Party place to chata DWURODZINNA, więc nie wędruje się po terenach sąsiada!!! Nie ma możliwości nocowania na miejscu! Chyba, że ktoś drzemnie się w samochodzie (to tak na wypadek niedzielnych "poprawin").
[#235] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@*y, post #234

no o 20 w ten dzień jadę już na urodziny. Ale co się odwlecze, to nie uciecze. Następnym razem będę, nawet biorąc L4 Alf, jeśli zależy na preparacie, wal na GG - możliwy odbiór osobisty w Bytomiu - Miechowicach.

[#236] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@*y, post #234

Mam mieszane uczucia , czy aby to nie będzie tylko grillowanie - a komputery to dodatek, który zostanie wyjęty i zaraz schowany do samochodu.
Zastanawiam się - jak zmieścić np 10 osób z Amigami + dodatki w jednym pomieszczeniu nawet jeżeli jest to dom, a nie mieszkanie?
Pytam bo nie wiem czy jest sens pakowania Amigi.

#235
newguru - dam znać na GG.

[#237] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@alf, post #236

Moje mieszkanie to 90m2! Masz jeszcze jakieś wątpliwości co do zabierania Ami?
[#238] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@*y, post #237

W takim razie nie pozostawiasz nam wyboru. :D

[#239] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@*y, post #237

Siemka, a czy baderman, ami-dinozaur, może też Was w godzinach porannych odwiedzić? :) Akurat będę w Katosach i przy dobrym wietrze powinienem mieć 2-3 godzinki wolnego. Z chęcią odwiedziłbym brać Amigową!

[#240] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@*y, post #229

Czy ktoś w wybierających się na zlot ma zbędną - sprawną klawiaturę wraz z elektroniką i diodami do Amigi 500 ?
Jeżeli tak i chce się jej pozbyć to proszę ją zabrać ze sobą.
Mam nadzieję że "cena" będzie przystępna.
W przeciwnym razie oczywiście rezygnuję z zakupu :).

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem