kategoria: AmiWaWa
[#1] AmiWaWa 4!
Konrad właśnie dał mi cynk, że kolejna, 4 już edycja tej imprezy odbędzie się w dniu 24 marca 2012 (sobota) w Warszawie, w Klubie Kultury "Anin" ul. V Poprzeczna 13. Rozpoczęcie imprezy o godzinie 11.oo, a zakończenie o godzinie 18.oo. Czyli... jak zwykle Ktoś przez Łódź jedzie?
[#2] Re: AmiWaWa 4!

@_arti, post #1

Ciekawe po ktorej edycji konkursu w SWOSa AS wreszcie dopisze informacje na ten temat jako integralna i cykliczna czesc AmiWAWY :P

Mam nadzieje, ze w tym roku sklad bedzie jeszcze mocniejszy niz rok temu. I uczestnikow prosil bym o zabranie swoich "przyjemnych palek" ;)
[#3] Re: AmiWaWa 4!

@Duracel, post #2

Będzie z Tobą i tym razem Bodzio Podolak?
[#4] Re: AmiWaWa 4!

@Sokok, post #3

eeeeeyyym... nie znam człowieka... chyba :)
Ze mną był Western i trzech kolegów bardzo "luźno" związanych z Amigą :)
[#5] Re: AmiWaWa 4!

@_arti, post #1

Jakby jechał ktoś z okolic trójmiasta proszę dać znać :)
[#6] Re: AmiWaWa 4!

@Duracel, post #4

To on pewnie był ten trzeci.
[#7] Re: AmiWaWa 4!

@_arti, post #1

Ja się poważnie zastanawiam czy nie jechać, a w sumie gdy nie byłem na imprezie amigowej. Jeśli będę jechał, to pociągiem, z Łodzi do W-wy.
[#8] Re: AmiWaWa 4!

@_arti, post #1

Będę.
[#9] Re: AmiWaWa 4!

@_arti, post #1

Ja też postaram się być.
[#10] Re: AmiWaWa 4!

@_arti, post #1

No i ja chyba też będe ;)
[#11] Re: AmiWaWa 4!

@_arti, post #1

Też wybieram się na to spotkanie. Jeszcze nie wiem czy zabiorę ze sobą swój sprzęt jak rok temu.

Na marginesie. Czy ktoś ma może zasilacz i kabelki do podłączenia takiego kompa Schneider EuroPC - to jest jakiś XT chyba - a wybiera się na to spotkanie?. Dostałem to jakiś czas temu bez zasilacza i kabelków do podłączenia z monitorem. Nie mam pojęcia czy działa. Ma też jakieś rozszerzenie mniemam, że porty joystików. Może była by okazja sprawdzić jak to działa(mam kilkanaście dyskietek do tego).
[#12] Re: AmiWaWa 4!

@_arti, post #1

Ja chyba też będę, postaram się wziąć swoją Ami 500 :D
[#13] Re: AmiWaWa 4!

@Duracel, post #2

Kolejna moja gafa :) ale turniej w SWOSa jest już dopisany.
[#14] Re: AmiWaWa 4!

@_arti, post #1

Ja również będę :)
[#15] Re: AmiWaWa 4!

@Tomski, post #11

Tomski, posiadam oryginalny monitor z zasilaniem, jak mi przypomnisz przed samym zlotem zebym go zabral, to go wezme.

AS, dzieki barrrrrdzo :)
[#16] AmiWaWa 4!

@_arti, post #1

Bede...
[#17] Re: AmiWaWa 4!

@Duracel, post #15

Tzn masz monitor, kabelki oraz zasilacz do tego komputerka tak aby można go było włączyć i sprawdzić czy aby działa? Jeśli tak to świetnie. Przypomnę się przed AmiWawa.
[#18] Re: AmiWaWa 4!

@Tomski, post #17

To jest oryginalny monitor, tam zasilacz do komputera i przewód wizyjny jest wbudowany w monitor :)
Jak jesteś zainteresowany to przejrzyj sobie Allegro. W dziale stare komputery/pozostale całkiem obsypało w monitory do amstrada. Widzę i kolorowy (180zł) i zielony (za 30zł!).

Jaką masz tam stację wbudowaną? Oryginalna 3" czy może amigowa 3.5"? Mam kilka dyskietek 3" i nawet odpalałem jakieś gry z tego na moim egzemplarzu.
[#19] Re: AmiWaWa 4!

@Duracel, post #18

To jest oryginalny monitor, tam zasilacz do komputera i przewód wizyjny jest wbudowany w monitor


Dziwne rozwiązanie. Ale to mi daje do myślenia, dlaczego znajomy nie miał zasilacza i reszty. Przypomnę się mu może ma ten monitor:D.

Jak jesteś zainteresowany to przejrzyj sobie Allegro. W dziale stare komputery/pozostale całkiem obsypało w monitory do amstrada. Widzę i kolorowy (180zł) i zielony (za 30zł!).


Nie jestem tym tak zainteresowany aby bawić się tym kompem. Chcę sprawdzić czy działa a potem w sumie mógłbym oddać za friko albo wymienić na coś Amigowego.

Jaką masz tam stację wbudowaną? Oryginalna 3" czy może amigowa 3.5"? Mam kilka dyskietek 3" i nawet odpalałem jakieś gry z tego na moim egzemplarzu.


Dyskietki są na pewno 3.5" - będą Twoje jak chcesz - to i stacja pewno też jest 3.5". Przyjże się mu dzisiaj dokładniej.
[#20] Re: AmiWaWa 4!

@Duracel, post #18

A witam wszystkich jak co roku będę, oczywiście Swos'a jak zwykle no i w tym roku wezmę cd32 z Pro module zresztą jak zwykle z Duracel'em do spółki organizujemy stoisko ;)
[#21] Re: AmiWaWa 4!

@Tomski, post #19

EuroPC to klon pc xt i potrzebuje zewnętrzny zasilacz od EuroPC. Monitory z zasilaczem były do serii CPC ( w EuroPC są standardowe stacje 3.5" a w niektórych CPC stacje 3" ).
Pozdrawiam Bogumił
[#22] Re: AmiWaWa 4!

@Mir3k, post #7

to juz lepiej autobusem lini polskibus ?
z lodzi do warszawy i spowrotem 20zl

jest ktos chetny z wroclawia i okolic?
cala podroz w obie strony rowniez 20zl :)

w autobusie jest wifi i gniazda 220V.

w warszawie najwygodniej byloby wziasc taksowke i za ok. 30zl dostac sie na Anin.
[#23] Re: AmiWaWa 4!

@bogumil, post #21

O kurcze no to tylek blady. Faktycznie to nie to samo co CPC. Stacje 3.5" w CPC pojawily sie pozniej.
[#24] Re: AmiWaWa 4!

@Duracel, post #23

Trudno.

Czy ktoś planuje zabrać A1200 w towerce? Albo najlepiej wziąć samą pustą takową towerkę? Chciałbym pomierzyć ją abym mógł posunąć się do przodu z projektowaną prze ze mnie obudową desktop do A1200.
[#25] Re: AmiWaWa 4!

@Tomski, post #24

wezmę !
[#26] Re: AmiWaWa 4!

@PrzemasIII, post #25

Świetnie.
[#27] Re: AmiWaWa 4!

@Tomski, post #26

Tak przy okazji tematu tego Amstrada co to byl poruszany. Ma ktos doswiadczenie w przenoszeniu obrazow gier na dyskietki amstradowe? Widzialem kiedys taki przewod na Alledrogo, ale moze ktos juz tego uzywal/posiada?
[#28] Re: AmiWaWa 4!

@Duracel, post #27

tekst pod linkiem

Tak wygląda dyplom dla zwycięzcy w tegorocznych mistrzostwach SWOS AmiWAWA4.
Jeszcze tylko druknąć... i wygrać turniej ;)
[#29] Re: AmiWaWa 4!

@Duracel, post #28

bardzo ladny :)
[#30] Re: AmiWaWa 4!

@Duracel, post #28

Dyplom na ewentualny trudniej MK tez zrobisz?


Benedykt Dziubałtowski
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem