kategoria: AmiWaWa
[#181] Re: AmiWaWa 4!

@fazior, post #180

Były cycki? :D Nic nie pamiętam :(
[#182] Re: AmiWaWa 4!

@il_capitano, post #172

Na stronie AmiWaWy (pod przyciskiem zdjęcia) można przeczytać sprawozdanie ze spotkania AmiWaWa i zobaczyć kilkanaście zdjęć. Zapraszam:

AmiWaWa
[#183] Re: AmiWaWa 4!

@AS, post #182

Nawet nie wiedziałem że byłem drugi w graficznym, trzeba było się zmyć ciut wcześniej.:)
[#184] Re: AmiWaWa 4!

@AS, post #182

Zdjęć ani raportu nie widać :(
[#185] Re: AmiWaWa 4!

@sand, post #184

Już chyba działa. Końcówka z pizza mnie rozwaliła. Ładne żarłoki. Te 19 to z tą, co zamówiłem na śniadanie, zaraz po 10:00? ;)
[#186] Re: AmiWaWa 4!

@AS, post #182

Sprostowanie! 1 miejsce w konkursie graficznym na 100% zajął Deadman, nie Deadwood! Ten drugi był też na imprezie, ale chyba nie brał udziału :)
[#187] Re: AmiWaWa 4!

@madman15, post #186

mea culpa... źle zanotowałem i tak przekazałem Andrzejowi...

@SPECT
Za to zupełnie nie zanotowałem kto nie odebrał nagrody;) Byłem już wtedy trochę zmęczony:)

Dzięki za udaną imprezę!!!
[#188] Re: AmiWaWa 4!

@sand, post #184

Serwer od pewnego czasu głupieje i czasami ma kaprysy (na szczeście rzadko). Trzeba wtedy odświeżyć stronę.

@Dzięki Madman, już poprawione.

@Arti - te ranne pizze też doliczyłem :D

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2012 10:38:53 przez AS
[#189] Re: AmiWaWa 4!

@PrzemasIII, post #154

[#190] Re: AmiWaWa 4!

@_arti, post #185

Super impreza, moja pierwsza Amigowa po 2000 roku :)
Naprawdę miło poczuc znowu klimat Amigi i fajnie było się powymieniać wiedzą i doświadczeniem.
zdjęcia tez bym dorzucił gdybym nie zapomniał naładować akumulatorów w aparacie, zostają mi tylko Wasze :)
Pozdrowienia dla Jareckiego za możliwość zobaczenia i pobawienia się pierwszy raz maksymalnie wypasioną 4 tysiączką.
[#191] Re: AmiWaWa 4!

@pampers, post #152

Mój ojciec prosił aby pozdrowić pampersa. Urzekła go jego ksywa.


Benedykt Dziubałtowski
[#192] Re: AmiWaWa 4!

@Blizzard, post #190

Zapraszam w sobote-pomoge odpalić  twoja ami pod medkiem :)
[#193] Re: AmiWaWa 4!

@_arti, post #185

Dzieki za udostępnienie swojej ami :)
[#194] Re: AmiWaWa 4!

@Duracel, post #107

Zazdroszczę znajomości z Kasią !

A z Jamrose masz może kontakt ? Jego muzyka jest ponadczasowa. Słucham jej do dziś.
[#195] Re: AmiWaWa 4!

@Hubez, post #194

Heh, osobiście się z nią nie znam, to tylko gadusianie przez sieć. Co do Jamrose, to wiem, że też są/byli z Pruszkowa, ale nie mam pojęcia co tam się z nimi dzieje.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem