kategoria: AmiWaWa
[#31] Re: AmiWaWa 4!

@Benedykt Dziubałtowski, post #30

Podrzuc jakies materialy na maila to sie zobaczy. Ten robilem w przerwach miedzy robota. Teraz akurat mam skanowania troche wiec i czas sie znalazl.

Dla tych ktorzy pierwszy raz beda brac udzial w zawodach SWOSa, przypominam, ze oprocz dyplomu, jak co roku glowna nagroda jest zielona butelka Grolsch'a... pelna oczywiscie... pelna piwa :)
[#32] Re: AmiWaWa 4!

@Duracel, post #31

jak co roku glowna nagroda jest zielona butelka Grolsch'a... pelna oczywiscie... pelna piwa usmiech

a nie lepiej pol litra ? :)
[#33] Re: AmiWaWa 4!

@Duracel, post #28

Niezłe ,niezłe
poziom drużyn w tym roku ustawiony będzie na równy ;)
[#34] Re: AmiWaWa 4!

@HOŁDYS, post #32

Fundowanie Grolscha jako nagrody, to już taka nasza świecka tradycja z Westernem, ale jak się znajdzie więcej sponsorów, to może być i butelka Jacka Danielsa ;)
[#35] Re: AmiWaWa 4!

@Duracel, post #34

Danielsa nie, ale Walkera moge przywieźć, pod warunkiem, że zwycięzca ze mną po szklance rudej wypije
[#36] Re: AmiWaWa 4!

@_arti, post #35

W którymś wątku obiecywałem/pisałem o możliwości zrobienia sanek na dysk do A4000D. Niestety muszę zrezygnować ze zrobienia ich fizycznie(straciłem pracę w stylu "pani Jaworowicz" wraz z prawie 200 osobami). Mogę narysować je po ściągnięciu wymiarów na AmiWawa. Ale fizycznie już nie mam możliwości ich wykonać. PrzemasIII przywieź tę obudowę na AmiWawa to przynajmniej zaprojektuję obudowę desktop a potem jak będzie jeszcze kiedy okazja to może się uda ją wykonać.
[#37] Re: AmiWaWa 4!

@Tomski, post #36

"Sanki" do A4000 to dwa wygięte kawałki blachy z przewierconymi otworkami na śrubki, do tego nie potrzeba warsztatu, wystarczy młotek, imadło i wiertarka.
No to chyba że te które widziałem były nieoryginalne.


Pozdrawiam
[#38] Re: AmiWaWa 4!

@RadoslawF, post #37

Dokładnie 2 kawałki blachy plus trochę folii dla izolacji od slotów zorro. łatwo wykonać, ja też zabieram swoją 4000-czkę więc będzie od kogo odmierzyć.
[#39] Re: AmiWaWa 4!

@Western, post #33

Co do samej rozgrywki jeszcze... Idealnie by było gdyby znalazło się 24 chętnych. Pomiędzy zawodników rozlosujemy tylko drużyny biorące udział w Euro 2012.

Będzie to przy okazji ciekawa zabawa pod kątem porównania która drużyna zwycięży w naszej symulacji, a która w turnieju na prawdziwej murawie...

...grac Niemcami lub Rosja przeciwko swojej ukochanej Polsce? O mamo nie wiem czy to zniesie moje serce patriotyczne ;)
[#40] Re: AmiWaWa 4!

@Duracel, post #39

Już zarezerwowałem wolne na ten termin:) Tylko czemu tak krotko? toż 2x wiecej zajmie mi podróż

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2012 11:41:53 przez miro_78
[#41] Re: AmiWaWa 4!

@miro_78, post #40

Ktos tam cos przebakiwal na G+ o afterparty w niedziele...
[#42] Re: AmiWaWa 4!

@Duracel, post #39

Ja chętnie poSWOS-uję, jeśli przyjadę. Mam nadzieję, że nie trzeba z własnym dżojem. Tylko tak sobie myślę, że 24 osoby mogą się nie znaleźć, a ponadto strasznie długo będzie trwał taki turniej!
[#43] Re: AmiWaWa 4!

@Leander, post #42

Jedziesz z Lublina ? może jakiś wspólny transport ?
[#44] Re: AmiWaWa 4!

@sand, post #43

Tak, ale jeszcze nie wiem, czym (i czy pojadę). Tak jest kiepski dojazd od polskiego busa, więc i tak na inny bilet bym sporo wydał, czyli np. jadąc we dwóch już można pozwolić sobie na samochód. Jakby co - chętnie połączę siły.
[#45] Re: AmiWaWa 4!

@_arti, post #1

Ja bym się też pisał na udzial bo nigdy jeszcze na takim zlocie nie byłem, a jest on w moim mieście no i w sumie bym sie chętnie pokazał z moją wypasioną CD32
Pytanie mam tylko takie czy na miejscu jest od kogo pożyczyć TV, lub jeśli wezmę swój z domu to czy będzie tam dość miejsca żeby postawić 42" ?
Pytanie laika : czy udział gdzieś się komuś się zgłasza wczesniej czy wszyscy wchodzą i dla każdego jest miejsce.
PS. Jeśli już wezmę swój TV to jadę samochodem z Bielan więc mogę kogoś wziaść po drodze.
[#46] Re: AmiWaWa 4!

@Leander, post #42

Gdyby znalazlo sie 24 to wtedy zagramy dokladnie systemem wylosowanym na Euro 2012. Z "czapki" kazdy wylosuje sobie druzyne i wtedy wiadomo bedzie, ze jezeli wylosowales Czechy, to zagrasz w grupie z Grecja, Rosja i Polska. Nie bedzie rewanzu, a z grupy wyjda dwa zespoly. Czas ustawiony na minimum czyli z tego co pamietam heh ;) ...2 minuty chyba na polowe.

Moze to trwac dlugo, ale przeciez tak jak w tamtym roku, uczestnik nie musi caly czas siedziec przy telewizorze, a zostatnie wywolany na swoj mecz. Problem moze pojawic sie gdy uczestnikow bedzie zbyt malo bo wtedy powstanie problem z druzynami przez nikogo nie wylosowanymi. Wtedy bedziemy musieli przyjac inny wariant. Mam jednak nadzieje, ze frekwencja dopisze i zagraja takze ci ktorzy orlami sie w SWOSa nie czuja. Wszak w gruncie rzeczy to glownie zabawa, choc nie pozbawiona olbrzymich emocji ;)

Nie trzeba brac swojego joysticka, aczkolwiek z zeszlego roku niektorzy uczestnicy mowili, ze beda musieli wziac swoj wlasny na kolejna edycje poniewaz swoje porazki tlumaczyli wlasnie brakiem optymalnego dla siebie joysticka. Rozwiazanie bardzo praktyczne, ale jak ktos nie bedzie mial swojego to na pewno ktos z kolegow uzyczy swojego.

Co do miejsca (jezeli moge sie wypowiadac w imieniu ASa czyli organizatora) to obowiazuje zasada kto pierwszy ten lepszy, ale jak dotychczas mimo rok co rok wiekszej ilosci ludzi, to miejsc nie zabraklo. Ja w tym roku zamiast 29" staruszka udostepnianego przez ASa z zasobow Domu Kultury, postaram sie wziac 32" ktore stoi zazwyczaj na dzialce (o ile przetrzymal mrozy ostatnie ;) ). Dobrze tez zaopatrzyc sie we wlasna listwe zasilajaca, bo o ile miejsca na stolach zabraknac nie powinno o tyle gniazdek czasem potrafi zabraknac.

Co do dlugosci zlotu, to wiadomo, ze duzo osob chcialo by dluzej, ale to jest bylo nie bylo DK. No chyba ze AS znajdzie jakas "furtke" i da rade to jakos przeciagnac na dzien nastepny, ale to juz sam musial by sie tu wypowiedziec :)

Blizzard, z mila checia obczaje twojego wypasionego SX-32 PRO. W zeszlym roku przywiozlem swoja CD32 ze standardowym SX-32, ale ostatnio wymienilem sie z Atarensem na karte Turbo do A1200 i CD32 zostala ogolocona.

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2012 14:28:49 przez Duracel
[#47] Re: AmiWaWa 4!

@Blizzard, post #45

Zapraszamy ze sprzętem na spotkanie. Miejsce powinno się znaleźć. Dla Amig szczególnie klasycznych trzeba wziąć monitor, gdyż nie posiadamy na stanie, a te co mamy będą zajęte. Dobrze też wziąć rozgałęziacz, żeby prądu wystarczyło. Co prawda sprzętu trochę jest, ale jak frekwencja dopisze jak ostatnio, to na pewno zabraknie.

miro_78
Sale są zarezerwowane na cały dzień. Zaczynamy od 11, gdyż musimy wszystko przygotować, dzień wcześniej odbywają się w tych salach zajęcia. Ponadto i tak wcześniej mało kto przyjedzie, zwłaszcza jak przybędzie z daleka. Jenak jak ktoś przybędzie wcześniej to nie ma problemu, tak samo jak się trochę przedłuży.

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2012 13:52:40 przez AS
[#48] Re: AmiWaWa 4!

@AS, post #47

Tak mi przyszlo do glowy, czy moze ktoremus z tutejszych programistow chcialoby sie napisac prosty program losujacy po kliknieciu mycha druzyne do SWOSa z puli dostepnych druzyn z Euro 2012?

Jakas lista z flagami i nazwa kraju pod spodem. Ewentualnie po wylosowaniu danego kraju wpisac by mozna bylo nick losujacego gdzie pozniej wszystkie panstwa wraz z dopisanym nickiem wyswietlaly by sie na liscie.

Naturalnie kazdy, kolejny losujacy moglby wylosowac tylko druzyny pozostajace w puli ;
Nie programuje wiec nie wiem czy to czasochlonne taki prosty programik, ale jezeli bylby chetny bylo by milo. Zawsze to fajniej tak losowac druzyne zamiast tych papierkowych losow z beretu :)

Wsio ryba czy to bylby program na Amidze czy innym sprzecie, choc wiadomo, ze klimatycznie fajniej by bylo na Amidze ;)
[#49] Re: AmiWaWa 4!

@Duracel, post #48

mogę napisać coś takiego ale tylko w trybie tekstowym, ale za to uruchomi się na ami :P
[#50] Re: AmiWaWa 4!

@Mir3k, post #49

Flagi by się przydały, ale spoko może być i w tekstowym, byle działało :)
[#51] Re: AmiWaWa 4!

@_arti, post #1

Mam 1 miejsce w aucie, jadę z Rybnika przez Tychy/Katowice. Cena konkurencyjna :)
[#52] Re: AmiWaWa 4!

@madman15, post #51

Swoją drogą jechał ktoś ostatnio drogą Katowice-Warszawa (DK1-DK8)? Jakieś remonty, ile pasów jest dostępnych? Rok temu było tak sobie...
[#53] Re: AmiWaWa 4!

@Benedykt Dziubałtowski, post #30

Dobra, jest "dyplom" tyle o ile. Wiem, że to nie jest arcydzieło najwyższych lotów i wymaga kilku poprawek np. przy czaszkach, ale czasu mało (szczególnie na wyszukanie materiału i porządne obrobienie) i jak nie znajdę go trochę to pewnie tak to m.w. będzie wyglądać.

Jakieś drobne sugestie, to słucham.

Mortal
[#54] Re: AmiWaWa 4!

@Duracel, post #53

Niestety nie będzie prezentacji DB3 :( Nie wiem, ale chyba coś się stało :(
[#55] Re: AmiWaWa 4!

@madman15, post #52

Jeden pas w jedną stronę na odcinku ponad 100km DK8. Największe korki przy powrocie z Warszawy w trzech miejscach, trzeba liczyć od 4-6h na powrót szeroki uśmiech
[#56] Re: AmiWaWa 4!

@_arti, post #1

czy bedziesz jakis "sprzetowiec" ?
mam do odratowanie Peg2.
Karta procesorowa dziala na innej plycie,
Logi po kablu szeregowym pokazuja ze komputer uruchamia sie tylko do pewnego momentu.
[#57] Re: AmiWaWa 4!

@Norbert, post #56

To może wezmę swoją kartę procesorową, bo nie jestem pewien czy działa czy jest padnięta?
[#58] Re: AmiWaWa 4!

@pampers, post #57

Czy ktoś będzie chętny na taki sprzęt za friko:

- Schneider EuroPC
- rozszerzenie do tego kompa o dwa porty joysticka
- floppy FD360 (5.25") (nie można przekręcić wajchy od zamykania flopka, chyba jest martwa, po podłączeniu kabla zasilającego ani słuchy ani duchy ani światełka, ani pierdnięcia dla orientacji;) )
- literatura po niemiecku do tego(7 książek)
- joystick Schneider
- pudełka dyskietek 3.5" oraz 5.25"
- dyskietki systemowe DOS3.3 i użytki chyba dawane jako standard dla tego kompa(około 14 dyskietek 3.5")
Stan tego to 3-4 w skali ocen. To wszystko co mam do tego kompa. Zdjęcie mogę wrzucić później gdy baterię się podładują do aparatu.

Wszystko to niesprawdzone i "iś wajś niśt" czy działa. Mogę to przywieść na AmiWawa4 i oddać za friko komuś komu to się przyda. Jak nie będzie chętnych to coś innego z tym zrobię(nie ze zezłomuje).
[#59] Re: AmiWaWa4!

@Tomski, post #58

Może uda się to naprawić. Spróbujemy.
[#60] Re: AmiWaWa 4!

@Tomski, post #58

Fajny sprzęt, chętnie bym go przygarnął, nawet gdyby nie udało się go naprawić i dostałbyś małe co nieco ;)
Tylko nie wiem jeszcze, czy wpadnę z kolegą, bo jest 50% szansa, że nam pewna sprawa wypadnie...dałbym jeszcze znać w takim razie.

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2012 12:48:46 przez hardstyle4ever
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem