kategoria: AmiWaWa
[#121] Re: AmiWaWa 4!

@pampers, post #120

A ja jeszcze przy porannej kawie siedzę i śniadaniu... Wymarsz z domu o 6:40...
[#122] Re: AmiWaWa 4!

@krashan_, post #121

No a ja za jakieś 30 min wyjazd ;)
[#123] Re: AmiWaWa 4!

@pampers, post #120

:)
[#124] Re: AmiWaWa 4!

@Drako^lM, post #123

No nie zazdroszcze, ja mogę jeszcze pospać
[#125] Re: AmiWaWa 4!

@krashan_, post #121

Bawcie się dobrze, niestety tym razem nie dopiszę :(
[#126] Re: AmiWaWa 4!

@Drako^lM, post #122

A mój Pegasos2 jako pierwszy już na AmiWaWa
[#127] Re: AmiWaWa 4!

@AS, post #126

Dobrej zabawy miałem być obecny ale skomplikowana sytuacja w pracy zniweczyła mój plan
[#128] Re: AmiWaWa 4!

@AS, post #126

W drogę!
[#129] Re: AmiWaWa 4! NA ŻYWO

@stachu100, post #128

KAMERKA.


Benedykt Dziubałtowski
[#130] Re: AmiWaWa 4! NA ŻYWO

@Benedykt Dziubałtowski, post #129

coś się obraz zaciął :P
[#131] Re: AmiWaWa 4! NA ŻYWO

@Diabeł, post #130

eeeeeee kamerka nie dzała
[#132] Re: AmiWaWa 4! NA ŻYWO

@Diabeł, post #130

http://kamerka.ppa.pl/kamerka.jpg
Piwsko walicie z tych puszek?

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2012 14:04:28 przez parallax
[#133] Re: AmiWaWa 4! NA ŻYWO

@parallax, post #132

Wreszcie kamerka działa.OK
[#134] Re: AmiWaWa 4! NA ŻYWO

@Leon, post #133

byłem przez chwilę i żałuję że musiałem lecieć - super imprezka. róbcie za rok to będę na dłużej i ze sprzętem ;)
pozdrawiam
[#135] Re: AmiWaWa 4! NA ŻYWO

@Leon, post #133

U mnie nie działa. Zresztą jak zwykle, pewnie coś z ustawieniami nie tak. Stronka się przeładowuje i nic ciągle ta sama fota.:(
[#136] Re: AmiWaWa 4! NA ŻYWO

@Ender, post #135

To zapewne problem z przeglądarką, a nie ze stroną. Przeglądarki www mają taką właściwość, że buforują obrazki i inne pliki statyczne dostępne pod tym samym adresem (a w tym przypadku jest to kamerka.jpg) i mogą je trzymać nawet wieczność (omijając wysyłane nagłówki http). Czasami omija się tego typu cechy przeglądarek przez serwowanie plików za każdym razem pod innym adresem, choć wtedy co 4 sekundy byłby buforowany nowy plik i z czasem sporo by zajęło to w pamięci.
[#137] Re: AmiWaWa 4! NA ŻYWO

@grxmrx, post #136

Pewnie tak. Sprawdzałem na IE i FF najnowsze wersje i kicha. Hmm, a może antywirus coś blokuje? Kaspera lubi być nadgorliwy. Tak czy inaczej obejrzę fotki, filmy później (wierzę, że będą).
[#138] Re: AmiWaWa 4! NA ŻYWO

@Ender, post #137

Fotki ode mnie. Filmy później wrzuce :)
https://picasaweb.google.com/100819784702622245817/AmiWawa4?authuser=0&feat=directlink

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2012 20:13:41 przez QkiZ
[#139] Re: AmiWaWa 4! NA ŻYWO

@QkiZ, post #138

Widzę, że super imprezka była.
[#140] Re: AmiWaWa 4! NA ŻYWO

@QkiZ, post #138

było grubo dzięki za fotki.
[#141] Re: AmiWaWa 4! NA ŻYWO

@sand, post #140

Grubo to tylko niektórzy. Pampers na przykład jest chudy jak nieszczęście...
[#142] Re: AmiWaWa 4! NA ŻYWO

@krashan_, post #141

no widze Fei aka Yoyo trzyma linie :P
ciesze sie ze impra sie udala ..i pogoda dopisala :) dupa boli od siodelka ...
[#143] Re: AmiWaWa 4! NA ŻYWO

@HOŁDYS, post #142

A teraz filmy:
1
2
3
4
5
[#144] Re: AmiWaWa 4! NA ŻYWO

@QkiZ, post #143

5 filmik i 1:53 to była akcja dnia. SWOSa i prezentacje też się świetnie oglądało, trochę pogadało. Dzięki za imprezę. :)
[#145] Re: AmiWaWa 4! NA ŻYWO

@krashan_, post #141

Oj tam oj tam, mimo ze jestem tatusiem to nie mam takiego maciusia jak ty ;p wiecej sie skrybnie potem, jeszcze zapierdzielam polskim busem (never ever again)
[#146] Re: AmiWaWa 4! NA ŻYWO

@pampers, post #145

Ostatnia część mojejbpodróży, za jakieś 45 min do wyrka Śpioch
[#147] Re: AmiWaWa 4!

@_arti, post #1

Było fajnie jak co roku. Turniej SWOSa udało się rozegrać w całości wszystkich drużyn startujących na euro więc frekwencja dopisała. Wygrała "Holandia" i zobaczymy jak ten wynik będzie się miał do prawdziwych mistrzostw za kilka miesięcy.

Zająłem w tym roku dopiero czwarte miejsce mimo iż w z grupy wyszedłem na pierwszym, pokonując późniejszego triumfatora w meczu grupowym 5:0. Zmagałem się z nie najlepszym stanem zdrowia i bólem głowy, niemniej jednak gratuluję zwycięzcy i obiecuję, że w przyszłym roku trofeum wróci na prawowite miejsce ;) Drugi zawodnik z naszego teamu czyli Western odpadł w przedbiegach przedawkowując zupę chmielową i nie wyszedł z grupy ku swojemu wielkiemu zdziwieniu ;)

Jak zwykle było za mało czasu na wszystko, ale to wróży dobrze na przyszłość bo tym bardziej będziemy chcieli się zobaczyć za rok. Stokrotne podziękowania dla organizatorów imprezy, którzy zrzucili się osobiście na nagrody w SWOSie. Co roku jest coraz więcej ludzi a spotkanie wygląda coraz bardziej profesjonalnie.
[#148] Re: AmiWaWa 4!

@Duracel, post #147

Dotarlem wreszcie, wyspalem sie i rozlozylem sprzet, wiec moge cos napisac. Jesli chodzi o wrazenia - byla to moja trzecia AmiWawa i towarzystwo jak zwykle dopisalo ale jedno mnie zmartwilo - w tym roku przybylo wyjatkowo malo classicowcow. I nawet ci, co byli (w tym rowniez ja), przywiezli swoje przyjacioki raczej by rozwiazc problemy nizli sie pobawic. Mam nadzieje, ze w przyszlym roku bedzie z tym lepiej OK

PS: To zdjecie miazdzy. Zona uznala, ze ja zdradzam

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2012 15:06:55 przez _arti
[#149] Re: AmiWaWa 4!

@_arti, post #148

faktycznie zdjatka jak bys dostal ekstazy :) na widok przyjaciolek
[#150] Re: AmiWaWa 4!

@_arti, post #148

Już niedługo impreza nad Jeziorem będzie lepiej. :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem