kategoria: AmiWaWa
[#91] Re: AmiWaWa 4!

@Leander, post #89

A ktoś przez Łódź?
[#92] Re: AmiWaWa 4!

@_arti, post #91

Od bidy mógłbym zahaczyć, ale tylko "tam" - prawdopodobnie nocuję w Warszawie i powrót dopiero w niedzielę.
[#93] Re: AmiWaWa 4!

@_arti, post #1

Ja mam pytanie czy na miejscu będzie net? Jeśli nie czy ktoś by mógł zabrać jakiś modem usb? Chciałbym puścić jak zwykłe obraz z kamerki.


Benedykt Dziubałtowski
[#94] Re: AmiWaWa 4!

@_arti, post #91

Ja na 99 % jadę z Łodzi pociągiem.
Mam pytanie tylko, jest jakaś mapka jak się udać na tą Poprzeczną z któregoś dworca? Czy sam mam kombinować ?
[#95] Re: AmiWaWa 4!

@Mir3k, post #94

Z Kaliskiej? Jedziemy z Kaczusiem i jego żoną ok. 7:30.
[#96] Re: AmiWaWa 4!

@Mir3k, post #94

Mapka Dojazdu AmiWaWa4

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2012 08:23:33 przez Duracel
[#97] Re: AmiWaWa 4!

@_arti, post #95

W sumie różnicy mi to nie robi z którego dworca, także dołączę do Was. Tylko daj mi znać albo tu, albo na maila, gdzie dokładnie się spotkamy i o której. :)
[#98] Re: AmiWaWa 4!

@Duracel, post #96

Dla ulatwienia jest juz Google Street View dla Warszawy.
[#99] Re: AmiWaWa 4!

@Mir3k, post #94

Na stronie AmigaX Party umieściłem info o dojeździe. Dane powinny być jeszcze aktualne.
[#100] Re: AmiWaWa 4!

@Mir3k, post #97

Łódź-Kaliska, 7:15 zbiórka. Jedziemy Inter-Reggio 7:34.
[#101] Re: AmiWaWa 4!

@_arti, post #100

Demoscenowa banda będzie ca. 11.00 na miejscu.
[#102] Re: AmiWaWa 4!

@gorzyga, post #101

Potwierdzam.

Gdyby ktoś potrzebował SIMM-ów 72-pin 60 ns, do amigowych kart (4. 8, 16, lub 32 MB, EDO i nie EDO) to moge zabrać na AmiWaWe. tanio odsprzedam. Sprawdzone na Blizzardzie IV 1230.
[#103] Re: AmiWaWa 4!

@voyager, post #102

Mogę chcieć 3x32.
[#104] Re: AmiWaWa 4!

@voyager, post #102

No ja bym z mila checia wymienil sie z doplata z 16 na 32 :)
Sam mam tez jedna 8 i ze trzy 4MB do rosporzadzenia sprawdzane z Promodulem CD32.

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2012 12:27:32 przez Duracel
[#105] Re: AmiWaWa 4!

@Mir3k, post #94

Mapka jest na stronie Klubu Anin:
Mapa,

a opis jak dojechać na stronie AmiWaWy:

Opis dojazdu

@
dostępny podczas spotkanie będzie net
[#106] Re: AmiWaWa 4!

@AS, post #105

moze wpadne do was na chwile rowerkiem jak nie wyskocze do lasu skorzystac z pogody , ja w sumie takich zbieranin "podstarzalych dziadkow z lysinkami" juz nie lubie :P nie mniej zycze milej zabawy przybylym na Meeting Warszawski.

Wole pamietac IntelOutside taki jakim byl .. i to ile mialem lat wowczas ;P
ale to inna klasa imprezy typowo scenowej ...
[#107] Re: AmiWaWa 4!

@HOŁDYS, post #106

tez pamietam Intel Outside, ale to sie nie wroci. Juz nawet nie chodzi o inny poziom popularnosci Amigi, ale o lata 90 z ich specyficznym klimatem. Jak chcesz moge napisac Kasi Lesing (z Jamrose), ze jest impreza amigowa w Aninie, bo mam ja na NK wsrod znajomych :D

Chociaz biorac pod uwage owczesne wydarzenia nie mam pewnosci czy chciala by wystapic jak wtedy :] dziewczyna wciaz spiewa i nagrywa jakies kawalki calkiem fajne. Niestety zeszla z pierwszych stron gazet, a pomyslec ze wszystko moglo by potoczyc sie z jej kariera inaczej gdyby nie przegrana o Frederyka w kategorii "Dance" uwaga z... Kaya! :}
[#108] Re: AmiWaWa 4!

@Duracel, post #107

Nie bylbym taki pewien - pod koniec zeszlego roku bylem na Silly Venture 2k11 - zerknijcie na zdjecia i filmy z party.
[#109] Re: AmiWaWa 4!

@Duracel, post #107

UWIELBIAM KASIĘ :))) Jak możesz to ją zaproś!


Benedykt Dziubałtowski
[#110] Re: AmiWaWa 4!

@Benedykt Dziubałtowski, post #109

No ja tez ja uwielbiam. Z rozmowy z nia wynika jednak dosyc jednoznacznie, ze woli spokojne zycie, a muzycznie woli sie realizowac w studio. Tak serio to nie wydaje mi sie aby nasz zlot mogl ja zainteresowac :] Chce ja zaprosic na specjalna okazje... ale to sie jeszcze zobaczy ;)
[#111] Re: AmiWaWa 4!

@Duracel, post #110

ta kobita konczy w tym roku 40 lat :)
[#112] Re: AmiWaWa 4!

@_arti, post #100

Ok. Będę tylko wyglądaj tak jak na awatarze, żebym jakoś was poznał :D
[#113] Re: AmiWaWa 4!

@HOŁDYS, post #106

HOŁDYS, zaklinasz rzeczywistość. Czasu nie oszukasz :).
Włosy mi się przerzedziły, ale łysinki nie mam. Ekipa z Lublina zawita zatem z pewną ilością włosów na głowie.
[#114] Re: AmiWaWa 4!

@voyager, post #102

ja będę jutro i potrzebuje zamienić Simma 64 Mb jednostronnego na dwustronny, bo mi działa jako 32
[#115] Re: AmiWaWa 4!

@Blizzard, post #114

No to do juterka :)
[#116] Re: AmiWaWa 4!

@pampers, post #115

Ja niestety jutro Arbeit Macht... więc mnie nie będzie. Ale poprosiłem Benedykta żeby ode mnie kopnął Was w d** w ramach pozdrowienia OK

Bawcie się dobrze!
[#117] Re: AmiWaWa 4!

@altcomputing, post #116

Będę - na chwilę...
[#118] Re: AmiWaWa 4!

@altcomputing, post #116

Ja cierpię na chroniczną bezsenność szlag mnie zasadniczo trafia. Za 2h wyjazd a ja oka nie mogę zmrużyć. Trzeb będzie w jakimś obozie pracy (tesco, biedrnka) kupić jakiegoś redbulla, żeby nie spać na Amiwawie.


Benedykt Dziubałtowski
[#119] Re: AmiWaWa 4!

@Benedykt Dziubałtowski, post #118

Dobra zbieromy sie, madman15 zaro bydzie. kierunek gorolyja xD

wahujcie warszawioki hanysy jadą :)



Benedykt Dziubałtowski
[#120] Re: AmiWaWa 4!

@Benedykt Dziubałtowski, post #119

Ja już sobie trolluję w pociągu ;) Chyba jest w cholerę dziur bo mi laptoka telepie na lewo i prawo ale jakoś damy radę.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem