kategoria: AmiWaWa
[#61] Re: AmiWaWa 4!

@hardstyle4ever, post #60

Tutaj link do tych skarbów
[#62] Re: AmiWaWa 4!

@Duracel, post #53

Plakat to profesjonalna robota. Jedyne do czego się przyczepiam to to, że postacie sa z MK9 a nie MK2 :D


@ALL

Ma ktoś ochotę na turniej mortala? Możemy jakaś listę zrobić.


Benedykt Dziubałtowski
[#63] Re: AmiWaWa 4!

@Benedykt Dziubałtowski, post #62

Trudno bylo znalezc odpowiednie postacie w odpowiedniej rozdzielczosci ;)
Moge gdzies Boinga wsadzic, ale sadzilem ze sama nazwa "AmiWAWA" bedzie na tyle oczywista, ze nie trzeba pisac "Amiga" ani wklejac amigowych postaci z gry. W sumie na pudelkach amigowych gier tez byly postacie wyidealizowane pod katem jakosci :)

Skupilem sie na motywie walki SubZero ze Scorpionem bo to dwie charakterystyczne postacie tak w grze jak w filmie, ktory jak pamietamy byl calkiem dobry na tle takiego SF :)
[#64] Re: AmiWaWa 4!

@AS, post #13

Będzie ktoś może z amiga 4000 i kontrolerem Uwscsi/Scsi? Dysk potzrebuje formatnąć
[#65] Re: AmiWaWa 4!

@jarecki130, post #64

Z Fast SCSI bedzie moja 3000.

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2012 19:54:20 przez _arti
[#66] Re: AmiWaWa 4!

@jarecki130, post #64

ja zabieram swoją.
[#67] Re: AmiWaWa 4!

@jarecki130, post #64

dubel.

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2012 20:27:56 przez sand
[#68] Re: AmiWaWa 4!

@_arti, post #65

masz jakies kable i przejsciowki by podpiac dysk uwscsi 60 pin?
[#69] Re: AmiWaWa 4!

@jarecki130, post #68

Niestety.
[#70] Re: AmiWaWa 4!

@_arti, post #69

As ma wszelkie przewody-potrzebuje zrobic format i postawic sfsa wiec jak mozesz sciagnij z aminetu :)
[#71] Re: AmiWaWa 4!

@jarecki130, post #70

Mam, bo tez uzywam SFSa OK
[#72] Re: AmiWaWa 4!

@jarecki130, post #64

muszę looknąć bo mam jakieś przelotki, tylko teraz nie pamiętam czy są one z 50-68 czy odwrotnie, ale miałem tego kilka sztuk to mogę podesłać w razie czego.
[#73] Re: AmiWaWa 4!

@Benedykt Dziubałtowski, post #62

No właśnie. Plakat nie zalatuje niestety amigą

Duracel: takie pixelowate postacie na tym tle fajnie by wyglądały, ewentualnie troszkę obrobić, jakieś cienie i.t.p, ale bez wygładzania OK

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2012 11:14:44 przez parallax
[#74] Re: AmiWaWa 4!

@parallax, post #73

Jak mi wrzucicie na maila odpowiedniej wielkosci/jakosci/rozdzielczosci i pozie takie dwie postacie, to postaram sie jeszcze wymienic je. Najlepiej niech to beda wlasnie Scorpion i Sub Zero i ewentualnie Raiden.

Dzisiaj dzien zrabany, bo mam tragiczna rocznice... nikt nie zgadnie jaka... ;]
Dobrze, ze jade wymienic tuleje wahaczy w aucie wiec wroce do domu pozno :]
[#75] Re: AmiWaWa 4!

@Duracel, post #74

Takiego typu mogą być?
1, 2
[#76] Re: AmiWaWa 4!

@parallax, post #75

Hmmm... ten pierwszy to taki dosyc z jajem art, natomiast ten drugi no przyznam, ze dosyc surowy w formie a i klimat, nie jestem pewien czy bardziej amigowy niz ten wypicowany ktorego uzylem...

...ale jezeli wiekszosc wyrazi chec aby zmienic wlasnie na to, to nie ma problemu. Osobiscie sadzilem, ze chodzi o postacie zywcem wziete z wersji Amigowej, jakies zrzuty z ekranu w dobrej jakosci, albo lekko podpicowane zrzuty z gry. Z tych dwoch co podales to chyba ten pierwszy jest bardziej sensowny. Tylko styl pozostalych elementow trzeba by pewnie bardziej dopasowac do tego eps'owatego :)

Jest jeszcze kilka dni wiec moge poczekac na opinie.

Do Benka pytanie czy planuje jakies nagrody w tym konkursie? :)

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2012 13:36:53 przez Duracel
[#77] Re: AmiWaWa 4!

@Duracel, post #76

Mortal2

Może jakieś tego typu wariacje z boingiem?
Już sam nie wiem :)

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2012 14:09:08 przez Duracel
[#78] Re: AmiWaWa 4!

@Duracel, post #77

Takiej jakości odpada?
http://oi43.tinypic.com/345xy4k.jpg

Można by poprawić, trochę dłubania jest OK

A jaka to rozdzielczość ma być?
[#79] Re: AmiWaWa 4!

@parallax, post #78

No faktycznie w sumie to tylko zarys postaci jest ok.
Chyba najlepszy efekt by bylo z tego co widze, jakby zrobic zdjecie ekranu TV z gry :)
[#80] Re: AmiWaWa 4!

@parallax, post #78

Swego czasu robilem plakat na sciane z motywem Cannon Fodder, A1 chyba nawet i pikseloza bez filtracji wyszla calkiem fajnie - oldschoolowo.

O, tu masz linka.
[#81] Re: AmiWaWa 4!

@_arti, post #80

w wyższej rozdzielczości będzie jeszcze gorzej
klik
tak oldschoolowo hhehe
[#82] Re: AmiWaWa 4!

@parallax, post #81

Nie, no kumam o co chodzi. Plakat z Cannona spoko. Tam widać naturalne rozpikslowanie, natomiast w tej grafice ze Scorpio i Subzero to insa kwestia, niemniej jednak po tej przeróbce wygląda spoko. W fotochłopie jest filtr do rozpikslowania, można spróbować jak to wyjdzie i zwiększyć kontrast, ostrość i saturację wtedy...

...niestety od jutra rana zajmuję się pamiętnikiem znajomego AK'owca i z czasem krucho się robi.
[#83] Re: AmiWaWa 4!

@parallax, post #81

Wykorzystalem tych Twoich Ninjasów z twojej przerobki :) Jak dzisiaj tego nie wydrukuje to potem nie bede mial juz kiedy wiec nie ma co juz kombinowac. Beda dwie wersje, czyli ta pierwsza z najnowszymi postaciami i druga z postaciami oryginalnymi, a zwyciezca sobie sam wybierze, ktory mu bardziej odpowiada. Chcialem wykorzystac motyw Raidena, ale nie ma czasu i trzeba by koncepcje calkowicie zmienic, bo w tej miejsca nie ma zbytnio.

Co do konkursow to myslalem jeszcze o konkursie muzycznym wrazie czego, ale potrzebny bylby jakis sponsor ;) Rozpoznawanie motywow muzycznych ze starych, amigowych gierek w nowych aranzacjach. Na nastepna Amiwawe trzeba pomyslec o jakims banku na sponsora/patrona ;))) Albo niech nas Microsoft sponsoruje... no jakos dlug musza splacic wobec Amigi ;D

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2012 07:57:53 przez Duracel
[#84] Re: AmiWaWa 4!

@Duracel, post #76

Do amiwawy zostało parę dni. Chętnych jakoś brak :(

Może po prostu pogramy towarzysko?


Benedykt Dziubałtowski
[#85] Re: AmiWaWa 4!

@Benedykt Dziubałtowski, post #84

Chetnych zwerbujesz na miejscu, ochrona DK pomoze w "motywacji", ze to fajna zabawa ;D

Sadze, ze sporo ludzi, ktorzy przyjada po prostu sie tutaj specjalnie nie deklaruje. W tamtym roku bylem zszokowany iloscia towarzystwa. Coprawda nie musimy z roku na rok bic rekordu, ale milo by bylo gdyby frekwencja byla chocby zblizona do ubieglorocznego spotkania.

Biore ze soba syna. Ktos planuje swoje berbecie rowniez brac?
[#86] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: AmiWaWa 4!
[#87] Re: AmiWaWa 4!

@_arti, post #1

Zamieściłem ogłoszenie w dziale giełda, ze poszukuję karty graficznej na isa do mojej amigi 2000. Gdyby ktoś się wybierał na amiwawę i miał takową kartę to chętnie odkupię.


Benedykt Dziubałtowski
[#88] Re: AmiWaWa 4!

@Benedykt Dziubałtowski, post #87

Chyba akurat mam OK
[#89] Re: AmiWaWa 4!

@sand, post #43

Będę jechał z Lublina. Sand - wyrażałeś chęć wspólnej podróży. Mogę wziąć swój samochód, wtedy miałbym 3 miejsca wolne, chyba że chcesz jechać jakimś swoim, to ja się chętnie dołączę i w ten sposób. Ktoś jeszcze zainteresowany drogą ze stolicy wschodu? :)
[#90] Re: AmiWaWa 4!

@Leander, post #89

Nie ma sprawy wysłałem Tobie na priva wiadomość. Jeszcze z Lublina Stony jedzie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem