kategoria: AmiWaWa
[#151] Re: AmiWaWa 4!

@sand, post #150

pogoda Wam dopisala gdyby nie mial pol swiata do wawy to tez bym wlecial
[#152] Re: AmiWaWa 4!

@Blendor, post #151

Pogoda super, towarzystwo jeszcze lepsze :) Mnie tylko nogi bolą po 5h w pieprzonym polskimbusie brrr.
[#153] Re: AmiWaWa 4!

@pampers, post #152

Pogoda dopisała, after party też było mocne

Dziękuje organizatorom za świetną imprezę, fajnie było na żywo spotkać ludzi, z którymi się tylko klika przez portal :)

Wielkie dzięki dla Yaquba, że zabrał prototyp Minimiga 2 - sprzęt ten zrobił na mnie ogromne wrażenie. Dzięki także dla Dżeza za bardzo techniczną prezentację, a także dla Yansa, który poratował nas rzutnikiem, który dał radę z Minimigiem.
[#154] Re: AmiWaWa 4!

@gorzyga, post #153

o ja pier#### zapomniałem aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
[#155] Re: AmiWaWa 4!

@gorzyga, post #153

Podziękowanie wszystkim za przyjazd i świetną atmosferę. Szczególnie chciałbym podziękować wszystkim, którzy przygotowali ciekawą i wręcz zaskakująca prezentację MiniMiga, zaskakujące zwłaszcza możliwości prototypowego MiniMiga z AGA (te 50 MB CHIP Ramu i szybkie 128 MB FastRamu, 060 100Mhz). Podziękowania także dla organizatorów konkursów za ich czas i trud.
[#156] Re: AmiWaWa 4!

@AS, post #155

Trocha moih zdjęć.


Benedykt Dziubałtowski

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2012 20:53:49 przez Benedykt Dziubałtowski
[#157] Re: AmiWaWa 4!

@Benedykt Dziubałtowski, post #156

Niestety, nie znaleziono strony.


Może to kwestia uprawnień do widoku galerii?
[#158] Re: AmiWaWa 4!

@grxmrx, post #157

Tak. Poprawiłem to już. Powinno działać.


Benedykt Dziubałtowski
[#159] Re: AmiWaWa 4!

@Benedykt Dziubałtowski, post #158

hehe, jednak ten plakat wykorzystałeś z tymi postaciami :)
Chyba, że to jakiś nieoficjalny OK

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2012 21:06:38 przez parallax
[#160] Re: AmiWaWa 4!

@parallax, post #159

Jakoś mało na razie tych zdjęć, a z tego co pamiętam sporo osób sie kręciło z aparatami.
[#161] Re: AmiWaWa 4!

@AS, post #155

Dzięki że Ci się chce:). Żałuje że nie udało mi się zjechać wcześniej :).
[#162] Re: AmiWaWa 4! NA ŻYWO

@QkiZ, post #138

Thanks all for organizing and being in AmiWawa 4!!! Was great to meet you :)

And here are my photos:

https://www.dropbox.com/gallery/1503882/2/LukeJerry/120324%20-%20A4000T-Fix_AmiWawa4-2012?h=45088f

(The first photos are from my rework-session on Flops' A4000T mb, replacing all electrolytic capacitors for tantalum ones.

C u next year

--LuKe
[#163] Re: AmiWaWa 4! NA ŻYWO

@LuKeJerry, post #162

Thanks fot the photos! I regret I couldn't go to Warsaw, but I hope we'll meet on next SACP!
[#164] Re: AmiWaWa 4! NA ŻYWO

@altcomputing, post #163

jeszcze raz dzięki - bo fajna impreska
na zlot miałem zabrać syna (może dobrze żę jednak nie zabrałem ;) ). po wszystkim pytał mnie co się dzieje na takich imprezach - powiedziałem mu że w sumie nic ale co jakiś czas, jakiś pan krzyczy AMIGAAAAAAAH.
teraz młody chodzi i wrzeszczy po domu... aha a wczoraj przyszedł się pochwalić ze sam odpalił ChuckRocka II na A1200 - serio nie wiem jak to zrobił,bo mam workbencha strasznie rozgrzebanego i nic w nim na pierwszy rzut oka nie działa.
następnym razem biorę młodego i młodszego (10 i 5 lat) niech się uczą

pozdrawiam amigujących commodorowców.
[#165] Re: AmiWaWa 4! NA ŻYWO

@carrion, post #164

Wiesz. Taka jest prawda, że Twoje dzieci żyją z komputerem od urodzenia. Wyssały wiadomości o nim z mlekiem matki. Jeszcze trochę i o komputerach będą wiedziały więcej niż Ty i będą je lepiej obsługiwały niż Ty.
[#166] Re: AmiWaWa 4!

@QkiZ, post #160

https://picasaweb.google.com/103723229785147169222/AmiWawa2012 tu są moje foty.

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2012 21:37:35 przez madman15
[#167] Re: AmiWaWa 4!

@madman15, post #166

Ta fota wymiata xD


Benedykt Dziubałtowski
[#168] Re: AmiWaWa 4!

@Benedykt Dziubałtowski, post #167

Widze że było ostro, może w przyszłym roku uda mi się wpaść
[#169] Re: AmiWaWa 4!

@Benedykt Dziubałtowski, post #167

"Skorpien Łins!" ^^
[#170] Re: AmiWaWa 4! NA ŻYWO

@SPECT, post #144

Imprezka zacna! W przyszłym roku zabiorę trochę swoich gratów :) Pozdrawiam Geeka który namówił mnie na wzięcie Snesa w przyszłym roku :P

Spect: Dzięki za dotrzymanie towarzystwa! Zapraszam do siebie na sesje w Mortala. Pomijając incydent z popalonymi bezpiecznikami i policjantami z alkomatem w drodze powrotnej :) To podróż przebiegała bez większych przeszkód, "chiński kierowca" się sprawdził :D

Jeden minus to to, ze nie wziolem swojego klasyka zeby na nim porysowac :) Cos tam zaczalem na tej wypasionej CD32 pod PPaintem, ale chlopaki mnie potem wypchneli, gry i uzytki zwyciezyly! Potem juz sie nie dopchalem :P

Ostatnia aktualizacja: 27.03.2012 08:09:18 przez Koyot1222
[#171] Re: AmiWaWa 4! NA ŻYWO

@Koyot1222, post #170

Tak przy okazji zapytam. Kolega z Italii na AmiWaWie mial przelotke pod PCMCIA na karty CF. Nie wieta ludzie gdzie i po ile mozna kupic takie cus poza Allegro? Na eFUNZINe szukam, ale nie moge sie dogrzebac.

Albo i naczej zapytam jeszcze. Czy te adaptery CF-PCMCIA z Allegro wszystkie jak jeden maz beda dzialac, czy dzialaja tylko konkretnej marki? Sa jakies roznice pomiedzy nimi?

Ostatnia aktualizacja: 27.03.2012 08:24:08 przez Duracel
[#172] Re: AmiWaWa 4!

@QkiZ, post #160

Poniżej parę moich fot. Świetna impreza, fajny klimat, dużo ciekawych ludzi i sprzętu. Dziękuję organizatorom, pozdrowienia dla uczestników.
Specjalne dzięksy dla Leandera i Sanda za transport i towarzystwo - podróż z Wami była bardzo pouczająca.

Zdjęcia Amiwawa4

Jeszcze formalności:
Jeśli ktoś rozpoznał swój wizerunek, a nie chce by jego zdjęcie figurowało w sieci - proszę o kontakt na priv.
[#173] Re: AmiWaWa 4! NA ŻYWO

@Duracel, post #171

Taka będzie działać: CFKA
Pozdrawiam

A ogólnie każda przejściówka na PCMCIA 1 czyli 16-bit 5V, tylko ciężko rozróżnić która jest 16-bit, a która jest 32-bit. O ile się nie mylę... Ale ta z linku będzie działać.

Ostatnia aktualizacja: 27.03.2012 12:18:00 przez flops
[#174] Re: AmiWaWa 4! NA ŻYWO

@flops, post #173

ok juz kliknieta :)
[#175] Re: AmiWaWa 4! NA ŻYWO

@Koyot1222, post #170

Również chciałbym się przyłączyć do podziękowań: organizatorom za to że się im chce, uczestnikom - bo jest z kim pogadać i o czym :) i wszystkim za świetną atmosferę.

Po posłuchaniu, pooglądaniu, pogawędkach - zbieram kasę na 060-ke, Bwizję, minimiga i jak tylko objawi się na rynku - nową klasyczną minimigę AGA.

Nawet Carrion dał się namówić na Atari 8)
[#176] Re: AmiWaWa 4! NA ŻYWO

@voyager, post #175

Właśnie, przepraszam Carriona, że go w pierwszej chwili nie poznałem - za dużo piwa :)
[#177] Re: AmiWaWa 4!

@il_capitano, post #172

Stony, bardzo ładnie wyglądam z pizzą - samotny konsument :).
Co do transportu i towarzystwa, w miarę możliwości się polecam.
[#178] Re: AmiWaWa 4!

@il_capitano, post #172

Pokaz cycki:D
[#179] Re: AmiWaWa 4!

@fazior, post #178

Fazior, nie wypominaj koledze. Zreflektował się o sekundę za późno. Ale w drodze powrotnej był grzeczny i spał :).
[#180] Re: AmiWaWa 4!

@Leander, post #179

Spoko Stoneczka mi się nie obraziła, wiec nic się nie dzieje.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem