Komentowana treść: Commodore Amiga Mini
[#211] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#212] Re: Commodore Amiga Mini

@Andrzej Drozd, post #205

Raczej wierzę że C= zaadoptuje już istniejący sprzęt i nazwie go Amigą.

Czyli zrobi to co bodajże Eyetech z AmigąOne?

W to też nie wierzę.
[#213] Re: Commodore Amiga Mini
Dobra, poczytałem i nie wiem o co chodzi :D

CUSA ma prawa do Amigi, wydają PC w obudowie z logo Amiga, więc to jest Amiga. Coś pomyliłem . Owszem jest to bardzo słaby komputer, na dodatek głupio złożony - Core i7 i GT430 to naprawdę niezbyt dobre połączenie :( a te 16 GB Ram, to chyba żart na 1 kwietnia , ale jednak jest to Amiga .... prawda :)
[#214] Re: Commodore Amiga Mini

@Olo, post #213

Uważaj, pisząc tak robisz sobie wrogów przecież :)
[#215] Re: Commodore Amiga Mini

@Andrzej Drozd, post #119

Czegoś tu nie rozumiem, w czym problem?

Skoro platforma Amiga bylaby alternatywą do PC, z w pełni sprawnie działający software, nowoczesnym systemem, szybkim hardware'm i x86 [warunek konieczny do migracji softu z mac/pc] to dlaczego miałaby się nie sprzedawać?

Ładna obudowa, ładny system, bezawaryjność i baza oprogramowania = sukces. Tu nie ma miejsca na żale i powrót do klasycznych amig, one istnieją już tylko w swiadomości tych kilkuset osob które pamietaja lata 80/90s kiedy Ami święciła triumfy.

Ja widzę realnie miejsce na rynku dla Amigi, obok iMac'a.
[#216] Re: Commodore Amiga Mini

@lcaise, post #215

Tak, zgadzam się z tym. Większość osób jakoś nie przyjmuje tego do wiadomości ale tylko taki sposób reaktywacji ma szanse.
Inne rozwiązania? Hobby "na wieki wieków" w tym tempie rozwoju. Z którego nie zrezygnuję
Ale nie neguję ścieżki CUSA - było dość czasu na "wykazanie się", dajmy teraz szansę innym.
[#217] Re: Commodore Amiga Mini

@adam_mierzwa, post #216

Jeżeli cena byłaby w granicach cen Maca, kupiłbym taką Amigę. Po co mi PC? Skoro miałbym sys amigowy, soft amigowy + płynnie działające porty software dostępnego na PC [użytki i gry], internet, obsługe HD video itd....
[#218] Re: Commodore Amiga Mini

@lcaise, post #217

[#219] Re: Commodore Amiga Mini

@fazior, post #218

swietny to moze przesada, nie ma tam nic czego nie mozna przeczytac gdzie indziej :)
[#220] Re: Commodore Amiga Mini

@gx, post #219

świetny jest w "zawiasach":). Moim skromnym zdaniem jest beznadziejny, ze względu na brak zgodności z faktami historycznymi.
[#221] Re: Commodore Amiga Mini

@fazior, post #220

nie wiem, przeczytalem tylko wstep i dalem sobie spokoj, ale w koncu to onet, a tam nie mozna spodziewac sie zgodnosci z faktami
[#222] Re: Commodore Amiga Mini

@gx, post #221

"Wojna o "Przyjaciółkę". Światowa rewolucja Polaka" - tytuł na miarę "Faktu" ;)
Komentarze ciekawsze (np. pierwszy, o upadku ELWRO)
[#223] Re: Commodore Amiga Mini

@gx, post #221

No tak ale tam bardziej pasował by miczi [:)] do kompow atari-tym bardziej do Ami niż Idek Tramielski - większy związek z tymi kompami miał niż postać ze zdjęcia w artykule.
[#224] Re: Commodore Amiga Mini

@adam_mierzwa, post #222

Dokładnie za to co zrobili z ELWRO to bym niektórych przed Trybunał Stanu postawił. A co do artku to kiepski, były już lepsze.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem