Wątek zamknięty
[#271] Re: Ceny na eBay'u ciąg dalszy...

@ITU, post #270

Hmm... cena chyba rzeczywiście była rozsądna, bo karta już znalazła nowego nabywcę...
[#272] Re: Ceny na eBay'u ciąg dalszy...

@ITU, post #271

ITU widze ze masz cyberstorma 060 ktora wersje? jak sprawuje ci sie ta karta ? pytam z ciekawosci bo w przyszlosci planuje kupic albo cyberstorma 060 albo warpengine 040 PPC nie chce w amidze
[#273] Re: Ceny na eBay'u ciąg dalszy...

@Blendor, post #272

Ta moja karta była kiedyś CSPPC, ale PPC padł i został z niej usunięty (zanim ją kupiłem). Jednak funkcjonalność karty w wersji 68k jest pełna.

Mniemam zatem, że posiadam w chwili obecnej wersję MKIII :) Taką właśnie chciałem mieć - bo choć jest dużo ofert z CSMKII w ciekawych cenach - to ze względu na pewne drobiazgi w nowszej konstrukcji (MKIII) jak np. szybszy kontroler pamięci i chyba szybszy kontroler SCSI polowałem na MKIII. I karta sprawuje się naprawdę świetnie. W końcu mam szybką Amigę, kopiowanie plików, nawet katalogów zawierających mnóstwo pozycji jest szybkie. Wg Diavolo podczas robienia backupu średnia prędkość wyniosła 17MB/s.

Moja karta jest podkręcona na 60 MHz i pracuje bardzo stabilnie. Dzięki przejściówce mogę stosować bardzo szybkie dyski SCSI (10k obrotów). Ostatnio testowałem Seagate 36GB ULTRA U320 ST336607LC i działał bez problemów, tylko nie wiedziałem co z taką ilością miejsca robić. I koniec końców zostałem przy 18GB ;)

Wybierając pomiędzy 040 a 060 wolał bym 060, jest co prawda droższa, ale wydajność też jest wyższa :)
[#274] Re: Ceny na eBay'u ciąg dalszy...

@ITU, post #273

ale PPC padł i został z niej usunięty (zanim ją kupiłem)

Co stoi na przeszkodzie aby znów ją wlutować ??. Myślę że Stachu by pomógł a Ty cieszyłbyś się pełnosprawnym CyberStormemPPC.
[#275] Re: Ceny na eBay'u ciąg dalszy...

@ITU, post #273

Masz MK III PPC w MK III nie da sie zainstalowac PPC . Uderz do Staszka albo Kwaka lub do Elboxu moze uda sie naprawic PPC
[#276] Re: Ceny na eBay'u ciąg dalszy...

@PrzemasIII, post #275

No napisałem, że był to kiedyś CSPPC, a CS060MKIII był montowany chyba na takiej samej lub bardzo podobnej płycie. Co do naprawy, to poprzedni właściciel chciał ją naprawić, ale Stachu nie podjął się tego zadania. Widać uszkodzenie było zbyt duże lub naprawa zbyt kosztowna.
[#277] Re: Ceny na eBay'u ciąg dalszy...

@ITU, post #276

To prawda. Widziałem tego CSPPC. Nie wszystko da się naprawić. Ten egzemplarz jest tego przykładem.
[#278] Re: Ceny na eBay'u ciąg dalszy...

@stachu100, post #277

Stacho niebawem Darek podrzuci do Ciebie CSPPC do przeróbki ;)
[#279] Re: Ceny na eBay'u ciąg dalszy...

@ITU, post #278

Pojawił się na ebay'u z rzadka spotykany CSPPC, zobaczymy jak cena będzie szybowała w górę i jaki pułap osiągnie. Tutaj link do aukcji.
[#280] Re: Ceny na eBay'u ciąg dalszy...

@ITU, post #279

A to taka ciekawostka nie związana z Amigą, ale konsolami. dev kit
[#281] Re: Ceny na eBay'u ciąg dalszy...

@Ender, post #280

Mnie to rozwaliło.

stan techniczny: używany, sprawny (nie testowany)


Benedykt Dziubałtowski
[#282] Re: Ceny na eBay'u ciąg dalszy...

@Benedykt Dziubałtowski, post #281

ładnie kogoś wali
[#283] Re: Ceny na eBay'u ciąg dalszy...

@Blendor, post #282

Amiga 4000T

http://www.ebay.pl/itm/Amiga-4000-T-A4000T-Orig-68060-050-87MB-RAM-Mac-Emu-Developer-CV-64-GC-/140633819664?pt=Klassische_Computer&hash=item20be6dca10
[#284] Re: Ceny na eBay'u ciąg dalszy...

@Deftronic/..., post #283

marzenie :) czemu ludzie pozbywaja sie takich unikatów?

Ostatnia aktualizacja: 11.11.2011 12:56:18 przez Blendor
[#285] Re: Ceny na eBay'u ciąg dalszy...

@Blendor, post #284

Jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę:D.
[#286] Re: Ceny na eBay'u ciąg dalszy...

@Deftronic/..., post #283

Tą amigę to już chyba 3 raz wystawia...
[#287] Re: Ceny na eBay'u ciąg dalszy...

@Tom Rain, post #286

mi się podoba cena kosmos http://www.ebay.co.uk/itm/Commodore-Amiga-BlackBird-4000T-Full-Loaded-/170719496754?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item27bfacca32
[#288] Re: Ceny na eBay'u ciąg dalszy...

@EllipticDawid25, post #287

zero klimatu
[#289] Re: Ceny na eBay'u ciąg dalszy...

@Ender, post #280

Pudlo za 25tys zl i sprzet nie testowany ????
Popierd... chyba kogos.
Poza tym brak: okablowania, instrukcji obsługi, oprogramowania, WTF?!
A skad pozniej user wytrzasnie okablowanie do takiego unikatu?
A oprogramowanie ??
Zamowi sobie u producenta za kolejne 25 tys czy jak?! :D

I to ma byc system developerski?
Ciekawe co mozna na nim wydelopovac w takim stanie, procz rachunkow za prad.. puszczenie pawia
[#290] Re: Ceny na eBay'u ciąg dalszy...

@selur, post #289

napisał że wszystko działa FULL WORKING ORDER
[#291] Re: Ceny na eBay'u ciąg dalszy...

@Skiba, post #288

Zgadzam się. Ćwierćprofesjonalny "tjunyng". Żal patrzeć jak kolejna obudowa zmarnowana...
[#292] Re: Ceny na eBay'u ciąg dalszy...

@stachu100, post #291

kolejny klasyk "przerobiony" a tak niewiele ich zostalo . . .
[#293] Re: Ceny na eBay'u ciąg dalszy...

@PrzemasIII, post #292

ale ile sprzętu tam jest :)
[#294] Re: Ceny na eBay'u ciąg dalszy...

@EllipticDawid25, post #293

i ta ochydna klawiatura "MICROSOFT" profanacja klasyka ten blackbird mi sie nie podoba za grosz chociaz wnetrznosci chetnie bym nabył:)
[#295] Re: Ceny na eBay'u ciąg dalszy...

@Blendor, post #294

heh nie tylko Ty OK
[#296] Re: Ceny na eBay'u ciąg dalszy...

@PrzemasIII, post #295

fajnie ze mozna jeszcze takie perelki kupic w takim stanie i jeszcze w foli :)

http://www.ebay.pl/itm/Lotus-III-3-NEW-SEALED-Commodore-Amiga-Game-Spiel-Jeux-Juego-500-etc-OVP-BOXED-/320793150549?pt=de_entertainment_games&hash=item4ab0c30455

http://www.ebay.pl/itm/Turrican-II-2-Commodore-Amiga-Originalkarton-boxed-NEU-NEW-SEALED-/250930312138?pt=de_entertainment_games&hash=item3a6c9cb3ca

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2011 10:14:14 przez HOŁDYS
[#297] Re: Ceny na eBay'u ciąg dalszy...

@HOŁDYS, post #296

http://allegro.pl/amiga-600-i1935134768.html
moja pierwsza A600... cena kosmos
[#298] Re: Ceny na eBay'u ciąg dalszy...

@Skiba, post #297

no ten pan tez załapał cyngla ze na starych komputerach mozna dorobic :) , w swiatku Audio HiFi tez jest paru takich od lat w temacie siedze skupuja za grosze zdezelowane wzmacniacze cedeki wyzszej klasy na wymarciu gdzie lasery sa juz niedostepne z niemiec albo od nieswiadomych uzytkownikow z allegro i sprzedaja je za grube pieniadze na allegro jako uikaty , rodzynki, biale kruki i co dziwne ludzie to kupują chociaz z mojej kilku letniej obserwacji na aukcjach czesto gesto sprzedaja te same sprzety prawdopodobnie zwroty od klientów podobnie zaczyna sie tu robic z starymi komputerami
[#299] Re: Ceny na eBay'u ciąg dalszy...

@Skiba, post #297

Dlaczego cena kosmos? W sumie w zestawie jest czytnik CF z kartą. Wygląda na lekko zdezelowaną ale na części jak znalazł. No chyba że ma wady ukryte.
[#300] Re: Ceny na eBay'u ciąg dalszy...

@friedrich, post #299

Amiga nie jest juz moja, ale była sprawna technicznie. Jedynie obudowa jest w dość kiepskim stanie..
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem