Wątek zamknięty
[#31] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@Blendor, post #30

kolejny pajac
z HDD Commodore Amiga:)
http://ALlegro.pl/commodore-amiga-dysk-seagate-st31772a-i2089377145.html
[#32] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@Blendor, post #31

Masakra... jeszcze trochu to dyski 20MB czy 40MB 5,25" będą sprzedawać jako DEDYKOWANE dla Amigi... :D

ponoć EURO dużo kosztuje, więc tak to trzeba sobie odbić ;) - ale chyba tylko bieganie po niemieckich śmietnikach :D
[#33] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@gorzyga, post #17

Jak najbardziej :)
Ot najzwyklejsza przejściówka.
Jakby tak każdą rzecz wystawiać jako "do Amigi" to, w sumie wszystko można tak gonić i niebotyczne ceny ustawiać
[#34] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@Papier79, post #33

i dlatego stworzylem ten watek co by troche potruc tym brudasom na allegro
[#35] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@Blendor, post #34

I tak trzymać, co powinno kosztować to powinno. Ale wciskanie chłamu jako "Amigowy, do Amigi, od Commodore" itp to przegięcie.
[#36] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@Papier79, post #35

A tutaj ktoś wylutował gniazdo zasilania z Amigi:
Amiga 500/500+ Gniazdo zasilania z filtrem
i chce za to kasę wydrzeć. To gniazdo do A1200 czy A600 już nie pasuje?

A ten kabel do czego jest? Nie wiadomo jaka wtyczka jest na końcu...
KABEL; COMMODORE; AMIGA; ?????
Brawa za czytelne zdjęcie. Chociaż wtyczka wygląda trochę jak Mini-DIN...

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2012 23:35:26 przez Nightmare777

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2012 23:37:31 przez Nightmare777
[#37] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@Nightmare777, post #36

Zleciłem kiedyś przełożenie gniazda zasilania z A500 do A1200, działało :)
A ten kabel to pewnie SCART-SVHS.
[#38] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@Nightmare777, post #36

Co do kabla... to pewnie do d..y ten kabel... byle debil to już w ogóle..'
EURO-S-VIDEO ja tego inaczej nie widzę...
[#39] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@Nightmare777, post #36

I coś ze stajni C64 - cena kabla z Allegro z wtykami Din 6 (do podłączenia np. stacji dyskietek lub drukarki):
Kabel do stacji dysków C64 IEC
Złącze DIN 6 pin jeszcze nie wymarło i taki nowy kabelek możemy kupić np. tutaj:
Kabel DIN 6 PIN 1 METR
cztery razy taniej. Pewnie łajza kupuje takie kable i próbuje opylić na Allegro jako "kable do stacji C64"
[#40] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@Tom Rain, post #38

Nie biorąc pod uwagę stanu tego kabla, ale jakby był sprawny w zupełności nadaje się do Amigi - Amiga CD32 miała wyjście S-Video :)

Kabel DIN w North jest niedostępny.

Na tym Panowie polega ten złodziejski system - kupić taniej, sprzedać drożej :)

Ostatnia aktualizacja: 07.02.2012 00:18:24 przez gorzyga
[#41] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@Blendor, post #1

Ten temat to jedna wielka piaskownica, przykład kpiny i żalu lub może próba zabłyśnięcia? Zamiast zajmować się radosnym chichotaniem na temat jakiegoś kabelka lub dysku za 9zł czy 15zł (już widzę tą wdzięczność w oczach uratowanych amigowców składających ofiary pod ołtarzem po magicznej akcji zdemaskowania PCtowego dysku dysku za 9zł, które mogłoby doprowadzić do ruiny niejednego człowieka - dajcie spokój!) może lepiej wytropić aukcje w których potencjalny klient może stracić duże pieniądze, jak A2000, która jest PC i blizzard 060, który w rzeczywistości był 040? To co wywlekacie tutaj nie robi na nikim żadnego wrażenia, co więcej, mam wrażenie, że niektóre aukcje powstały celowo, w odpowiedzi na ten temat byście mogli sobie o czym pogdakać na grzędzie.


Ostatnia aktualizacja: 07.02.2012 01:02:48 przez rafgc
[#42] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@rafgc, post #41

Zgadzam się z Tobą, ale ciii, nie psuj kolegom zabawy w "CSI: Handlarze Amizłomu" :)

Nie życzę nikomu, żeby był zmuszony kupować kabelki i przejściówki w "sklepie nie dla idiotów" - polecam sprawdzić ile tam kosztuje najtańszy kabelek chinch-chinch - nawet bez dopisku "Powered by Amiga" ;)
[#43] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@gorzyga, post #42

i znowu watek atakuja marne handlarzyny
[#44] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@Blendor, post #43

Nos Cię zawodzi Sherlocku ;) Od "handlarzyn" co najwyżej kupuję :)
[#45] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@gorzyga, post #44

to kupuj dalej:) i nie zasmiecaj mojego wątku :) watsonie:)
[#46] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@Blendor, post #45

http://allegro.pl/amiga-4000-monitor-philips-modulator-sprawne-i2099354931.html

czekam juz pare dni na fotki wnetrza!!!
przyjaciel druch nawet potwierdzil ze wponiedzialek doda fotki wniosek?:) mamy wtorek popoludnie fotek brak :)
konkluzja? kretacz
[#47] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@Blendor, post #43

Tego partyzanta nie przebijecie:
TU
[#48] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@tomaszek1983, post #47

taaa ten tez jest dobry :)
[#49] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@Blendor, post #48

taaa ... z jednej strony legalne, a z drugiej jednak perfidna próba ... skąd się tyle tych cwaniaków bierze?
[#50] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@mccnex, post #49

Parę osób sprzedawało też na Allegro kompilacje dem z Amigi na DVD, które za darmo można ściągnąć ze scenowych ftpów...
[#51] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@gorzyga, post #50

i sadzisz gorzyga ze to normalne? powinienes tu doslownie podac ich niki zeby nie rozpowszechniac allegrowego robactwa , ten post sluzy jako dezynfekcja tego barachła
[#52] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@Blendor, post #51

przy okazji zglosic do allegro ze sprzedaja demowki ktore sie legalnie sciaga ze serwerow to oni tym handluja dla mnie to zlodziejstwo totalne
[#53] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@gorzyga, post #50

@gorzyfa

Hmmm ... a to nie były przypadkiem demka zgrane do postaci filmów? Takie coś to jeszcze bym zrozumiał. Z drugiej strony jednak autorzy dem raczej nie pozwalają na handlowanie ich produkcjami bez zezwolenia

@Blendor

Demka tak, ale jeśli masz na myśli Arosa, to jego licencja nie zabrania sprzedaży przez osoby trzecie i jest to (nie/stety) legalne, oburzony tą aukcją zapytałem o to jednego z deweloperów tego systemu, potwierdził. Z etycznego punktu widzenia to gość powinien za to iść do piekła


Ostatnia aktualizacja: 07.02.2012 18:59:32 przez mccnex
[#54] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@mccnex, post #53

Tak, to były dema w formacie DVD Video, jednak ktoś kiedyś zagrał je z prawdziwej Amigi i umieścił obrazy płyt DVD do ściągnięcia za darmo, podobnie zrobiłem i ja :)

Blendor, tutaj się muszę z Tobą zgodzić - demoscenowe produkcje powinny być zawsze udostępniane za darmo. Jednak dozwolone jest pobranie kwoty pokrywającej koszty nośnika i np. druku okładki. Nie pamiętam kto i za ile te kompilacje sprzedawał, mnie ten temat jakoś nie fascynuje - ten kto jest sprytniejszy sam sobie sciągnie, a inny kupi
[#55] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@mccnex, post #53

Z etycznego punktu widzenia to gość powinien za to iść do piekła

Razem z tymi co je wymyślili :)

Zobacz do działu oprogramowanie/systemylinux, tam jest normalne że sprzedaje się różne dystrybucje, są ludzie co wolą gotowe kupić niż samemu ściągać i wypalać.

W dziale oprogramowanie/innesystemy jest AROS, to bardzo dobra reklama wg mnie.
[#56] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@kjb666, post #55

http://allegro.pl/amiga-1200-gift-top-tower-i2108871552.html

kolejny szał pał :)
500 zl na start za plyte gl a1200 plus obleśna towerke gifta:) ktora chodzi po 50 zl a zrobienie sobie otworow to godzinka zabawy
normalnie cyrk
[#57] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@Blendor, post #56

Blendor sprzedaj mi proszę takiego obleśnego gifta za 50zł.
[#58] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@felkon, post #57

Kup linkowany wyżej zestaw za pięćset i udowodnij nam w ten sposób że jest tyle warty.
Całość warta 250zł przy dobrych wiatrach. Jeśli ta wymieniana klawiatura jest Amigowa to
trochę więcej.


Pozdrawiam
[#59] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@felkon, post #57

to jest zwykla obudowa od PC a to ze gift wycinal z tylu japy pod zlacza amigowe i cenil sobie za to 300 zl to nie moj problem ja taka obudowe GIFTA kupuje odpowiednik pc za 50 zl godzinka roboty szlifierka trzpieniowa z frezem palcowym i mam 250 zl zaoszczedzone

druga sprawa jak by to nie spoglądać obudowa :) to nie jest COMMODORE dla mnie liczy sie oryginał nie lubie dziadostwa

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2012 15:32:40 przez Blendor
[#60] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@Blendor, post #59

potwierdzily sie moje obawy co do A4000 z allegro wylana bateria i ewidetnie widac zniszczenia

http://s1051.photobucket.com/albums/s436/hbilskii/?action=view¤t=IMAG0011.jpg#!oZZ2QQcurrentZZhttp%3A%2F%2Fs1051.photobucket.com%2Falbums%2Fs436%2Fhbilskii%2F%3Faction%3Dview%26current%3DIMAG0009.jpg

podziwiam ostatniego licytujacego niezly desperat
co ciekawe mnostwo nikow to ludzie z PPA

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2012 19:40:31 przez Blendor
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem