Wątek zamknięty
[#781] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1
[#782] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1
[#783] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1
[#784] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1
[#785] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1
[#786] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1
[#787] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1
[#788] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@gorzyga, post #784

Dorosnę jak twoje "prawo rynku" zacznie regulować ceny.
A bagno nie my robimy a grupa handlarzy bardzo zbulwersowana krytyką swoich poczynań.
Jak się uspokoisz i poczytasz na spokojnie to zobaczysz ile osób i konkretnie kto celuje w inwektywach.


Ja jestem spokojny i wiem co piszę chyba że masz problemy ze zrozumieniem sedna mojego przekazu. Na codzień mam doczynienia z osobami mniej lub bardziej kłótliwymi więc to dla mnie żadna nowina. Głównie Ty z Blendorem każdego handlarza wrzucacie do jednego wora - myślicie stereotypowo i z góry przyjętymi uprzedzeniami to samo tyczyło się lekarz_med przeszkadzało Wam że zarabia 30 tys. i dorabia sobie na handlu sprzętem. Znalazły się odrazu też odgórne uwagi bo kiedyś ktoś miał nieprzyjemności z lekarzem to teraz nawrzuca każdemu pracującemu w tym fachu. Co innego wciskać buble za kosmiczne pieniądze a co innego sprzedawać sprzęt po renowacji od sprawdzonego sprzedawcy (czytaj. handlarzyny).
Zresztą zauważ że coraz więcej zgłasza sprzeciw niezdrowym i pozbawionym racjonalnego przekazu linkom gdzie zamiast zająć się tematem wątku robi się osobiste wybiegi.
Wydałem na zakupy sprzętu retro kilkadziesiąt tysięcy złotych nie zarabiam góry pieniędzy ale nie jęczę jak stara baba że drogo że złom itd mam swój rozum wiem co i od kogo kupować a jak daje się robić w bambuko to nie mam pretensji do całego świata. Czy to dziwne dla Ciebie że ktoś może nie lubić osób "wiecznych malkontentów" ktorym wszystko i wszędzie przeszkadza.
Co gorsza Blendor nawymyślał tutaj niejednego a sam nie jest lepszy moze niedługo się okaże że wzorem dubli kont na PPA ma duble na allegro i wkręca ludzi sprzedają złom

Ostatnia aktualizacja: 22.04.2012 16:49:06 przez miro_78
[#789] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@stachu100, post #787

Stachu100 nie będe ukrywał spójrz na tą stronkę myślę że Ci się przyda

http://www.szpitalwarta.regiony.pl/joomla/index.php 8)


spogladając na ten wątek na PPA od paru tygodni miałem niezły ubaw szkoda tylko ze zabrakło głównego
załozyciela tematu , podsumowując nieźle namieszał cwaniakom zdziercom z PPA

Ostatnia aktualizacja: 22.04.2012 16:47:13 przez hdtv_maniac
[#790] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@hdtv_maniac, post #789

A wiesz, nawet klikać mi się nie chce. Na pewno stek bzdur. Daruję sobie.
[#791] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@miro_78, post #788

"Ty z Blendorem każdego handlarza wrzucacie do jednego wora" to jest zwykłe kłamstwo.
Naprawdę wierzysz że ktoś kto zarabia tyle ile napisał osobnik podający się za lekarza dorabiał by na handelku ? mam kilku znajomych lekarzy, owszem dorabiają na drugim etacie ale jako lekarze a nie handlarze.
Nie jest dla mnie dziwne że ktoś nie lubi kilku osób, dziwne jest że osoba wygłaszająca takie poglądy publicznie zwyczajnie kłamie, a może podasz jakieś przykłady kiedy to mnie "wszystko i wszędzie przeszkadza".

A tak z ciekawości tona jaki sprzęt retro wydałeś te "kilkadziesiąt tysięcy złotych" bo to co masz w sigu raczej tyle nie kosztowało ?


Pozdrawiam
[#792] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@RadoslawF, post #791

Gdybym miał wszystko co mam wrzucać do sygny to musiałbym założyć parę kont na forum.
[#793] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@RadoslawF, post #785

Czekam cierpliwie od kilku godzin, jak długo ma jeszcze trwać to cierpliwie ?


Już twoja cierpliwość została nagrodzona!
Link:ban hdtv_maniac
I co?
[#794] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@miro_78, post #792

Nie twierdziłem nigdy że do siga należy wpisywać stan posiadania, sam też nie wpisuje, ale skoro pochwaliłeś się takimi sporymi wydatkami na sprzęt retro nie pochwal się na jaki.
Czy to były tez kłamstwa ?


Pozdrawiam
[#795] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@RadoslawF, post #794

Tak kłamie nagminnie a ludziom na allegro wciskam buble ;)
[#796] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1
[#797] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1
[#798] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1
[#799] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1
[#800] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@sordan, post #799

Dorosły człowiek jak coś napisze to ma ku temu podstawę, zacznij się zachowywać tak aby cię traktowano jak dorosłego.


Pozdrawiam
[#801] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1
[#802] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@RadoslawF, post #800

Dobre :)
[#803] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@sordan, post #802

Zaraz braknie ludu do pisania na forum :)

Ostatnia aktualizacja: 22.04.2012 21:10:09 przez mikser
[#804] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@RadoslawF, post #800

Na dowod tego, ze zaczynam sie zachowywac tak aby traktowano mnie jako doroslego i juz widac postepy golym okiem polecam ten filmik z Amiga Eastern Meeting: Film :)
[#805] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@Blendor, post #1

Wątek zostaje zamknięty.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem