Wątek zamknięty
[#691] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@Blendor, post #690

tekst pod linkiem
no comment

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2012 20:27:37 przez Skiba
[#692] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@Skiba, post #691

skiba co tam widzisz? procz odstajacej obudowy i pozolklego loga chyba ze ma folie jeszcze
fakt faktem nie widze grawery srebrnej na logo C= tylko jakies zzolkniete barachło

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2012 20:30:17 przez Blendor
[#693] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@Blendor, post #692

przy kilku godzinach pracy mozna taką blaszke ładnie spasować, tak samo jak plastik po prawej, nie mówiąc juz o wyczyszczeniu tej żółci przy C=
[#694] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@Skiba, post #693

obudowa jest niezałożona przecież i blaszka odstaje.
a na logo C= jest folia :)
ja nie robię BLENDÓW w opisach :D
[#695] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@Blendor, post #690

jak nie kupi za takie to kupi za większe :) - może się założymy? stawką niech będzie twój konfig co masz w podpisie, a niech stracę ;D

obrażaj mnie dalej - zbieraj sobie zbieraj...
nie ma to - prawdziwy amigowiec nazywa A4000 w stanie jak nową "barachłem", nie ma co :)
[#696] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@highend, post #695

chcesz zobaczysz A4k w stanie jak nową białą przez duze B ? ? mam taką jedna w jednym pokoju lacznie ze sterta ksiazek instrukcjami i kartonem ? nie chce mi sie lapac za aparat ale jak mnie zmusisz to ci pokaze jak wyglada ideelna a4k

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2012 20:45:51 przez Blendor
[#697] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@highend, post #695

Zjedziesz cos z ceny??
[#698] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@Blendor, post #696

nie pij już tyle
[#699] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@highend, post #698

Nie wiem co wy tam chłopaki bierzecie...

W kwestii cen... sprzedający sam decyduje - jego prawo, moralnie wielu nie pochwalam, a nawet piętnuję.
Jeśli kolega highend sprzeda za tyle za ile chce - jego brocha, ja bym nie kupił za tyle, skoro wiem, że A4000D maksymalnie kosztuje w granicach 1400-1600zł - taka jak ta sprzedawana.
Cena Kup Teraz - wzięta z sufitu, ale jak napisałem wcześniej - NIE MOJA BROCHA - ale szukanie naiwnych to nie u nas, z tego co widzę, rynek już się zorientował co i jak - rynek zweryfikuje, tak jak moją wyprzedaż bebechów z mojej ślicznej A4000D w T (która kosztowała niewiele więcej od cytowanej )
Nie wiem jak Admini PPA zareagują na wpis typu: "p.s. do kolegi Blendora i jemu podobnych z forum PPA: "mniej niż zero, ooo... mniej niż zero....o! o! o! " :)"
ale ja w imieniu członków tego szacownego klubu dziękuję za reklamę... A taki wpis, to praktycznie strzał w stopę - prawie jak "samo podpie.......e"

Dziękuję za uwagę
[#700] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@Blendor, post #696

Pokaż zdjęcia tej A4k, chętnie obejrze. Tak jak mówiłem Ci w innym wątku, daje za nią 30zł. Albo niech stracę - 50zł. Wszystko dla podtrzymania marki!
[#701] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@nikodem, post #700

tom rain biedoku zostales bez amigi myslisz kiedys powrocic do niej ? w sumie troche ci sie dziwie ze nie zostawiles sobie tych bebechow pieniadze szybko stracisz a tych bebechow juz mozesz tak szybko w takiej cenie nie kupic sam widzisz dzisiaj zlom na allegro ceniony jest jak sprzet z pewna wartoscia np taki cyberstorm mk2 060

nikodem nie chce mi sie łapac za aparat

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2012 21:24:29 przez Blendor
[#702] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@Blendor, post #701

Blendor dawaj foty, nie gadaj, chce ci sie pisac, a nie chce zrobic zdjec? Chyba nie pękasz?
[#703] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@mccnex, post #702

niech ci bedzie ide na gore porobic
[#704] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@Blendor, post #701

No wrócę do niej, wrócę... czas pokaże co będzie dalej...

Mam jeszcze rozbebeszoną A1200, z CF-ką, bez klawirów, za to z mychą i 10 joyami :D

Coś tam ugram sobie :D
[#705] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@Skiba, post #697

mysle, ze może Blendor wystawi swoją Ami i wtedy ja sie pośmieję :)

zatem OK - poprawiłem opis żeby już nie było wątpliwości

następnie wezmę klawiaturę i monitor i podepnę i zrobię fotki jak działa, oczywiscie jutro - za dnia.


Ostatnia aktualizacja: 14.04.2012 21:43:53 przez highend
[#706] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@highend, post #705

^ kogo to interesuje?
[#707] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@highend, post #694

A4000D byla produkowana masowo tj A2000 i czesto jest do kupienia na roznych aukcjach ...kupienie A3000 T lub A4000 T od C= jest nie lada wyczynem gdyz sprawnych egzemplarzy w ladnym stanie nie ma zbyt wiele...wiec liczylem sie z grubszym wydatkiem niz 2-3 tys pln.

Mysle ze kolega za tyle nie sprzeda w PL natomiast cene moze i ustalic sobie kup teraz na milon USD :) tylko kto to kupi ?

To ze ktos wystawia zlom (np A2000 z kartami ISA od PC i pisze nie wiem co to ) ..takie aukcje powinny sie znajdowac w tym watku .. ale ze ktos ma kompletna dzialajaca maszyne i chce za nia cene z sufitu ...heh kazdy juz to traktuje jako zart (Arti kiedys wystawil przycisk od flopa A3000 za 250 zl ::P)

to ze ceny sa chore kazdy wie ....ale wycieczki personalne to kij w mrowisko w naszym klaustrofobicznym malym swiatku.
[#708] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@Blendor, post #660

Kupisz tak jak CV64/3D i x-sufra nad ktorymi tez sie zastanawiales
[#709] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@HOŁDYS, post #707

zgadzam się z kolegą.

natomiast nazywanie złomem pięknej A4000 w pięknym stanie na forum amigowym to czysta paranoja, już rozumiem gdyby to było forum atari w czasach głupiej wojny atari vs. commodore.
dziś to jedynie można tłumaczyć głupią zawiścią, no bo jak inaczej?

rozumiem gdyby wystawiona A4000 była popsuta, zniszczona, wyciągnięta ze śmietnika itp.
Ale tak nie jest.

Co do ceny - tak sobie wystawiłem z nudów ot i już wojna zaczęta przez kogoś. Ale po co?
[#710] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@highend, post #709

.....w czasach głupiej wojny atari vs. commodore.......


głupia wojna toczy sie nadal...

don't you see?

mówi się, że gdzie Polaków trzech, tam trzy zdania ...
experience says clearly, że gdzie Amigowców "N", tam "N" zdań ... stąd dzisiaj mamy Arosy, morfosy, amigaosy, po kilkanascie userow na Łoes ... ktos sprzedaje, ktos kupuje = zarzuty, inwektywy, pomówienia....

czy wy ludzie nie mozecie do ... [prostytutki-w-najgorszym-tego-slowa-znaczeniu] nędzy wspolistniec? .... i przestac sie nawzajem [wulgarnie: uprawiać stosunek, kopulować] "terefere" ?

Zrzygać się idzie, jak się czyta te teksty.... rozumiem.... lipna Amiga odpowiednio zidentyfikowania = zanalizowana, skomentowana itp. ale dopier....niczanie sie do wszystkiego jak leci???

to co dzisiaj mamy to festiwal zmiksowanej z odchodami zawisci czy [wulg.: członek, penis] wie czego ... bo ktos chce sprzedac i ŻĄDA.................. bobobo ..

wolny rynek .......... przeczytaj, jeden z drugim ... [blia....] .....................
[#711] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@highend, post #709


natomiast nazywanie złomem pięknej A4000 w pięknym stanie na forum amigowym to czysta paranoja


chwileczke .?? a ilu na tym forum nazwalo ta Amige zlomem ??? nie popadajmy w stereotypy
[#712] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@HOŁDYS, post #711

nie pisałem ilu ani kto - przecież wiadomo kto i że to jedna/dwie osoby
proponuję już nie kontynuować wątku tej Ami. Mam jeszcze trzy sztuki (w tym jedna niesprawna - czeka aż ktoś się zlituje i naprawi ścieżki uszkodzone od baterii).... jak ktoś będzie chętny to na priv :)
[#713] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@highend, post #712

tekst pod linkiem
czy kupujacy w tym kraju są normalni ?
amiga z serii nie wiadomo czy sprawna miła Pani sprzedawczyni niema zasilacza zeby ja wlaczyc i sie nie zna malo tego to moze byc sama obudowa albo w srodku plyta glowna po burzy
do konca aukcji 2 dni w wiara za to placi juz 155 zl plus przeyslka 20 to mamy 170 ?:) pewnei i dojdzie do 250 plus przesylka 20 zl i mamy prawie 300 zl za kupe złomu chore to jest chandlarzynki naprawde maja teraz dobry okres z tym starym zlomem niewiadomego pochodzenia ludki sie ponapalały na slowo RETRO i kupuja wszystko co idzie

Ostatnia aktualizacja: 15.04.2012 21:47:47 przez Blendor
[#714] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@Blendor, post #713

Nadajesz się idealnie na antagonistę do jakiegoś nowego RPG, gdzie antybohaterowie działają w dobrej wierze ale złymi metodami, nie zdziwię się jak w którymś z kolei "Final Fantasy" lub "Tales of" finałowym bossem będzie Blendor :)
[#715] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@rafgc, post #714

Hahha
[#716] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@rafgc, post #714

a glowna bronia bosa bedzie wielki Blender OK
[#717] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@Blendor, post #703

Zaciąłeś się w windzie?
[#718] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@pampers, post #717

Zdjęcia A4000 Blendora jest w Graffiti.
[#719] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@waldiamiga, post #718

Dzięki.
[#720] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem