Wątek zamknięty
[#91] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@flops, post #90

flops zgadzam sie
uuuuuu dopiero teraz zobaczylem za ile poszla prawie 1700 zl :)
ten kto zalicytowal za tyle powinien odwiedzic psychiatre :)

jak pisalem wczesniej

-BRAK KLAWIATURY na ebay droga jak pies
-WYLANA BATERIA mozliwe duze szkody
-WYLANE NA BANK KONDZIE - mozliwe duze szkody
-TAKI KOMPLET MAM W EFUNZINE SPRAWNY Z GWARANCJA KLAWIATURA I MYSZKA
KUPUJACY NAPRAWDE NIECH SIE WYBIERZE DO LEKARZA


Ostatnia aktualizacja: 11.02.2012 10:29:35 przez Blendor
[#92] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@Blendor, post #91

Zrozum, że może ktoś ma radochę z tego, że odpicuje starego grata? To nie ją kupiłem, ale mam osobiście wielką frajdę z grzebania w Amigach. Kupić w efunzne (o ile jest w ogóle A4000 dostępna) to każdy głupi potrafi - kupić Amigę w takim stanie jak w aukcji, odremontować, wyczyścić i wybielić nie każdy potrafi. Sprzęt uratowany spod walca bardziej cieszy niż ten kupiony w eleganckim stanie - przynajmniej mnie :)

Tak jak pisałem wcześniej - uważam, że z wylaną baterią nie będzie problemu, z kondensatorami też. Ciekawe kto ją kupił - fajnie jakby się podzielił informacją w jakim jest stanie :)
[#93] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@gorzyga, post #92

jednak wole dobra amige :) kiedys kupilem wzmacniacz yamahy z9 za 4500 zl tez ponoc mial byc dobry uwalony glowy procesor dsp w audioklanie za naprawe policzyli 3 tys:) sprzet oddalem bo nie mam ochoty na zlom
w przypadku amigi to samo na pewno wolalm kupic dobra anizeli zlom
gorzyga wporzo chlop z ciebie ale dziwne masz rozumowanie
[#94] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@Blendor, post #93

Czy ja wiem czy dziwne, cóż, jestem elektronikiem, może to dlatego. W zasadzie wszystkie komputerki z mojego podpisu na dole były w kiepskim stanie i trzeba było im poświęcić sporo czasu, żeby działały jak trzeba. A Amiga z tej aukcji to nie złom - włącza się, a to dużo znaczy :) Fakt, że cena jaką za nią zapłacono jest dla mnie za duża i tyle pewnie bym nie zapłacił - ale cóż, ten rynek jest teraz napędzany modą - może kiedyś wszystko wróci do normy.
[#95] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@gorzyga, post #94

Mumia bez Amigowego wkładu

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2012 11:15:40 przez Dark_luke
[#96] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@Dark_luke, post #95

Stała kiedyś taka w parku chorzowskim, w środku rzeczywiście A500 była :)
[#97] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@Dark_luke, post #95

no i niech ktoś jeszcze powie, że na polskim podwórku nie ma ciekawych propozycji :)
[#98] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@rafgc, post #84

AMEN !!! Ja nie widzę nic złego w wystawianiu np. a500 za 1000pln. A co, jest to zabronione ?
To kupujący podejmuję ostateczną decyzję, co zrobi ze SWOIMI pieniążkami.
Poza tym, jeśli ktoś wydaje takie pieniądze bez rozeznania rynku, bez sprawdzenia itp, to albo jest głupi, albo taki wydatek to dla niego jak dla mnie 1 piwo, i go to nie rusza. A przeciętny nabywca, który liznął trochę tematu, wie że za taką kwotę mógłby mieć ze 20 takich amig, i się tylko zaśmieje pod nosem.

Ciekawe, ile aukcji potępionych przez autora wątku wogóle zakończyło się jakąkolwiek transakcją
Przepraszam, ale temat dla mnie to wylewanie żali, bo ktoś chce za coś xxx a ja mogę dać tylko xx, więc poużywam sobie na forum. No ale to Polska, tu każdy wie wszystko najlepiej
[#99] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@Dark_luke, post #95

Gdybym miał nadmiar kasy to chętnie bym to kupił.
[#100] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@Ender, post #99

kutafon masz racje:)
[#101] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@flops, post #90

Gdzie w stanach można kupić A4000D w dobrej cenie? Poważnie pytam. Mam znajomych to nie problem coś kupić i wysłać do mnie.
[#102] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@Tomski, post #101

Pamiętaj, że pewnie będzie to wersja NTSC i zasilacz na 110V...
[#103] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@gorzyga, post #102

tomski troche zle gadaja w stanach kupisz za te same pieniadze co w pl ale standard zarobkow zyjac tam jest smieszny bo za 2 dni roboty kupujesz taka amige srednio 150-200 dolcow dziennie
a amiga kosztuje 250 dolcow masz wynik za dobra dniowke masz amige:) i to jest smiech na sali porownojcac standard w polsce i ceny w polsce a taki "kutafon" bedzie mi pisal swoje fanaberie :) gdzie w dupie byl i gowno widzial
[#104] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@Blendor, post #103

http://tablica.pl/oferta/amiga-4000-verc-IDH39b.html - w Polsce też można kupić coś ciekawego
[#105] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@tom256, post #104

Można ale tylko w teorii, bo w praktyce to ogłoszenie nieaktualne i mocno wątpliwe, nie było kart "turbo Blizzard" do A4000.


Pozdrawiam
[#106] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@RadoslawF, post #105

dobre oferty w pl ?:) chyba w sklepach
bardzo dlugo dlugo szukalem Hi_END YAMAHA Z9 , AZ1
jak juz sie na allegro pokazala po 3 latach nieobecnosci to trafilem na bubla za 4500 kola z uszkodzonym procesorem DSP YAMAHA
gdzie w stanach czy na ebay.de AZ1 czy Z9 trafia sie srednio raz na miesiac
wkurzylem sie pojechalem do berlina i mam cacko w kartonie z pelna dokumentacja za te same pieniazki od fanatyka audiofila z rachunkiem na 3500 euro w 2005 roku nawet do kompletu mi dolozyl sterte filmow na dvd i podziekowal za mila transakcje z kolegą za odry
Z9 kosztowala mnie lacznie 4200 z paliwem do berlina
w polsce trzeba uwazac na takie oferty bo ktos kto sie pozbywa np Z9 to albo z pwoodu klopotow ze sprzetem albo mu sie znudzila o ile tych pierwszych jest wiecej to tych drugich prawie wcale

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2012 17:37:38 przez Blendor
[#107] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@Blendor, post #106

Pierwszy wynik w google : KLIK - Twoje ogłoszenie? :)

Ze sprzętem audio/audiofilskim podobnie jak z Amigami - jak sobie sam umiesz naprawić to jesteś w domu i masz parę setek w kieszeni :) Tak się składa, że przez wiele lat serwisowałem sprzęt AV, głównie wysokie modele, więc wiem jak ta sprawa wygląda - ale nie będę wnikał w szczegóły, samo to, że się przyznałem, ze pracowałem w tego typu usługach w oczach niektórych może ze mnie zrobić oszusta :)

Przez dwa lata polowałem na XV-DV55 Pioneera w ładnym stanie - nie jest to sprzęt audiofilski, ale dobre kino domowe, z ładnym brzmieniem oraz bogatym zestawem wejść audio cyfrowych - udało mi się kupić od pierwszego właściciela - za jakieś 300zł. Dał mi komplet papierów no i... okazało się, że sam mu ten sprzęt kiedyś naprawiałem w ramach gwarancji :) Świat jest mały.

Ehh, sorki za off-top OK
[#108] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@gorzyga, post #107

moje ogloszonko , kupuje tego typu sprzet
akurat na kino i stereo mam palme gustuje w drogich zabawkach
nie jedna baba by mnie z chaty juz dawno wywalila za tę elektronike
moja jest narazie cierpliwa :)
gorzyga takiej yamahy bys nie naprawil bo to 30 kilowy kolos a procesor ktory ja mialem w mojej uszkodzony jest nie do osiagniecia tylko serwis yamahy w pl

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2012 18:09:30 przez Blendor
[#109] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@Blendor, post #108

Spoko, spoko, takie kolosy też naprawiałem - głównie jednak Pioneera - serwis gwarancyjny musiał naprawiać wszystko, a ja się wyspecjalizowałem w sprzęcie hifi. Części trudne są do zdobycia, ale jak się poszuka to się znajdzie. Yamahy nie znam, czasami jakieś się u nas pojawiały, ale rzadko. Ale Pioneerki do 2008 roku znam jak własną kieszeń :)

ps. mój ulubieniec, takiego bym chciał : KLIK - jednak mało miejsca w domu, ledwo się moje komputerki mieszczą... :(
[#110] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@gorzyga, post #109

znam ax10 piekne miekkie brzmienie
mozna smialo stwierdzic ze to glowny konkurent AZ1 AX1 Yamahy
[#111] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@Blendor, post #110

http://allegro.pl/amiga-1200-cf-4gb-a600-osprzet-i2115130220.html
ladne amigi ALE
:) oferta wystawiona od 1 zl z 3 godiznki temu i juz 470 zl haha o czym to swiadczy czyzby ludzie chcieli drogo to kupowac cy poprostu sprzedajacy ma duzo kumpli na osiedlu i za moment wystawi te same kompy z innego konta:) moje hobby obserwuje aukcje sprzedawcow potem analizuje:) i sprawdzam kolejne aukcje mnostwo wychwycilem oszustow z paru kont niby sprzet sprzedany zaraz pojawia sie na innym koncie i te same historie z podbijajacymi
[#112] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@Blendor, post #111

Ostatnio A1200 schodzą po 200-250zł a A600 dochodzą do 200zł, do tego oba kompy mają "lepsze" kickstarty, a że rynek jest niewielki to niewykluczone że doświadczony alledrogi sprzedawca potrafi wpłynąć na ceny.


Pozdrawiam
[#113] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@tom256, post #104

Gość miał ofertę za 2000zł nie wiem za ile poszła w końcu.
[#114] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@flops, post #90

... sanki parę pln, ale dostać je to raczej cud...


Widzę, że z tymi sankami są same kłopoty. Jak ktoś przywiezie je na AmiWawa to pościągam wymiary i jestem w stanie(jak firma dalej będzie istnieć) wykonać kilka sztuk takich sanek za przysłowiowe piwo.
[#115] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@Tomski, post #114

tomski widze ze mamy podobny fach w reku
[#116] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@Dark_luke, post #113

Dokładnie za 2200zł
[#117] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@tom256, post #116

aty lepszy?
[#118] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@Blendor, post #117

A tu luzak.
Ta 500 to chyba pozłacana.
[#119] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@Robii_k, post #118

No kurczę przecież dokłada zasilacz i kilka piratów clown
[#120] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@Robii_k, post #118

Amiga 500 to i pięć stówek się należy ;) ...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem