Wątek zamknięty
[#121] Re: Zlodziej na Allegro

@adammis56, post #120

#januszeprawa
[#122] Re: Zlodziej na Allegro

@_arti, post #121

Każdy widzi się w roli Strażnika Teksasu :)
[#123] Re: Zlodziej na Allegro

@adammis56, post #119

Inaczej będziesz ćwierkać gdy nadepniesz na odcisk sąsiadowi, a on napisze jakieś bzdury w internetach, tłum żądnych linczu ludzi będzie forsować drzwi, a admin strony nie będzie chciał usunąć wpisu.
Są różne motywacje do takich działań - od formy nacisku by osiągnąć pożądane działanie, po czystą bekę - tak jak ostatnio pewne forum przejęło konto na FB zabitej dziewczyny i dla jaj zaczęli wrzucać tam przerobione fotki YouTubera, by poszczuć go Policją.
[#124] Re: Zlodziej na Allegro

@_arti, post #121

wszędzie są janusze, nawet na PPApomysł
[#125] Re: Zlodziej na Allegro

@polutuje, post #124

A tak w ogóle to o co chodzi z tymi Januszami ? Dlaczego nie Artury czy inne Michały ? Ciągle widzę gdzieś coś o Januszach, tak samo jak wiecznie powtarzany frazes o mitycznych lewakach. Znam kilku Januszów, wszyscy to naprawdę równe chopy OK
[#126] Re: Zlodziej na Allegro

@uroboric_tom, post #125

W tym wypadku Janusz był pośrednikiem w przekazaniu pieniędzy Markowi. Ponieważ Marek nie posiadał konta PayPal
[#127] Re: Zlodziej na Allegro

@uroboric_tom, post #125

No tak się już utarło w pewnych internetowych kręgach,
że wąsaty Janusz jest symbolem zaściankowości/kombinatorstwa/oszusta/wyzysku

To dość stary mem, dziwie się, że nie znasz. Nosacza saudyjskiego kojarzysz?
[#128] Re: Zlodziej na Allegro

@uroboric_tom, post #125

[#129] Re: Zlodziej na Allegro

@_arti, post #127

Nosacza saudyjskiego kojarzysz?

https://pl.wikipedia.org/wiki/Nosacz_sundajski
[#130] Re: Zlodziej na Allegro

@tbone, post #128

Tyle razy słyszałem w mediach: na zachodzie już to jest etc....
A tutaj w Anglii można publikować zdjęcia oskarżonych, podobnie jak w Stanach, w Polsce prawo "chroni", tylko kogo?
W tym wypadku jest wyjaśnione, że autor posta mieszka za granicą. Skoro admin chce być świętszym od papieża, to niech zapyta tego buraka sam, dlaczego nie odesłał pieniędzy.
[#131] Re: Zlodziej na Allegro

@Ralpheeck, post #130

To nie ma znaczenia gdzie mieszka autor posta, bo portal obowiązuje prawo polskie. Poza tym admin nie ma żadnego obowiązku bawić się w detektywa.
[#132] Re: Zlodziej na Allegro

@_arti, post #127

Saudyjskiego nie kojarze Ja z dala od memów, pejsbuka, hasztagów i innego badziewia. Poza tym wiem, że tak się utarło natomiast nie rozumiem czemu wszyscy tak nagminnie tego używają, to jak notoryczne powtarzanie kiepskiego dowcipu z brodą.

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2018 22:35:55 przez uroboric_tom
[#133] Re: Zlodziej na Allegro

@_arti, post #116

RODO to niebawem zmieni
[#134] Re: Zlodziej na Allegro

@uroboric_tom, post #132

Ja z dala od memów, pejsbuka...


...i coraz bliżej Janusza.
.
[#135] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Zlodziej na Allegro
[#136] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Zlodziej na Allegro
[#137] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Zlodziej na Allegro
[#138] Re: Zlodziej na Allegro

@Ralpheeck, post #130

A tutaj w Anglii można publikować zdjęcia oskarżonych, podobnie jak w Stanach


I tam u ciebie w Anglii mozna napluc w twarz matce oskarzonego o kradziez czlowieka? Bo patrzcie panstwo jakiego drania wychowala? A co z dziadkami? Wszak to oni wychowali tak marnie matke ktora wychowala tak fatalnie syna?

A moze ci sie Korea polnocna marzy? Kara dla calej rodziny, kilka pokolen wstecz?
[#139] Re: Zlodziej na Allegro

@mschulz, post #138

Jeśli od pokoleń kradli, to nie widzę przeszkód. Następne pytanie.
[#140] Re: Zlodziej na Allegro

@Ralpheeck, post #139

LOL Skończcie już Januszyć! szeroki uśmiech Nie znamy udziału matki w procederze więc nie można jej oskarżyć.
Jeśli sprawa nie wyjaśni się do przyszłego tygodnia a będę jechał na Warmię to wpadnę zapytać co u niego słychać.
[#141] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Zlodziej na Allegro
[#142] Re: Zlodziej na Allegro

@selur, post #114

I już Cię polubiłem chłopie! OK
[#143] Re: Zlodziej na Allegro

@polutuje, post #124

Jedną z dwóch (zepsutych Amig), kupiłem kiedyś na allegro jak się niedawno okazało od aktywnego użytkownika tego forum. Nic się nie zgadzało z tym co było w ogłoszeniu a tym co otrzymałem. Przede wszystkim komputer nie działał wbrew opisowi i wyglądał jak złom ze szrotu. Zrobiłem sobie nawet dokumentację na pamiątkę. Koszty odesłania i zakupionego równolegle osprzętu (zbędnego w tej sytuacji) są relatywnie niskie ale chodzi o coś innego. Jak tak k...a można.

Przeczytasz to pewnie bo zakładam, że temat śledzisz na bieżąco, skoro logujesz się regularnie. Chłopie zastanów się czy warto być takim pazernym &^%$&$%. Kosztem takich jak ja nie wybudujesz sobie ani willi nad morzem ani nie kupisz Ferrari, lepiej zostań politykiem, tam się nachapiesz do woli.
Pozdrawiam :]
[#144] Re: Zlodziej na Allegro

@Schizo_, post #143

Oj nie ładnie kolego z alle.. tym bardziej że jesteś z PPA
[#145] Re: Zlodziej na Allegro

@Schizo_, post #143

Januszu z alle jak Ci na imię Ładnie to oszukiwać kolegów
[#146] Re: Zlodziej na Allegro

@polutuje, post #145

jak to napisał uroboric_tom Janusz nie jedno ma imię ;)
[#147] Re: Zlodziej na Allegro

@Schizo_, post #146

Jak ma jaja to odezwie się i przeprosi w przeciwnym razie jest żałosnym Januszem handlu
Pamiętaj Janusz o karmie

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2018 17:18:58 przez polutuje
[#148] Re: Zlodziej na Allegro

@Schizo_, post #143

Chłopie no teraz to żeś popłochu narobił, wszystkie janusze szukają teraz pewnie Ciebie gorączkowo po swoich skrzynkach z allegro


Ostatnia aktualizacja: 22.02.2018 17:50:31 przez R222
[#149] Re: Zlodziej na Allegro

@R222, post #148

Janusze i Mirasy handlu

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2018 17:52:42 przez polutuje
[#150] Re: Zlodziej na Allegro

@R222, post #148

Długo mnie szukać nie będzie. Znamy swoje adresy :) Jak to mówią, góra z góra się nie zejdzie a imprez Amigowych od liku ;) Ale nie liczę na: "...sorry, zachowałem się jak palant..."
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem