Wątek zamknięty
[#151] Re: Zlodziej na Allegro

@Schizo_, post #150

to smuteczek dla handlarza Janusza razem z Mirasem
[#152] Re: Zlodziej na Allegro

@R222, post #148

ja śpię spokojnie, ale kojarzę że kiedyś ze Schizo pisaliśmy nt. myszki, której licytacja trwała. Świat jest mały Zżera mnie ciekawość czy dobrze typuję o kogo chodzi szeroki uśmiech

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2018 19:06:01 przez tbone
[#153] Re: Zlodziej na Allegro

@tbone, post #152

Strzelam w ciemno - Śląskpomysł
[#154] Re: Zlodziej na Allegro

@polutuje, post #153

A ja mam prośbę, otwórzcie nowy temat pt. Janusz lub coś w ten deseń i nie śmiećcie tutaj.... Za chwile mod zamknie wątek a nie ukrywam że mam cichą nadzieję że w tym wątku jeszcze ujrzę słowa radości od autora z jego sukcesu... Nie róbcie chlewni.
[#155] Re: Zlodziej na Allegro

@BomberMAX, post #154

Chlewnie zrobił Janusz z PPAOK
[#156] Re: Zlodziej na Allegro

@polutuje, post #155

A Ty ja kontynuujesz.... Dajcie spokój a jeśli nie możecie to inny wątek zakładać...
[#157] Re: Zlodziej na Allegro

@BomberMAX, post #156

W którym miejscu, chronisz kolegę
[#158] Re: Zlodziej na Allegro

@polutuje, post #157

Są złodzieje Janusze dla 500 złotych - jasne, podobnie jak są też Sebixy, które za 500 zeta ograniczają komorę nosową.
Adresata tego wątku podziwiam za odwagę - Dał swój adres, i za tydzień, może za rok, ba, za dwa lata może go spotkać przykra karma.
Przewalone tak żyć w niepewności... Tym bardziej, że takie rzeczy nie przepadają.

Pozdrawiam Cie Mareczku :)
[#159] Re: Zlodziej na Allegro

@BomberMAX, post #154

Ja już chyba powoli trace nadzieje że odda z własnej woli ale są inne sposoby. Na początku Marek Pietrzak zapewniał ze paczkę wysłał - nigdy nie podał numeru do śledzenia paczki ani żadnego dowodu ze wysłał. Opcja wysyłki paczki za granice bez numeru śledzenia nie istnieje na poczcie polskiej. Potem udawał nieuchwytnego aż do momentu pojawienia się tego wpisu z jego danymi. Nagle ożył i zaczął się odzywać. Nawet więcej Amiga cudownie znalazła się na poczcie

link

Nawet obiecał ze odda kasę. Odtworzył PayPal żeby wysłać mi kasę ale zaczął śpiewkę ze niema do mnie email wiec mu wysłałem link do zapłaty

link

Po zdjęciu danych (adres) Marka przez moderatora forum Marek olał cala sprawę. A może tym razem biedaczek zachorował i nie da rady podejść do komputera?

Wiec chyba niema co się łudzić. W mojej opinii Marek Pietrzak to drobny lichwiarz in złodziej!
[#160] Re: Zlodziej na Allegro

@krisu13, post #159

Spróbuj zażądać zwrotu kasy z POK, zgodnie z tym, allegro potrafi wypłacić kasę nabywcy, wystarczy jakikolwiek świstek z Policji więc może i Tobie się uda, a kolega sprzedawca niech sobie z korpo walczy sam.
[#161] Re: Zlodziej na Allegro

@polutuje, post #153

Prawie ;)
Śląska, Ruda Śląska
[#162] Re: Zlodziej na Allegro

@tbone, post #152

Do CDTV?
[#163] Re: Zlodziej na Allegro

@Schizo_, post #161

Czyli Śląsk i na "R" ?
[#164] Re: Zlodziej na Allegro

@R222, post #163

Czyżby Rybnikpomysł
[#165] Re: Zlodziej na Allegro

@polutuje, post #164

Może Rydułtowy? Może Racibórz? Byleby to znowu nie był Rybnik, please please please...

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2018 21:13:54 przez R222
[#166] Re: Zlodziej na Allegro

@R222, post #165

Czyżby Rybnik pomysł

Może Rydułtowy? Może Racibórz? Byleby to znowu nie był Rybnik, please please please...


...a jednak; i w nagrodę Lotusowe: CONGRATULATIONS!!!
lub traumatycznie: jęk Leminga przed wybuchem OH NO!




Ostatnia aktualizacja: 23.02.2018 21:45:10 przez Schizo_
[#167] Re: Zlodziej na Allegro

@Schizo_, post #166

A coś bliżej?
[#168] Re: Zlodziej na Allegro

@R222, post #167

A coś bliżej?

Cóż więcej mogę dodać. Rybnik to zapewne piękna miejscowość niestety Pan Damian chluby swojemu miastu nie przynosi.
Było, minęło...
mam tylko nadzieję, że już tak nie postępuje.
[#169] Re: Zlodziej na Allegro

@Schizo_, post #168

Nie wiem czy to istotne ale autor wątku dawno zamilkł ;)
[#170] Re: Zlodziej na Allegro

@mikecios, post #169

Zapewne dostal 500 zl rekompensaty i przeprosiny dlatego zamilkl OK
[#171] Re: Zlodziej na Allegro

@selur, post #170

link do jednej z jego aukcji.
Powiększenie tego zdjęcia może pomóc w sprawie.

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2018 14:28:56 przez Vato
[#172] Re: Zlodziej na Allegro

@Vato, post #171

Tak coś mi się zdawało, że widziałem już gdzieś tą postać... ok, racja
[#173] Re: Zlodziej na Allegro

@Vato, post #171

w kadej aukcji nasz kolega ma wpis OK

"Po wygranej aukcji proszę nie płacić przez PayU. Przyjdzie E-mail z nr. konta do wpłaty. Masz pytania - pisz.

na pewno dostaniesz zakupiony przedmiot
wiem rowniez ze mozn napisac do pracownika allegro opisac sytuacje wystawic wczesniej negatyw i facetowi blokuja konto
[#174] Re: Zlodziej na Allegro

@MariuszK, post #172

Toz to grubcio z AniMruMru. Mamy forumoqych sledczych, nie ma co.
[#175] Re: Zlodziej na Allegro

@MariuszK, post #172

raczej ta pokrake
[#176] Re: Zlodziej na Allegro

@Vato, post #171

"Obsługa kupującego poniżej akceptowalnego poziomu. Czytnik niby nowy, ale przesiąknięty dymem papierosowym, którego zapach ciężko usunąć. Zasilacz wygląda na używany. NIE POLECAM. Jeżeli zależy Wam na towarze w dobrym stanie i szybkiej wysyłce to szukajcie innego sprzedającego."
[#177] Re: Zlodziej na Allegro

@selur, post #170

Na razie niema żadnych nowych wiadomości wiec nie pisze. Ostatni mój wpis był 23-02 gdzie zamieściłem link do sms od Marka jak mi kręcił ze Amiga znalazła się na poczcie - on jej nigdy nie wysłał.

Kasy jak nie było tak nadal niema.

O jakich przeprosinach mówimy? Marek miał czas od listopada and wykazanie jakiejkolwiek inicjatywy ze paczka była wysłana albo na oddanie kasy. Na dzień dzisiejszy ma Amigę i moja kasę.

Marek to złodziej.
[#178] Re: Zlodziej na Allegro

@krisu13, post #177

"I pijak! Bo każdy pijak to złodziej!" To tak z Barei.
Zgłaszałeś sprawę na allegro?
[#179] Re: Zlodziej na Allegro

@krisu13, post #1

Koleś na speccy.pl ogłasza swoje produkty i namawia na ich zakup. Może się skusicie? link Tytuł wspomóżcie "udręczonego pechowca" nieco mnie poruszył. Biedny ten Pan. Taka karma.

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2018 19:01:30 przez misiek2
[#180] Re: Zlodziej na Allegro

@krisu13, post #177

ić w koncu zglosic oszustwo, z wykryciem sprawcy moze byc roznie ale trzeba spobowac.
Jak oszukal wiecej osob to moze gdzies komus sie elektrony spotkaja i w razie wykrycia zrobia jedna wieksza sprawe zamiast kilku tycich a i kara wieksza ;)

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2018 19:40:31 przez mikecios
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem