Wątek zamknięty
[#121] Re: K&A Plus #21

@HOŁDYS, post #120

https://www.ppa.pl/uzytkownicy/7658
2
[#122] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: K&A Plus #21
[#123] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: K&A Plus #21
[#124] Re: K&A Plus #21

@ayran, post #122

7 dni odpoczynku od PPA za politykowanie.
9
[#125] Re: K&A Plus #21

@HOŁDYS, post #120

podejrzewam, ze jego brat ma juz dosc na glowie z tego powodu :)

nie zycze nikomu raka, to straszne. ale mowienie, ze moze ma raka to tak jak mowienie "daj mam chora corke"
3
[#126] Re: K&A Plus #21

@juen, post #125

napisalem moze brutalnie - ale moze jest powaznie chory (tak zreszta napisal) wiec warto postawic sie po drugiej stronie gdzie on ma tylko zycie i zdrowie na glowie .. prosba o cierpliwosc

Jakub (notabene na pewno wie o problemach brata) jako ze wywodzi sie z naszego srodowiska ma konto i loguje sie - powinien dwa slowa wyjasnienia napisac.

ps.wziolem sprawy w swoje rece i napisalem do Jakuba moze sie wypowie w watku

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2022 11:25:19 przez HOŁDYS
7
[#127] Re: K&A Plus #21

@HOŁDYS, post #126

eh cierpliwosci :) przeciez zwodzil mnie prawie rok, zanim sie zwinal z majdanem. czyli to juz ponad 2 lata temu. ja juz na nic nie licze. po prostu slabo mi jak slysze takich obroncow jak ten zbanowany. zero wiedzy w temacie, plecie trzy po trzy, wyrywa cos z kontekstu i sie tego trzyma. nie wiem do kogo ma to trafic, nikt tak naiwny nie jest. bylem pewny, ze to jakis marny troll, ale w momencie jak sie dowiedzialem, ze az nagral filmik to sstwierdzilem, ze to cos powazniejszego tam sie dzieje niz dziecinne trollowanie :)
11
[#128] Re: K&A Plus #21

@juen, post #127

Grej Łulf zawsze prawdę Ci powie Panie Dżuenie haha ;)

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2022 16:08:21 przez JakubH_
[#129] Re: K&A Plus #21

@JakubH_, post #128

Odpisał mi brat Jakub Zalepa ze od 2016 r nie ma z Adamem kontaktu
wracamy do punktu wyjscia
3
[#130] Re: K&A Plus #21

@HOŁDYS, post #129

Choroba to straszna rzecz, ale może jestem staroświecki, tym bardziej starałbym się porozliczać ze sprawami takimi jak finanse. Miał siły napisać to ogólne wyjaśnienie, to wystarczyło napisać coś do ludzi którym zalega. Albo, aby byli cierpliwi, albo żeby porzucili nadzieję.
Teraz nie daj Boże coś się stanie, i miałby łatkę złodzieja na sam koniec, bez możliwości jej usununięcia. Z każdej sytuacji, nawet tragicznej, powinno się wyjść jak z dobrego salonu. Przykro czytać ten wątek, bo wygląda na to, że ktoś po prostu wyszedł bez słowa i jeszcze zostawił bałagan na odchodne.
2
[#131] Re: K&A Plus #21

@HOŁDYS, post #129

6 lat bez kontaktu z rodzonym bratem..., ja tak mam z bratową, ale z bratem gadam :)
[#132] Re: K&A Plus #21

@michal_zukowski, post #131

6 lat bez kontaktu z rodzonym bratem..., ja tak mam z bratową, ale z bratem gadam


Różnie bywa. Niekiedy po śmierci rodziców więzy krwi zanikają z czasem.
[#133] Re: K&A Plus #21

@HOŁDYS, post #120

Ale koles z tego co pisze jest chory..a co jesli ma raka ?

A co jeśli jest chory... na alkoholizm? splat
Mógł przykładowo zobaczyć dużo zamówień, wypił sobie z tej okazji jednego kielona a jak już wytrzeźwiał to nie było kasy, żony, dzieci, itp. a książki nie nadawały się już moralnie do wysłania... wymiotuje

...myślę że jak pan Adam nie chce dawać swoim klientom wyjaśnień to my nie powinniśmy go usprawiedliwiać ani prawdy dochodzić bo może nie ma czego dochodzić pomysł
1
[#134] Re: K&A Plus #21

@XoR, post #133

Proszę wszystkich o ostudzenie emocji. Jestem przekonany,
że jeśli ten pan Zalepa jest komuś coś winiem to oczywiście
odda szeroki uśmiech
[#135] Re: K&A Plus #21

@michal_zukowski, post #131

Pewnie na jakimś weselu obtańczyłeś wszystkie ciotki i kuzynki oprócz niej. Jak tak, to stary, jeszcze 15 lat nie będzie się odzywać :)
3
[#136] Re: K&A Plus #21

@mmarcin2741, post #134

Miałem sie już nie odzywać. Ja Pana Adama nie winie przepraszam ze w jego kierunku napisalem za wiele ze mnie oszukal. Ja
transakcje robilem z firmą pani renaty a pan adam moze cos wiedzieć na ten temat i moze być świadkiem, tego ja nie wiem.
Miną rok a macie jeszcze rok a potem sie to przedawni i tyle w temacie. ja straciłem grosze w porównaniu z tym co czytam w tym wątku.
1
[#137] Re: K&A Plus #21

@JacK_Swidnik, post #136

tylko, zebys za chwile pani Renaty nie przepraszal, bo ja tez na nia wystawialem FV ale nigdy z nia nie rozmawialem ;) co lepsze, pewnie nie ma pojecia, ze jakies FV dostawala (bo przypominam, okazalo sie ze firma jest od dawna zawieszona, a pan A wciaz podawal te dane...)

ps: tez juz mialem sie nie odzywac, wystarczajaco w tym watku i zaleznych zostalo powiedziane, kto w temacie wyciagnie odpowiednie wnioski, kto nie w temacie to bedzie gdybal, albo co gorsza nagrywal durne filmiki jak slusznie zbanowany jakis tam wilk

Ostatnia aktualizacja: 28.09.2022 22:09:14 przez juen
7
[#138] Re: K&A Plus #21

@juen, post #137

Siejesz ferment. Ludzie wpłacali na konto Renaty G. Własnie sprawdziłem na swoim koncie gdzie szły moje wpłaty. Twoje faktury to jedno, ale opowieści że R.G. nie wiedziała o wpłatach to są pierdy i bajania dla maluczkich.

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2022 16:43:35 przez recedent
[#139] Re: K&A Plus #21

@adam_mierzwa, post #138

Nie. Napisałem, że pewnie. Nie na pewno.
[#140] Re: K&A Plus #21

@juen, post #137

OK

Sytuacja jest na tyle jasna w swej niejasności, że może pora zamknąć ten smutny wątek. Za parę dni wróci nasz wilczek i znowu będą niezdrowe emocje.

Ostatnia aktualizacja: 28.09.2022 23:36:15 przez mccnex
2
[#141] Re: K&A Plus #21

@mccnex, post #140

no to banik i szukać wilka w polu
9
[#142] Re: K&A Plus #21

@snajper, post #64

Dwa słowa ode mnie - tytułem materiału z FB. RetroAmi zawiesza działalność z powodu odejścia ze stanowiska osoby (ze względu na stan zdrowia), która obrabiała i realizowała zamówienia. Ja nie mam na to czasu w tej chwili. Gdyby nie to, pewnie dalej sklep by funkcjonował.

Nie pamiętam na ten moment sytuacji, aby jakiś klient przez te 10 lat i kilka tysięcy zamówień okazał się naciągaczem czy wyłudzaczem. Zapewne jakieś pojedyncze przypadki się trafiły, ale to nieistotny margines. Pamiętam jednego klienta z zagranicy, który próbował mnie naciągnąć na kartę turbo, ale z Polski sobie nie przypominam takich incydentów.
10
[#143] Re: K&A Plus #21

@adam_mierzwa, post #138

Widzę ze ktoś oskarżył Zalepe bezpodstawnie no chyba z pani G. to jest Zalepa.

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2022 16:43:46 przez recedent
2
[#144] Re: K&A Plus #21

@SzaryWilk, post #143

naprawde mialem nadzieje, ze sobie to wszystko poukladasz i przemyslisz i bedzie mozna jeszcze z Toba kiedys sensownie pogadac. ale siejesz propagande dalej. uwazasz sie za takiego madrego to miej odwage i pokaz, ze jestes.
1
[#145] Re: K&A Plus #21

@SzaryWilk, post #143

Nic nowego widzę, zatem piosenka
7
[#146] Re: K&A Plus #21

@mikecios, post #145

pikne
[#147] Re: K&A Plus #21

@mikecios, post #145

Wiec jak następnym razem będziecie kogoś oskarżać to moze sprawdźcie jak jest albo jak było.I na koniec Zalepa nie napisał ze nie odda pieniędzy.
1
[#148] Re: K&A Plus #21

@SzaryWilk, post #147

Że odda, też nie napisał.
11
[#149] Re: K&A Plus #21

@SzaryWilk, post #147

To nie jest oskarżenie, to jest fakt. Dostał pieniądze i towar nie trafił do kupujących. Już ktoś pod twoim filmem na FB Ci wyjaśnił, ze jest to przywłaszczenie. Dosadniej i prościej się nie da. Nawet jak 1000000 razy Adam Z napisałby że odda, a nie oddaje to dalej to jest przywłaszczenie. Podyskutuj z takim argumentem.
9
[#150] Re: K&A Plus #21

@SzaryWilk, post #147

Wiec jak następnym razem będziecie kogoś oskarżać to moze sprawdźcie jak jest albo jak było.I na koniec Zalepa nie napisał ze nie odda pieniędzy.

Na problemy tego typu jak Twoje to najlepiej na przykładzie życiowym się uczyć.
Zróbmy tak, wyślij mi 10K PLN na konto a ja Tobie oddam jeszcze tego samego dnia.

Pasuje taki edukacyjny test?
3
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem