Wątek zamknięty
[#151] Re: K&A Plus #21

@XoR, post #150

Chyba 0,1 K ;) wiec już nie przesadzajcie. Zróbcie listę osób z kwotami to bedzie wiadomo co i jak. Bo teraz wygląda na to ze jest to kilka osób. Zalepa napisał ze ma problemy osobisto zdrowotne. Wiec jest szansa na odzyskanie tych "milionów"
3
[#152] Re: K&A Plus #21

@XoR, post #150

Daj spokój. Poucza nas gościu, który nie ma bladego pojęcia o temacie, który dostaje tu informacje od pierwszej reki, a dalej twierdzi, że białe jest czarne.
5
[#153] Re: K&A Plus #21

@XoR, post #150

Na problemy tego typu jak Twoje to najlepiej na przykładzie życiowym się uczyć.


[youtube]https://www.youtube.com/shorts/2ODQBsvNnLI[/youtube]


Ostatnia aktualizacja: 04.10.2022 07:06:57 przez selur
[#154] Re: K&A Plus #21

@selur, post #153

Dzuan mnie ignoruje wiec pisze tutaj. Mam takie pojęcie ze nikogo nie oskarżam jak nie mam 100 % dowodów a w tym wypadku tak jest.
[#155] Re: K&A Plus #21

@SzaryWilk, post #154

Masz problem z prostą sprawą. Niezależnie od sytuacji zyciowej A.Z przywłaszczył pieniądze ludzi. Co jest trudnego w zrozumieniu tego ? Mnie na posta wyżej nie odpowiedziałeś. Potrzebujesz więcej czasu czy co ?
2
[#156] Re: K&A Plus #21

@SzaryWilk, post #154

Właśnie. Może trzeba dokładnie poszukać w każdym rogu skrzynki pocztowej czy nie zawieruszyły się tam zamówione książki? Albo sprawdzić po raz kolejny konto, czy obiecane przez Adama pieniądze nie przyszły?

A ci od razu krzyczą: "Kradzież, zdrada, przywłaszczenie!" Naprawdę...

11
[#157] Re: K&A Plus #21

@SzaryWilk, post #154

Schemat działania przyłapanego oszusta, hazardzisty, narkomana.
Mówi że odda za tydzień, później za tydzień, że za kolejny itd. itp. Bierze na litość, a później się śmieje że mu się udało.
I wygląda to tak, że jak umawiasz się z kimś na coś i tego nie otrzymujesz to dochodzi do przestępstwa oszustwa (o ile działanie było celowe), albo przywłaszczenia mienia. Można się potknąć, można mieć problemy, ale powinna się zanim ludzie zaczną się zgłaszać powiedzieć, przepraszam, mam takie i takie problemy, postaram się wynagrodzić straty jak najszybciej tutaj jest kontakt do mnie. I pewnie znajdzie się pełno osób które pomogą. Ale jak jest sytuacja niejasna, to sorry, należy się spodziewać problemów i sprawy w sądzie.
5
[#158] Re: K&A Plus #21

@flops, post #157

Ale się Panowie Amigowcy rozkrzyczali. Normalnie jak kwoki w kórniku.


Ostatnia aktualizacja: 04.10.2022 19:07:16 przez zilog
[#159] Re: K&A Plus #21

@mikecios, post #155

Ale kto przywłaszczył pan Zalepa czy pani G.?.

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2022 16:44:03 przez recedent
[#160] Re: K&A Plus #21

@flops, post #157

Pokaz mi prosze takiego w tym kraju, ktory wtopil i stracil kase i powiedzial "przepraszam, wszystkich oddam pozniej".
Chetnie zrobie mu zdjecie i oprawie w ramke !


Coz... A. Zalepa zachowal sie jak wszyscy Polacy, pewnie wtopil kase, narobil dlugow i raczej juz nie odda skoro jest zadluzony.
Natomiast jesli planowal skok stulecia na 40 tys. pln tzn, ze chyba nie wie, ze za takie pieniadze daleko nie uciagnie.
[#161] Re: K&A Plus #21

@flops, post #157

Ludzie w ten sposób na 1000 % nie odzyskacie pieniędzy oskarżając człowieka który ma problemy rodzinne i zdrowotne o kradzież.
[#162] Re: K&A Plus #21

@zilog, post #158

Za to poziom Twojego komentarza Enter ponad przeciętny!
3
[#163] Re: K&A Plus #21

@SzaryWilk, post #159

Przestań z nas robić głupich.
Czekam zatem jak Pani G. się tu pojawi i powie ze ten cały cyrk to jej wina a nie Adama. Chyba ze też ma problemy rodzinne to sorka. Nie było tematu.

A najlepsze ze ludziom zrobionym w balona mówisz żeby to udowadniali. Cyrk.

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2022 20:32:09 przez mikecios

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2022 16:44:22 przez recedent
4
[#164] Re: K&A Plus #21

@SzaryWilk, post #161

kolego miałeś już w tym wątku informację że nie jest to jedna firma z którą niejaki Pan Zalepa ma lub miał powiązania, w nazwie innych firm które tu były podlinkowane masz też nazwisko Zalepy więc nie tylko dotyczy to Pani G. a konkretnie jego samego.
okres styczeń-czerwiec 2021 dotyczył tylko firmy Pani G. i pewnie wielu jest poszkodowanych w tym również i ja. Moim zdaniem nie ma sensu tu na forum pisać kto i ile stracił, niech każdy podejmie jakieś działania jakiekolwiek żeby odzyskać swoje pieniądze. Ja swoje pieniądze chce odzyskać i nad tym pracuje ale to moja sprawa a nie twoja czy innych tu na forum.

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2022 16:44:40 przez recedent
3
[#165] Re: K&A Plus #21

@zilog, post #158

Sam tytuł wątku "Kto zna, a kto broni Adama Z.?" jest głupi, bo jest złe założenie u podstawy (na pewno są tacy, co i znają, i bronią). Tu nie ma woli rozwiązania problemu, nie powstaje żadna lista pokrzywdzonych z konkretami co/komu/ile. Takie gdakanie ;)

Niniejszym ogłaszam - można do mnie wysyłać co/komu/ile, najlepiej z załącznikami (czytelny zrzut ekranu, kopia korespondencji itp; ale to konkrety, nie żale). Na skrzynkę: adam_mierzwa@yahoo.com

Ja z tym do sądu nie pójdę, ale przynajmniej zbiorę. Dziękuję za uwagę
[#166] Re: K&A Plus #21

@adam_mierzwa, post #165

serio? a po co Ci taka lista? i co dalej z tym będziesz robił?
[#167] Re: K&A Plus #21

@JacK_Swidnik, post #166

przesle zalepie
[#168] Re: K&A Plus #21

@JacK_Swidnik, post #166

Po pierwsze i najważniejsze - to nie mi ta lista jest potrzebna. Zalepa mi wisi marne max 5 stówek (nie rozliczył się za książkę), ale fizycznie nic mnie nie zabolało "z konta" ani materialnie. To nie jest dla mnie. Widzę, że jest kolejny bezproduktywny wątek, to się podjąłem udokumentować straty. Ktoś kiedyś będzie mógł coś z tym dalej zrobić. No ja tu innego chętnego nie widzę, przychodzi co do czego to każdy ma rozporek z tyłu albo co najwyżej z boku.
[#169] Re: K&A Plus #21

@adam_mierzwa, post #168

ok, ja nie mam nic do ukrycia i mogę Ci wysłać dowody mojej transakcji, ale piszesz że straciłeś 500zł ale Cię to nie "zabolało z konta" to straciłeś czy nie te pieniądze? bo wiesz inni jednak płacili za te książki i zamówienia ze swoich kont których nie otrzymali.
[#170] Re: K&A Plus #21

@JacK_Swidnik, post #169

Nie zabolało z konta, bo strata polegała na tym, że nie dostałem zapłaty. Oczywiście, że to nie były "potencjalne zyski" czy "domniemane zyski". Ale uważam, że ode mnie bardziej poszkodowany jest ktoś, kto zapłacił i nie dostał, niż ja. Bo ja straciłem coś co nie miałem, tylko miałem mieć. Konkretnie to umówiłem się na prowizję od nakładu, a AZ ciągle mi opowiadał że jeszcze cały nakład nie zszedł. W końcu mu napisałem, żeby nie robił dodruku ani nie zbierał zamówień dopóki się ze mną nie rozliczy. Per saldo parę ludzi dzięki temu nie straciło pieniędzy. Tak jakoś z rok przed upadkiem mieliśmy kilka poważnych rozmów i chyba przestałem się mu kojarzyć pozytywnie, bo rzadziej rozmawialiśmy. Ale atmosfera była super do ostatka, orkiestra grała do końca jak na Titanicu ;]
3
[#171] Re: K&A Plus #21

@adam_mierzwa, post #170

Ludzie to chyba można zrobić listę ile Zalepa komu wisi i przesłać z prośbą albo zapytanie czy jak wyzdrowienie i nie bedzie miał problemów odda a nie robić z niego złodzieja.
[#172] Re: K&A Plus #21

@SzaryWilk, post #171

Proponuję taką treść:

"Szanowny Panie, oto częściowa lista wierzytelności, którą sporządziliśmy za Pana. Gdyby znalazł Pan odrobinę czasu to bardzo proszę o zapoznanie się z nią i informację czy i kiedy będzie Pan łaskaw oddać chociaż częściowo wspomniane środki. Wiem, że upłynął dopiero rok i pragnę z całego serca przeprosić łaskawego Pana za natarczywość. Niestety, podłość ludzka nie zna granic i cały czas podnoszą się głosy, że trzeba się z ludźmi rozliczyć".

A jak pytanie pozostanie bez odpowiedzi to Szary Wilk spłaci wszystkich ze swoich pieniędzy, a potem zorganizuje zbiórkę na zrzutka.pl żeby dobrzy ludzie ze środowiska mu oddali to co założył.
11
[#173] Re: K&A Plus #21

@recedent, post #172

Z łaski swojej zrób sobie oddzielne konto moderatora żeby dało się ciebie ignorować jako zwykłego użytkownika. Nic nie wnosisz w tym wątku oprócz trolowania.
4
[#174] Re: K&A Plus #21

@adam_mierzwa, post #170

Ale atmosfera była super do ostatka, orkiestra grała do końca jak na Titanicu ;]


no moglo byc i tak, ze "orkiestra" tez sie dawno ewakuowala z tonacego statku ale dla niepoznaki utwory lecialy z playbacku, co by ludzie za szybko sie nie zmartwili.


No i tak to niestety wyglada...
1
[#175] Re: K&A Plus #21

@recedent, post #172

A po calej akcji przyjdzie pan komornik i wysiedli Szarego Wilka nawet z tej ziemianki z lasu
[#176] Re: K&A Plus #21

@selur, post #174

No właśnie, że tak nie było, na przykład zdjęcia tych puzzli nie robił Zalepa. No ale szczegóły upadku nic nie wniosą. Ja nie chciałbym, żeby AZ sobie np. za 5 lat wskoczył na party jak wesoły Lolek i "nic się nie stało". Może będzie to chciał spłacić e-bookami, nie wiem. To, co mi się w tym nie podoba, to nie jego milczenie tylko mam poważne podejrzenie, że on nie ma nawet porządnej dokumentacji swojej działalności, co komi "wisi". Nie wierzę, że on nie wróci, to maniak amigowy. Pytanie kiedy i w jaki sposób.
[#177] Re: K&A Plus #21

@selur, post #174

Grala orkiestra .Myślę ze jak Zalepa dojdzie do siebie to spłaci wszystkie zaległości.
[#178] Re: K&A Plus #21

@SzaryWilk, post #177

Ta a jak ja wygram w totka to splace dlugi was wszystkich, pasuje takie uklad ? OK
[#179] Re: K&A Plus #21

@selur, post #178

ok, nawet jak trójkę wygrasz OK
[#180] Re: K&A Plus #21

@michal_zukowski, post #179

Nie ma problemu, jak dotad nie wyslalem ani jednego totolotka
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem