[#3001] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Daclaw, post #3000

20 produkcji, reszta spam
[#3002] Re: Zapowiedzi nowych gier

@marianoamigo, post #3001

Bezcenny / bezecny feedback
[#3003] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #2998

Jakoś Hexmage może robić i jedno i drugie naraz, więc nie wiem w czym problem?

żarcik
[#3004] Re: Zapowiedzi nowych gier

@nogorg, post #2996

Postawili oni hipotezę, że w przypadku zdolności, którą każdy może posiąść w większym lub mniejszym stopniu, osoby niekompetentne:

nie dostrzegają swojego niskiego poziomu zdolności,
nie potrafią prawidłowo ocenić poziomu zdolności u siebie,
nie potrafią prawidłowo ocenić poziomu zdolności u innych,
rozpoznają i uznają swój niski poziom zdolności dopiero po odpowiednim treningu danej umiejętności.

Aby sprawdzić poprawność tej hipotezy, sprawdzili ją na studentach swojej uczelni, którzy zapisali się na różne kursy z psychologii.


Ale tak wygląda dzisiejsza teraźniejszość:)

Więc nic w tym dziwnego że na ogólno dostępnym Forum nie brakuje znawców tematów:)


A wystarczyło by tylko dopisać "flagowanie" userów i tematów.

Jeśli ktoś by został oflagowany jako spamer w tematach growych przez tam 20/10 użytkowników w przeciągu tygodnia z automatu miał by blokadę na wypowiadanie się w tematach związanymi z grami. Na przykład na dwa tygodnie.

Dało by się to na pewno jakoś ogarnąć. Wystarczy tylko chciećok, racjaok, racja

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2020 17:00:25 przez tWINpIX
[#3005] Re: Zapowiedzi nowych gier

@tWINpIX, post #3004

"Jeśli ktoś by został oflagowany jako spamer"

I juz oczami wyobrazni widze jak cebularze wchodza tylko i wylacznie na forum PPA, zeby oflagowac SELURA....
a pozniej spokojnie wracaja do swoich zajec (czyli przegladania 24h/dobe ofert gieldy/OLX/Allegro)

Jak rozwiazesz jakos sensownie problem "wiekszosci etnicznych" (czy raczej klanow kolesiow po fachu), ktore maja przewage liczebna i moglyby wprowadzic dyktature to chetnie wespre walke ze spamerami. ok, racja
[#3006] Re: Zapowiedzi nowych gier

@selur, post #3005

Sensownie to można to załatwić na dwa sposoby:

Albo od jutra zostajesz Moderatorem, i masz immunitet na "głupotę"

Albo ustalać wiarygodność użytkowników, czyli bez ustalania wiarygodności wypowiedzi by się chyba nie odbyło. Do tego szereg konkursów, jak narysujesz ładny pixelart w DP to dostaniesz jedną gwiazdkę, lub za napisanie kawałka kodu w Amosie, czy takie tam. Z samych postów max trzy gwiazdki.


Pięć gwiazdek i wtedy dostajesz np: Super-Usera. I przez tydzień po otrzymaniu masz ten status. A gdy minie ten czas twoja aktywność znowu jest liczona:)

I gdy jesteś np: SU możesz dawać +1 lub -1. Zwykłe robaczki przy zerowej liczbie gwiazdek dają +0.1 lub -0.1. I tak proporcjonalnie do ilości gwiazdek.

Takie coś jak Pięć Gwiazdek Michelin. Można by oczywiście powołać walną komisję która by oceniała też portale:)
[#3007] Re: Zapowiedzi nowych gier

@tWINpIX, post #3006

"Albo od jutra zostajesz Moderatorem.."

Nie no, rewelacyjny pomysl!
Aczkolwiek obawiam sie, ze wtedy trzeba by usunac kolege Recenzenta ze stolka (bo wiadomo ilosc mebli jest ograniczona) a to moze byc trudne bo zdaje sie, ze stolek jest przyspawany do jakiejs jego czesci ciala (nie wnikajmy jakiej)
[#3008] Re: Zapowiedzi nowych gier

@selur, post #3007

No to??? hmm

Może mógłbyś zacząć działać w konspiracji. Po przykrywką jako RuleS lub RuleZ.


Tylko musiał byś zdzierżyć ten nie lada wyczyn. Tajnego Agenta do walki z Spamerami, Bacboniarzami i klonamiok, racjaok, racja To mogła by być nie równa walka, bez wsparcia Szanownej Moderacji. Wyczyn na miarę Herosa, wręcz może Tytana takiego jakim mógłbyś zostaćok, racjaok, racja Od jutra
[#3009] Re: Zapowiedzi nowych gier

@selur, post #3007

obawiam sie, ze wtedy trzeba by usunac kolege Recenzenta ze stolka


Pocieszę Cię - nie ma użytkownika o takim nicku na PPA (a raczej inaczej: kiedyś był, jakiś troll założył w 2011, ale potem został uspokojony). Nie musisz się więc martwić o jego "stolek".
[#3010] Re: Zapowiedzi nowych gier

@amikoksu, post #2997

Ja to rozumiem, ale według mnie da się ładniej zrobić chociażby tą dłoń. Ładniej narysować, bez takich kontrastów.


Do dzieła. Narysuj ładniejszą dłoń, lepsze tekstury. Zakoduj to tak, żeby na pińcetce to szybko chodziło. Bo przecież masz doświadczenie w rysowaniu i kodowaniu, żeby twierdzić, że "da się lepiej"?
[#3011] Re: Zapowiedzi nowych gier

@tWINpIX, post #3008

Ciągniecie niebotycznego off-topa. Następne osoby w kolejce piszące w temacie niezwiązanym z wątkiem idą na urlop.

P.S. Połowiczne wpisy częściowo ciągnące OT i częściowo utrzymane w temacie też będą nagradzane.

P.S. 2 Dyskutanci do niniejszego posta również.
[#3012] Re: Zapowiedzi nowych gier

@mailman, post #3011

I’m popping over to Poland next week and i was just wondering if you knew what the cost is of a pint of semi-skimmed milk ( in non-tourist areas ofcourse )?

Geezer

[aj aj aj, próbowałem być śmieszny a wygrałem jedynie dwumiesięczny urlop]

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2020 09:05:36 przez moderator
[#3013] Re: Zapowiedzi nowych gier

@flops, post #2966

Dla fanów twórczości IronGate Studio powstaje kolejna ich gra p.t. Mini Zorro

[#3014] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #3013

Zalecane 020. W ostatnich latach mamy dziwną modę na gry, które zamiast do płynnej rozgrywki wymagać 68000 0.5 mega ramu, wymagają prawie Amigi 1200. Brakuje dzisiaj koderów z górnej półki.
Co do grafiki (OCS?), to przyzwoita. ( | ) nie urywa, ale akceptowalna. Dźwięki, muzyka wporzo, poziomem pasuje do reszty.
[#3015] Re: Zapowiedzi nowych gier

@amikoksu, post #3014

Dzisiejsze gry robia graficy i muzycy oraz wymyslacze fabuly.

Koderzy natomiast siedza i ogladaja seriale na Netflixie albo pisza eseje na temat wyzszosci architektury intel 80086 nad MC 68000.

Zatem na poprawe jakosci gier jeszcze w tej dekadzie, jednak bym sie nie nastawial.
[#3016] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #3013

fajne
grafika jak w Solid Gold

Ostatnia aktualizacja: 29.02.2020 15:35:59 przez Dorian3d
[#3017] Re: Zapowiedzi nowych gier

@selur, post #3015

No może w kolejnej dekadzie jak już będą emerytami i rencistami, padną netflixy, z esei 80086 vs 68000 przejdą w praktykę, to tak zakodują porządnie grę (sugeruję wstępny tytuł "Spędzanie wolnego czasu emeryta na działce"), która ruszy na Amidze 500 1 megaramu i będzie tak płynnie działać, że trafią się niedowiarki co będą twierdzić że w obudowie Amigi 500 jest emulator Amigi z ustawieniami AGA, 020, i dodatkowe 2 megafast.
[#3018] Re: Zapowiedzi nowych gier

@amikoksu, post #3017

Też tak mam.
Może na emeryturze jak już zarobię tyle pieniędzy żeby nic nie robić.
Zajmę się kodowaniem w stylu Amigi 500 koniecznie na Amidze 500 1 MB RAM a jedyną zmianą w starym dobrym klasyku będzie wymiana fdd na gotek.
[#3019] Re: Zapowiedzi nowych gier

@swinkamor12, post #3018

Idąc za Twoim tokiem myślenia w wielu wątkach to wychodzi mi na to ze klasyk skończył się na fdd.
Gotek to dziadostwo.
[#3020] Re: Zapowiedzi nowych gier

@mikecios, post #3019

i 1mb
[#3021] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Dorian3d, post #3020

Fakt ! Zapomniałem.
1 MB to prawie NG
[#3022] Re: Zapowiedzi nowych gier

@mikecios, post #3019

Coś ci sie pomylilo. Co ma gotek do grafiki?
[#3023] Re: Zapowiedzi nowych gier

@swinkamor12, post #3022

Nic nie napisałem o grafice.
[#3024] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Dorian3d, post #3020

1 MB koniecznie. Za złotych czasów Amigi 500 to był standard.
[#3025] Re: Zapowiedzi nowych gier

@selur, post #3015

Jest to zapewne pod BackBone a w tym wątku pojawiły się informacje o pracy nad wieloma grami które lepiej wykorzystują sprzęt. Więc takie marudzenie dziwnie wygląda gdy przynajmniej kilka ciekawszych pozycji się znajdzie. Ja osobiście czekam na Legacy, Boss Machine (wersja AGA) i te Proxima 3 (możliwe że będą dwie gry oparte o ten pomysł) a jest jeszcze kilka gier o których czekam dowiedzieć się coś więcej.

Ostatnia aktualizacja: 29.02.2020 21:39:36 przez Solo Kazuki
[#3026] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #2836

Prace nad amigową wersją gry Shadows of Sergoth powoli idą do przodu. Po zmianie głównego grafika zademonstrowana została nowa oprawa graficzna. Poniżej zrzut ekranu wyboru postaci.

[#3027] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #3026

a kto ten nowy grafik jest?
bo to mi wygląda jak zdjęcie zwykłej laski z doklejonymi kłami i to tak średnio spasowanymi z resztą i pinezką w głowie....
[#3028] Re: Zapowiedzi nowych gier

@softiron, post #3027

a kto ten nowy grafik jest?


Niejaki TenShu.
[#3029] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #2960

Kolejne nagranie z Boss Machine. Tym razem przedstawiające już jak będzie wyglądał pierwszy poziom gry.

[#3030] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #3029

Jak dla mnie wygląda super! Czekam też na Reshoot III Proxima. Zapowiada się dobry rok dla fanów gier shmups.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem