[#2131] Re: Zapowiedzi nowych gier

@softiron, post #2130

a moze jakis koder sie zglosil tylko nie wyszlo z powodu podejscia...pomysł
[#2132] Re: Zapowiedzi nowych gier

@twardy, post #2128

Nie rozumiem po co ten ziomek nawala jedna za drugą identyczne gry w Backbone.


Bo na EAB ma masę klakierów z tekstami "Good job" i "Keep up the good work".
[#2133] Re: Zapowiedzi nowych gier

@aszu, post #2131

Niech sobie facet tworzy co tam chce wy nie musicie tych filmików wrzucac na ppa i je bez potrzeby komentowac
[#2134] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Komisarz, post #2133

nie ogladam juz wiecej takich rzeczy.

Od 2 godzin sprzatam pawia, ktorego sam puscilem na komputer i monitor... ehh zycie.
[#2135] Re: Zapowiedzi nowych gier

@selur, post #2134

chcialem coś jeszcze napisać ale... zerknąłem na eab. Gość już nakopiował, zapakował w pudełka i wysłał do ludzi kopie tego czegoś... nic już nie napiszę.
[#2136] Re: Zapowiedzi nowych gier

@mailman, post #2132

Good job OK

[#2137] Re: Zapowiedzi nowych gier

@twardy, post #2128

Może robienie ich sprawia mu więcej frajdy niż granie, wszystko jedno w co. I w nosie ma malkontentów. A ci co go lajkują może należą do tych co mieli raptem kilka oryginałów, a inne gry widzieli tylko w gazetach. Więc nie są tak rozpieszczeni wszystkimi cudami Amigi jak osoby korzystające z piratów. Albo przesiedli się z Amig na PC jeszcze zanim pojawiły się te bardziejsze tytuły, przez co kojarzą ją z równie słabymi tytułami jak BackBony.

O Stevenie Segalu też ludzie mówią że po kilku niezłych filmach się skończył. I dziwią się że nie wstydzi się grać w takich "Ł$%^&*()". A on we wywiadach spokojnie odpowiada, że jego pasją jest muzyka Jazzowa i grywa ją w zespole, ale słabo na tym zarabia, dlatego by utrzymać swoją rodzinę grywa też we filmach, i póki mu za to dość płacą, to cieszy się że rodzina jest zadowolona, a i on nie musi się przy tym męczyć.

Po prostu robi to co dobre dla niego lub rodziny, a jak ludziom się to nie podoba to przecież mogą oglądać coś innego.



Ostatnia aktualizacja: 21.12.2018 02:08:52 przez ZbyniuR
[#2138] Re: Zapowiedzi nowych gier

@ZbyniuR, post #2137

W czasach świetności Amigi też nie każda gra była hitem. Tylko jeszce w latach 90 ludzie zazwyczaj nie narzekali na jakość gier na forach, ale po prostu grali w te gry które były dla nich grywalne. Albo jak ktoś uważał, że lepiej coś zrobi to po prostu robił nową grę.

Skoro ma odbiorców i chce mu się robić gry to niech robi. Lepiej mieć wybór w co zagrać niż brak nowych gier na rynku, bo ludzie będą się martwić krytyką. Tym bardziej, że rynek klasyka jest dość wąski i dlatego większość wydawców zrezygnowała - taką najnowszą grę z serii Wiedźmina, z nieco prostszą grafiką dałoby się spokojnie przenieść na rozbudowane Amigi. Tylko, że firmom które sprzedają ponad setkę tysięcy kopii tego się nie chce nawet próbować. Ile było współcześnie sprzedanych kopii najnowszych gier na Amigę?
[#2139] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #2102

Dla zainteresowanych okładka SkillGrid.

[#2140] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #2139

gdy gra będzie dostępna to i tak zamierzam kupic wersje box.
[#2141] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #2139

Nie wiem jak inni, ale ja czekam z niecierpliwością by zamówić wersję Box z dyskietkami Ale ja w ogóle dziwny jestem...
[#2142] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Mandi, post #2141

Naprawdę ?
To ja jestem wariat.




Ostatnia aktualizacja: 24.12.2018 16:17:29 przez Dorian3d
[#2143] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Zapowiedzi nowych gier
[#2144] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Zapowiedzi nowych gier
[#2145] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Zapowiedzi nowych gier
[#2146] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Zapowiedzi nowych gier
[#2147] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Zapowiedzi nowych gier
[#2148] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Zapowiedzi nowych gier
[#2149] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Zapowiedzi nowych gier
[#2150] Re: Zapowiedzi nowych gier

@zzielinski, post #2080

[#2151] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #2139

Świetna okładka Skill Grid.
Cudowna kolekcja Doriana3d! Brawo Ty!

Kapitalna wersja Rygara na Amigę!
Chyba o to chodzi, żeby port z automatów był wierny pod względem grywalnosci i oprawy oryginałowi. Dla mnie bomba!

Fajowo wygląda także druga z moich ulubionych gier z młodości czyli Green Beret.
tylko widzę, że tutaj mamy chyba do czynienia z konwersją z NESa?

Na obu grach przepuściłem masę kasiory. Green Beret zapętlam 3 razy, ale wersję automatową. tutaj trzeba będzie się przyzwyczaić do innych kolorów przeciwników. ogólnie super, że takie gry wychodzą!

Christmas Carol? Gówno i tyle.
[#2152] Re: Zapowiedzi nowych gier

@BULI, post #2125

W Rygar dodana została animacja lawy i wody (color cycling).

[#2153] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #2152

Dość konkretnie idzie praca, pewnie niedługo (parę miesięcy) i będzie gotowa OK
[#2154] Re: Zapowiedzi nowych gier

@flops, post #2153

A konkretniej do konca lutego kiedy to konczy sie konkurs na EAB do ktorego ta gra jest zgloszona.
[#2155] Re: Zapowiedzi nowych gier

@softiron, post #2154

Prace nad Rygar AGA idą do przodu. Poprawiona została animacja wody, teraz wygląda ona lepiej. Pojawił się też pierwszy przeciwnik przez co projekt zaczął przypominać właściwą grę.

[#2156] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #2155

Niech się ktoś zlituje i poprawi mu tę grafikę - całą. Ładniejsze gry były na OCS. Szkoda, aby kolejny nie-backbone poszedł na stratę.
[#2157] Re: Zapowiedzi nowych gier

@mailman, post #2156

To zależy jaki ma cel. Może chce tą grę zrobić udoskonaloną albo ma to być 100% wierna wersji automatowej.
[#2158] Re: Zapowiedzi nowych gier

@mailman, post #2156

Hi,

I am the coder of Rygar. Apologies as i do not speak, read or write native polish.
What is it do you mean that needs improving with the graphics?

Mcgeezer
[#2159] Re: Zapowiedzi nowych gier

@mailman, post #2156

A mi się podoba to jak ta gra wygląda, wszelkie zmiany zależą tylko od samego autora.
Lepiej żeby zrobił tą konwersję według swojego konceptu niż wdawać się w dyskusję o zmianie języka programowania, gustach graficznych, czy wymaganiach sprzętowych.
[#2160] Re: Zapowiedzi nowych gier

@mcgeezer, post #2158

out of sheer curiosity, what made you come here bud? is it just our reputation, as you could ask mailman on eab... :)

anyway, you are more than welcome and well done for all your hard work!! hope this project gets finished!

fingers crossed!OK

Ostatnia aktualizacja: 01.01.2019 15:37:58 przez aszu
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem