[#2221] Re: Zapowiedzi nowych gier

@zzielinski, post #1634

Nowe nagranie (z komentarzem) tworzonej gry Reshoot R.

[#2222] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #2221

co to za biale szmaty na pierwszym planie
[#2223] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #2221

super ! OK
[#2224] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #2221

I znowu to samo. Dajcie mu jakiegoś grafika. Płynny scroll, kilka planów, paralaxa, ale to nie ma życia... Jajk przypomnę sobie strzelaniny ze SNES to tam podstawą dobrego wizerunku produktu był jego wygląd.
[#2225] Re: Zapowiedzi nowych gier

@mailman, post #2224

czekamy na latajace skrzynki piwa...

wymarzona gra dla polskiego amigowca
[#2226] Re: Zapowiedzi nowych gier

@selur, post #2222

Jakie szmaty? Chyba pieluchy. W kazdym razie dobrze, ze zaoferowales swoja pomoc jako grafik w stworzeniu BeerShoot R.
[#2227] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Don_Adan, post #2226

Przypomniałeś mi, że w mojej grze pt. "Rzeźnik", którą razem z bratem napisaliśmy w dzieciństwie w AMOSie w jednej scenerii strzelało się do świnek. Pamiętam, że w pierwszej scenerii strzelało się do piratów.

Ostatnia aktualizacja: 24.01.2019 17:40:55 przez Hexmage960
[#2228] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #2221

Mnie się podoba, nawet pomysł z szmatami/pieluchami OK
Chociaż można by trochę zantyaliaskingować krawędzie ok, racja
[#2229] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #2184

Rygar AGA coraz bardziej przypomina właściwą grę.



Pewne problemy z dźwiękiem spowodowane są konfiguracją autora.
[#2230] Re: Zapowiedzi nowych gier

@mailman, post #2224

Dajcie mu jakiegoś grafika

Grafika już ma - tego samego co robi Rygara.
[#2231] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #2221

Super gra ... chyba będę w nią grał w sylwestra !!!
[#2232] Re: Zapowiedzi nowych gier

@mailman, post #2224

Kwestia ta sama co przy Reshoot - to jest abstrakcyjna strzelanina. I tak jest postęp bo zamiast "skrzynki" jest kryształ, graficznie też jest lepiej. Sama gra też ewoluowała - są ulepszenia, gra jest znacznie bardziej urozmaicona. Ale dalej przewija się abstrakcja w grze. Też wolałbym jakiś pojazd i normalnych przeciwników, ale autor od początku pisał i mówił o abstrakcji.
[#2233] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #2229

Prace nad Rygar AGA ciągle idą do przodu. A dla marudzących "bo gra by mogła na OCS" autor wystawił "test sprzętu".

[#2234] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #2233

Trzymam kciuki OK
[#2235] Re: Zapowiedzi nowych gier

@BULI, post #2234

Dla WarpOS powstaje wersja gry Master of Orion.





[#2236] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #2235

A jak by wyszła dwójeczka to by było super
[#2237] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #2235

OK OK OK
[#2238] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #2139

Dłuższe nagranie rozgrywki w Skill Grid.

[#2239] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #2238

Gosc jest swietnym i bardzo kreatywnym programista/koderem ale o design'ie gier niestety nie ma zielonego pojecia
[#2240] Re: Zapowiedzi nowych gier

@selur, post #2239

Brakuje mi jakiejkolwiek innowacyjności w tych nowych "grach" na Amigę. Scroll w bok albo od dołu do góry, strzelanka, ja rozumiem, że kiedyś Amiga w tego typu grach "prześcigała" (raczej w ilości wydanych produkcji) konkurencję, ale to już przypomina disco-polo. Wsio na jedno kopyto. Rozumiem, że stare nie vrati ale coś a`la Legion, jakaś stricte strategia turowa, fps bez fikuśnych tekstur (muszą być), ale mega grywalny jak (chodzi o grywalność) Sensible albo Cannon Fodder.
[#2241] Re: Zapowiedzi nowych gier

@amper, post #2240

Ja nie widzialem drugiej takiej strzelanki na Amidze na pewno. Na innej platformie moze jest cos podobnego. To jest strzelanka, gdzie bardziej musisz myslec niz strzelac, przez to jest to bardziej nietypowa gra logiczna niz strzelanka. Na pewno to nie jest normalna typowa gra. Wykonanie jest bardzo dobre, a co do grywalnosci to trzeba by pograc, zeby zobaczyc.
[#2242] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #2238

Podoba mnie sie.
[#2243] Re: Zapowiedzi nowych gier

@amper, post #2240

Tak jak pisali przedmówcy, akurat oryginalności tej gry trudno zaprzeczyć. Nie jest to coś, co jest powtarzaniem schematu - powiedz jaką grę na Amigę naśladuje ta gra.

Inna sprawa to grywalność. Ale to kwestia gustu.

Poza tym nie należy zapominać, że ta gra to trzecia gra na Amigę wydana przez RGCD. Pojawił się kolejny wydawca gier na Amigę, jak dobrze pójdzie nie skończy się na trzech.
[#2244] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #2238

Technicznie. Wypas! Pełnoekranowy scroll, kilka niezależnych warstw, świetny efekt głębi. Dużo różnorodnych przeszkadzajek, małych i dużych. Bardzo dobrze zaprojektowana grafika powerów, niezwykle czytelnie.
Niestety nakładająca się grafika i szybki przesów ekranu powodują u mnie nieprzyjemne uczucie. Nie wiem czy jest to efekt tych cyklicznie szybko sunących pojawiających się żółtych elementów na przemian z jasnoniebieskimi... Lub zwyczajnie już stary jestem :(
Ładna gra i przemyślana, no ale niestety nie dla mnie :(

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2019 10:18:01 przez Koyot1222
[#2245] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #2204

Double Sided Games, grupa pracująca nad The Shadows of Sergoth, zaczęła także pracę nad nową grą z serii Black Dawn, o której wspomniałem tutaj. Będzie to Black Dawn Rebirth.

[#2246] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #2213

Time Gal - edycja AGA v. 1.2 - gameplay:
[#2247] Re: Zapowiedzi nowych gier

@zzielinski, post #2246

@Sabreman

W zasadzie to tylko sugestia, ale skoro Mailman zdecydował się zrobić osobny wątek o nowych grach, może warto by rozważyć wrzucanie nagrań pełnych, skończonych gier właśnie do tamtego wątku? Ten o zapowiedziach i tak strasznie spuchł.
[#2248] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #2247

Ok, nie ma sprawy - będę o tym pamiętał :).
[#2249] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #2229

W Rygar AGA zaczyna się robić gęsto i coraz bardziej widać czemu będzie wymagać AGA + 020 i 2MB Chip RAM.

[#2250] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #2245

Nagranie z wczesnej wersji Alpha gry Black Dawn Rebirth.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem