[#1231] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Kefir_Union, post #1225

…może to mały statek kosmiczny ta kulka i na obcej planecie przemierza tunele w poszukiwaniu odpowiednich materiałów (w postaci kafelków) na rakietę by wrócić do domu?
[#1232] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@_DiskDoctor_, post #1231

Kulka porusza się tunelami pod przestrzennymi, aby dotrzeć do AI ukrytej w czerwonej płonącej kuli. Każdy zestaw poziomów niszczy połączenia w podkulach płonących w innym kolorze, wszystkie zniszczone kule kolorowe płonące dają dostęp do ostatniego poziomu, gdy go przejdziemy, niszczymy AI ukryte w ostatniej czerwonej dużej płonącej kuli.
1
[#1233] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@_DiskDoctor_, post #1231

Różowa kula porwała grę
i wiesz
do gry skończenia go nikt nie zmusi
z mądrości swej
sam się teraz śmiej
Powiedz mi
jak mam w to wszystko uwierzyć?
w wyjście gry
jak wierzyć?
5
[#1234] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Kefir_Union, post #1168

Jakiś update? Czy jeszcze za wcześnie?
5
[#1235] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@leptino, post #1234

2
[#1236] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@RokiS, post #1235

Gdy ostania kulka ze Slam Tilta wpadała w gardziel stołu, przybrała odzienie superkulki i zaczęła szukać dwie poprzednie kulki (siostra i brat jednojajowo-kulkowe).

Losy matki i ojca zaginionych kulek i teściowej nie jest znany. Trop urywa się na pinball illusion.

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2023 08:41:49 przez amikoksu
1
[#1237] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@amikoksu, post #1236

Ślepy zauek. Koniec gry.
1
[#1238] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Marcin27411, post #1237



Ostatnia aktualizacja: 13.11.2023 13:33:12 przez _DiskDoctor_
7
[#1239] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@leptino, post #1234

Jakiś update? Czy jeszcze za wcześnie?


Ciekawe czy może doczekamy się przed Świętami? Zaznaczam, że mam na myśli 2023.
[#1240] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Jacques, post #1239

Marzysz Osłabia mnie to. Niby gra miała być dawno gotowa, a teraz autor od chyba roku przedłuża sprawę "bo coś tam".

04.09 pytałem "po prostu przydałoby się krótkie info, czy to jest kwestia kilku tygodni, miesięcy czy kilku lat.."
i odpowiedź autora:
Tygodni.

No i? Kilka tygodni minęło dawno.. Rozumiem, że jest opóźnienie, ale chyba proste info można by było napisać. Kabaret.


Ostatnia aktualizacja: 24.11.2023 09:50:42 przez TuReX
[#1241] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@TuReX, post #1240

A robiłeś pre-order?
[#1242] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Madman, post #1241

Ja robiłem w maju 2022 otrzymując takie potwierdzenie:

Właśnie zrobiłeś przedpłatę na wersję pudełkową gry JUMP!
Dziękujemy w imieniu zespołu tworzącego grę.

Planowany termin wysyłki: wiosna 2022r.


Czyli "lada moment", tymczasem już teraz jest 1.5 roku opóźnienia i postępuje
Nie, nie chcę zwrotu środków, chcę grę

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2023 11:49:01 przez Jacques
[#1243] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Jacques, post #1242

Na właśnie, dziś Black Friday - jakiś upust na preorder by się przydał język
[#1244] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@TuReX, post #1240

Rozumiem, że jest opóźnienie, ale chyba proste info można by było napisać.

Proste info jest takie że mam poważne, przewlekłe problemy zdrowotne i w tej chwili nie jestem w stanie robić niczego, nie tylko Jumpa.
4
[#1245] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Kefir_Union, post #1244

No to szczerze współczuję. Ale to znaczy, że Jump wyjdzie w przyszłym roku najwcześniej (jeśli w ogóle).
Dzięki za info i życzę szybkiego powrotu do zdrowia.


Ostatnia aktualizacja: 24.11.2023 12:21:34 przez TuReX
1
[#1246] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Jacques, post #1242

Ale ja pytałem jego bo jak nie robił to nie ma czym się martwić
[#1247] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Madman, post #1246

Nie sądzisz, że gdybym nie robił i nie był zainteresowany grą to bym nie pytał o datę premiery? Logika.


Ostatnia aktualizacja: 24.11.2023 12:25:54 przez TuReX
[#1248] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@TuReX, post #1245

Gra wyjdzie, możliwie najszybciej jak tylko będę mógł dokończyć te kilka elementów które zostały do zrobienia. Niestety są rzeczy niezależne ode mnie i nic nie poradzę. Chwilowo nie jestem w stanie pracować w ogóle nad czymkolwiek ale myślę ze za tydzień, dwa będę mógł z powrotem zabrać się do pracy.

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2023 13:05:03 przez Kefir_Union
3
[#1249] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Kefir_Union, post #1248

Jeżeli opóźnienie wynika z problemów zdrowotnych to dla mnie zmienia postać rzeczy. Wracaj do zdrowia, bo to najważniejsze. Inne sprawy poczekają OK

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2023 13:21:07 przez TuReX
3
[#1250] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Kefir_Union, post #1248

Życzę Ci serdecznie dużo zdrowia i powodzenia w finalizacji Jumpa. Ciekawym jest, która gra wyjdzie szybciej w pełnej wersji - Twój Jump czy mój Magazyn.
[#1251] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Hexmage960, post #1250

Nawet (w sensie pozytywnym) jest nadal szansa na bundle:

- Jump box
- Unithor

[#1252] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Hexmage960, post #1250

Ciekawym jest, która gra wyjdzie szybciej w pełnej wersji - Twój Jump czy mój Magazyn

...czy mój Robot ;)
...czy Tony/Elemtroman Tukinema i Rafała. ;)

ale no - pressure.
i tak serio to dużo zdrowia! czekam cierpliwie na grę no i na Twoje, obiecane, wytłumaczenie jak to działa :)
2
[#1253] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Kefir_Union, post #1248

Zdrowia ok, racja Trzymaj się OK
[#1254] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@BULI, post #1253

No o mało włos bym gry nie doczekał tak to długo trwa.
9 dni w szpitalu można oszaleć


Ostatnia aktualizacja: 24.11.2023 14:53:26 przez Dorian3d
[#1255] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@TuReX, post #1249

Ciekawie , czy tak samo byś zareagował, jakby Ci mecenas mial na termin pismo złożyć, a on wziął kasę i powiedział , że ma problemy zdrowotne i nie może ręki podnieść, a od tego w sądzie by zależało wygranie Twojej sprawy ?
Albo może przynajmniej fachowiec,co Ci remont w domu robił i wziął kasę , robotę rozgrzebal tak by Ci odpowiedział.
Niezmiernie ciekaw jestem Twojej reakcji .
2
[#1256] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Merlin_PL, post #1255

Nie jesteśmy w sądzie przecież.. Po prostu to zbyt mała kwota, żeby w tej sytuacji robić aferę.
Czemu mnie atakujesz? Każdy ma swoje podejście do sprawy.
5
[#1257] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@TuReX, post #1256

Kwota może i niewielka, jednakże wspierających było raczej sporo i pewnie nie wszyscy się w tym wątku udzielają.

Każdy ma swoje podejście do sprawy. Jak najbardziej.

Pomijając wszystkie czynniki, fajnie by było jednak uświadczyć, że 2 lata temu nie wyrzuciło się pieniędzy w błoto.

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2023 00:04:01 przez leptino
[#1258] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@leptino, post #1257

Normalnie, to bym po autorze jechał, ale jeśli chłop ma problemy zdrowotne, to wypada wykazać wyrozumiałość i poczekać. Jestem pewien, że nikogo nie oszuka i gra w końcu się pojawi. Szczególnie, że wygląda na to, że gra faktycznie jest na ukończeniu. To nie tak jak z niesławnym dżojstikiem, że trzeba się trząść o swoje cebuliony.

PS Wcześniejsze porównanie do ekipy remontowej jest z dvpy wzięte, bo tu opóźnienie nie niesie za sobą żadnych skutków poza zniecierpliwieniem oczekujących.

PS2 Amigowcy do cierpliwego oczekiwania są chyba przyzwyczajeni, więc dajmy chłopu luz. On wyzdrowieje, preorderowcy dostaną grę, amigowy świat zyska wreszcie porządną produkcję i wszyscy będą żyć długo i szczęśliwie.
5
[#1259] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Kefir_Union, post #1248

Witam.
Dzieje się coś w temacie? Jako, że zapłaciłem i czekam bardzo długo, chciałbym wiedzieć czy wyjdzie gra, czy nie? Na stronie JUMP, nie ma nowych uaktualnień.
Powody opóźnień mogą być różne, ale warto odezwać się tu na forum, skoro masz zobowiązania wobec kupujących.
8
[#1260] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@AD99, post #1259

Podpinam się pod pytanie.
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem