[#61] Re: Zapowiedzi nowych gier

@QUAD, post #60

Czy ja tu kogos obrazam?.Wysylasz mnie do domu starcow??Ciekawe ile Ty masz lat...Znudzony zyciem nie jestem bo mam co robic.Tez Amigowalem w latach 90 i bylo fajnie i to byl szok wtedy np Another World.Jasne mozemy sie jarac 30 letnim komputerem wydajac w to hobby czasami kupe pieniedzy zeby sie pochwalic i pokazac ze 30 lat temu pewne rzeczy nie byly mozliwe dla Amigi.I teraz pokazac sobie i innym Amiga Power ☺
[#62] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Siege77, post #61

Co do lat to mam za dużo, ale po co jęczeć ludziom że, qfa po co pakujesz w tego "malczaka" tyle pieniędzy skoro on nigdy nie będzie jeździł jak ferrari, a też jest np. czerwony. Ludzie mają hobby i dobrze się bawią to po co wytykać im że chcą oglądać dema na sprzęcie za 20k, żeby mieć kilka klatek więcej, jak mogą se odpalić winuae i wyjdzie taniej. Po prostu chcą i koniec, mają taką potrzebę, na tym to polega. Chcesz mieć i masz kase, to rób z nią co chcesz jak Ci to sprawia frajdę, a nie wyliczać.
Każdy zarabia i sam decyduje na co wydaje, nikt nikomu do portfela nie zagląda. To że ceny są takie a nie inne to już inna rzecz. Też bym wolał żeby było taniej, ale nie jest i nie będzie, więc albo to akceptujesz albo szukasz innego hobby, które Ci odpowiada a nie wytykasz innym że chcą szybciej o 2 klatki/s za 3k zł :)
[#63] Re: Zapowiedzi nowych gier

@selur, post #58

bo A500 z 2MB to to samo tylko z dodatkowym ramem


Czyli nie to samo skoro czymś się różni, kłaniają się podstawy semantyki. Ale nieważne. Ty znowu wyskakujesz z tym PC, nie wiem czy to jakaś obsesja czy co.
Tak czy inaczej Diablo ma działać na Amidze, bo na "komputerach PC" dawno działa. Ale skoro dla ciebie Amiga 1200 to nie Amiga to nie ma dyskusja sensu.
[#64] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Artur Jarosik, post #36

Będą wersje dla wszystkich platform


Kurcze- SUPER!!! Szacuneczek Panowie OK
[#65] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #63

Ktoś kiedyś twierdził, że jedyna prawdziwa amiga to a1000
z kickiem ładowanym z dyskietki.

Ja pójdę dalej i powiadam, że nasze amigi to tak naprawdę
popłuczyny po prototypie Lorraine.
[#66] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Raybeez, post #37

Na wampirze niestety nie działa, odpalałem wersję 040 i 080. Twierdzi że ma problem z diabdat.mpq, plik mam nazwany małymi literami, md5 się zgadza z tym co wywala na wyjściu devilution. A, diabdat leży w tym samym katalogu co plik wykonywalny. Trzeba poczekać:).
[#67] Re: Zapowiedzi nowych gier

@fazior, post #66

Spóźniłem się z edycją. Tak to wygląda.

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2019 19:10:17 przez fazior
[#68] Re: Zapowiedzi nowych gier

@fazior, post #67

Diabdat.mpq ma być w katalogu data :)
[#69] Re: Zapowiedzi nowych gier

@marpla, post #68

Bóg zapłać dobry człowieku. Teraz wiesza się przy wyświetlaniu loga blizzarda:). Edycja: Łoł, po 10 minutach odpaliło się menu, pograła chwilę muzyczka i znowu czarny ekran, czekam na dalsze wydarzenia:D. Po kolejnych 4 minutach gra się odpaliła ponownie. I działa, z normalną prędkością, bez zacinek, muzyczka popyla.



Ostatnia aktualizacja: 12.09.2019 20:11:33 przez fazior
[#70] Re: Zapowiedzi nowych gier

@fazior, post #69

uruchom z sella devil......cośtam >NIL:
będzie duuuużo szybciej :)
[#71] Re: Zapowiedzi nowych gier

@marpla, post #70

Dodaj tez bufor do partycji z grą
[#72] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Norbert, post #71

Spoko, na drugim levelu lochu i tak się wiesza, można powiedzieć, że przeszedłem całość:). Z niecierpliwością czekam na więcej:).
[#73] Re: Zapowiedzi nowych gier

@fazior, post #72

Mnie się ładuje raz dwa.
Włącz FastIDE oraz zwiększ ilość buforów na partycji programem Buffers.
Ja mam 5000.
Tu jest najnowsza wersja link

Aby pominąć intro dodaj parametr -n i najlepiej >nil:
[#74] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Artur Jarosik, post #73

Okej, dzisiaj sobie pogram :).
[#75] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Artur Jarosik, post #73

Ta ostatnia wersja mi się odpaliła na 060/50 lecz wolno było i trochę czekania buffers mam3000 .
A no i wersja polska dziala. Oczywiście pliki z oryginalnej płyty diablo pl hellfire.
Protestuje jak to chodzi w podziemiach. Miasto znośnie
Ten fastIDE to z jakiego pakietu?.
[#76] Re: Zapowiedzi nowych gier

@mwb113, post #75

"Ten fastIDE to z jakiego pakietu?. " To ficzer wampira.
[#77] Re: Zapowiedzi nowych gier

@fazior, post #76


Chwilę pograłem lecz jest wolno.
[#78] Re: Zapowiedzi nowych gier

@mwb113, post #77

Na Amidze 2000 060 + CV643D całkowicie niegrywalne.
Ale gra działa szybko się ładuje, muzyka, dźwięki itd. port super szkoda że u mnie niegrywalne.
[#79] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Raybeez, post #78

[#80] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Artur Jarosik, post #73

Tu jest najnowsza wersja link

Elegancko działa na A1095 pod MorphOSem. Nie mój klimat, ale sprawdzić musiałem :)

EDYTA: No prawie elegancko, przy wyjściu z gry mam czarny ekran i grającą w tle muzykę.

Ostatnia aktualizacja: 16.09.2019 19:34:56 przez waldiamiga
[#81] Re: Zapowiedzi nowych gier

@waldiamiga, post #80

Tu to gdzie? 😂
[#82] Re: Zapowiedzi nowych gier

@mwb113, post #81

W poście 73?
[#83] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Raybeez, post #78

Było Vampira sprzedawac ? :p
[#84] Re: Zapowiedzi nowych gier

@twardy, post #83

Nie miałem czasu na zabawę Vampirem. "Będzie kiedyś" nowy V4 i będzie WARP to się wsadzi którąś do A500.
A teraz niech kolega z forum bawi się "moim" Vampirem ;)

Co do Diablo fajnie, że się w ogóle odpala, działa i Arturowi dalej się chce nad tym pracować.
Na A4k 060 z CyberVision PPC gra pewnie działa szybciej niż na moim CV64/3D Zorro II w Amidze 2000...
zresztą sam wyśmiałeś nieraz Quake'a czy inne gry 3D i ich prędkość na moim sprzęcie.. szeroki uśmiech
[#85] Re: Diablo (prace w toku)

@mailman, post #1

@All

Czy któryś z kolegów miał możliwość sprawdzić wersję WarpOS i mógłby się podzielić swoimi wrażeniami??
[#86] Re: Diablo (prace w toku)

@Lokaty, post #85

Próbowałem pod Sonnetem, ale mi nie odpala
[#87] Re: Diablo (prace w toku)

@BULI, post #86

Mogę prosić linka Pod Warpos.
[#88] Re: Diablo (prace w toku)

@mwb113, post #87

[#89] Re: Diablo (prace w toku)

@BULI, post #88

To sprawdzałem nie chodzi u mnie. Plik nie jest wykonywalny.
[#90] Re: Diablo (prace w toku)

@mwb113, post #89

Zaznacz w właściwościach ikony, że plik jest wykonywalny.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem