[#361] Re: Bridge Strike - informacje

@jubi, post #333

To co dostarczyliście było najwyższej jakości i nie ma się co krygować, jakość musi kosztować. Jako jedni z nielicznych robicie coś tak dopracowanego.

Gry na poziomie 105% c64 to jest najwyższa jakość na klasyku. OMG.
[#362] Re: Bridge Strike - informacje

@swinkamor12, post #361

Kolego, Twoje wpisy niebezpiecznie zahaczają o trolling. A na trolling mamy odpowiedni punkt w regulaminie.
[#363] Re: Bridge Strike - informacje

@juen, post #346

TO naprawdę nie działa na gołej a1200? Robicie TĘ grę od 2016 i do tej pory nie działa na gołej a1200?
Gra wygląda na 105% c64, nie jak na Amigę. Na a500 jest sporo lepszych.
Za mało przeciwników, pocisków. Widzę tu zbyt słabe opanowanie amigowych spritów.
Naprawdę chcecie brać za to pieniądze?
[#364] Re: Bridge Strike - informacje

@recedent, post #362

Odpowiedz z ręką na sercu, czy za czasów a500 nie było lepszych gier?
[#365] Re: Bridge Strike - informacje

@swinkamor12, post #364

Były. Jednocześnie mogę z pełnym przekonaniem stwierdzić, że na Amigę nie ma lepszej/bardziej zaawansowanej wersji River Raid. I nie muszę od razu obrażać twórców.
[#366] Re: Bridge Strike - informacje

@swinkamor12, post #364

Nas interesują nowe polskie gry, stare gry były fajne, ale to nie to samo. Koderzy z tamtych czasów nie wrócą do tworzenia gier na rynek z 200 potencjalnymi nabywcami ich gier.
[#367] Re: Bridge Strike - informacje

@swinkamor12, post #363

Nie, nie chcemy. Prosze przeczytac temat uwaznie, nasze gry na Amige sa darmowe :)
[#368] Re: Bridge Strike - informacje

@morph123, post #366

Wroca wroca jak tylko dostana mityczna karte graficzna do A500 (za 60zl), podpinana przez zlacze joysticka
[#369] Re: Bridge Strike - informacje

@juen, post #367

Nie wiem o co chodzi z tym trolem, ale zaśmieca wątki. Żadna sensowna argumentacja do niego nie trafia. Nie tworzy niczego, zazdrości i próbuje się wypromować. Omijam
[#370] Re: Bridge Strike - informacje

@recedent, post #362

Zbanować dz.ada na zawsze i będzie spokój
[wyróżniony] [#371] Re: Bridge Strike - informacje

@mastaszek, post #357

dzieki :) z tym chipem to o tyle problematyczne, ze minimalna ilosc glupiego fastu naprawde daje kopa w porownaniu do golej a1200, ale chyba nie bedzie tak widac roznicy (jutro bede testowal na swojej amee z wylaczonym turbo) - przez co ma sie rozumiec wlasnie udalo mi sie skonczyc przerabianie swojej procki do odtwarzania intra i outra i juz gra mi sie na winuae uruchamia na ustawieniach golej a1200 w 100% funkcjonalna :)
[wyróżniony] [#372] Re: Bridge Strike - informacje

@juen, post #371

eh nie moge edytowac :)

z placu boju jeszcze info, odpala takze na konfigu:

a500, kick 1.3, 1,5mb chip, 0,5mb fast (tudziez 1chip i 2 fast) :) (50% predkosci niestety, ale plynnie)


Ostatnia aktualizacja: 21.11.2018 20:45:16 przez juen
[#373] Re: Bridge Strike - informacje

@juen, post #372

W razie potrzeby mogę z zachowaniem pełnej dyskrecji przetestować na A500+ (2 MB Chip) z ACA500 (68EC000 / 14MHz, 4MB Fast)

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2018 21:13:10 przez Jacques
[#374] Re: Bridge Strike - informacje

@juen, post #372

Czy w BS będzie opcja muzyki podczas gry(dla bardziej rozbudowanych Amig np. jak w Settlers)?
[#375] Re: Bridge Strike - informacje

@AD99, post #374

O! I to jest pomysł! Jakiś dobry, szybki zapętlony cziptjun by się nadał.
Drakon gdzie jesteś? pomysł
[#376] Re: Bridge Strike - informacje

@movin, post #375

Jak chip tune to ten by się nadawał, dosyć żwawy:

[#377] Re: Bridge Strike - informacje

@AD99, post #374

w BS jest muzyka podczas gry + SFX. podczas grania, zeby sie za bardzo nie nudzilo sa az trzy rozne utwory :)

muzyke mozna wylaczyc w dowolnej chwili
[#378] Re: Bridge Strike - informacje

@Jacques, post #373

dzieki, bede pamietal jakbys co. poki co testy wewnetrzne, najwiekszy test czeka mnie dzisiaj, bede probowal przejsc jeszcze raz, ale juz "legalnie" cala gre na golej a1200
[#379] Re: Bridge Strike - informacje

@juen, post #377

Super!OK
Na kiedy przewidujecie premierę(sorry jeśli już odpowiedź padła)?
[#380] Re: Bridge Strike - informacje

@AD99, post #379

When it\
[#381] Re: Bridge Strike - informacje

@Koyot1222, post #369

sensowna argumentacja

naprawdę?
zazdrości

Nie zazdroszczę nikomu robienia gier na poziomie 105% c64.
Jeszcze za czasów a1200 se powiedziałem że nie bede grał w coś takiego i robił czegoś takiego.
[#382] Re: Bridge Strike - informacje

@swinkamor12, post #381

Jeszcze za czasów a1200 se powiedziałem że nie bede grał w coś takiego i robił czegoś takiego.

No szkoda, bo ja od czasów Amigi 1200 postanowiłem w takie gry grać!

Czy kolega nie pogrywał w różne fajne tytuły z Aminetu? Przykłady dobrych, sprawdzonych tytułów:

Bounce with Editor (rok 1997) - platformówka
Hit Puzzle (rok 2000) - gra logiczna
PlayPac (rok 1999) - klon PacMana z piękną grafiką i muzyką

Ludzie kochali Amigę i robili na nią gry z sympatii. I tak samo jest z Bridge Strike. Co z tego, że niby nie dorównuje komercyjnym grom sprzed lat? Moim zdaniem gry od Juena i Koyota są mega dynamiczne i grywalne.

Zamiast marudzić niech Pan zrobi coś twórczego.
[#383] Re: Bridge Strike - informacje

@swinkamor12, post #381

Jeszcze za czasów a1200 se powiedziałem że nie bede grał w coś takiego i robił czegoś takiego.


Se warto rozmawiać (z sobą)
Mogłeś coś dopowiedzieć o interpunkcji i znakach diakrytycznych

A Tanks Furry jest świetna, jestem pewien, że Bridge Strike też taka będzie OK
[#384] Re: Bridge Strike - informacje

@swinkamor12, post #381

Ja w TF lubię przyciąć, świetna gra. Zawsze jak przyjadą dzieci od kuzynki męczą mnie, żebym odpalił TF.
Także Swinkamor5 pierdzieli i pewnie nawet nie odpalił gry, kto wie czy ma Amigę, czy to kolejne wcielenie kaki albo kogoś tego pokroju.
[#385] Re: Bridge Strike - informacje

@flops, post #384

Za czasów a500 nie uruchamialiśmy czegoś takiego. Szkoda było pieniędzy na crapy w AMOSie i gry na poziomie crapów w AMOSie.
Nagranie u piratów to było złotówka od dyskietki, a potem jak weszły CD, to gdzieś około 1995 było złotówka za 1 MB nagrane na CD.
A złotówka to było wtedy dużo więcej niż dzisiaj.
[#386] Re: Bridge Strike - informacje

@juen, post #355

Jak widać w tym kraju można napisać z sensem więcej niż kilka linijek tekstu na tzw blogu.

Kawał dobrej i ciężkiej pracy. Gratulacje! OK
[#387] Re: Bridge Strike - informacje

@swinkamor12, post #385

A zagrałeś? Tanks Furry nie jest crapem w AMOSie. Jest świetną, dynamiczną grą.

Polecam recenzję!

Cytat: "Tanks Furry" to jak na debiut bardzo udana gra, która śmiało plasuje się w czołówce polskich gier. Prosta, nieskomplikowana, ale wykonana przyzwoicie i na poziomie.
[#388] Re: Bridge Strike - informacje

@Hexmage960, post #382


Zamiast marudzić niech Pan zrobi coś twórczego.

Jedyna rzecz jaka swinkamor12 moze zrobic (i powinien) dla srodowiska amigowego w Polsce to usunac swoje konto na ppa.

Widze ze troche sie przeciagaja koncowe prace nad Bridge Strike. Liczylem na prezent pod choinke ale chyba przyjdzie nam jeszcze chwile poczekac. Trzymam kciuki za dociagniecie wozka do konca!

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2018 09:39:28 przez Axi0maT
[#389] Re: Bridge Strike - informacje

@juen, post #378

Gdzie można zaciągnąć? Stestuje chętnie na a3000 030/25mhz 2/16mb.
[#390] Re: Bridge Strike - informacje

@Axi0maT, post #388

Widać że na klasyka nic nie wychodzi. Wszyscy jak zgłodniałe pieski czekają na ochłapy.
Za czasów a500 nikt by nawet nie spojrzał na gry na takim poziomie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem