[#271] Re: Bridge Strike - informacje

@Gżegżółka, post #270

Ale my amigowcy to też taka jakby rodzina ok, racja Na Bridge Strikea czekam z niecierpliwością, bo to cud miód orzeszki dla fana river raida. Trzymam kciuki i kibicuję i nie kumam ironii, więc Juen masz dwa tygodnie ;)
[#272] Re: Bridge Strike - informacje

@mastaszek, post #271

Myslę, że juen dałby radę się wyrobić jakieś 2-3 dni po premierze "Blasku".
[#273] Re: Bridge Strike - informacje

@recedent, post #272

A ta odbędzie się 2-3 dni po wydaniu ostatecznej wersji OpenFire ;)
[#274] Re: Bridge Strike - informacje

@mastaszek, post #271

A mógłbyś podesłać ostatnią wersję swojej gry, dzisiaj chciałem sprawdzić ale link nie działa do chomika :(
[#275] Re: Bridge Strike - informacje

@juen, post #269

OK
[#276] Re: Bridge Strike - informacje

@QUAD, post #274

sam chyba juz nie mam tamtej konkursowej wersji, ale pewnie jest dostepna gdzies na eab.

gra sie juz konczy, 1/4 wrogow umiesczona, wszystkie plansze umieszczone. zmudna robota :)
[#277] Re: Bridge Strike - informacje

@juen, post #276

Trzymam kciuki i czekam z utęsknieniem razem z cd32.
To będzie gra dla dzieci, które "nie umiom grać dżojstkiem". Fajna i nietrudna w obsłudze.
pozdr
[#278] Re: Bridge Strike - informacje

@juen, post #276

OK za wytrwalosc
[#279] Re: Bridge Strike - informacje

@selur, post #278

ostatni wrog postawiony na ostatniej mapie. teraz czeka mnie przelatanie tego wszystkiego i ewentualne poprawki tych wrogow. troche testow i optymalizacji jesli bedzie niezbedna... upchanie jeszcze muzyki no i mozna bedzie robic release... instrukcja itd itp :) nie wiem ile to jeszcze potrwa, ale daje znac ze poszlo duzo do przodu.

nie moge sie doczekac skonczenia tego i zabrania za kolejna gre..
[#280] Re: Bridge Strike - informacje

@juen, post #279

Hurra:). Mam nadzieję że poziom trudności dla cieniasów też uwzględniłeś. Jakoś z wiekiem czas reakcji mi spadł.
[#281] Re: Bridge Strike - informacje

@juen, post #279

Fajnie że działacze nadalOK
[#282] Re: Bridge Strike - informacje

@fazior, post #280

Taa, popieram. Poziom easy ma byc w miarę easy. Nie moge sie doczekac gry, ale jak widze jak niektórzych śróbują poziom trudności (SQRZX, Worthy), to mnie sie odechciewa.

Zawsze gralem w zrecznosciowki glownie po to, zeby zobaczyc grafike i muzyke i strasznie sie frustrowalem, jak nie moglem przejsc na kolejny level. jako przyklad podam, ze niezaleznie od platformy na jakiej probowalem grac (Amiga, Atari ST, ZX, MSX, C64, Gameboy), nigdy nie przeszedlem pierwszego etapu R-Type, a próbowałem na pewno setki razy.
[#283] Re: Bridge Strike - informacje

@juen, post #279

Doskonala wiadomosc! Wciaz czekam z zapartym tchem. Kiedy prodera bedzie mozna skladac? :)
[#284] Re: Bridge Strike - informacje

@Axi0maT, post #283

ja tez czekam! bierta kase i konczta szybcij!
[#285] Re: Bridge Strike - informacje

@aszu, post #284

Czekam również na Waszą grę :)
[#286] Re: Bridge Strike - informacje

@juen, post #279

1. Vato 2 sztuki (wersja pudełkowa ze wszystkim)
[#287] Re: Bridge Strike - informacje

@Vato, post #286

1.) Vato 2 sztuki (wersja pudełkowa ze wszystkim)
2.) sordan (limitowana wersja premium VIP hard box, wersja cd + pozlacany flop, z plakatem, magnesami, naklejkami, dlogopisami, smycza, otwieraczem i z fotkami juena i koyota z wlasnorecznymi podpisami)
[#288] Re: Bridge Strike - informacje

@sordan, post #287

1.) Vato 2 sztuki (wersja pudełkowa ze wszystkim)
2.) sordan (limitowana wersja premium VIP hard box, wersja cd + pozlacany flop, z plakatem, magnesami, naklejkami, dlogopisami, smycza, otwieraczem i z fotkami juena i koyota z wlasnorecznymi podpisami)
-- 1.) Vato 2 sztuki (wersja pudełkowa ze wszystkim)
3.) dorian3d ( Edycja ultimate Gold , box w kształcie samolotu




, wersja cd + pozłacany flop, z Kalendarz z pilotkami




,pocisk na szyje





Figurki twórców gry





a tu proszę




Battlefield 1 na Amig

--
[wyróżniony] [#289] Re: Bridge Strike - informacje

@juen, post #279

bridge strike przeszedl faze optymalizacji, niestety po dodaniu tych wszystkich featerow gra na golej a1200 powaznie zmulila, ale koniec koncow dziala jak nalezy bez kompromisow czyli z eplna gama efektow i jednostek przeciwnikow. czekaja mnei jeszcze testy bez fastu (tu nie gwarantuje pelnej plynnosci...). chce jeszcze stestowac ewentualnie na dopalonej 000 :)

Koyotowi bede przesylal gre do ogrywania i zeby posprawdzal czy nie ma jakis bledow na mapach jeszcze. To oznacza dosc przelomowy moment bo z razacymi bledami wczesniej nie bylo sensu.

Mam jeszcze jednego buga, na MiST z adf'ow wiecha mi sie przy zapisie highscore, ale to do poprawnienia w moment :)
[#290] Re: Bridge Strike - informacje

@juen, post #289

chce jeszcze stestowac ewentualnie na dopalonej 000 :)


Dobre wieści, bo Tanks Furry pod względem szybkości działałoby dobrze na 000 np. z ACA500, ale wywalało się w różnych momentach co wtedy raportowałem.
Fajnie, jeśli Bridge Strike uniknie tych problemów OK

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2018 11:59:48 przez Jacques
[#291] Re: Bridge Strike - informacje

@juen, post #289

elegancko OK jak pójdzie na gołej 1200 to bierę big boxa i odpalę na żywo a jak nie pójdzie, to bierę big boxa i odpalę niekoszernie emulatorowo. Big boxa proszę tego w kształcie samolotu Ultimate Gold jak wyżej, z figurkami i dziewczynami
[#292] Re: Bridge Strike - informacje

@juen, post #289

W międzyczasie powstaje manual:
[#293] Re: Bridge Strike - informacje

@Koyot1222, post #292

Piszecie manuala po polsku i po łacinie? Oldskool rządzi!
[#294] Re: Bridge Strike - informacje

@recedent, post #293

No pewnie Przy blasku świec... Tak bardziej romantycznie przy cichym poskrzekiwaniu stacji dyskietek.
Łacina to zwykły zapełniacz, muszę jakoś sobie to zaznaczyć objętościowo. Generator jest tu Wybierasz ilość akapitów, ilość słów i generuje. Większego sensu to nie ma, ale zachowuje się podobnie jak przyszły tekst. Ot taka ciekawostka "arcyciekawego" warsztatu DTP
[#295] Re: Bridge Strike - informacje

@Koyot1222, post #294

No wiem, znam "Lorem ipsum". Ale łacina to ciekawy pomysł jednak. Nawet tytuł można by sklecić: "Pontis destructio". Kozacko to brzmi
[#296] Re: Bridge Strike - informacje

@juen, post #289

Czyli raczej pójdzie na Amidze 500 z kartą turbo Lukzera :D
To bardzo proszę jeszcze o zaktualizowane TF dla takiego zestawu :D


Ostatnia aktualizacja: 13.11.2018 16:12:20 przez Vato
[#297] Re: Bridge Strike - informacje

@juen, post #279

"nie moge sie doczekac skonczenia tego i zabrania za kolejna gre.."
My też!! OK Gr8 info!
[#298] Re: Bridge Strike - informacje

@zeter, post #297

Super! Trzymam kciuki i oczywiście biorę boxa na wypasie OK
[#299] Re: Bridge Strike - informacje

@sachy, post #298

Dla mnie of coz boksik tysz... Na pochybel jęczyduszom...
[#300] Re: Bridge Strike - informacje

@Mandi, post #299

Dajta boxa dla mnie tez jako patronate dla chlopow
Jak nie pojdzie na mojej golej a1200 to bedzie jako nagroda na Retronizacji albo innym party ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem