[#1051] Re: Bridge Strike - informacje

@AD99, post #1050

Dodałem oprócz ścieżki aktualnej i do stacji progdir więc już nie trzeba odpalać z cli ani przez kombinacje z ikonka :)
[#1052] Re: Bridge Strike - informacje

@juen, post #1051

Super!OK
[#1053] Re: Bridge Strike - informacje

@juen, post #1049

gra takze jest na aminet, ALE na aminet wylacznie ADFy, dzisiaj doslalem dodatkowy content wylacznie do pobrania z PPA, iso, okladka i manual w pdf :) Tylko redkacja musi sie z tym jeszcze uporac (DZIEKI!)
--


Skąd mogę ściągnąć wersję "nie ADF" dla HDD?
Bo zarówno w plikach na A2 (grę kupiłem), na Aminecie, jak i PPA.pl w rodzynkach jest wersja ADF (problem z ikoną i krzyk o dysk nr 2)
[#1054] Re: Bridge Strike - informacje

@Jacques, post #1053

EDIT:
problem już obszedłem tworząc skrypt i ikonkę do niego, ale przydałoby się rozwiązanie "odautorskie"

P.S.
Gra działa bardzo dobrze (normalnie) na ACA500 (68000/14 MHz) OK
[#1055] Re: Bridge Strike - informacje

@Jacques, post #1054

najnowsza wersja czyta takze z progdir: (o ile nie wykryje wpierw dyskietki w df0/df1)
[#1056] Re: Bridge Strike - informacje

@juen, post #1055

A najnowsza wersja to 1.1 dostępna na A2, Aminet, PPA?
Jeśli tak, to chyba coś robię nie tak, bo po wrzuceniu zawartości obu ADF-ów na DH0 (Sys:Games/BS) i uruchamianiu z ikony, gra upomina się o drugą dyskietkę?

Ostatnia aktualizacja: 03.05.2020 17:40:56 przez Jacques
[#1057] Re: Bridge Strike - informacje

@juen, post #1055

Tak się zastanawiam czy jest sens sprawdzać DF0:, DF1:. Nie lepiej po prostu czytać napędów o nazwach:
BridgeStrike1:
BridgeStrike2:
To załatwia wszystko. Ktoś może sobie wtedy wrzucić gdziekolwiek, na nośnik o którym nawet nam się dzisiaj nie śniło. Przypisania:
Assign BridgeStrike1: GDZIES:Gdzie/mi/sie/podoba/
Assign BridgeStrike2: GDIZES:Gdzie/mi/sie/podoba/
załatwią wszystko. Gry, które w ten sposób czytały dane zawsze dobrze działały z HDD, nie potrzebowały installerów. Zawsze mi się takie rozwiązanie podobało.
Chociaż gdy teraz jest już obsługa PROGDIR: to jest w porządku i nie wiem czy jest sens zmieniać. PROGDIR jest jeszcze lepszy. OK

Nie miałem jeszcze okazji wypowiedzieć się o samej produkcji. Gdy pojawiły pierwsze pogłoski o niej to przyznam się, że pomyślałem "ooo rety, znów remake czegoś". Ale ostatnio zagrałem w "Bridge Strike" i spadłem z fotela. Jest świetna! Gra się rewelacyjnie. Odwołuję wszystkie swoje pierwsze myśli i biję się w piersi. Niesamowicie się pomyliłem. Na prawdę szczerze gratuluję! Jest czego.

Ostatnia aktualizacja: 03.05.2020 18:58:11 przez MDW
[#1058] Re: Bridge Strike - informacje

@MDW, post #1057

"Nie miałem jeszcze okazji wypowiedzieć się o samej produkcji. Gdy pojawiły pierwsze pogłoski o niej to przyznam się, że pomyślałem "ooo rety, znów remake czegoś". Ale ostatnio zagrałem w "Bridge Strike" i spadłem z fotela. Jest świetna! Gra się rewelacyjnie. Odwołuję wszystkie swoje pierwsze myśli i biję się w piersi. Niesamowicie się pomyliłem. Na prawdę szczerze gratuluję! Jest czego."

Dziękujemy za taki komplement. To bardzo miłe i cenne. OKOKOK
[#1059] Re: Bridge Strike - informacje

@MDW, post #1057

Chociaż gdy teraz jest już obsługa PROGDIR: to jest w porządku i nie wiem czy jest sens zmieniać. PROGDIR jest jeszcze lepszy.


Tylko gdzie jest taka wersja? Bo tak jak wspomniałem powyżej, PPA/A2/Aminet to wersja 1.1, w której problem nadal występuje

A sama gra jest świetna - grywalność, mechanika i ta charakterystyczna "kreska" - miód OK

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2020 08:45:55 przez Jacques
[#1060] Re: Bridge Strike - informacje

@Jacques, post #1059

abstrahujac od tego - kazda wersja dziala bez problemow jesli jest odpalona z CLI :)
[#1061] Re: Bridge Strike - informacje

@Jacques, post #1059

Ja ściągnąłem wersję z Rodzynków na PPA, skopiowałem wszystko do jednego katalogu i nie trzeba było robić żadnych przypisań a gra działa z ikonki i o nic nie prosi.

Może chodzi o kickstart?

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2020 13:32:34 przez Solo Kazuki
[#1062] Re: Bridge Strike - informacje

@Solo Kazuki, post #1061

a to mogloby byc to, progdir dziala od kick 2.0
[#1063] Re: Bridge Strike - informacje

@juen, post #1062

Nie, mam fizyczny 3.1 w A500+... Dziwne.
A na Aminecie i na A2 (moje pliki) wersja 1.1 jest identyczna co w rodzynkach? Bo jeszcze możliwe, że wziąłem stamtąd, a z PPA tylko porównałem wersję.

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2020 14:18:21 przez Jacques
[#1064] Re: Bridge Strike - informacje

@Jacques, post #1063

Sprawdziłem i już znam przyczynę: wersja 1.1 dostępna po zalogowaniu na stronie A2 w "moje pliki" jest niepoprawiona (113 448 bajtów), w przeciwieństwie do 1.1 z rodzynek PPA i Aminetu (114 944 bajtów).
Najciemniej pod latarnią
[#1065] Re: Bridge Strike - informacje

@juen, post #1062

Ktoś wrzucił okazję z grą Bridge Strike na stronę z okazjami ( Pepper.pl ) i właśnie osiągnęła temperaturę 200 stopni. czyli jest w gorących szeroki uśmiech
[#1066] Re: Bridge Strike - informacje

@AmmigaCDTV, post #1065

haha faktycznie :) dzieki za info
[#1067] Re: Bridge Strike - informacje

@Koyot1222, post #1

Dzieki uprzejmosci Sordana, wysylka na swiat poza Polske realizowana prosto z Irlandii :) https://sordan.ie/search/?q=R3D
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem