[#841] Re: Bridge Strike - informacje

@flops, post #840

Dzięki! OK

Ruszyła stronka Bridge Strike Amiga/Mobile/PC

Ostatnia aktualizacja: 05.05.2019 19:04:13 przez Koyot1222
[#842] Re: Bridge Strike - informacje

@Koyot1222, post #841

Tak mi przyszło do głowy... na pudełku chyba widziałem "only for Amiga" ;)
[#843] Re: Bridge Strike - informacje

@teh_KaiN, post #842

Wszystko się zgadza. W tym pudełku jest wersja tylko dla Amigi I tylko na "przyjaciółki" jest taka wersja gry.
Wersja dla innych maszyn to już trochę inna gra, choć wizualnie podobna i pod tym samym tytułem.
[wyróżniony] [#844] Re: Bridge Strike - informacje

@Koyot1222, post #808

3D Harrier - tak na szybko (jeszcze się go poprawi - zapomniałem do zdjęcia usunąć podporę pod ogonem). Jak dopicuję pierwszą warstwę nad supportem to śmignę model długi na około 20cm (a potem przemalowanie na barwy wojenne, heh)


[#845] Re: Bridge Strike - informacje

@Adinfo, post #844

Wiesz, że będziesz musiał teraz rozesłać po jednej sztuce do wszystkich co zakupili wersję deluxe?
[#846] Re: Bridge Strike - informacje

@AD99, post #845

Wiem
[#847] Re: Bridge Strike - informacje

@Adinfo, post #844

Ale super to jest! OK
Brawo! szeroki uśmiech
[#848] Re: Bridge Strike - informacje

@Koyot1222, post #847

Brawo to będzie dopiero jak od spodu wyjdzie fajnie (tam gdzie są podpory) - właśnie to muszę poprawić (to nie wina modelu). Jak by co to mam do dyspozycji niebieski, czerwony, miedziany, żółty, pomarańczowy, jasno zielony. Ten samolocik ze zdjęcia ma 5.5cm długości tylko.
[#849] Re: Bridge Strike - informacje

@Adinfo, post #848

Ja poproszę miedziany
[#850] Re: Bridge Strike - informacje

@Koyot1222, post #841

A ja właśnie ukończyłem Bridge Strikeszeroki uśmiech Kilka prób było,ale wreszcie się udało.Jeszcze raz wielkie dzięki za kawał dobrego softu na nasze poczciwe przyjaciółki.Trzymam kciuki za następne produkcje.Oby tak dalej OK
[#851] Re: Bridge Strike - informacje

@Adinfo, post #846

powiedz Pan ile za sztukę :)
kolor obojętny bo i tak pójdzie do malowania.

@Koyot: mówiłeś ale zapomniałem. Czego używasz do takich 3D konstrukcji?
[#852] Re: Bridge Strike - informacje

@softiron, post #851

@Koyot: mówiłeś ale zapomniałem. Czego używasz do takich 3D konstrukcji?

Ja używam licencyjnego Qubicle constructor. Niestety, demowa wersja potrzebuje klienta steam i ma zamknięty eksport.
Do takich rzeczy świetnie nadaje się darmowy Magica voxel.
[#853] Re: Bridge Strike - informacje

@softiron, post #851

Mam się przygotować na masowy druk? heh
- w podziemiach kopacze z AMIner wydobywają minerały i paliwo, a na powierzchni nap......a Harrier i demoluje okoliczne mosty

Ten MagicaVoxel całkiem niezły jest. Mając nieco wprawy można odtworzyć postacie z Amigowych w wersji 3D, kusi mnie Rick Dangerous.
[#854] Re: Bridge Strike - informacje

@Adinfo, post #853

no ja takie chce :)
nie wiem czy to już masówka :P
hał macz is da fisz...
[wyróżniony] [#855] Re: Bridge Strike - informacje

@softiron, post #854

tak przy okazji sie zdarzylo - https://www.amigalife.org/index.php?topic=146
polecam strone ze wzgledu na rozne wlasnie wywiady, chociazby swiezutki z Maveyem! :)
[#856] Re: Bridge Strike - informacje

@juen, post #855

szeroki uśmiech OK
[#857] Re: Bridge Strike - informacje

@Koyot1222, post #841

[#858] Re: Bridge Strike - informacje

@philipo, post #857

Jeśli doczłapiemy się szczęśliwie na DD do Krakowa to będzie można na tym samym stoisku grać i testować Bridge Strike w wersji Retro i PC (na 2 oddzielnych stanowiskach).
[wyróżniony] [#859] Re: Bridge Strike - informacje

@Koyot1222, post #858

psx extreme




Ostatnia aktualizacja: 22.05.2019 14:59:47 przez Dorian3d
[#860] Re: Bridge Strike - informacje

@Dorian3d, post #859

Ładna nota, tym bardziej że recenzent ( Konsolite) jest raczej surowy OK
[#861] Re: Bridge Strike - informacje

@philipo, post #860

Gra dostała minus za - długie loadingi. Matko. To użytkownik PSX nie używa twardego dysku?

Ogólnie fajne podsumowanie. "Gra została napisana przez graczy dla graczy. Dzięki temu daje masę frajdy. I to jest w grach najważniejsze.".

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2019 15:24:49 przez Hexmage960
[#862] Re: Bridge Strike - informacje

@Dorian3d, post #859

WOW!
[#863] Re: Bridge Strike - informacje

@Hexmage960, post #861

nie używa twardego dysku?


Pewnie nie śledzi ppa.pl i nie wiedział jak to zrobić.

Ja również czekam na poprawioną wersję "z ikonką"...
[#864] Re: Bridge Strike - informacje

@movin, post #863

W czasach mody na retro gdy ludzie dla samych emocji wracają do dyskietek, a w przypadku 8-bitowców nawet kaset, czepianie się czasu wczytywania z dyskietki jest mało logiczne. Tak jakby w epoce z dyskietek wczytywało się szybciej
[#865] Re: Bridge Strike - informacje

@Jacques, post #864

W czasach mody na retro gdy ludzie dla samych emocji wracają do dyskietek, a w przypadku 8-bitowców nawet kaset, czepianie się czasu wczytywania z dyskietki jest mało logiczne. Tak jakby w epoce z dyskietek wczytywało się szybciej

Obstawiam, że recenzent z PSX Extreme skorzystał z emulatora Amigi - WinUAE i obrazów dyskietek - i dlatego narzekał na długie loadingi. Zamiast użyć Amigi z twardym dyskiem.

Co chciałem zauważyć, to że w świecie "mainstream" panuje przekonanie, że Amiga to tylko z dyskietek, podczas gdy w A600/A1200 można mieć fabrycznie dysk twardy.

Ja też lubię wracać do dyskietek i kaset. Ba, korzystam z tego na bieżąco. Jednak nie gardzę dyskiem twardym. Takie retro + nowoczesność.

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2019 10:29:38 przez Hexmage960
[#866] Re: Bridge Strike - informacje

@Hexmage960, post #865

Obstawiam, że recenzent z PSX Extreme skorzystał z emulatora Amigi - WinUAE i obrazów dyskietek


A recenzent z PSX Extreme nie wie, że w WinUAE może sobie przyspieszyć wczytywanie z dyskietki nawet ośmiokrotnie?

[#867] Re: Bridge Strike - informacje

@recedent, post #866

Można, ale wtedy bywają gry, które przestają działać.
[#868] Re: Bridge Strike - informacje

@recedent, post #866

Recendent - nawet wiecej, bo w lewo suwak daje turbo.
korzystam namietnie :P
[#869] Re: Bridge Strike - informacje

@juen, post #868

Bridge Strike was originally created for… Amiga! Yeah, game was officially released on Amiga earlier this year by Project R3D. We really like this game and decided to make it work also on other platforms, so more people could play and enjoy it.

[LINK]


[#870] Re: Bridge Strike - informacje

@Koyot1222, post #869

Te śnieżynki są wyższej rozdzielczości niż reszta i w moim odczuciu dziwnie to wygląda. Może jest lepiej jak się to rusza, na skrinszocie ich piksele gryzą w oczy. ;)

Teraz chyba będzie pytanie dla Juena ale zadam je ogólnie. Jak Wam się pracowało z cocos2d? Rozumiem, że tak naprawdę przepisaliście grę na nowo korzystając z tego engine'a. Dużo narzucał swoich rzeczy? Czy użyliście tylko funkcji wyświetlających a reszta kodu wraz z organizacją kafli, sfxów itd. jest Wasza? Muzyka dalej odtwarzana jako .mod czy już jako płaskie audio?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem