[#421] Re: Bridge Strike - informacje

@Solo Kazuki, post #419

Gdzieś to jest dostępne? Bo na szybko znalazłem inną grę o tym samym tytule.
[#422] Re: Bridge Strike - informacje

@AD99, post #421

TU
[#423] Re: Bridge Strike - informacje

@Norbert, post #422

Dzięki wielkieOKOK
[#424] Re: Bridge Strike - informacje

@Koyot1222, post #1

Pewnie za wcześnie o to pytać, no ale nie mogę się powstrzymać przed zadaniem tego pytania.OK

Jakie macie plany po wydaniu Bridge Strike? Pamiętam projekt jakiejś platformówki, dokończycie to czy zajmiecie się czymś zupełnie innym?
Ja bym chętnie zobaczył jakieś dodatki do TF, np. mission pack (może być płatny).
[#425] Re: Bridge Strike - informacje

@forge, post #424

Pamiętam projekt jakiejś platformówki, dokończycie to czy zajmiecie się czymś zupełnie innym?

Juen ma wielką chęć właśnie na tego platformersa. Postaram się stanąć na wysokości zadania ;) Ale to w swoim czasie.
Ja bym chętnie zobaczył jakieś dodatki do TF, np. mission pack (może być płatny)

Myśleliśmy kiedyś o tym. Mamy gdzieś skitraną wersję z kilkoma dodatkowymi planszami dla multi. Nic specjalnego, kilka plansz z trybu misji przystosowanych dla gry wieloosobowej. Potrzeba było by trochę wolnego czasu. To co jest z mocy przerobowych, chcielibyśmy przeznaczyć już na nowy projekt.

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2018 11:26:11 przez Koyot1222
[#426] Re: Bridge Strike - informacje

@Koyot1222, post #425

Czy myślicie o RTSie w stylu DUNE2? Przydałoby się coś takiego w realiach może Polski(piszę tu całkiem poważnie):)
[#427] Re: Bridge Strike - informacje

@AD99, post #426

Czy myślicie o RTSie w stylu DUNE2?

Nie. Zbyt duży projekt, zbyt skomplikowany jak na nasze "studio".
[#428] Re: Bridge Strike - informacje

@Koyot1222, post #427

Więcej wiaryOK, z TF mielibyście już gotowe jednostkiszeroki uśmiech, plus z BS też można by wykorzystać.
Dodatkowe misje do TF, to bardzo dobry pomysł.
[#429] Re: Bridge Strike - informacje

@AD99, post #426

zobacz ile czasu trwa robienie "odpowiednika" gry UFO czy jak to się tam nazywa. No a zespół jest całkiem spory...
[#430] Re: Bridge Strike - informacje

@MaaG^dA, post #429

Zdecydowanie też optowałbym za realizowalnymi w sensownym czasie mniejszymi perełkami jak TF i BS, zamiast wielkimi projektami, które się ukażą lub nie po wielu latach.
A Bridge Strike zakupię podobnie jak wcześniej Tanks Furry, nie mogę się doczekać! OK
[#431] Re: Bridge Strike - informacje

@Koyot1222, post #427

Wezcie Roberta do pomocy ;) on juz mial prawie gotowy engine ;) sorry za sarkazm ale mi sie przypomnialo ;)
[#432] Re: Bridge Strike - informacje

@Koyot1222, post #427

Ja dorzuce swoje trzy grosze. Uwazam, ze BS powinien byc gra komercyjna, a nie darmowa. W koncu chlopaki sie nameczyli, napracowali i powinnie z tego cos wiecej miec niz dozgonna wdziecznosc.
[#433] Re: Bridge Strike - informacje

@aszu, post #432

Powinni wypuścić darmową wersję np. z 5-10 misjami do sieci, a pełną - już platną.
[#434] Re: Bridge Strike - informacje

@AD99, post #433

lepiej samemu wrzucic do sieci pelna niz, zeby inni piracili :)
[#435] Re: Bridge Strike - informacje

@aszu, post #432

jak chca za darmo i sie upra to nie przegadasz. Ale powtorze moze co pisalem. Wrzućcie na ich.io w opcji co łaska. wtedy teoretycznie bedziecie to rozdawać za darmo bo znajdą się tacy co po prostu ściągną a dla tych którzy doceniają Twórców będzie opcja żeby zapłacić.
Rozważcie to.
[#436] Re: Bridge Strike - informacje

@softiron, post #435

I TO jest pomysł! OK
[#437] Re: Bridge Strike - informacje

@Koyot1222, post #1

To jest poważna produkcja. Bierzcie za to poważną kasę. Demo nie jest potrzebne to dodatkowa praca. Darmo bym do netu nie wrzucał skoro za byle co w świecie Amigowym ludzie muszą płacić i za to zapłacą.

To co bym rozważył to wydanie tego na inne platformy w szczególności na Sega MegaDrive dużo większy rynek niż Amiga m68 umożliwi w miarę łatwy port bez zmiany języka. Z tego co widziałem to nawet produkują nowe kolny MegaDrive. Jest też jakiś rynek AtariST zapewne.
[#438] Re: Bridge Strike - informacje

@Sventevith, post #437

i to jest sluszna koncepcja.

wydaje mi sie, ze przesadzasz piszac o piratowaniu juen. czasy sie zmienily, przybylo nam tez kilka lat i do tego sami juz na siebie zarabiamy:)

z doswiadczenia wiem tez, ze mentalnosc jest troszke inna na zachodzie (z calym szacunkiem) i tam sie wspiera autorow.

powiem szczerze, ja uwielbiam river raid i czekam z niecierpliwoscia na gre. grafika jest rewelacyjna, co do kodu tez nie mam watpliwosci.

tworzycie nie tylko gre, ale i produkt zarazem.

ja rozumiem, ze to hobby, tak samo jak dla nas wszystkich. spojrzcie jednak na ceny kabelkow, pokryw, klawiszy, przelacznikow i p******nikow. jakos nikt nie robi tego za darmo.

jesli chcecie gre puscic za friko, to moze niech bedzie mozliwosc kupna i cieszenia sie nia dla tych ktorzy chcieliby zaplacic a uwolnienie nastapi kilka miesiecy pozniej?
[#439] Re: Bridge Strike - informacje

@Sventevith, post #437

Atari ST na 8 MHz bez amigowego chipsetu raczej nie da rady tego pociągnąć sensownie, a Atari Mega STE (68000 @ 16 MHz) oraz TT/Falcon to niszowy rynek.

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2018 14:08:07 przez Jacques
[#440] Re: Bridge Strike - informacje

@aszu, post #438

Z grą za free jest tak że jak już się ją ma i pogra to nie ma motywacji aby kupować. Pomijam czy brak motywacji spowodowany jest finansami czy samym wysiłkiem zakupu, przelewu etc.
Tak większość ludzi zrobi nie nie ma co się łudzić. Gdyby było inaczej w kinie płaciło by się przy wyjściu

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2018 14:19:42 przez Sventevith
[wyróżniony] [#441] Re: Bridge Strike - informacje

@Sventevith, post #440

Niekoniecznie,

ja pograłem w TF i gra okazała się tak dobra, że chciałem mieć fizyczne wydanie z dyskietką na półce.
[#442] Re: Bridge Strike - informacje

@Jacques, post #441

Napisałem większość a nie że każdy. Znajdą się i tacy co nie jak nie sprawdzą to nie kupią. Pamiętać należy że realia rynku tutaj są trochę inne. Każdy zrobi ze swoim dziełem to na co ma ochotę. szeroki uśmiech
[#443] Re: Bridge Strike - informacje

@Koyot1222, post #427

W czasie kiedy czekamy jeszcze na tłumaczenia, próbujemy powoli dopinać sprawy nadruków dla Bridge Strikea


Ostatnia aktualizacja: 14.02.2019 20:24:15 przez Koyot1222
[#444] Re: Bridge Strike - informacje

@Koyot1222, post #443

Czad:).

Ostatnia aktualizacja: 14.02.2019 20:42:57 przez fazior
[#445] Re: Bridge Strike - informacje

@Koyot1222, post #443

Odlot OK
[#446] Re: Bridge Strike - informacje

@Koyot1222, post #443

przepraszam, tlumaczenie sie robi, ale jak pisalem kojotowi mam duzo pracy, a do tego sie zenie, totez niestety hobby spadlo na ostatnie miejsce. postaram sie wszystko przetlumaczyc najszybciej jak tylko sie da.
[#447] Re: Bridge Strike - informacje

@aszu, post #446

OK szeroki uśmiech
[#448] Re: Bridge Strike - informacje

@Koyot1222, post #447

Jeśli trzeba pomocy/zastapienia z lokalizacja to mozecie zawsze mnie pingnac - tez nie bedzie na juz, ale moze byc szybciej jezeli kolega jest teraz mocno zajety :)
[#449] Re: Bridge Strike - informacje

@watman, post #448

Znaczy, zastąpisz kolegę w temacie ślubu, żeby mógł więcej czasu na skończenie gry poświęcić? OK

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2019 12:05:03 przez perinoid
[#450] Re: Bridge Strike - informacje

@perinoid, post #449

Te, śmieszek! ;P
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem