[#301] Re: Bridge Strike - informacje

@Koyot1222, post #292

Wyglada ładnie :)
[#302] Re: Bridge Strike - informacje

@Koyot1222, post #292

super !
[#303] Re: Bridge Strike - informacje

@Koyot1222, post #292

A jednak się kręci.. OK
[#304] Re: Bridge Strike - informacje

@BULI, post #303

Witam.
Gra poleci na gołej Cd32?
Będzie taka wersja? Jaki koszt?

Czy zamiast łaciny nie lepiej dać tam jakieś fabularyzowane opowiadanko w świecie gry, skoro to tylko zapełniacz?
[#305] Re: Bridge Strike - informacje

@RetroBorsuk, post #304

To tylko zapełniacz na potrzeby projektu :) Co to jest lorem ipsum

Na 100% w pełnej wersji gry/instrukcji tam pojawi się konkretny tekst nawiązujący do tematu :)
[#306] Re: Bridge Strike - informacje

@RetroBorsuk, post #304

W pełnej wersji manuala chciałbym aby w miejscu "łaciny" pojawił się lustrzany tekst ale po angielsku, tak jak to było z Tanks Furry.
Jak przetestujemy ostateczną wersję to będziemy wiedzieli czy pójdzie na CD32. Jeszcze kilka rzeczy jest do kosmetycznej poprawy, kilka do zamiany.
Koszty? Jeszcze nie dyskutowaliśmy. Cena na pewno będzie wyższa niż przy Tanks Furry. Jaka dokładnie, jeszcze w tej chwili trudno powiedzieć.
[#307] Re: Bridge Strike - informacje

@Koyot1222, post #306

Jak sie Krzysiek zgodzi to ja jestem za ta sama cena co TF :)
[#308] Re: Bridge Strike - informacje

@juen, post #307

Ćććććśśśśśś!
[#309] Re: Bridge Strike - informacje

@juen, post #307

nawet nie próbujcie..
jak puścicie to po tanioszku to sie obraże i nie kupie.
(albo dajcie nr konta dla tych co docenią Was bardziej niż cena oficjalna :) )
[#310] Re: Bridge Strike - informacje

@softiron, post #309

Ja również na bank kupię. Jesteście megapozytywnymi postaciami i wnosicie mnóstwo dobrego do świata Amigi. Tanks Furry jest świetny, a Bridge Strike na podstawie dema zapowiada się być dynamiczną i rewelacyjną grą.

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2018 12:36:30 przez Hexmage960
[#311] Re: Bridge Strike - informacje

@juen, post #307

Dajcie wersje elektroniczna przede wszystkim, bo po jaka chol.... znowu produkowac pudelka i instrukcje, ktore beda kosztowac 80% ceny ok, racja
[#312] Re: Bridge Strike - informacje

@selur, post #311

Jestem za. Jako że z braku miejsca nie kupuję już raczej żadnych boxów, tak wersję elektroniczną jak najbardziej bym nabył.
[#313] Re: Bridge Strike - informacje

@juen, post #307

Z tą ceną nie przesadzajcie (w dół oczywiście)
Myślę że 49zł z Box z CD i dyskietką byłoby do przełknięcia dla każdego dusigrosza.
(Taki pakiet tanks furry to 38zł)

PS.
Magnesy z TF mi wyblakły więc ja byłbym przeciw generowaniu kosztów i olał ten typ dodatku.

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2018 12:55:58 przez movin
[#314] Re: Bridge Strike - informacje

@juen, post #307

Bridge Strike ma być w pełni komercyjny czy będzie podobnie jak przy Tanks Furry, box dla tych którzy chcą wesprzeć a darmowy ADF za tydzień na Aminecie?
[#315] Re: Bridge Strike - informacje

@forge, post #314

Gra wymiata. River raid na sterydach gwarancją dobrej zabawy OK Ja bym dał myślę do 120zl za boxa i do 50zł za adfa
[#316] Re: Bridge Strike - informacje

@forge, post #314

juz wspominalismy, ze nasze gry na amige beda zawsze darmowe, a pudelkowe wydania sprzedawane jako wsparcie dla nas :)
[#317] Re: Bridge Strike - informacje

@juen, post #316

dajcie chociaż na ich.io wersję elektroniczną z opcją pay what you want...
w ten sposób Ci co bedą chcieli za darmo wezmą za darmo a Ci co będą Was chcieli docenić i wynagrodzić za trud i pracę to będą mieli taką opcję.
[#318] Re: Bridge Strike - informacje

@juen, post #316

Jak za darmo, to nie zarobita i Koyot się już całkiem załamie :) Niech chociaż pudełkowa wersja będzie w cenie zachodniej - taki tales of gorluth 30 ojro...

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2018 14:43:48 przez mastaszek
[#319] Re: Bridge Strike - informacje

@mastaszek, post #318

A może lepiej sprzedać więcej tańszych egzemplarzy i wyjdzie na to samo?
[#320] Re: Bridge Strike - informacje

@juen, post #316

Bridge Strike jest duzo bardziej zaawansowany technologicznie wiec powinniscie pomyslec o tym zeby jednak zawolac wiecej (rowniez za wersje elektroniczna).

PS: Co do magnesow z Tanks Fury to zgadzam sie ze blakna - u mnie juz prawie nic nie widac. Dla odmiany magnes z Lumberjack trzyma sie jak nowka, wiec mozliwe ze cos zostalo poprawione.
[#321] Re: Bridge Strike - informacje

@Axi0maT, post #320

download 4.99 euro
big box 29.99 euro
[#322] Re: Bridge Strike - informacje

@mastaszek, post #321

download 19,99 euro
big box 24,99 euro

PS: zawsze bylem zdania ze roznica miedzy wersja cyfrowa a pudelkowa powinna stanowic wylacznie koszt wytworzenia "makulatury" i nosnika danych.
[#323] Re: Bridge Strike - informacje

@forge, post #314

Na razie są pomysł aby:
1. Wersja cyfrowa darmowa - aminet.net, opóźniona przynajmniej miesiąc względem wydania cyfrowego u dystrybutora. (samo archiwum gry)
2. Wersja cyfrowa płatna - min 50zł plus marża dystrybutora (archiwum z grą + Manual PDF)
3. Wersja BOX - 50zł + koszty produkcji i dystrybucji + marża dystrybutora, na zapisy Box economic (płyta nagrywana, nadruk, coś jak TF) i Box standard (płyta tłoczona, manual druk offsetowy, coś jak Worthy). Planujemy zebrać zamówienia i je realizować.
Wesprzecie taki projekt?
[#324] Re: Bridge Strike - informacje

@Jacques, post #319

A może lepiej sprzedać więcej tańszych egzemplarzy i wyjdzie na to samo?

Można sprzedać mniej, za trochę większą cenę. Mniej się narobić i wyjdzie na to samo
Ale w sumie co za problem, przecież będzie i za darmo

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2018 14:59:05 przez Koyot1222
[#325] Re: Bridge Strike - informacje

@Koyot1222, post #323

Interesuje mnie wylacznie wersja BOX. Wchodze w to bez zajakniecia :)
[#326] Re: Bridge Strike - informacje

@Koyot1222, post #323

Piszę się na wersję BOX OK

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2018 15:06:58 przez philipo
[#327] Re: Bridge Strike - informacje

@Koyot1222, post #323

OK biorę boxa
[#328] Re: Bridge Strike - informacje

@Koyot1222, post #324

Dla mnie też wersja full.
[#329] Re: Bridge Strike - informacje

@mastaszek, post #327

dla mnie BOX deluxe (chciałbym z autografami autorów ;))
150 pln + papier, marze, prowizje i co tam jeszcze.....
jeśli mało to dam więcej, dajcie znac.
wystawiacie faktury? :)
[#330] Re: Bridge Strike - informacje

@Koyot1222, post #323

Zdecydowanie opcja druga, nie potrzebuje pudełka i nie miałbym dla niego zastosowania. Całym sercem pragnę kupić wersję cyfrową :) i grać pod winuae, zapisać na twardzielu i jak tylko mi się zachce wrócić to będę miał grę że tak powiem pod ręką.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem