[#571] Re: Bridge Strike - informacje

@A2, post #563

Doskonale! Brawo, bardzo dobry ruch!! OK

@A2 & P R3D
Panowie, zachęcam do puszczenia tej informacji w świat, żeby każdy miał szansę Was wesprzeć co niebawem sam uczynię!!
[#572] Re: Bridge Strike - informacje

@Lokaty, post #571

Zakupione Bridge Strike wersja full wypas + Tanks Furry na dokładkę.

Dzisiaj będziemy mieć dla was recenzje na Retro Na Gazie!
[#573] Re: Bridge Strike - informacje

@RetroBorsuk, post #572

WOW! OK Dzięki!!! OK
[#574] Re: Bridge Strike - informacje

@Koyot1222, post #573

To ja to tu zostawie ;)

link
[wyróżniony] [#575] Re: Bridge Strike - informacje

@WojT_GL, post #574

Zapraszamy na recenzję najnowszej amigowej nowości!

Pachnącego świeżością (premiera początek kwietnia 2019) duchowego następcy River Raid czyli

BRIDGE STRIKE - kolorowiutki, płynniutki, pionowy shmup bazujący na mechanice River Raid jednakże ze świetną oprawą godną Przyjaciółki. Autorstwa Polaków z Project R3D (głównie Juen i Koyot1222)


http://www.retronagazie.eu/recenzja-bridge-strike-amiga/


Nasz kolega WojT zdążył już położyć swoje łapska na tym fajnym szpilu i wszystkich chętnych zapraszam do zapoznania się z jego opinią i wrażeniami. Ja już nie mogę się doczekać, kiedy przyleci do mnie Bridge Strike!


Ooo Wojt mnie ubiegł...

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2019 11:06:35 przez RetroBorsuk

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2019 11:06:58 przez RetroBorsuk

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2019 11:07:09 przez RetroBorsuk

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2019 11:08:40 przez RetroBorsuk
[#576] Re: Bridge Strike - informacje

@WojT_GL, post #574

Ja w kwestii formalnej:

Także przyjdzie nam przelatywać nad otoczeniem w przyciemnionej wieczorowej porze, nad terenami miejskimi czy zimowej aurze

Powinno wyglądać albo tak:

Przyjdzie nam także przelatywać (...)

albo tak:

Tak, że przyjdzie nam przelatywać (...)

Trzeciej opcji nie ma.
Wspominasz też w recenzji o grze "Tanks Furry", ale zgubiłeś jedno "r" i zostało "Fury".
[#577] Re: Bridge Strike - informacje

@recedent, post #576

WojT - do poprawki
[#578] Re: Bridge Strike - informacje

@recedent, post #576

Jak to bylo? Language police :)
[#579] Re: Bridge Strike - informacje

@WojT_GL, post #578

wreszcie i ja moge napisac, ze zamowione:D
[#580] Re: Bridge Strike - informacje

@WojT_GL, post #574

Fajna recenzja- aż nabrałem ochoty, żeby pograć szeroki uśmiech
[#581] Re: Bridge Strike - informacje

@BULI, post #580

Właśnie dostałem info że mój egzemplarz został WYSŁANY rotfl
Miało być w kwietniu, a tu taka miła niespodzianka OK
[#582] Re: Bridge Strike - informacje

@movin, post #581

Udało się zacząć wysyłkę już dzisiaj Natomiast wersję cyfrową będzie można pobierać od jutra.



Ostatnia aktualizacja: 26.03.2019 16:24:27 przez A2
[#583] Re: Bridge Strike - informacje

@A2, post #582

SUPER! OK
Profesjonalnie jak zawsze :)

W odpowiedzi na #579
W odpowiedzi na #580
W odpowiedzi na #581

Dzięki!!!! OK
[#584] Re: Bridge Strike - informacje

@RetroBorsuk, post #575

SUPER!!!! SUPER!!!! SUPER!!!! OK
[wyróżniony] [#585] Re: Bridge Strike - informacje

@Koyot1222, post #584

A my chyba z Larkiem nagramy Gramy na Gazie o Bridge Strike tylko najpierw chciałbym przejść całe na jednej blaszce hehehe.
[#586] Re: Bridge Strike - informacje

@RetroBorsuk, post #585

"na gazie" lub "będąc po wpływem" To lepiej samolotu nie prowadzić

Z drugiej strony, zauważyłem w internetach, że ludzie porównują nasz Bridge Strike do Banshee. Co jest mega mocnym porównaniem
[wyróżniony] [#587] Re: Bridge Strike - informacje

@Koyot1222, post #586

i dziwnie przesadnym :P

ja gre przeszedlem, chwile to trwalo ale ogolnie co tu mowic w river ride'a jestem b. dobry :P
[#588] Re: Bridge Strike - informacje

@juen, post #587

i dziwnie przesadnym :P

Miażdżącym

Mój rekord to przedmieścia
Ale... Widziałem już zakończenie

Ostatnia aktualizacja: 27.03.2019 14:37:26 przez Koyot1222
[#589] Re: Bridge Strike - informacje

@Koyot1222, post #588

Świetna gra, trudna (albo mi refleks "zardzewiał"). Tutaj, dla tych co nie kupili - mały gameplay :)
[#590] Re: Bridge Strike - informacje

@A2, post #582

Czekam na przesyłkę z wersją pudełkową, ale mam takie pytanie - czy na płycie jest obraz dyskietki, żeby go sobie na Goteka zapodać? Czy będę musiał zripować dyskietkę (jedną z dwóch) lub kupić wersję elektroniczną?
[#591] Re: Bridge Strike - informacje

@perinoid, post #590

Tak, na płycie są obrazy ADF (gra zajmuje 2 dyskietki), a także wszystkie dodatki z wersji elektronicznej. Wszystko w katalogu "Extras".


Ostatnia aktualizacja: 27.03.2019 20:10:43 przez A2
[#592] Re: Bridge Strike - informacje

@zzielinski, post #589

Nie mogę się doczekać tej wspaniałej gry! Niestety chyba mój egzemplarz nie został jeszcze wysłany, bo nie otrzymałem wiadomości. Spoko, poczekam.

Czy osoby, które zakupiły wersję pudełkową mogą ściągać wersję elektroniczną ze strony amiga.net.pl?

Ostatnia aktualizacja: 27.03.2019 20:05:26 przez Hexmage960
[#593] Re: Bridge Strike - informacje

@Hexmage960, post #592

Wersja elektroniczna jest na razie dostępna tylko osobno.
Natomiast sprawdziłem statusy paczek i Wasze gry powinny być na miejscu orientracyjnie w poniedziałek-wtorek, więc już bardzo niedługo
[#594] Re: Bridge Strike - informacje

@A2, post #593

Dziękuję za informację. Domyślam się, że macie duuuuuuużo zamówień!
[#595] Re: Bridge Strike - informacje

@Hexmage960, post #594

Zamówień jest faktycznie dużo, dziękujemy za wszystkie

Do tego w tej chwili praktycznie codziennie dochodzą nowe rzeczy z drukarni (poza grami), które od razu wysyłamy.
Na szczęście mamy teraz dodatkową osobę do pakowania i wszystko idzie szybciej niż kiedyś. Dajemy radę


Ostatnia aktualizacja: 27.03.2019 20:15:20 przez A2
[#596] Re: Bridge Strike - informacje

@Hexmage960, post #594

Ja też nie dostałem informacji o statusie zamówienia boxowego... więc zamówiłem też wersję cyfrową .
Tak jak pisałem, dająca dużo frajdy i przyjemności gra - pozdrowienia dla Twórców (kawał dobrej gry zrobiliście Panowie)! Tak a propos - czy w planach kształtuje się coś nowego, jakiś pomysł?
[#597] Re: Bridge Strike - informacje

@zzielinski, post #596

@A2
Miło słyszeć, że zamówienia teraz idą sprawniej. Ale ja nigdy nie narzekałem, zawsze wszystkie moje zamówienia przychodzą na czas. Teraz troszkę żartuję, nikogo nie pośpieszam.

@ZZieliński

Fajnie gdyby zrobić ranking gry Bridge Strike. Coś jak kiedyś były prowadzone rekordy w Pinballe przez szanownego redaktora Mailmana. Byłoby super wyzwanie.

Zaś co do "dodatków" to ja zawsze proszę o edytor plansz. Z edytorem plansz każda gra zyskuje 1000% do miodności i zabawy! Doświadczyłem tego już od C64/Atari i gry Robbo i innych.

Ostatnia aktualizacja: 27.03.2019 20:31:44 przez Hexmage960
[#598] Re: Bridge Strike - informacje

@Hexmage960, post #597

hehe edytor plansz istnieje, zarowno jak do tanks furry jak i do bridge strike'a, ale jest to edytor napisany w php/js. nawet nie za bardzo mam pomysl jakby to upchac na prawdziwej Amidze, ale zawsz emozesz takowy zrobic w wolnej chwili, byloby super :)

---

tak juz planujemy cos nowego, flatego chcielismy juz wypuscic w swiat szybko Bridge Strike i przerzucic nasze zasoby mocno ograniczone w projekt, ktory chcemy zrobic od dawna

--

dzieki za zamowienia, bardzo milo z Waszej strony, ze wciaz nam okazujecie wsparcie :)
[#599] Re: Bridge Strike - informacje

@juen, post #598

hehe edytor plansz istnieje, zarowno jak do tanks furry jak i do bridge strike'a, ale jest to edytor napisany w php/js. nawet nie za bardzo mam pomysl jakby to upchac na prawdziwej Amidze, ale zawsz emozesz takowy zrobic w wolnej chwili, byloby super :)

A nie można tego zrobić jak Robbo Konstruktor? Edytory plansz istnieją już na 8-bitowce.

P.S. Nie nalegam rzecz jasna, byłby to miły dodatek.

Ostatnia aktualizacja: 27.03.2019 20:47:21 przez Hexmage960
[#600] Re: Bridge Strike - informacje

@juen, post #598

Mam pytanie odnośnie płyty CD. Czy jest ona bootowalna na CD32? Nie pamiętam czy było to gdzies pisane w watku.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem